• Новинка
XQF 2 pin Advanced едностранно слушалки с микрофон пръст ПР маточната слушалка Колоездене полето тактически за Motorola GP68, GP88 Радио

XQF 2 pin Advanced едностранно слушалки с микрофон пръст ПР маточната слушалка Колоездене полето тактически за Motorola GP68, GP88 Радио

резултат:
BGN 18.40

Брой продукти
Налично

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика
2 pin Напредни Еднострано Микрофон приклучок за слушалки Прст PTT Neckband Слушалка Велосипедизам Областа Тактички за полнење За Motorola GP68, GP88 Радио
Применливи Модели
Компатибилен за полнење за Motorola
ГП Серија : GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 S
CP Серија : CP88, CP100, CP150, CP200
СП Серија : SP10, SP21, SP50
КТ Серија : CT150, CT250, CT450, CT450 LS
ПРО Серија : PRO1150, PRO2150, PRO3150
P Серија : P040, P080, P100, - апарат p110, P1225, 1225 LS,2000
XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600
XTN XV Серија : XV1100,XV2100,XV2600
XTN КСУ Серија : XU1100,XU2100,XU2600
CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C
Духот М Серија : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST
за Motorola Spirt Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220
Други Серија : GTI, geforce GTX, LTS2000, VL50, VL130, PMR446, ECP100, PR400
Компатибилен за HYT
ТЦ-500,ТЦ-600,ТЦ-700,ТЦ-610,ТЦ-620,ТЦ-2110,ТЦ-1600,ТЦ-510
Пакетот Вклучува : 1 x Слушалката Слушалката за полнење За Motorola

Подробности

Размери:
зависи от радио
Максимален Обхват:
3 км-5 км
Честотен Обхват:
зависи от радио
Номер На Модела:
Разширено еднопосочен микрофон за слушалки пръст
Is_Display:
ДА
Тип:
Аксесоари
търговска марка:
XQF
Канал За Съхранение На Данни:
зависи от радио
Обхват На Разговор:
зависи от радио
Тип Уоки-Токи Уоки Токи:
Преносим
Материал:
добре

Избор на купувачи

10шт F Жена към телевизора женски имперски британски адаптер конектор директно

BGN 8.00

10pcs F Женски ТВ Женски Кралскиот британски Адаптер приклучок директноТип : FТВ адаптер Едниот крај : F женски Британски Другиот крај : ТВ Женски Стил : директно Позлата : Nickelplated Количина : 10pcs

honghuismart микрофон високоговорител 8 контакти за kenwood TM481, TM281, TM471, TM271, TK868G, TK8108 и т.н. автомобил превозно средство основните радиостанции

BGN 21.60

микрофон звучник 8 игли за kenwood TM481,TM281,TM471,TM271,TK868 G,TK8108 итн автомобил возило основните радијаБоја : ЦрнаПакет1x микрофон

5 бр. / лот SC / UPC 1 до 4-Мини оптичен АД Дърва 0.9 мм, стоманена тръба 0.3 m fiber косичка

BGN 78.72

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

USB драйвер за двустранно радио IC-R7000 кабел за програмиране IC - R72, IC-R75, IC - R7000, IC-R7100, IC-R8500

BGN 22.40

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ ICOM ICR7000 програмирање кабел МоделRPCI17UКарактеристикиUSB порта за програмирање кабел, едноставен и лесен за употребаКомпатибилен соЗа ICOM серија ICR72, ICR75, ICR7000, ICR7100, ICR8500Ако вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме погледнете го нашиот други елементи, или email за да ни кажевашиот модел.ИМАЈТЕ на ум : НЕМА програмски софтвер е вклучен...

