• Новинка
Sumitomo SXP3102DA-H1-F290 11.1 G-1554.13 nm-80KM-XFP

Sumitomo SXP3102DA-H1-F290 11.1 G-1554.13 nm-80KM-XFP

резултат:
BGN 232.00

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Подробности

Номер На Модела:
SXP3102DA-H1-F290
търговска марка:
SMTE
Състояние:
Ново и оригинално

Избор на купувачи

XQF MIC кабел 6pins костюм за микрофон MH-48A6J за Yaesu FT1907, FT1807,FT-1802,FT8900,FT7900R, FT7800R и т.н., автомобилното радио направи си САМ

BGN 9.15

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаМИКРОФОН кабел 6pins одговараат за МЗ48 A6 J микрофон за Yaesu FT1907,FT1807,FT1802,FT8900,FT7900 R,FT7800 R итн е радио за автомобил за DIYОпис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Микрофонот кабел компатибилен со Yaesu Мобилен радио модели...

5 бр. / лот SC / UPC 1 до 4-Мини оптичен АД Дърва 0.9 мм, стоманена тръба 0.3 m fiber косичка

BGN 78.72

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

XQF Air Tube слушалка слушалки слушалки ПР за Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO двустранно Радио

BGN 21.46

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВоздухот Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO двонасочна РадиоВоздухот Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBOВисок квалитетPTT водоотпоренBrand new од фабрикатаЗа Motorola SL7550 SL4000 SL300 SL1 K Moto TRBOПакет содржина Слушалка x 1 BUC

honghuismart микрофон високоговорител 8 контакти за kenwood TM481, TM281, TM471, TM271, TK868G, TK8108 и т.н. автомобил превозно средство основните радиостанции

BGN 21.60

микрофон звучник 8 игли за kenwood TM481,TM281,TM471,TM271,TK868 G,TK8108 итн автомобил возило основните радијаБоја : ЦрнаПакет1x микрофон

XQF 3 м подвижна разделение на удължителен кабел захранващ кабел за Motorola GM300 мобилен радиото в автомобила Уоки Токи

BGN 12.88

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика3m Отстранлив Поделба Продолжување Кабелот за Напојување Кабел за полнење за Motorola GM300 Мобилен е Радио за Автомобил Воки ТокиСите на нашите предмети се сосема новиВисок квалитет и лесен за користењеДолжина : околу...

XQF 2 pin Advanced едностранно слушалки с микрофон пръст ПР маточната слушалка Колоездене полето тактически за Motorola GP68, GP88 Радио

BGN 18.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2 pin Напредни Еднострано Микрофон приклучок за слушалки Прст PTT Neckband Слушалка Велосипедизам Областа Тактички за полнење За Motorola GP68, GP88 РадиоПрименливи МоделиКомпатибилен за полнење за MotorolaГП Серија : GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 SCP Серија : CP88, CP100, CP150, CP200СП Серија : SP10, SP21, SP50КТ Серија : CT150, CT250, CT450, CT450 LSПРО Серија : PRO1150, PRO2150, PRO3150P Серија : P040, P080, P100, апарат p110, P1225, 1225 LS,2000XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600XTN XV Серија : XV1100,XV2100,XV2600XTN КСУ Серија : XU1100,XU2100,XU2600CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 CДухот М Серија : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTза Motorola Spirt Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220Други Серија : GTI, geforce GTX, LTS2000, VL50, VL130, PMR446, ECP100, PR400Компатибилен за HYTТЦ500,ТЦ600,ТЦ700,ТЦ610,ТЦ620,ТЦ2110,ТЦ1600,ТЦ510Пакетот Вклучува : 1 x Слушалката Слушалката за полнење За Motorola

Безплатна доставка на 50 м LC / UPC до SC / UPC LC-SC оптичен пач кабел дуплексное влакна закрит кабели SM PVC 2.0 мм 50 м

BGN 60.00

Карактеристики : Ниска вметнување и назад одраз на косатаДобро exchangeabilityДобро издржливостВисока температура стабилностАпликации : CATV; Активен уред за прекинување; Телекомуникациски мрежи; Метро; Локални Мрежи; обработка на Податоци и мрежи; опрема за Тестирање; Премиса инсталација; Широк Простор Мрежи;Спецификација : Објекти Еден режим Multimode PC UPC АПЦ 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Вметнување на Косата се Вратите на Тежината ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Издржливост Температурата на работа 40 до +75 40 до +75 Ferrule Дупка Големини 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1umПревозот1...

