• Новинка
Високо качество !!! Подови машина за мастилено-струен принтер Flora LJ-320P / LJ-3204P / LJ-3208P съпротивлението на нагревател подложки отопление

Високо качество !!! Подови машина за мастилено-струен принтер Flora LJ-320P / LJ-3204P / LJ-3208P съпротивлението на нагревател подложки отопление

резултат:
BGN 83.52

Брой продукти
Налично


опис на производот
Висок квалитет !!! Отворено инкџет печатач машина Флора, ЗАБ-320 P / ЗАБ-3204 P /
ЗАБ-3208 P греење лента грејач отпор
производ спецификите
точка име Флора греење лента
се користи за Флора, ЗАБ-320 P / ЗАБ-3204 P / ЗАБ-3208 P инк-џет Печатач
внимание ве молам
производ екранот
со производот
плаќање /испорака /враќање
испорака детална :
1. Ве молиме confrim вашата Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка .ние ќе испрати
производот за да можете веднаш по извршената уплата
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната , стигнат до поголемиот дел од земјата
околу 30-50 работни дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако donot добиете производот во 50 работен ден .
и ве молиме да ни даде 3 работен ден да cheacking на undelivered пакет
и причината .Ако тоа е нашиот производ ,ние ќе рефундирање на парите за вас
Се враќа
1.Целосна наплата ќе се даваат ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба
2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за reture превозот со правилно пакување
4.Откако примање содржини. ние ќе рефундирање на дека веднаш
пакет и повратни информации

Подробности

Номер На Модела:
нагревательная ивица
търговска марка:
CM
Тип:
Друго
Името на елемент :
Нагревательная лента за принтер Flora
използвайте за:
За мастилено-струен принтер Flora LJ-320P / LJ-3204P / LJ-3208P
Място на оригинала:
Китай
Характеристика:
най-доброто качество
Начин на доставка:
dhl и ems tnt fedex air china post
Пакет:
картон

Избор на купувачи

Един истински нов кабел за зареждане поролоновый клип на Ricoh MPC3003 MPC3503 MPC4503 MPC5503 MPC6003 2 бр. В много

BGN 32.00

Вистински нови полнење пена ролери за Ricoh MPC3003 MPC3503 MPC4503 MPC5503 MPC60032 парчиња по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата...

10X Ae011132 горен Предпазител на топлинна валяк за Ricoh Aficio MP4000 MP4000B MP4001 MP4002 MP5000B MP5001 MP5002 AE01-0099 AE010099

BGN 171.01

MP5000 Горниот Fuser РолериОЕМPN : AE011132 AE010099 AE010099За употреба во : Ricoh Aficio MP400 B MP4001 MP4002 MP5000 MP5000 B MP5001 MP5002НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ) : На производ слики беа направени со мојот мобилен телефон,како што знаете,различни мобилен телефон или камера или компјутери,имаат повеќе или помалку боја разлики...

Оригинален перистальтический помпа JYY(B) - Y-RD-10-1 100-130ml/min 24V DC Ink Pump for Allwin Xenons Chinese Inkjet Printer

BGN 44.80

Објектот Спецификација : JYY Перисталтиката ПумпаМодел : JYY(B)YТА101 ;Празен : 2 W ± 10 % ;Вчитај : 4 W ± 10 % ;Проток : 100130 ml / min ;Употреба : Течност ;Напон : 24 V DC ;Моќност : 5.5 ± 5 % ;Поврзување : Пат М5 .Количина : 1 парче по многуМоже да се користи за Xenonos , Allwin , Титанџет , Mootoh итн DX5 и DX7 Printраководител инкџет Печатачза двете ЕКОРастворувач и Пигмент / водабазирани мастило Печатење .Пакет и испорака : 1...