Xqf 2AA съвместим отделението отделение за YAESU VX-6R/VX-7R,двустранно радио FBA-23

BGN 30.03

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2 AA Компатибилен Батеријата случај за Yaesuапарат vx6 R / апарат vx7 R,FBA23 двонасочна РАДИОЗаменете ОЕМ P / N : за VERTEX, СТАНДАРД ХОРИЗОНТ FNB58, FNB58 Li, FNB80, FNB80 LiКомпатибилни Модели : за YAESU VERTEXапарат vx5, апарат vx5 R, апарат vx5 RS, апарат vx6, апарат vx6 R / E, апарат vx7 R, апарат vx7 RB, VXA700, VXA710СТАНДАРД ХОРИЗОНТ HX460, HX460 S, HX460 SB, HX460 SS, HX470, HX470 S, HX471, HX471 S, HX471 SB, HX471 SSПакетот вклучува : 1 PCS* заапарат vx6 R батеријата Случај

Superbat 700-2600Mhz 9dbi антена усилвател на сигнала 4G LTE антена с магнитна база TS-9 е мъжки RA 3M коаксиален кабел RG174 за 3G и 4G Huawei

BGN 23.81

НОВИ 7002600 Mhz 9 dbi Антенски Сигнал Бустер 4 G LTE Антена Магнетна База на Т9 Машки Конектор РА 3 M Кабел RG174 за 4 G 3 G huawei100% СОСЕМА НОВОпис : Висок Квалитет на 4 G 9d B Бустер ,може да се преземат, освен Магнетни Стојат дизајн за лесно да се инсталира на прозорецот страна или на врвот на таванот за да добие повеќе сигнали се Инсталира со едноставно unscrewing вашата моментална антена, и да го прикачите на оваа Висока Добивка антената што е во своето место...

Grandway--H004 Fiber Cable Joint Closure Splice Closure Insert Plate Tighten Design Style

BGN 59.20

Mo Q 50 КОМПЈУТЕРИ.1 Обемот на примена на Оваа Инсталација Прирачник е костим за Оптички Влакна Splice Затворање (во понатамошниот текст скратено како FOSC), како водење на правилна инсталација...

Grandway--Кабел Влакна D010 Съвместно Затваряне Затваряне На Връзката Загерметизированные Кутия Съединител За Намаляване На

BGN 59.20

Mo Q 50 КОМПЈУТЕРИ.1 Обемот на примена на Оваа Инсталација Рачно одговара за Оптички Влакна Splice Затворање (во понатамошниот текст скратено како FOSC), како водење на правилна инсталација...

XQF нов оригинален адаптер зарядно устройство за HYTERA TC320, TC310 Уоки Токи LH05L01

BGN 19.20

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Оригинални Адаптер за Полнач за HYTERA TC320,TC310 Воки Токи LH05 L01P / N : PS0604Модел : CH05 L01Влез : 100240 V50 / 60 Hz 0.2 МАКСИзлез : 5.0 V0.6 НаПакет се вклучени : 1x полнач

Xqf регулируема пръст ПР управление на гърлото слушалки въздушна тръба за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329 gp320 уоки токи

BGN 22.18

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаприлагодливи Прст PTT грлото контрола слушалки воздух цевка за полнење за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329апарат gp320 воки токи

Xqf Mobile Radio Service кабел за Kenwood TKR-750E / 751E TKR-850E/851E TM-271E 6PIN двустранно радио

BGN 10.30

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаМобилен Радио Услуга Кабел за Kenwood TKR750 E / 751 E TKR850 E / 851 E ТМ271 E 6 PINОпис : RJ45 / 6Пински замена микрофон кабел за Kenwood KMC30Компатибилен Работа со : апарат TK630апарат TK730апарат TK830апарат TK760, TK768, TK768 G, TK780, TK860, TK868, TK880, TK868 G, TK808апарат TK980 TKR750 TKR850апарат TK980, TK868, TK880, TK850, TK860, TK830, апарат TK808, TK780, TK750апарат TK7108 HM, TK7108 M, TK7160 E, TK7160 HM, TK7160 M, TK7162 E, TK7180 E, TK7189 E, TK8108 HM, TK8108 M, TK8160 E, TK8160 E3, TK8160 HM, TK8160 M, TK8162 E, TK8162 E3, TK8180 E, TK8189 E, TK90, TKR750 E (Version 2), TKR751 E, TKR850 E (Version 2), TKR851 E, TKR851 E3, ТМ271 EПакет содржина : 1 x кабел