5 бр./лот удължителен кабел SMA Женски към F включете коаксиален конектор антена адаптер косичка кабел 19 инча

18.51 -3 % BGN 18.00

Продолжување Кабел SMA Женски F Машки Plug Coax Конектор Адаптер за Антена Pigtail Кабелот 19 инчи SMA женски F машки конектор адаптер ЗА RG58 кабел 19 инчи долго Тежина : 28g ви Помогне да се поврзете F женски и SMA машки уред,ќе се применува должина за вашиот уред 5 x F за да SMA Кабелот вклученАко ви треба други должина,pls контактирајте со нас,ние може да го прилагодите за вас.

Xqf регулируема пръст ПР управление на гърлото слушалки въздушна тръба за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329 gp320 уоки токи

BGN 22.18

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаприлагодливи Прст PTT грлото контрола слушалки воздух цевка за полнење за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329апарат gp320 воки токи

Baofeng UV-82 8W UV-82HX мощен Baofeng GT-3 Уоки Talkies сестра преносимо радио Walk Talk Baofeng 82 UV82 bf-a58 uv5r uv-6r

79.14 -14 % BGN 68.00

Baofeng 82 8w УВ82 HX воки токи сестра преносни радио прошетка зборува baofeng УВ82 UV82 gt3 bfa58 uv5r ув6r px2rОна што го Прави Уникатен?* 3 енергетски Нивоа (1, 4, 8 вати) прилагодлива* VFO / Г (Фреквенција на Чекање) може да се заклучи преку софтвер* DualSwitch PTT може да се синхронизира преку софтвер за да се поедностави работата на радио* На blacklight за вклучување / исклучување време може да се постави преку софтвер* Може да биде програма за repeater рачно или преку софтвер* Тоа вклучува Висока Добивка V85 Антена за да се Оптимизира Перформансите* Целосна Додатоци Компатибилност со СИТЕ УВ82 додатоци* Повеќе ТОН Пукна Опции за НОВ кориснички Мени...

6.35 мъжки до 3.5 женски аудиоадаптер стерео двоен конвертор за слушалки, микрофони и високоговорители

BGN 3.02

6.35 машки 3,5 женски аудио адаптер stereo dual channel конвертор за Слушалки, микрофони, и звучнициТип : P527 6.35 машки 3,5 женски аудио адаптер Вкупна должина : 45mm Goldplated, директно тип,stereo dual channel...

Безплатна доставка 2.0 мм 1x8 ABS Box АД Дърва Module FC/APC Connector оптичен АД Дърва

BGN 33.78

Бесплатен Превозот 2.0 mm 1x8 ABS Кутија САЛАДИН Splitter Модул ВО странска валута / АПЦ Конектор за Оптички Влакна САЛАДИН SplitterКарактеристики*Одлични Механички,Мала Големина*Висока Сигурност*Ниско внесување на Косата и ниска Поларизација Зависат од загуба*Висока канал брои*Одлични Еколошки Стабилност и Широко се КористиАпликации*FTTx Deployments(GPON / BPON / EPON)*Кабелска телевизија (CATV)*Локални мрежи (LAN)*Опрема за тестирање*Пасивна оптичка мрежа(PON)Спецификации 1 1x N (со конектор) (Број на Канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Оперативен Wavelenth) 1260 да 1650 Стр Ниво Вметнување на Косата 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Ниво Вметнување на Косата 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Униформност) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (се Вратите на Тежината) повеќе од 55 (Directivity) повеќе од 55 (Тип на влакна) ITU G657 A (температурата на работа) 40 85 (Pigtail должина) 1m или 1.5 м или прилагодениСо Нарачување ИнформацииPLCS Порта Тип на Кабел Тип на Влакна Должина Конектор Тип Пакет СтилСАЛАДИН Splitter1*41*81*161*321*642*32Другите Се Определи0.25 mm Голи влакнаЛента ВлакнаФаннадвор со 0.9 милиметри Лабава Цевка2.0 mmКабел3.0 mmКабел1 метар1.5 метарнаведетеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / АПЦВО СТРАНСКА ВАЛУТА / PCSC / АПЦSC / PCST / UPCLC / АПЦДругите Се ОпределиНерѓосувачки челик ракавПластични Модул19 1 U Rack ПланинатаДругите Се ОпределиПЛАЌАЊЕ1...

