• Новинка
5 бр. / лот SC / UPC 1 до 4-Мини оптичен АД Дърва 0.9 мм, стоманена тръба 0.3 m fiber косичка

5 бр. / лот SC / UPC 1 до 4-Мини оптичен АД Дърва 0.9 мм, стоманена тръба 0.3 m fiber косичка

резултат:
BGN 78.72

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

Подробности

търговска марка:
SMTE
Номер На Модела:
сплитер АД
съединител:
От 1 до 4
Дължина:
0.3 meter
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
За други видове конектори или дължина:
Моля свържете се с нас

Избор на купувачи

5 бр./лот удължителен кабел SMA Женски към F включете коаксиален конектор антена адаптер косичка кабел 19 инча

18.51 -3 % BGN 18.00

Продолжување Кабел SMA Женски F Машки Plug Coax Конектор Адаптер за Антена Pigtail Кабелот 19 инчи SMA женски F машки конектор адаптер ЗА RG58 кабел 19 инчи долго Тежина : 28g ви Помогне да се поврзете F женски и SMA машки уред,ќе се применува должина за вашиот уред 5 x F за да SMA Кабелот вклученАко ви треба други должина,pls контактирајте со нас,ние може да го прилагодите за вас.

Xqf Police Акустична Тръба слушалка слушалка за iPhone6 Plus 5S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за мобилни телефони HUAWEI

BGN 9.58

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПолицијата Акустична Цевка Слушалката Слушалката за i Phone6 Плус 5 S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за HUAWEI мобилни ТелефониОпис На Производот : 1...

20 бр /лот CATV RG 6 конектор за коаксиален кабел, захранващи F конектор за RG6 F конектор ТВ кабел конектор RG 6 за телекомуникационно употреба

BGN 20.74

Продажба точка на производот : 1 Конектор за Коаксијален кабел RG6 ( 755) ,2 RG6 Конектор за бустер кабел,3 Конектор за поврзување на уреди кои имаат F женски конектор ;4...

5шт Retevis 10W UHF 400-520 Mhz антена SMA-M за Yaesu Baofeng Retevis RT1 RT3 Уоки Токи Ham Radio Hf радиоприемник J9106F

22.88 -13 % BGN 20.00

5pcs 10 W UHF 400520 MHz Антена SMAM за Yaesu Baofeng Retevis RT1 RT3 Воки Токи Шунка Радио Hf Transceiver J9106 FОригиналниот RETEVIS мека антена ќе ви овозможи да се добие подолг опсег на вашиот рачни радио, како RETEVIS, BAOFENG, TYT, Yaesu и повеќе радија...

Grandway--H004 Fiber Cable Joint Closure Splice Closure Insert Plate Tighten Design Style

BGN 59.20

Mo Q 50 КОМПЈУТЕРИ.1 Обемот на примена на Оваа Инсталација Прирачник е костим за Оптички Влакна Splice Затворање (во понатамошниот текст скратено како FOSC), како водење на правилна инсталација...

Superbat High Gain 15DBi 1990-2170 Mhz 3G Яги антена за 3G безжични карти и рутери с конектор RP-SMA Plug Connector 500 cm кабел

BGN 63.98

Висока Добивка 15 DBi 19902170 MHz 3 G Yagi Антена За 3 G Безжична Картичка & Рутери со RP SMA Приклучок Конектор 500cm Кабел нови100% СОСЕМА НОВОпис на Производот Име Yagi Антени Frequency RangeMHz 19902170 MHz VSWR 1.5 Текст Отпорност 50 Ohm Стекнатd Bi 15dbi Поларизација Вертикални и Хоризонтални Beamwidth ° 54 / 48 / 40 / 36 / 30 Вертикална Beamwidth ° 48 / 40 / 36 / 32 / 30 Максимална Моќност W 50 Bandwidth100 MHz КонекторRPSMA приклучок (женски pin) / SSMB / CRC9 / TS9 / MCX / MMCX / FME / BNC / TNC / SMB / MCКартичка / MS147or другиБелешки : Ако го изберат SSMB / CRC9 / TS9 / MS147 / MCКартичка / SMA / MCX,дополнителни адаптер или pigtail ќе бидат вклучени во пакетот да го поправи вашиот уреди ! Тежина кг 0.35 Должина cm 500 Монтажа Јарболот Дијаметар50100 ммПовеќе conenctors за вашите опцииДруги 3 G антена ние снабдување : Terminatio

XQF MIC кабел 6pins костюм за микрофон MH-48A6J за Yaesu FT1907, FT1807,FT-1802,FT8900,FT7900R, FT7800R и т.н., автомобилното радио направи си САМ

BGN 9.15

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаМИКРОФОН кабел 6pins одговараат за МЗ48 A6 J микрофон за Yaesu FT1907,FT1807,FT1802,FT8900,FT7900 R,FT7800 R итн е радио за автомобил за DIYОпис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Микрофонот кабел компатибилен со Yaesu Мобилен радио модели...