1 бр цветни касети възстановени за HP 662 XL 662XL HP662 HP662XL Deskjet 1015 1515 2515 2545 2645 3515 3545 4515 4645

23.50 -6 % BGN 22.00

Модел Бр : За HP662 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 25 ML БОЈА 21 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не662 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на662 XLЦрна018ml662 XLБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet Ink Advantage 1015 Печатач Deskjet Ink Advantage 1515 СитевоЕдно печатач Deskjet Ink Advantage 2515 СитевоЕдно Печатач Deskjet Ink Advantage 2545 СитевоЕдно Печатач Deskjet Ink Advantage 2645 СитевоЕдно Печатач Deskjet Ink Advantage 3515 eСитевоЕдно Печатач Deskjet Ink Advantage 3545 eСитевоЕдно Печатач Deskjet Ink Advantage 4515 eСитевоЕдно Печатач Deskjet Ink Advantage 4645 eСитевоЕдно ПечатачАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Гореща разпродажба !!! пиезо принтер Encad Novajet 750 принтер растерна лента за Novajet 500/630/700/850 принтер енкодер на растерна ивица

63.98 -6 % BGN 60.00

опис на производотТопла продажба !!! Инкџет печатач, резервни делови Encad Novajet 750 печатач растерза Novajet 500 / 630 / 700 / 850 Печатачпроизвод спецификитевнимание ве молампроизвод екранот

Високо качество на 10 бр. Mimaki JV33 амортисьор принтер амортисьор за Mimaki jv33 принтер Mimaki jv5 амортисьор

41.60 -4 % BGN 40.00

Висок квалитет на 10 парчиња Mimaki JV33 амортизерите печатач амортизерите за MIMAKI JV33 принтер mimaki jv5 амортизерите Опис на Производот1.печатач амортизерите е за да се спречи вашиот Mimaki JV33 Mimaki JV5 и Epson DX5 печати ја главата затнат,ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месециОвие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.2.компатибилен за следните модели : Mimaki JV33Mimaki JV5EPS DX5 глава за печатење3.Големината на амортизерите е за 77.3 mm (W) x 28mm (H).Тоа е направено на П...

2 елемента PCR основна такса роликовое зарядно устройство за Panasonic 84E 513 653 613 663 623 668 678 части фотопринтер

46.40 -16 % BGN 39.00

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

4X 100 мл T0611 T0612 T0613 T0614 презареждане на мастила мастило за Epson Stylus D68 D88 DX3800 DX3850 DX4200 DX4250 DX4800 X4850 принтер

40.00 -20 % BGN 32.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!Боја : Б.К C Y MМастило волумен(ml) : 100 100 100 100Мастило : БојаОдговараат кертриџ : T0611 T0612 T0613 T0614Се користи За принтер Epson : Перо D68,D88,D88+,DX3800,DX3800+,DX3850,DX3850+, DX4200,DX4250, DX4800,DX4800+,DX4850,DX4850+ Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето ве молиме обратете се до касети модели кои се моментално во употреба4 Парчиња Многу : 1 BK+1 C+1 M+1 Y1 X Црна Боја Мастило 1 X Синозелена Боја Мастило 1 X Megenta Боја Мастило 1 X Жолта Боја на Мастило1...

1SETX 1529149 RETARD SUB ASSY Pickup Roller за Epson T1100 B1100 ME1100 L1300 L1800 1390 1400 1410 1430 R1800 R1900 R2000 1500W

BGN 1.42

Опис : Име на производ : Пикап Ролери Feed Roller RETARD ПОД ASSY Гуми ГумаСе користи за : Epson 1100 1390 1900 1800 1400 1430 ME1100 R1390 R1800 R1900 R1400 R2000 2400 T1100 B1100 L1300 1410ОЕМ код : 1529149 1517053 Состојба : ЈАПОНИЈА НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Най-добрата цена!! ФГ-3278N мастилено-струен принтер Leadshine MCDC 505 digital dc серво leisai motor driver за продажба

BGN 152.00

опис на производотНајдобра цена!!FY3278 N инкџет печатач Leadshine MCDC 505 дигитални dc серво leisai моторни возачот за продажбапроизвод спецификитеСлики покажуваатрелевантни слики

Истински ново острие за почистване на барабана Ricoh MPC3003 MPC3503 MPC4503 MPC5503 MPC6003 2 бр. В много

BGN 40.00

Вистински нови тапан чистење ножот за Ricoh MPC3003 MPC3503 MPC4503 MPC5503 MPC60032 парчиња по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата...

