• Новинка
ZONESUN щампа машина паник обратно за ръчно стомана, етикет etches инструмент на цената на 1 КОМПЮТЪР

ZONESUN щампа машина паник обратно за ръчно стомана, етикет etches инструмент на цената на 1 КОМПЮТЪР

резултат:
BGN 60.80
BGN 55.00 -10 %

Брой продукти
Налично

Ембос на сите видови на алуминиум, бакар, нерѓосувачки челик, пластични ознака за механички, електрични, пумпи, вентили, автомобили, мотоцикли, електрични апарати. Тоа embosses променливи параметри : како куче ознака, специфичен модел, датум, број на серија, број, сериски број, сериски број и така натаму. Технички Спецификации : Ознака Материјал : Железо, Алуминиум, Бакар, од не ' Рѓосувачки челик Максимална Етикета Големина : 180*135mm Писма Содржани : А до Ш Броеви од 0 до 9 Ликови : . X / - Лик Висина : 2mm/2.5 mm/3мм/4mm/5mm/6mm Висина и Ширина : 2.0 мм2.0 mm x 1.1 mm (Погоден за плоштадот во рок од 3~4 mm, висина) 2,5 мм2.5 мм х 1.4 mm (Погоден за плоштадот во рок од 4~5 mm висина) 3.0 мм3мм x 1.6 mm (Погоден за плоштадот во рок од 5~6 mm висина) 4.0 мм4mm x 2.1 mm (Погоден за плоштадот во рок од 6~7 mm висина) 5.0 мм5мм х 2.6 mm (Погоден за плоштадот во рок од 7~8 mm висина) 6.0 mm6mm x 2.8 mm (Погоден за плоштадот во рок од 8~10 mm висина) Напомена : Машина дојде со еден степен на пренос,Над Големина Опрема е опција за вас,Што сакате која ве молиме да ни каже. Упатство за употреба : 1.Ставање на знаци методи, како Знаци поставени во работа површина како што е прикажано во горниот лев агол, со знаци и магнет клип без компресија плоча расклатување. 2.Тркала за утовар и истовар, прв го употреби зборот тркала клуч за да се отстрани воланот ореви, и избраните десно тркало, заклучување на воланот подготвен да орев, усогласена покажувачот. 3.Печати, и да почне позиција на вредноста, добри знаци поставени на посебно спојката, свртете на страна тркала проред и kerning рака на воланот, така што воланот усогласени знаци кои се испечатени на кутијата локација, само над заклучување продолжување единици, ослободување на спојката лост, под притисок за неколку kerning се хранат рачки може да се види хранење на caliper проред густина (рака на воланот со добра мелодија kerning) depress спојката, свртете на страна тркала, ослободување на спојката лост назад во situ, со дланката од вашата рака шамар на гумени делови, проред по храна се справи со притисокот, за да се постигне печатење. Пакет се Вклучени : 1 x Set Рачни Метал Втиснување Машина

Подробности

Цвят:
гри
Номер На Модела:
Щамповане на ламарина
Пакет:
Случай
търговска марка:
ZONESUN
Направи си Сам пособия:
Електрически
Тип:
машина за щамповане
Приложение:
Набор от електрически инструменти, стомана
Брой парчета:
1

Избор на купувачи

1PC 20A ръчно щипец епруветки, инструмент капачки на бутилки за пресоване, машина за затваряне на бутилки с антибиотици, handheld ограничаване на машината

80.82 -5 % BGN 77.00

1 PC 20 A Прирачник шишенцето crimper,шише капаче crimping алатка,Антибиотици шише capper машина,рачни ограничување машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Paremeters : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

оригинални AMTECH NC-559-ASM BGA ПХБ No-Clean поялната паста заваряване Advanced Oil Flux Мазнините 10cc средства за ремонт на запояване

BGN 7.68

100% Оригинални AMTECH NCОДНОСНО 559ASM BGA PCB НеЧиста Лемење Паста Заварување Напредни Масло Флукс Маснотии 10cc Лемење Поправка АлаткиКапацитет : 10 CCБренд : AMTECH Модел : NCОДНОСНО 559ASMУВ Боја : Како што е прикажано Погоден за BGA топката, полупроводнички законот за пакување, поправка...

