• Новинка
5x корпус за Motorola GP328

5x корпус за Motorola GP328

резултат:
BGN 51.04

Брой продукти
Налично


5 X Домување за полнење За Motorola GP328
Опис : Домување на GP328
Компатибилен за полнење за Motorola радио поправка делови
Еден сет домување вклучени : Топ Домување, Lables, Тастатура,Прашина маска, PTT рамки и копчето за Јачина на knob,батерија заклучување и така натаму , како што е подолу слики
Пакет :
5sets
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Подробности

Номер На Модела:
RPCH-GP328
търговска марка:
лайттри

Избор на купувачи

Kexint оптичен АД Сплитер 1*16 mini Module 0.9 1m конектор SC / UPC / 10Pieces

239.84 -5 % BGN 228.00

Карактеристики Ниска вишокот на косата Одлично directivity Добар канал до канал униформност Ниска PDL Висока ценаефективност Високи еколошки и механичка стабилностАпликацијата Влакна оптички комуникациски систем Влакна оптички сензори CATV Систем LAN Систем WAN SysteKEXINT Оптички Влакна САЛАДИН Splitter 1*16 мини Модул 0.9 1m Со Конектор SC / UPC / 10 Pieces

Superbat съединители MCX прав ъгъл към SMA женски конектор за директна косичка кабел RG316 15 см за безжична комуникация

11.87 -7 % BGN 11.00

MCX машки десен агол да се SMA женски Страната директно pigtail кабел RG316 за безжичниМодел : ACM03 RAS01 FJHL431615Оваа pigtail се користи за да се поврзете вашата картичка на вашата антена и работи со сите картички кои користат MCX конектор како што се Apple аеродром екстремни , Orinoco, Avaya, Lucent, Proxim, Agere, Dell и други брендови...

Ruiyan Brand New 50mw оптичен лазерен перьевой визуален локатор на неизправности Червен източник на светлина

BGN 92.80

Ruiyan Сосема Нов 50mw Оптички Влакна Ласерски Пентип на Визуелна Грешка Locater Црвено Светло ИзворНа видна грешка локатор е специјално дизајниран за областа персонал кој треба ефикасен и економичен инструмент за влакно следење, влакна рутирање и континуитет проверка во оптичка мрежа во текот и по инсталацијата...

10/100 Mbit / с 15.4 W 4 порта PoE-PSE Fiber to Copper Ethernet суич със SFP пристанище

BGN 118.40

10 / 100 Mbps 15.4 W 4 port РоеPSE Влакна на Бакар Ethernet Switch со SFP портаМодел : LNK1400 PSFP СеријаПрегледLNK1400 PSFP Серија 10 / 100 Mbps бакар да влакна префрлете се обезбедува IEEE 802.3 af / на Моќ Извори Ethernet (PSE) функционалност на 4 извртени пар пристаништа, набавка и податоци и електрична струја да се уреди како што се Wi Fi точки за пристап, Vo IP телефони и IP камери за безбедност.Тоа е идеално решение кога Роенапојува мрежни уреди треба да бидат инсталирани повеќе од 100 m / 300 ft...

10/100/1000 Mbit / с 25,5 W PoE-PSE Fiber to Copper Ethernet Switch: 1 SFP + 4 PoE

BGN 188.80

10 / 100 / 1000 Mbps беа 25,5 W РоеPSE Влакна на Бакар Ethernet Switch : 1 SFP + 4 РоеМодел : LNK1400 PSFP СеријаПрегледLNK1400 PSFP Серија 10 / 100 Mbps бакар да влакна префрлете се обезбедува IEEE 802.3 af / на Моќ Извори Ethernet (PSE) функционалност на 4 извртени пар пристаништа, набавка и податоци и електрична струја да се уреди како што се Wi Fi точки за пристап, Vo IP телефони и IP камери за безбедност.Тоа е идеално решение кога Роенапојува мрежни уреди треба да бидат инсталирани повеќе од 100 m / 300 ft...

Портативен високоговорител микрофон микрофон 2 пинов за Motorola Уоки Токи Радио GP300 GP88s GP2000 J0303A с безплатна доставка

15.81 -18 % BGN 13.00

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!црна 2 Pin Рачни Звучник Микрофон МИКРОФОН за МОТО Радија GP300 GP88s GP2000 J0303 A со бесплатен превозот Опис на ПроизводотПрименливи Модели : XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50Мото Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Дух, Дух Про, Дух Pro+, Дух HP 10Духот МУ Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTДухот MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSCP Серија : CP88, CP040...

BaoFeng UV 5R уоки токи AAA battery box for 2 way радио baofeng Pofung UV5R UV5RB uv 5 bf f8 uv-8hx tyt th-f8 retevis

11.18 -2 % BGN 11.00

Производ Карактеристики100% нов, фабрика пакуваат и никогаш не се користиОва е батеријата случај(6*AAA батерија)Таа е направена од високо квалитетни пластични и да се вклопи во вашиот baofeng радијаКорисна и критички кога вашата оригинална батерија снема, мора да ја имаат оваа точкаГолемина : 5.1 cm*11.3 cm*1.9 cmКомпатибилни МоделиBaofeng / Pofung УВ8 HX УВ5 X УВ5 R 5 RB 5 RE 5 RE ПЛУСTonfa UV985TYT ТИF8,ТИF9100% тестирани пред испорака

baofeng уоки токи uv-5r двухдиапазонное двустранно радио VHF / UHF 136-174 Mhz и 400-520 Mhz FM преносим радиоприемник с ухо

