• Новинка
Superbat 700-2600Mhz 9dbi антена усилвател на сигнала 4G LTE антена с магнитна база TS-9 е мъжки RA 3M коаксиален кабел RG174 за 3G и 4G Huawei

Superbat 700-2600Mhz 9dbi антена усилвател на сигнала 4G LTE антена с магнитна база TS-9 е мъжки RA 3M коаксиален кабел RG174 за 3G и 4G Huawei

резултат:
BGN 23.81

Брой продукти
Налично


НОВИ 700-2600 Mhz 9 dbi Антенски Сигнал Бустер 4 G LTE Антена Магнетна База на Т-9 Машки Конектор РА 3 M Кабел RG174 за 4 G 3 G huawei
100% СОСЕМА НОВ
Опис : Висок Квалитет на 4 G 9d B Бустер ,може да се преземат, освен Магнетни Стојат дизајн за лесно да се инсталира на прозорецот страна или на врвот на таванот за да добие повеќе сигнали се Инсталира со едноставно unscrewing вашата моментална антена, и да го прикачите на оваа Висока Добивка антената што е во своето место. Нема драјвери за инсталација, и без модификации на вашиот подесување се неопходни. Ве молиме проверете дали конектор не одговара на вашиот рутер пред понуда!
Спецификација : 9d Bi добивки Фреквентен опсег : 700-2600 MHz VSWR Отпорност : 50 Ohm Поларизација Линеарна Вертикална Тежина : 230g Omnidirectional Антена Поларизација Вертикална Дијаметар : 13.5 мм Со 3 метри кабел за Антена конекторот : Т-9 машки десен агол конектор е default (Опции : SMA/SSMB/CRC9/TS9/MS-147/MC-Картичка/MCX/FME/BNC/TNC.и така натаму ,ве молиме да ни даде белешки ако ви треба други конектори!) Боја : црна Монтажа : Магнетна База на Кабел : RG174 Работна Температура : -20~+55 сте C
4 G фреквенција за референца :
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : LTE 800, LTE, 1800, LTE 2600
Бразил : LTE 2600
Канада : LTE 1700, LTE 2100, LTE 2600
Данска : LTE 800, LTE, 1800, LTE 2600
Франција : LTE 800, LTE 2600
Германија : LTE 800, LTE, 1800, LTE 2600
Италија : LTE 800, LTE, 1800, LTE 2600
Шведска : LTE 800, LTE, 900, LTE, 1800, LTE 2600
Русија : LTE 2600
ХОЛАНДИЈА : LTE 800, 1800, 2600
НАШАТА КОМПАНИЈА СЕМЕЈСТВО
Како младите голем тим полн со енергија, ние се подготвени да се потрудиме да се поддржи вашиот проект со врвот quanlity,конкурентни цени и одлична услуга.

Подробности

Номер На Модела:
4A1-2698-T04RA-090-300
търговска марка:
Супербат
Вид На Продукта:
700-2600mhz Huawei 3g, 4g LTE антена
Да:
9dBi
съединител:
TS-9 е мъжки прав ъгъл
Честота(Mhz):
700-2600Mhz
кабел:
RG174
КСВН:
< 1.5
Диаметър на:
13,5 мм
Дължина на кабела:
3m
Монтаж:
Магнитно Основа

Избор на купувачи

Точност ръководят влакна Секира оптичен конектор оптични влакна Секира, използван в FTTX FTTH Безплатна доставка

41.60 -4 % BGN 40.00

Карактеристики : Економски Влакна Секира еден влакна за прецизно сечење алатки, оваа машина се однесува на двете 250µm обложени влакна, но исто така важи и за 900µm обложени влакна...