Возняк wl универсално устройство за висока телефон IC чип на дънната платка Jig Board поддръжка, ремонт на мухъл инструмент за iphone

28.48 -9 % BGN 26.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

1бр Пет груминг ръкавици нежна Deshedding гребен и четка за ръкавици куче котка Пет Hair Remover Рукавица масажен инструмент, с повишено пет пръста

6.06 -1 % BGN 6.00

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Миленичиња Чешлање Ракавица Нежно Deshedding Чешел Четка Ракавица Куче, Мачка домашно Милениче Коса Смена Мит Масажа Алатка со Зголемена Пет ПрстОпис : Масажа Алатка : 180 силикони чешлање совети, имитирање на допир на раката за мека и релаксирачка масажа; Овој флексибилен, се лизга на чешлање ракавици ви овозможи да се четка далеку нечистотија, првут и губат косата од мачки и кучиња Коса Смена : Совршен за долги, кратки и кадрава коса кучиња, мачки и други домашни миленици, чешлање на косата брзо, нежно и ефикасно; пролевање на косата се држи до ракавица, што го прави лесно да лупам и фрли коса далеку Бања Четка : Се капат на миленици со оваа ракавица, која ќе се исчисти домашно милениче коса лесно и им даде на вашите миленици нежна масажа, без повреда на нивната кожа; Пет прст дизајн ви овозможува да младоженецот е тешко да се постигне места како опашка или лицето на Екопријателски : Ослободени од какви било материјали што може да предизвика оштетување на кожата; Мека гума обезбеди нежна масажа и чешлање без болни отстранување на кожа или гребење на кожата; Една големина одговара на сите, тоа е прилагодлив врвка за околу рака за удобно се вклопуваат Она што Ќе Добиете : 1 сина DELOMO милениче ракавици (1 левата рака и 1 деснострана; левострана ракавица е прилагодена за левоhander) и вистински обезбедување на квалитетот; И купување од Delomo Direct, да се добие 100% задоволство гаранцијаФлексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

SHGO HOT-Multi-Function 8 in 1 Magic Hand Saw САМ Metal Wood Glass Kit 6 Blades Model Multi Purpose Hobby Portable Hacksaw Set

BGN 11.76

Објаснување : Материјал : ЧеликБоја : ЖолтаГолемина : 31cm X21cm X2.5cmПакет Содржина : 1x Hand видов1x Wood видов5x жица видов1x Positioning центар удар1x Screw1.Мултифункционален видов ножеви направете го тоа лесно да го намали дрво, ПВЦ пластични цевки, јажиња и некои меки метали.2.Остри serrated виде ножот со заменливи ножеви може да биде инсталиран во различни агли и лесно сечење надвор линија лак и кружни бранови, и го прави брзо работа на мали задачи сечење3.Широко се користи во градежништвото, декорација, занаетите, обработка, рекламирање, филијала на кастрење, дома, отворено и модел одлуки, сопственик тоа ќе го направи вашата рацете на способноста дури и повеќе моќни

Електрически кръгъл нож за рязане ръчно изработени дрехи Облекло електрически нож през цялата нож за рязане ножица RSD-110

128.00 -5 % BGN 122.00

Електрични Кружни Нож за Сечење Машина рачен Облека, Облека Машина Електричен Круг Нож за Сечење Ножици RSD110 Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1PC 8 Channel Video Оптичен Конвертор, fiber optic video optical Transmitter & Receiver 8CH with RS485 Data For ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за Сигурност

101.81 -5 % BGN 97.00

1 PC 8 Канал Видео Оптички Конвертор оптички влакна видео оптичкиПредавателот & Приемник 8 CH со RS485 Податоци За видео надзор за БезбедностЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика покаже : Describtion : За животна средина : 1...

AK12 inch screen machines vacuum press machine laminating machine bubble machine ЗЗД screen adhesive separator

1260.82 -5 % BGN 1198.00

AK12 инчен екран машини вакуум притиснете машинаlaminating машина меур машина OCA лепило екран сепараторЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика покаже : Describtion : Подесување на Моќ : AC200 V 1500 WТежина : 38.5 KGОпрема големина : 460*410*380 MMАдаптација на владата : Греење метод : греење термостат

1бр нов автоматичен миксер с един удар факел паста YH-8908 Tin Cream Mixer 500g 1000g

BGN 770.58

1piece Нови Автоматски Лемење ПастаМиксер YH8908 Калај Крем Миксер 500g1000gЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Describtion : Карактеристики : 1...