41.36 -1 % BGN 41.00

baofeng воки токи ув5r dualband двонасочна радио VHF / UHF 136174 MHz & 400520 MHz FM Преносни Transceiver со слушалкаКарактеристики : Фреквентен Опсег : 136174 & 400520 MHz Двојна Бенд, Двоен Екран, Dual Фреквенција,Двоен Режим на подготвеност Излезна Моќност : 5 / 1 Watt 128 Складирање Канали 50 CTCSS и 104 CDCSS Buitво Вокс Функција 1750 Hz Brust Тон FM Радио(65.0 MHz108.0 MHz) LED Светилка Поголеми LCD Дисплеј Висок / Низок RF Моќ Switchable 25 KHz / 12.5 KHz Switchtable Итни Сигнализација слаба Батерија Сигнализација Батерија Saver Timeout Тајмер Заклучување на Тастатурата Следи канал Канал Чекор : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHz PC ПрограмирањеСпецификации : Dual band, двоен дисплеј A / B бенд независна операција 128 групи канали складирање Кратенка мени операцијата на владата VFO & Меморија канали скенирање Итни Аларм Трибоја на позадина светлина избор 0~9 оценки ВОКС избор на PTT & АНИ ID FM радио и 25 станици за складирање 1750 Hz Brust Тон Timeout Тајмер Канал Следи Батерија Saver Заклучување на Тастатурата Канал Чекор : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHz слаба Батерија Сигнализација РОЏЕР СОБАТА за Итни случаи Сигнализација 25 KHz / 12.5 KHz Switchable FM Радио (65.0 MHz108.0 MHz) Голем LCD Дисплеј LED Светилка Hight / Низок RF Моќ Switchable Глас companding 50 CTCSS / 104 DCS coder & tone пребарување двоен режим на КОМПЈУТЕР програмабилни Широк / Тесен појас(25k Hz / 12.5 k Hz) Предавателот timeout тајмер(ОБУЧУВАЧИ) Висок / Низок TX power избор Зафатен channel lockout(BCLO) Спецификации Општо Фреквентен Опсег 65108 MHz(FM Добиваат само) 136174 MHZ и 400520 MHZ (TX / RX) Канал Бр 128 Фреквенција Стабилност ±2.5 ппм Антена Висока добивка Dual Band антена Антена Отпорност 50Ω Оперативен Напон DC 7.4 V Режим на работа Едноставен или полудуплекс Димензии(Ш x В x Д) 100 x 52 x 32 mm Тежина 250g(вклучувајќи ја и батеријата, антената) Антена : SMA Женски Слушалки / микрофон тип : Приклучок за Kenwood тип на Предавателот Излезна моќност 5 W / 1 W (Max 5 W) Модулација Режим 16kΦF3 E / 11kΦF3 E Максималното отстапување 5k Hz(Широк) / 2.5 k Hz(Кос) Лажни Зрачење 7µW во непосредна близина Ch...

6 в 1 USB кабел за програмиране за различни марки на двустранния радио с безплатна доставка

BGN 14.13

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!6 во 1 USB Програмирање Кабел За Различни Бренд двонасочна Радио со бесплатен превозотКомпатибилни Модели : 1) К1 КОРИСТАТ за KENWOOD и повеќето Кинески двонасочна радио бренд : За KWD : TK240, TK250, TK255, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272 G, TK278, TK278 G, TK340, TK349, TK350, TK353, TK360, TK360 G, TK370, TK370 G, TK373 G, TK378, TK378 G, TK430, TK431, TK715, TK2100, апарат TK2102, TK2107, TK2118, TK2160, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3118, TK3160 За Linton рачни Радио : LT2288, LT3288, LT6288, LT5288, LT3188, LT2188, LT3260, LT2268, LT3268 ,LT6188...

Чисто нов TXC-M506 (SG-M506)UHF / VHF Двухсегментная двухдиапазонная автомобили радиоантенна

BGN 32.80

Бренд Нови TXCM506(СЕКРЕТАРM506) UHF / VHF Двесегмент Двојна Бенд Автомобил Радио АнтенаЕлектрични Спецификации Фреквентен Опсег 144 / 430 Mhz Стекнат 2.15 / 4.8 db Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Текст Отпорност 50Ω Зрачење Omni Максимална Моќностwatts Поларизација Вертикална Механички Спецификација на Конектор Тип UHF Нето Тежина за 165g Должина околу 630mm

5x шаси GP328 GP338 MXT960 и така нататък уплътнението е включен

BGN 52.48

5 X Шасија На GP328 GP338 MXT960 И Така НатамуCompatiable за полнење за Motorola модели : GP328 GP338 MXT960 HT1250 GP340еден пакет се вклучени : Шасија 5pcsЗаптивка 5pcsСина заптивка за батеријата такт 5pcsНапомена : 1...

Кабел за програмиране на ICOM Radio CI-V CT17 IC-706/7000 / двустранно CB Ham Radio J0031A Fshow с безплатна доставка

14.13 -15 % BGN 12.00

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Опис : Оваа точка е на кабелот кој го користите за поврзување на вашиот Радио и PC, а потоа да ја напишете на програмата за поставување и фреквенцијата на воки токи од страна на КОМПЈУТЕР.1.Сите на нашите предмети се Сосема Нови2...

5шт PMMN4013A водоустойчив 2-пинов на раменната дистанционно динамика Microphone ПР за Motorola Radio PMR446 PR400 Mag One BPR40 A8 EP450

86.38 -5 % BGN 82.00

Оваа spaker микрофон микрофон компатибилна со следниве 2 начин радија и многу повеќе кои се бара двојно pin plug околу 5 / 16" (стандард 2 prong Motorola)* XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600* XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100* XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100* XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100* CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50* Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220, Дух Про, Дух Pro+, HP10* Дух МУ Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST* Дух MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVS* КП Серија : CP88, CP040...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.