Xqf колан стяга за Motorola 338PLUS PTX760PLUS GP328PLUS двустранно Радио

BGN 16.59

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПоловината Клип за полнење За Motorola 338 PLPTX760 PLGP328 PLдвонасочна РадиоИме : Interphone клип / за батеријата менгемеБренд : OPPXUNБренд новиКоличина; 1Применливи модели : GP328 PLGP338 PLPTX760 PLPTX960 PLUSАко имате потреба да контактирате со нас и за други модели

XQF нов оригинален адаптер зарядно устройство за HYTERA TC320, TC310 Уоки Токи LH05L01

BGN 19.20

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Оригинални Адаптер за Полнач за HYTERA TC320,TC310 Воки Токи LH05 L01P / N : PS0604Модел : CH05 L01Влез : 100240 V50 / 60 Hz 0.2 МАКСИзлез : 5.0 V0.6 НаПакет се вклучени : 1x полнач

Xqf регулируема пръст ПР управление на гърлото слушалки въздушна тръба за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329 gp320 уоки токи

BGN 22.18

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаприлагодливи Прст PTT грлото контрола слушалки воздух цевка за полнење за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329апарат gp320 воки токи

1x2 Fbt Дърва Module 50: 50 Multimode, Fiber Optic Coupler Box St / UPC Connector 1meters

BGN 41.58

Карактеристики : Мали Режим ВлијаниеШирока примена бендВисоко сигуренАпликации : Multimode Комуникациски СистемиВлакна Сензорски СистемиИнструментиСпецификација : ПараметриЕдиницаPАБранова должинаnm850& 1310&1490& 1550Вметнување на косата50 / 50d B3.7 / 3.74.0 / 4.060 / 402.9 / 4.83.2 / 5.170 / 302.1 / 6.22.4 / 6.580 / 201.6 / 8.21.9 / 8.590 / 101.1 / 11.81.5 / 12.4Се вратите на тежинатаd B40 (50 / 125 Влакна ) 35 (62.5 / 125 влакна)Влакна Тип / на клиент бараРабота Темп°C40 ~ +85Складирање Temp°C40 ~ +85TDLd B / °C0.002ПакетммГоли Влакна : Ø3 X540.9 милиметри лабава цевкаØ3 X602mm или 3мм кабел100 X12 X8Забелешка1 : Тестирање услови : Површината Емитуваат поведе со 1 км исто влакна, @собна температура.2 : П...

Точност ръководят влакна Секира оптичен конектор оптични влакна Секира, използван в FTTX FTTH Безплатна доставка

41.60 -4 % BGN 40.00

Карактеристики : Економски Влакна Секира еден влакна за прецизно сечење алатки, оваа машина се однесува на двете 250µm обложени влакна, но исто така важи и за 900µm обложени влакна...

USB драйвер за двустранно радио IC-R7000 кабел за програмиране IC - R72, IC-R75, IC - R7000, IC-R7100, IC-R8500

BGN 22.40

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ ICOM ICR7000 програмирање кабел МоделRPCI17UКарактеристикиUSB порта за програмирање кабел, едноставен и лесен за употребаКомпатибилен соЗа ICOM серија ICR72, ICR75, ICR7000, ICR7100, ICR8500Ако вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме погледнете го нашиот други елементи, или email за да ни кажевашиот модел.ИМАЈТЕ на ум : НЕМА програмски софтвер е вклучен...

Професионална многополосная Baofeng BF-A58 водоустойчив радиостанция с SOS FM радиостанцией Радио двустранно двухдиапазонное

BGN 68.78

Карактеристики : 1) Излез : 7 W(H) / 5 W(M) / 1 W(L)2) Фреквенциски Опсег : 136.00174.00 MHz400.00520.00 MHz3) IP57 водоотпорен и dustproof4) Високо &Ниска Моќност Switchover5) На Штедење На Батеријата6) ВОКС Функција7) Широк / Тесен Појас Избор8) АвтоНазад Светлина9) Двоен Режим На Бендот10) Timeout Тајмер (ОБУЧУВАЧИ)11) 50 CTCSS и 104 DCS Кодови12) Гласовен Потсетник13) АНИ Кодот14) КОМПЈУТЕР или Рачен Програма15) DTMF Кодот16) ЗА PTTID17) ATUO Заклучување на Тастатурата18) Зафатен Channel Lock Функција19) Dual Band, Двоен Дисплеј и Двоен Режим на подготвеност20) За Итни Случаи Алармот21) Priory Функција За Скенирање22) Реле Шпедитерски Потврди (1750 HZ)23) Ниско Ниво На Батеријата Предупредување24) U / V Крстот Band Dual ВидиПакетот Вклучува : 1 x Преносни радио1 x Антена1 x Liion батерија пакет1 x Полнач1 x Спојувалка за каиш1 x Корисници упатство

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.