XQF нов оригинален адаптер зарядно устройство за HYTERA TC320, TC310 Уоки Токи LH05L01

BGN 19.20

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Оригинални Адаптер за Полнач за HYTERA TC320,TC310 Воки Токи LH05 L01P / N : PS0604Модел : CH05 L01Влез : 100240 V50 / 60 Hz 0.2 МАКСИзлез : 5.0 V0.6 НаПакет се вклучени : 1x полнач

Средната гърлото микрофона с пръст ПР Air Tube слушалка слушалки слушалки за Motorola XPR 6550 XIR P8268 DP3404 DP3601 DGP6150

BGN 44.80

Среден Должност Грлото МИКРОФОН со Прст PTT Воздух Цевка слушалката слушалката слушалка за полнење за Motorola XPR 6550 XIR P8268 DP3404 DP3601 DGP6150Оваа професионална одделение грлото микрофонот е специјално дизајниран за тешки задачи во макбаскет / airsoft амбиент...

XQF гърлото микрофон микрофон скрита акустична тръба Бодигард на ФБР слушалка слушалка с пръст ПР за Motorola Talkabout Cobra Radio

BGN 11.73

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаГрлото Микрофон Микрофон Тајните Акустична Цевка Телохранител ФБИ Слушалка Слушалки Со Прст PTT за полнење за Motorola Talkabout Кобра Радио"Компатибилни со Motorola Модели : TKLR Серија : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8 TLKR T9 EM Серија : EM1000, EM1000 R, EM1020 R, Гдин Серија : MR350 R,MR355 R, MR356 R МЗ Серија : MH230 R MB Серија : MB140 R MC Серија : MC220 R, MC225 R, MH230 R, МЈ Серија : MJ270 R XTR446, XTL446,PMR446 Дух GT / GT плус, FR50, FR60, SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R, FR50, F60, FV200,FV200 R, FV200 AA, FV300,FV500,FV500 R, FV500 AA , FV600, FV700, FV750, FV800, T270, T280, T289, T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820,T5822,T5900, T5920, T5950, T5950 AA , T6000,T6200, T6210, T6212,T6220, T6222, T6250, T6300,T6300 AA,T6310, T6312,T6320,T6322,T6400,T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R,T6500 AA, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680"Пакет содржина : 1 X Слушалка

20 бр /лот CATV RG 6 конектор за коаксиален кабел, захранващи F конектор за RG6 F конектор ТВ кабел конектор RG 6 за телекомуникационно употреба

BGN 20.74

Продажба точка на производот : 1 Конектор за Коаксијален кабел RG6 ( 755) ,2 RG6 Конектор за бустер кабел,3 Конектор за поврзување на уреди кои имаат F женски конектор ;4...

CTCSS, DCS уоки токи baofeng UV-6R 7w Уоки Токи UHF&VHF 1800mAH UV 6R CB Radio UV-5R обновената версия на FM-радиоприемник

BGN 54.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаCTCSS DCS воки токи baofeng УВ6 R 7w за БЛАГАЈНИЧКИ радио interphones безжична vhf uhf мобилна станица hf transceiver полицијата опремаФункции : Фреквентен Опсег : 136174 / 400519.995 MHzDualBand Екран, Dual Freq...

Xqf регулируема пръст ПР управление на гърлото слушалки въздушна тръба за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329 gp320 уоки токи

BGN 22.18

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаприлагодливи Прст PTT грлото контрола слушалки воздух цевка за полнење за motorola gp328 gp338 gp339 gp340 gp329апарат gp320 воки токи

5 бр./лот удължителен кабел SMA Женски към F включете коаксиален конектор антена адаптер косичка кабел 19 инча

18.51 -3 % BGN 18.00

Продолжување Кабел SMA Женски F Машки Plug Coax Конектор Адаптер за Антена Pigtail Кабелот 19 инчи SMA женски F машки конектор адаптер ЗА RG58 кабел 19 инчи долго Тежина : 28g ви Помогне да се поврзете F женски и SMA машки уред,ќе се применува должина за вашиот уред 5 x F за да SMA Кабелот вклученАко ви треба други должина,pls контактирајте со нас,ние може да го прилагодите за вас.

Grandway--Кабел Влакна D010 Съвместно Затваряне Затваряне На Връзката Загерметизированные Кутия Съединител За Намаляване На

BGN 59.20

Mo Q 50 КОМПЈУТЕРИ.1 Обемот на примена на Оваа Инсталација Рачно одговара за Оптички Влакна Splice Затворање (во понатамошниот текст скратено како FOSC), како водење на правилна инсталација...