Xqf Police Акустична Тръба слушалка слушалка за iPhone6 Plus 5S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за мобилни телефони HUAWEI

BGN 9.58

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПолицијата Акустична Цевка Слушалката Слушалката за i Phone6 Плус 5 S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за HUAWEI мобилни ТелефониОпис На Производот : 1...

Кутия за съхранение / чанта за носене Радио калъф за Baofeng UV-5R 5RA/B/C/D/E / A+ TYT TH-F8 TH-UV3R Уоки Токи

23.49 -28 % BGN 17.00

Складирање Кутија / Торба за Носење Радио Случај за Baofeng УВ5 R 5 RA / B / C / D / E / A+ TYT ТИF8 ТИUV3 R Воки ТокиКарактеристики : Едноставен дизајн со висок квалитет...

10шт F Жена към телевизора женски имперски британски адаптер конектор директно

BGN 8.00

10pcs F Женски ТВ Женски Кралскиот британски Адаптер приклучок директноТип : FТВ адаптер Едниот крај : F женски Британски Другиот крај : ТВ Женски Стил : директно Позлата : Nickelplated Количина : 10pcs

XQF нов оригинален адаптер зарядно устройство за HYTERA TC320, TC310 Уоки Токи LH05L01

BGN 19.20

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Оригинални Адаптер за Полнач за HYTERA TC320,TC310 Воки Токи LH05 L01P / N : PS0604Модел : CH05 L01Влез : 100240 V50 / 60 Hz 0.2 МАКСИзлез : 5.0 V0.6 НаПакет се вклучени : 1x полнач

Grandway--Кабел Влакна D010 Съвместно Затваряне Затваряне На Връзката Загерметизированные Кутия Съединител За Намаляване На

BGN 59.20

Mo Q 50 КОМПЈУТЕРИ.1 Обемот на примена на Оваа Инсталација Рачно одговара за Оптички Влакна Splice Затворање (во понатамошниот текст скратено како FOSC), како водење на правилна инсталација...

5шт Retevis 10W UHF 400-520 Mhz антена SMA-M за Yaesu Baofeng Retevis RT1 RT3 Уоки Токи Ham Radio Hf радиоприемник J9106F

22.88 -13 % BGN 20.00

5pcs 10 W UHF 400520 MHz Антена SMAM за Yaesu Baofeng Retevis RT1 RT3 Воки Токи Шунка Радио Hf Transceiver J9106 FОригиналниот RETEVIS мека антена ќе ви овозможи да се добие подолг опсег на вашиот рачни радио, како RETEVIS, BAOFENG, TYT, Yaesu и повеќе радија...

USB драйвер за двустранно радио IC-R7000 кабел за програмиране IC - R72, IC-R75, IC - R7000, IC-R7100, IC-R8500

BGN 22.40

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ ICOM ICR7000 програмирање кабел МоделRPCI17UКарактеристикиUSB порта за програмирање кабел, едноставен и лесен за употребаКомпатибилен соЗа ICOM серија ICR72, ICR75, ICR7000, ICR7100, ICR8500Ако вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме погледнете го нашиот други елементи, или email за да ни кажевашиот модел.ИМАЈТЕ на ум : НЕМА програмски софтвер е вклучен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.