• Новинка
Принадлежности набор инструмент алуминиева сплав богат на функции преносим,с готварска печка на стръв,на притежателя на рамената инструмент за удя стола

Принадлежности набор инструмент алуминиева сплав богат на функции преносим,с готварска печка на стръв,на притежателя на рамената инструмент за удя стола

резултат:
BGN 356.16
BGN 246.00 -31 %

Брой продукти
Налично

детали за производот Алуминиум легура Мултифункционален преносни риболов стол виткање стол столче риболов справи,со Мамката плоча,риболов прачка носителот ГОЛЕМИНА : 60*50*36cm

Подробности

Тип:
Ръчен Инструмент, Разход
търговска марка:
LTZFTL
Направи си Сам пособия:
Водопровод

Избор на купувачи

1 бр. 1.5 мм нов антистатични неръждаема стомана промишлен пинсети инструменти за ремонт на мобилни телефони с пакет WA821 P0. 4

2.38 -58 % BGN 1.00

1pcs 1.5 mm Нови АнтиСтатички Нерѓосувачки Челик Индустриски Tweezer Мобилен Телефон на Поправка Алатки Со ПакетОпис 100% сосема нов Нерѓосувачки челик прецизност ESD пинцети дека се антистатички, антистап, со антистатички боја слој...

7 бр./компл. метален телефон демонтаж Spudger мобилен телефон скрап стъргало лаптоп таблет смартфон Откриването на ремонт инструмент за скрап комплект

6.16 -35 % BGN 4.00

Карактеристики : Бренд нови и трајни.Може да се употребуваат многу пати.Мала тежина & удобен за носење.3 Професионални расклопување tools метал спреј scraper.Различни видови на алатки задоволни вашата различни потреба.Ќе бидете во можност да ја размонтираат вашиот телефони лесно.Компатибилен тип : За i Phone / i Pad / Таблет / паметен Телефон.Различни crowbar главата дизајн , може да се реши агол проблем на сите дигитални производи.Спецификации : Примена предмет : Да disassemb преносни компјутери, таблет Компјутери, паметни телефони и други highend дигитални производи.Бруто Тежина : Околу.79gНето тежина : Околу.75gГлавно се користи за мобилен телефон, i Pad.Таблета екран на допир (capacitive екран) е најчесто фиксно преку двострано лепило, леплива, може да се размонтираат греење прво да омекне, може да биде лесно да се одвојат и да се отстрани со користење на алатки за да се избегне директна штета.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1 бр. практичен 300 мм Митра бар алуминиева сплав Митра слайдер настолна отпи Митра калибровочный прът за електрически инструменти

25.73 -49 % BGN 13.00

BI0003330Спецификација : Бренд новиДолжина : околу.300ммШирина : прибл.19mm (+1.5 mm)Дебелина : прибл.9.5 mmФункција : Тоа е професионална и техничка алатка.Пренослив, практична и издржлива.Мала тежина, мала големина и убаво дизајнирана.Едноставен, лесен за употреба и лесни за складирање.Силни и високи перформанси цена сооднос.Без нерѓосувачки челик завршна прстени во двата краја.Пакет се вклучени : 1pc x митра барAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

11 бр./компл. Die Hole Punch Button Snap Нит Setter Base Kit САМ Leather Занаятите Tool Dls HOmeful

13.81 -13 % BGN 12.00

Карактеристики : Дали ќе се заврши новодојденец оваа област или професионална по потрага за некои повеќе алатки, тоа не е важно, оваа алатка за полнење е совршен за секого...

Дубликат част --ръчно Печат печка машина за штемпеля обувки

BGN 80.00

Прирачник за Печат Машина Плоча за чевли Печат СпецификацијаФото МашинаЗабелешкаВо процесот на испорака, понекогаш мора да се има некои мали проблеми кои го прават вашиот стоки задоцнето или нешто, pls биде разбирливо, но, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа, ако можете да го направите за мене корист за контакт со мене, и јас ќе го цениме за сè што направи за мене!!Ако сте среќни и задоволни со нашата трансакции по сте го добиле вашиот стоки, pls не ми корист да ни остави позитивни повратни информации, може да се земе тоа како награда за шопинг на Али!! ако не сте задоволни со вашата стока или на нашата услуга, можеме да го дознаам заедно пред сакате да остави негативни повратни информации? однапред ви благодариме ако можете да го направите ова!!УслугаНие нудиме на размена и поправка на услугата бидејќи сте го купиле, но се врати превозот на полнење и даноци не се вклучени.Превозот1)ќе се испрати на објекти за вас во 10days еднаш се потврди на вашата исплата.2)Ние испрати предмети во рамките 10days и да ви даде следење на броеви.3)Испорака од UPSот,DHL, EMS и од врата на врата за пратката.4)Пакување : Krabičkách или како по клиенти барања.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даночните, царинските такси или прилагодено задоцнување.Жал ми е.Повратни информацииВе молиме јавете ни се или испратете ни ако имаш било какви проблеми за стока или услуга став , ние може да го реши тоа заедно...