100 бр. / опаковане. 915 Mhz медна пружина антена SW915-TH12 за безплатна доставка

41.60 -16 % BGN 35.00

100pcs / пакет 915 MHz Бакар Пролет Антена SW915TH12 За Бесплатен ПревозотSW915–TH12 е бакар пролет антена Таа е посветена на антена која наменета за безжичен комуникациски систем (915 MHz).Таа има добра VSWR, мала големина, генијален структура, лесна монтажа, стабилни перформанси, со добар антивибрации и стареењето способност.Карактеристики : Фреквентен опсег : 915 MHz (+ / 5)VSWR : Внесување отпорност : 50 ΩМаксимална моќност : 5 WСтекнат : 2.15 d BiТежина : 1gВисина : 12.5 + / 1 мм (9 T)Антена Боја : Бакар бојаИнтерфејс Тип : заварени директноСлика : Цел листа : 100pcs Пролет АнтенаГолемина на : VSWR Табела : Нашата компанија е ангажирана во истражување,развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата)производи.Ние посветен наоѓаме на обезбедување на добра RF модули,воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули...

XQF 3 м подвижна разделение на удължителен кабел захранващ кабел за Motorola GM300 мобилен радиото в автомобила Уоки Токи

BGN 12.88

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика3m Отстранлив Поделба Продолжување Кабелот за Напојување Кабел за полнење за Motorola GM300 Мобилен е Радио за Автомобил Воки ТокиСите на нашите предмети се сосема новиВисок квалитет и лесен за користењеДолжина : околу...

Superbat High Gain 15DBi 1990-2170 Mhz 3G Яги антена за 3G безжични карти и рутери с конектор RP-SMA Plug Connector 500 cm кабел

BGN 63.98

Висока Добивка 15 DBi 19902170 MHz 3 G Yagi Антена За 3 G Безжична Картичка & Рутери со RP SMA Приклучок Конектор 500cm Кабел нови100% СОСЕМА НОВОпис на Производот Име Yagi Антени Frequency RangeMHz 19902170 MHz VSWR 1.5 Текст Отпорност 50 Ohm Стекнатd Bi 15dbi Поларизација Вертикални и Хоризонтални Beamwidth ° 54 / 48 / 40 / 36 / 30 Вертикална Beamwidth ° 48 / 40 / 36 / 32 / 30 Максимална Моќност W 50 Bandwidth100 MHz КонекторRPSMA приклучок (женски pin) / SSMB / CRC9 / TS9 / MCX / MMCX / FME / BNC / TNC / SMB / MCКартичка / MS147or другиБелешки : Ако го изберат SSMB / CRC9 / TS9 / MS147 / MCКартичка / SMA / MCX,дополнителни адаптер или pigtail ќе бидат вклучени во пакетот да го поправи вашиот уреди ! Тежина кг 0.35 Должина cm 500 Монтажа Јарболот Дијаметар50100 ммПовеќе conenctors за вашите опцииДруги 3 G антена ние снабдување : Terminatio

Superbat 5 бр RF адаптер SMA конектор за DVB-T включете DVB-T ТВ тунер антена конектор Безплатна доставка

12.14 -9 % BGN 11.00

5 компјутери RF Adapter SMA Џек да ДИГИТАЛНАТ Plug ДИГИТАЛНАТ ТВТјунер Антенски ПриклучокПакет се вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.Кои се широко популарни се користи за голем број f апликации вклучувајќи податоци 3 G картичка и USB модеми, машина до машина комуникации (M2 M), wireless LAN,, GPS, WIFI и ISM на фреквенција.Било каков проблем (да не ги примите или да ги item проблем),Pls контактирајте со нас пред да замине на Негативни или Неутрални повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа.