3-6мм Зубец кожен занаят пробиване на дупка инструмент кожата шевове шевни punches шевове удар 1+2+4+6 бойниците кожевенные инструменти

10.48 -24 % BGN 8.00

Опис : Донесе висока цврстина челик, тоа е тешко во структуратаПолиран и лесно се справи со е удобно да се одржиФункција казна, отпорност на абразија и влијаниеСилна текстура го прави немирен да ги изобличува и да се скршиЕден остар rhombзабот е корисно да се удар брзо и лесноТоа може да се стиска дури и уредни дупки во кожаСпецификација : Материјал : МеталМодел : 1 Prong / 2 Prong / 4 Prong / 6 ProngКоличина : 1 Set (4pcs)Проред : 3мм 4mm 5mm 6mm Answer : ___________________________ Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Непрекъснато машина за опаковане Fr-770 220V запечатване отопление уплотнителя гама машини пакет найлонов плик, пакет машини за запечатване на филма хоризонтален

BGN 232.00

FR770 Континуирано филмот запечатување машина за пластична кеса пакет машина бенд sealer хоризонтална греење запечатување машинаОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!! тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Aabout оваа машина : 1 : дали со бакар греење модули и ладење модули : бакар греење блок овозможува побрзо и униформа греење, тоа не само што ќе се подобри запечатување машина за ефикасноста на работата, но, исто така, да се подобри квалитетот на варењето.2 : ако чиста моторот и менувачот со вграден мотор : Овој мотор е во моментов на пазарот на сопствен мотор, моторот и менувачот интегрирани структура, за да се реши обичните средината мотори и опрема спојки носат проблеми, а со тоа намалување мали моторот и менувачот оптоварување, така што машина повеќе издржливи, и висока стабилност звук мала машина, исто така, користи чист алуминиум менувачот!3 : Е подвижни синџир подвижни : машина користи подвижни синџир, и кој е заеднички машината подвижни појас кој е заеднички пластични рака, голема брзина на работа, појас може лесно да се скрши, па да ви производство непријатности и зголемени трошоци за одржување имаме овој 770тип запечатување машина со помош на метални подвижни синџир, машина операција е стабилен и отпорен да се носат!Напомена : машина се 220 V и 110 V,Но 110 V треба да се наплаќаат екстра 18!! благодарение~Сликата покажува : Производство опис : Моќ : 220 V 50 HZПечатење метод : поштенски МаркиПулсот Моќ : 850 WЗапечатување на ветер : 012m / минЗапечатување ширина : 615mmЗапечатување дебелина : 0.020.80 mmЗапечатување Должина : 0 бесконечностТемпературата опсег : 0300 степениТранспорт оптоварување : Димензии : 810 * 370 * 320mmМашина тежина : 23 KGЗабелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.Пакет содржи1 X бенд sealer

1бр нов електрически импулсен масажор врата KSR-D20. Импулсен масаж на шийните прешлени магнитна терапия

BGN 37.60

1 PC Нови KSRD20 Електрични пулс на Вратот massager Импулс на Грлото на ' Рбетот Третман масажа Магнетна терапијаНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Опис на Производот број : FC463Модел : KSRD20Име на производ : грлото на пршлени, пулс, масажа инструментНоминална напон : 6 V DCНоминална моќност : Функција & принципФункцијата на овој производ е во насока на вратот, половината масажа, месење, преку инфраред топла облога, масажа место генерација магнет зрачење ефект, меридијанска чи и на протокот на крв, направи железо јамка и уреден, се усогласат чи и крв, Јин и Јанг да го забрза штета клетки за регенерација, па како да се подобри болест, болка, и целта на физичкото здравје

Ly 9110 богат на функции слоеста машина за ламиниране на OCA (лепило ЗЗД, TP, LCD)за съответната екрани на мобилните телефони с прес-форми на S6 / S6+ / S7/S8/S8+

2804.80 -19 % BGN 2272.00

LY 9110 мултифункции Слој OCA laminating машина (OCA Лепак,TP,LCD)за крива екрани мобилни телефони со габи, S6 / S6+ / S7 / S8 / S8+Видео : ВоведМодел : 9110Моќност 1000 WНапон 220 VПакување : Извоз woodern случајПримена : погоден за секој бренд мобилен телефон екран и поправка (ОДГ : Треба да се користи во согласност со мобилен габи заедно.)Пакување листа : LY 9110 X 1БАЗА на метал мувла X 1Габи : Универзална рамен мувла x 1 сетРАБОТ габи, за (S6 / S6+ / S7 / S8 / S8+)(НАПОМЕНА : Оваа машина треба употреба заедно со вакуум пумпа, воздушниот компресор !) Објектот сликиЗа Превозот : (Продавачот за испорака метод) значи испрати машина на локална морско пристаниште од страна на морето , условите е CFR...