3шт дълъг 350мм 10/20 / 25мм чук ударна бормашина дръжка четири ями, стени, пробиване на плочки мрамор, бетон, цимент бормашина, СДС плюс автомобил

35.18 -20 % BGN 28.00

параметар се Користи за да се справи со висока цврстина кршливи предмети, како што се : бетонски ѕид од тули камен гранит плочки Дупчење тело материјал 40 Cr челик Дупчење тело цврстина HRC4752 Сечилото материјал YG8 C Сечилото цврстина HRA88.388.8 Висок Степен на Sintered Карбид Совет тешки штрајк отпорни совет направени од sintered карбид160° Плитки Носот Агол обезбедува оптимален агол на пенетрација и chiselling ефектДлабоко d ouble флејта обезбеди оптимална отстранување на прашина & остатоци преку заоблени спирала геометријаЗајакната Core обезбедува оптимален пренос на ковале, стабилност и цврстинаЗапира Вежба Малку Sticktion го запира вежба малку се држат во супстрат, додека се вежба се вртиТоплина Третираат за дополнителна сила & долговечностПогоден за дупчење бетон, blockwork, природен камен, цврста или перфорирани тули, шупливи блокови итн..Без разлика дали сте дупчење дупки за подлога или fixings, кабел или цевка основи, овие погодно СДС плус ѕидани вежба битови ќе дојде во рака.Широк спектар на високо квалитетни Sintered Карбид СДС Плус Ѕидани Чекан Вежба Битови...

Линия Dent Board Board Paintless Dent Repair PDR Дяволът Doctor

40.00 -35 % BGN 26.00

Линија Дент Одбор Одбор Paintless Дент Поправка PDR Нула ЛекарОвој модел може да биде прикачена на возило со користење на неговата СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ ЧАША БАЗА на РАМНИ МЕТАЛНИ , СТАКЛЕНИ и ПЛАСТИЧНИ површини...

850 горещ въздушен пистолет BGA чип демонтаж спойка калай специален вятър пистолет дюза BGA вятър на устата BGA поялната станция

41.28 -1 % BGN 41.00

850 Топол Воздух Пиштол BGA Чип Расклопување Лемење Калај Посебен Правец на Пиштол Млазницата BGA Правец на Устата BGA Rework СтаницаВетрот устата на овој линк се користи удари на чип на овој BGA пакетAnswer : ___________________________ Note : воздух устата е 850 воздушни пушки, внатрешен дијаметар на интерфејс е 22 MM, општата топол воздух заварување платформа може да се користи, и на клиентите може да се измери на надворешен дијаметар на воздушен пиштол и да знам дали тоа може да се користи.Следниве се детални цртежи на ветрот усти од врските на овој линк : Ве молиме имајте во предвид да се запишам на модел што треба, како што се : 15x15mm, ви благодариме за соработката!Постојат 10 модели на овој линк : 1...

Регулируем гумен LCD екран клип на приспособлението за закрепване скоба Ferramentas мобилен телефон ремонт набор от инструменти 4 бр./компл.

30.38 -5 % BGN 29.00

Прилагодливи Гума LCD Екран Клип со Држачи за Прицврстување на Менгеме Ferramentas Мобилен Телефон Поправка Алатка за Полнење 4pcs / setКарактеристики : Универзална клип тела.Прилагодлив држач за да одговара на повеќето мобилни телефони и таблети.Се користи за да се стега поправи вашиот уред.Помогне да ја замени нов екран во своето право место, не булбус или да потоне.Направи го екранот за да се заеднички со рамка совршено.Внатре гума никогаш нема да го изгребат екранот.Лесен за употреба и да се справи.Спецификација : Материјал : Пластика, ГумаНето Тежина : околу...