1x2 Fbt Дърва Module 50: 50 Multimode, Fiber Optic Coupler Box St / UPC Connector 1meters

BGN 41.58

Карактеристики : Мали Режим ВлијаниеШирока примена бендВисоко сигуренАпликации : Multimode Комуникациски СистемиВлакна Сензорски СистемиИнструментиСпецификација : ПараметриЕдиницаPАБранова должинаnm850& 1310&1490& 1550Вметнување на косата50 / 50d B3.7 / 3.74.0 / 4.060 / 402.9 / 4.83.2 / 5.170 / 302.1 / 6.22.4 / 6.580 / 201.6 / 8.21.9 / 8.590 / 101.1 / 11.81.5 / 12.4Се вратите на тежинатаd B40 (50 / 125 Влакна ) 35 (62.5 / 125 влакна)Влакна Тип / на клиент бараРабота Темп°C40 ~ +85Складирање Temp°C40 ~ +85TDLd B / °C0.002ПакетммГоли Влакна : Ø3 X540.9 милиметри лабава цевкаØ3 X602mm или 3мм кабел100 X12 X8Забелешка1 : Тестирање услови : Површината Емитуваат поведе со 1 км исто влакна, @собна температура.2 : П...

XQF нов пристигане USB кабел за програмиране за Motorola, MOTOTRBO DP4800 DP4801 DP4600 DP4601 XiR P8268 P8260 Радио

BGN 85.54

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Пристигнување USB Програмирање Кабел за Motorola, MOTOTRBO DP4800 DP4801 DP4600 DP4601 Xi R P8268 P8260 РадиоКомпатибилен со Motorola, MOTOTRBO Преносни двонасочна Радија, како што Следува : APX Серија : APX2000,APX4000,APX6000,APX6000 XE,APX7000,APX7000 XE XPR Серија : XPR6300,XPR6380,XPR6350,XPR6500,XPR6550,XPR6580 XIR Серија : XIR P8200,XIR P8208,XIR P8260,XIR P8268,XIR P8600,XIR P8608,XIR P8620,XIR P8628,XIR P8660,XIR P8668 MTP Серија : MTP6550,MTP6750,SRX 2200 DPSeries : DP3400,DP3401,DP3600,DP3601,DP4800,DP4801,DP4600,DP4601,DGP4150,DGP4150+,DGP6150,DGP6150+,DGP8050 / 5050,DGP8550 / 5550 Пакет се вклучуваат : 1 програмирање кабел за полнење за Motorola DP4600

Безплатна доставка на 50 м LC / UPC до SC / UPC LC-SC оптичен пач кабел дуплексное влакна закрит кабели SM PVC 2.0 мм 50 м

BGN 60.00

Карактеристики : Ниска вметнување и назад одраз на косатаДобро exchangeabilityДобро издржливостВисока температура стабилностАпликации : CATV; Активен уред за прекинување; Телекомуникациски мрежи; Метро; Локални Мрежи; обработка на Податоци и мрежи; опрема за Тестирање; Премиса инсталација; Широк Простор Мрежи;Спецификација : Објекти Еден режим Multimode PC UPC АПЦ 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Вметнување на Косата се Вратите на Тежината ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Издржливост Температурата на работа 40 до +75 40 до +75 Ferrule Дупка Големини 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1umПревозот1...

Xqf Police Акустична Тръба слушалка слушалка за iPhone6 Plus 5S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за мобилни телефони HUAWEI

BGN 9.58

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПолицијата Акустична Цевка Слушалката Слушалката за i Phone6 Плус 5 S Samsung S4 S5 Note2 Note3 за HUAWEI мобилни ТелефониОпис На Производот : 1...

Xqf колан стяга за Motorola 338PLUS PTX760PLUS GP328PLUS двустранно Радио

BGN 16.59

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПоловината Клип за полнење За Motorola 338 PLPTX760 PLGP328 PLдвонасочна РадиоИме : Interphone клип / за батеријата менгемеБренд : OPPXUNБренд новиКоличина; 1Применливи модели : GP328 PLGP338 PLPTX760 PLPTX960 PLUSАко имате потреба да контактирате со нас и за други модели

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.