2 ролка за презареждане на съвместим DK-11219 диаметър на етикетите 12 мм кръгъл 1000шт съвместимост за принтер Brother QL-570/700/710/720 DK-1219

BGN 22.40

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11219 / DK1219Етикета димензии : Дијаметар 12mm Круг етикета, 1000 Етикета / РолнаБоја : БелаМатеријал : Бела Термичка ХартијаCompatiable Печатач : QL500, QL550, QL560, QL570, QL580, QL650 TD, QL700, QL710, QL720, QL1050, QL1060 N,Постојана лепило

RL1-0024 за LASERJET 4300 4250 4350 4345MFP Предпазител филм ръкав премиум качество JP принтер плотер мастило резервни части

BGN 40.00

Контакт Со Нас На : S kype : чен.huaijunWhatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : Laserjet 4300 4250 4350 4345 MFP серија печатач Пакување Листа : 1 PCS X Fuser филм ракавНие брод објекти надвор во рок од 2 работни дена по плаќање!Ние брод за снабдување адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса при донесувањето на плаќање!Предмети ќе се испраќаат преку Пост, e Packet, EMS или DHL во зависност од ситуацијата!Тоа обично трае околу 725 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Купувачот може да се врати ставки назад кон нас за замена или рефундирање во рок од 30 дена по купувањето!Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба!Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Ве молиме контактирајте со нас прв доколку постои било каков проблем со објектот или испорака!Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 0003 : 00 на Пацификот Време)!Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Порака, како email може да биде доставена до несакана пошта кутија!

320 321 6 цвята, зареждащи мастило патрон с чипове автоматично нулиране BCI-320 BCI-321 за принтер CANON PIXUS MP980 (JP)

BGN 15.98

Refillable мастило кертриџ со ЛАК ЧИПОВИ за CanonЗа CANON инкџет печатач модел : Canon PIXMP980(JP)Мастило кертриџ модел : BCI321 BK / BCI321 C / BCI321 M / BCI321 Y / BCI320 PGBK / BCI321 GYПредност : 1.100% нови никогаш не се користат и висок квалитет2...

1 опаковка SC9G съвместим Epson Labelworks LW-300 LW-LW 400-500 LW-600 Label Maker Лента зареждане касета черен на Зелен 9 мм

8.53 -6 % BGN 8.00

100% компатибилен со Epson серија печатач : Име на модел : AC9 GWБоја : Црно на ЗеленаДолжина : 8mШирина : 9mmEspon : LW400, LW600 P, LW700, LW1000 PКралот Нив : SR550 C, SR530 C, SR230 C, SR230 CHНашите Етикета Лента се користи диво во телеком индустријата, електростопанство, опрема за производство, хотел, ресторан, магацин, во болница, библиотека, универзитетот и на факултетот.Имаме цела серијата Компатибилен Epson Етикета Ленти, Ако треба друга боја или големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас!Што имаме?Ние си имаме свој фабрика која може да се обезбеди постојан извор на стоки за вас.Што можеме да понуди?Имаме целосен опсег на компатибилни етикета лента за сите видови на етикетата принтери...

Южна Америка / Мексико...Firmware-това е най-високото чип CISS 196 combo ARC за epson (T1971/T1961-2-3-4; 195/194) XP-401/214/WF-2532/2531

15.84 -5 % BGN 15.00

PROCOLOR CISS квалитет на стоки комбо ЛАК чипови(Firmwareот е до највисоките), Јужна Америка / Мексико. верзијаЗа Epson Изразување XP Home101 / XP201 / XP104 / XP204 / XP211 / XP214 / XP401 / WF2531 / WF2532..Мастило касети модел : T1971 / T1961 / T1962 / T1963 / T1964; T1951 / T1952 / T1953 / T1954; T1941 / T1942 / T1943 / T1944 Топло прашува : Ова комбо чип треба да се користат со батеријата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.