Baofeng UV-82 8W UV-82HX мощен Baofeng GT-3 Уоки Talkies сестра преносимо радио Walk Talk Baofeng 82 UV82 bf-a58 uv5r uv-6r

79.14 -14 % BGN 68.00

Baofeng 82 8w УВ82 HX воки токи сестра преносни радио прошетка зборува baofeng УВ82 UV82 gt3 bfa58 uv5r ув6r px2rОна што го Прави Уникатен?* 3 енергетски Нивоа (1, 4, 8 вати) прилагодлива* VFO / Г (Фреквенција на Чекање) може да се заклучи преку софтвер* DualSwitch PTT може да се синхронизира преку софтвер за да се поедностави работата на радио* На blacklight за вклучување / исклучување време може да се постави преку софтвер* Може да биде програма за repeater рачно или преку софтвер* Тоа вклучува Висока Добивка V85 Антена за да се Оптимизира Перформансите* Целосна Додатоци Компатибилност со СИТЕ УВ82 додатоци* Повеќе ТОН Пукна Опции за НОВ кориснички Мени...

Безплатна доставка 2.0 мм 1x8 ABS Box АД Дърва Module FC/APC Connector оптичен АД Дърва

BGN 33.78

Бесплатен Превозот 2.0 mm 1x8 ABS Кутија САЛАДИН Splitter Модул ВО странска валута / АПЦ Конектор за Оптички Влакна САЛАДИН SplitterКарактеристики*Одлични Механички,Мала Големина*Висока Сигурност*Ниско внесување на Косата и ниска Поларизација Зависат од загуба*Висока канал брои*Одлични Еколошки Стабилност и Широко се КористиАпликации*FTTx Deployments(GPON / BPON / EPON)*Кабелска телевизија (CATV)*Локални мрежи (LAN)*Опрема за тестирање*Пасивна оптичка мрежа(PON)Спецификации 1 1x N (со конектор) (Број на Канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Оперативен Wavelenth) 1260 да 1650 Стр Ниво Вметнување на Косата 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Ниво Вметнување на Косата 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Униформност) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (се Вратите на Тежината) повеќе од 55 (Directivity) повеќе од 55 (Тип на влакна) ITU G657 A (температурата на работа) 40 85 (Pigtail должина) 1m или 1.5 м или прилагодениСо Нарачување ИнформацииPLCS Порта Тип на Кабел Тип на Влакна Должина Конектор Тип Пакет СтилСАЛАДИН Splitter1*41*81*161*321*642*32Другите Се Определи0.25 mm Голи влакнаЛента ВлакнаФаннадвор со 0.9 милиметри Лабава Цевка2.0 mmКабел3.0 mmКабел1 метар1.5 метарнаведетеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / АПЦВО СТРАНСКА ВАЛУТА / PCSC / АПЦSC / PCST / UPCLC / АПЦДругите Се ОпределиНерѓосувачки челик ракавПластични Модул19 1 U Rack ПланинатаДругите Се ОпределиПЛАЌАЊЕ1...

100 бр. / опаковане. 915 Mhz медна пружина антена SW915-TH12 за безплатна доставка

41.60 -16 % BGN 35.00

100pcs / пакет 915 MHz Бакар Пролет Антена SW915TH12 За Бесплатен ПревозотSW915–TH12 е бакар пролет антена Таа е посветена на антена која наменета за безжичен комуникациски систем (915 MHz).Таа има добра VSWR, мала големина, генијален структура, лесна монтажа, стабилни перформанси, со добар антивибрации и стареењето способност.Карактеристики : Фреквентен опсег : 915 MHz (+ / 5)VSWR : Внесување отпорност : 50 ΩМаксимална моќност : 5 WСтекнат : 2.15 d BiТежина : 1gВисина : 12.5 + / 1 мм (9 T)Антена Боја : Бакар бојаИнтерфејс Тип : заварени директноСлика : Цел листа : 100pcs Пролет АнтенаГолемина на : VSWR Табела : Нашата компанија е ангажирана во истражување,развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата)производи.Ние посветен наоѓаме на обезбедување на добра RF модули,воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули...