1pcs CD DVD UV coater настолен компютър лакировочной UV машини, машина за производство на хартиени ламиниране CD

BGN 918.16

​1pcs CD DVD УВ слојмашина Десктоп УВ coater, CD Laminating машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис : Карактеристики : 1...

Батерия обвързване инструменти ръчни, защото PP лента машина пластмасови колан обгръщащ каишка батерии width13-16mm JD16

BGN 1165.36

Батеријата здрав алатки рачни PP МИЛЕНИЧЕ здрав машина пластикапојас за пакување батеријата рака width1316mm JD16Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Spicifications : Tensioning сила : 602800 N прилагодливиTensioning брзина : 100200mm / sПоврзување на сила : приближно 75% од пластични здрав (подобро здрав е подобро bonging)Димензија : 340x130x118mmТежина на батеријата : 0.35 килограмиAvaiable пакет : Рамни или врежана МИЛЕНИЧЕ или PP здравЗдрав ширина : 1316mmЗдрав дебелина : 0.11.2 mmНапомена : не се однесуваат со рециклиран PP ремени, во спротивно ќе сиромашните сечење.

LED LCD Screen Тестер Tool For TV Laptop Repair With Built-in 55 вида разрешения на екрана Lvds подкрепа 7-84

49.60 -5 % BGN 47.00

ВАЖНО : не ги растурајте, по уривањето на дигитални цевка екранот 88 машината автоматски заклучена, не можете да го користите, не расклопување на 1 куќиште...

CNBTR 19x14. 2x0. 9cm Бяла Поли кожена дъска за рязане кожена перфоратор щанцоване инструмент занаят САМ

12.46 -28 % BGN 9.00

Бела Поли Кожа Сечење Одбор за Кожа Инструментално Занает DIY Кожа Поли Сечење Board Poly Сечење Одбор Кожа Удар Печат Алатка Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Направено од Полиуретан.долгогодишна употреба.4.Погоден за Кожа занает изработка на основното учење употреба.5.Голема дупка за удари, печат алатки и кожа за сечење.Спецификации : Материјал : PEБоја : БелаБренд име : CNBTRГолемина : 19x14.2x0.9cm / 7.48x5.59x0.35inch(Dxšxv)Тежина : 190gПакетот вклучува : 1 x Поли Сечење Одбор

Високо качество на многофункционален универсален ключ, клещи, отварачка, отвертка набор от неръждаема стомана разход сгъваем инструмент DAH017

10.56 -43 % BGN 6.00

Висок Квалитет Multiuseful Универзална Употреба Клуч Plier Knive Шрафцигер Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Комбинација Свитлива АлаткаОпис на челик Еден клуч може да се замени, како менгеме клешти, чекан, од уредот, нож, може да настроената, зборот шрафцигер, Филипс шрафцигер, мал ножовка на отворено за итни случаи, опстанок кампување семоќен.треба безбедноста клуч,мини големина Тоа Е првиот избор за активности на отворено и дома и во приватните автомобили! Исто така, може да биде претставен како подарок роднини и пријатели Високо квалитетни материјали : челик и анти ' рѓа...

YOFE 11Pcs High Hardness Machine Repair Broken Тел Extractor 3 ММ-10 ММ Breakage Screw Extractor тренировки ръчен набор от инструменти

42.38 -27 % BGN 31.00

YOFE 11 Pcs Висока Цврстина Машина Поправка на Скршена Жица Extractor 3ММ10ММ Кршење наЗавртка Extractor Вежба Битови Рака Алатки СетИме : Скршена Жица Extractor Материјал : Имајќи Челик Scew Надвор Големина : 310мм Вежба Битови Големина : 2,3,4,6.5, 7.5 mm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.