JAKEMY Precision Screwdriver Set професионален ремонт на ръчно набор от инструменти за мобилен телефон, преносим компютър и САМ Repair Ferramentas

21.95 -32 % BGN 15.00

*Име : Прецизност Шрафцигер Поставите *Примена : Користи таблета поправка / Паметен Телефон Поправка / MP4 Поправка / Компјутер Поправка *Битови Материјал : CRV Додатоци : 1 buc 105mm Против пролизгување се справи со 1 buc 115mm Tweezer 1 buc 60mm Мултиагол мека продолжување бар

Дърво Неръждаема Стомана Стилус Полимерна Глина 4 Топчета От Керамика Отстъп Дръжка Керамика, Скулптура Инструмент За Моделиране

2.75 -27 % BGN 2.00

Дрво Нерѓосувачки Челик Перо Полимер Глина 4 Топката Керамика Вовлекување Пенкало Керамика Sculpting Моделирање АлаткаДрвена рачка со нерѓосувачки челик топката крајПакетот вклучува две двојно заврши топката styluses и една заврши топката пероОдличен за втиснување, мора да додаток за сите скулпториЗа правење големи точки, мазни линии во глина или ембос на меки метал или хартијаОдлично за глина, уметнички проекти, скулптури и други занает проекти4 Парчиња вклучувајќи и еден двоен заврши големи топката,еден двоен заврши медиум топката,еден двоен заврши мала топка и една заврши топкаМатеријал : Дрво и нерѓосувачки челикДвојно заврши топката вкупна должина : Околу 14cmЕден заврши топката вкупна должина : Околу 11cmПакет Се Вклучени : 5x Перо Глина Кукла Sculpting Алатки

Електрически ръчни инструменти, набор от детайли за улавяне вземете инструменти на четири Нокът да се държат плътно за Catcher IC Чип Component Metal Grabber P0. 3

3.74 -47 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНа грабител е направен од precison кастинг coppeЧетириноктот дизајн,не е лесно да се падне кога грчевито држејќи се за мали компоненти и чипКористи за да ги собереш IC чип компоненти,направете ја вашата поправка работа лесноЛесен за употреба,само притиснете на врвот тогаш четири канџи се појавиСпецификации : Должина : 115 mmБоја : Како на фотографии покажуваатПакет Се Вклучени : 1 x Прецизност мали делови grapper

5 в 1 универсален смартфони отвертка от алуминиева сплав битов Набор от инструменти за ремонт на откриването на iPhone за Samsung Galaxy Computer

BGN 3.92

5 Во 1 Универзална Паметни Телефони Алуминиум Легура Screwdrivers Малку Сет за Поправка Отворање Алатки За i Phone За Samsung Галакси Компјутер Карактеристики : 1...

6 бр. / компл. антистатичен пинцети от неръждаема стомана антимагнитные извити директни пинцети прецизионное обслужване на средства за ремонт часа

7.33 -45 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема новТип : ESD10, ESD11, ESD12, ESD13, ESD14, ESD15Тежина : 100gНа tweezer е направен од страна на antacid челик, отпорен на корозија, голема сила фактор, антистатички, добра еластичност, antimagnetic.Тоа е безбедно да ги собереш на електронски компоненти.Белешки : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере...

11pcs Metal Leather Занаятите Tool Hole Die Punch Snap Нит Buttons Setter Base Kit for САМ Нит Punch Tool Punch Set Едро

17.20 -30 % BGN 12.00

Карактеристики : Оваа tools е за предвремени сврзувачки елементи, притиснете studs, Занитвам,Grommet..инсталацијата,која може да се користи за 10мм,12mm,15mm..метал poppers.Вкупно 11pcsЗа удар дупка и да ја инсталирате Занитвам КопчетоМатеријал : МеталПакети : 11 парчиња умре удар snap занитвам алатки

PDR Инструменти Pops a Dent Auto Tools Car Body Repair Kit Dent Гребец Kit 220 v лепилен пистолет тянущий мост лепкав клей

55.70 -30 % BGN 39.00

PDR Paintless Дент Поправка Алатки Ново Дизајн Влече Мост Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Раководство Инструменти Ferramentas +ПОДАРОКPDR Paintless Дент Поправка Алатки Ново Дизајн Влече Мост Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Раководство Инструменти Ferramentas +ПОДАРОК1 : оваа алатка може да ви помогне во поправка на сите различни видови на учениците на метална површина ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.