Superbat 5 бр RF адаптер SMA конектор за DVB-T включете DVB-T ТВ тунер антена конектор Безплатна доставка

12.14 -9 % BGN 11.00

5 компјутери RF Adapter SMA Џек да ДИГИТАЛНАТ Plug ДИГИТАЛНАТ ТВТјунер Антенски ПриклучокПакет се вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.Кои се широко популарни се користи за голем број f апликации вклучувајќи податоци 3 G картичка и USB модеми, машина до машина комуникации (M2 M), wireless LAN,, GPS, WIFI и ISM на фреквенција.Било каков проблем (да не ги примите или да ги item проблем),Pls контактирајте со нас пред да замине на Негативни или Неутрални повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа.

6.35 мъжки до 3.5 женски аудиоадаптер стерео двоен конвертор за слушалки, микрофони и високоговорители

BGN 3.02

6.35 машки 3,5 женски аудио адаптер stereo dual channel конвертор за Слушалки, микрофони, и звучнициТип : P527 6.35 машки 3,5 женски аудио адаптер Вкупна должина : 45mm Goldplated, директно тип,stereo dual channel...

Xqf Police Акустична Тръба слушалка слушалка за iPhone6 Plus 5S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за мобилни телефони HUAWEI

BGN 9.58

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПолицијата Акустична Цевка Слушалката Слушалката за i Phone6 Плус 5 S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за HUAWEI мобилни ТелефониОпис На Производот : 1...

5шт Retevis 10W UHF 400-520 Mhz антена SMA-M за Yaesu Baofeng Retevis RT1 RT3 Уоки Токи Ham Radio Hf радиоприемник J9106F

22.88 -13 % BGN 20.00

5pcs 10 W UHF 400520 MHz Антена SMAM за Yaesu Baofeng Retevis RT1 RT3 Воки Токи Шунка Радио Hf Transceiver J9106 FОригиналниот RETEVIS мека антена ќе ви овозможи да се добие подолг опсег на вашиот рачни радио, како RETEVIS, BAOFENG, TYT, Yaesu и повеќе радија...

5 бр. / лот 4G антена SMA 5dbi 4g lte антена 698-960/1700-2700 Mhz магнитно основа RG174 3M + A адаптер SMA Женски към SMA женски

24.53 -6 % BGN 23.00

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Антена 3g 4g lte Антена со SMA Plug nickelplated + На Adapter SMA женски SMA женскиСтандард : 1.Фреквенција : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.Вкупна должина : 31cm (од основата кон врвот)Адаптер : SMA женски SMA женскиSKUпродажба бројпо ценавкупна ценавебсајтОЛ274714.14.153.2516.24102.7827.84Ако ви треба оваа антена + НА SMA машки да SMA женски кабел 15cm, ве молиме кликнете на неа, Ако треба оваа антена + НА SMA женски ipx 1.13 кабел 15cm,ве молиме кликнете на неа, Ако треба оваа антена + НА SMA женски CRC9 машки , ве молиме кликнете на неа

Bf-A33 7.4 V 2800mAh литиево-йонна батерия изключително за цифрово преносим двустранния Радио BF-TD503 DMR

BGN 64.00

BFA33 7.4 V 2800m Ah Liion Батерија на Пакет Исклучиво за BFDX BFTD503 DMR Дигитални Преносни Воки ТокиСпецификации : Напон : 7.4 VКапацитет : 2800 m AHХемија : LiionИсклучиво Одговара за BFDX BFTD503 DMR ДИГИТАЛНИ Преносни РадиоПакет Содржина : 1×7.4 V 2800m Ah Liion Batterypack1× Спојувалка За КаишКомбинираат Набавка : Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.