• Новинка
T7 чувствителни на допир бутони за контрол на достъпа клавиатура самостоятелна външна врата отворена клавиатура +10шт 125 khz Crystal keybos

T7 чувствителни на допир бутони за контрол на достъпа клавиатура самостоятелна външна врата отворена клавиатура +10шт 125 khz Crystal keybos

резултат:
BGN 31.84
BGN 30.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Оваа цел :
1 Xcontroller
10 Xcrystal keyfobs
1 XEnglish прирачник.
Повеќе кабел
1. Вовед :
T7 е една цела нова генерација на еден од врата контролер со лизгајте картичка картичка со лозинка и лозинка операција.Тоа го прави користењето на мобилната технологија на владата копче со сина LED осветлување.Функции развиена за најновите микропроцесори со висока стабилност,голем капацитет,реакција брзина и едноставна операција.Ова е најдобар избор за фирми, фабрики, residencesoffices,механички и електрични контрола на простории.
2. Функции :
1)Поддршка до 2000 картички(ID/IC избор)
2)Картички за регистрација може да биде континуирано и контролор ќе генерира default бројот на картичката и card password автоматски.
3)Имаат вратата се отвораат и затвораат со картичка функции.
4)Излезниот сигнал директно од отворениот реле за отворена вратата функција(НЕ/NC избор)
5)Поддржува 4 режими на вратата се отвори методи : Картичката само,Лозинка само,Картичка или Лозинка и Картичка И Лозинка
6.Поддршка за зголемување на КАРТИЧКИ и континуирано внесување картичка одделно
7.Не го отстранувајте ја мемориската картичка за да ги вратите фабричките опрема
8. големина : 140 мм * 45 mm * 17 mm

Подробности

Номер На Модела:
T7
търговска марка:
ЗОКОРФИД
Честота:
125 khz
материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на купувачи

1000шт 13.56 Mhz NFC Тагове MF S50 1K F08 ISO14443A интелигентни NFC монета карта Диаметър 25 мм с 3 м лепило лепило стикер

BGN 368.00

1000pcs 13.56 MHZ Ознаки за NFC МФ 1 K s50 на унодц F08 ISO14443 A Smart NFC Монета Картичка Кол 25мм Со 3 M Лепило Лепак НалепницаСпецификација : Чип : МФ 1 K s50 на унодц f08Материјал : ПВЦ+3 M лепак налепницаФреквенција : 13.56 MHzПротокол : ISO 14443 НАКапацитет : 1024 бајти (запишување : 768 бајти)Комуникација брзина : 106 KBoudЧитање и пишување на далечина : 2.5 ~ 10cmЧитање и пишување време : 1 ~ 2msРаботна температура : 20 ° ~ 85 °Избришете живот : > 100 000 патиЗа задржување на податоци : > 10 годиниЗабелешка : Овој тип UID картичка е Секторот 0 0 Блок не може да се запишување! НЕ ги поддржуваат копија картички!Ако ви треба UID картички (Блок 0 запишување), pls се купи овој линкови : Ако не сте сигурни дека вашиот мобилен телефон може да помогне или не, pls контактирајте со нас најпрво или директно купување на Универзална Ntag213 тагови : Забелешка : ако се применуваат за Мобилен телефон NFC, треба да знаете дека оваа МФ 1k таг може да не ги поддржуваат сите nfc на телефонот...

Безплатна доставка U скоба 280 кг магнитен заключване на без рамки стъкло на вратата система за контрол на достъпа U скоба

57.58 -4 % BGN 55.00

Ова заклучување1 XU стапка(Не вклучуваат заклучување)Спецификација : Производ Параметар : Параметар ОписМатеријал : Висока Јачина Алуминиум, Sandblast ЗавршиПогоден : Frameless Стаклена ВратаОтворање На Владата : 90Заврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиТежина : 0.942 kg

EM4100 съвместим изход wiegand26 двойна led 12 LCD дисплей пинкод клавиатура KO Knock out box reader

BGN 73.52

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичка тип EM картичка , ЕМ компатибилен картичка ,EM41004102,Mifare1,истовремено Индукција Растојание 6~18cm Напојување DC12 V за пренос на ПОДАТОЦИ опсег Max 80m Валута Работна Температура 0~70°C Работа Влажност Помалку од 80% Гаранција Гаранција 24 месеци Физичка Димензија (Dxšxv mm) 86*86*20 Пакет пластична обвивка &епоксидна заситени Бојацрна Тежина (кг)0.2 Слики Целокупниот приказ : Приказ 2 : : PIN описЦрвенаDC12 VЦрнаGNDЗеленаDATA0БелаDATA1ЖолтаЅВОНЧЕТОПортокалLEDБраун485+Сина485P1ЦрвенаDC12 VЦрнаGNDЖолтаАнтиdisamount алармотP2ЦрвенаDC12 VЦрнаGNDЖолтаВратаПовеќе слики

RFID 125KHZ EM4305 T5577 Read Write Module Read Write Data Block with 2piece Em4305 T5577 Keyfob TTL Ardunio

16.00 -12 % BGN 14.00

Напомена : Овој модул не може да го поставите EM4305 / T5577 како EM Картичка, објектот не може да копирате Картичка.Големина : 2.5*2,5 mmНапојување : 2.7 v5v / 30m AФреквенција : 125khzПоддршка картичка типT5577 Тип : ATA5577,T5557EM4305 Тип : EM4305,EM4469,EM4205Картичка кодирање формат : Манчестер RF / 64Интерфејс : TTL232Baud rate : 9600Исходот малку : НикојПодатоците Малку : 8Стоп Малку : 1Прочитајте растојание : 37cmНапишете diatance : 36cmPIN се Опише : 1,GND2,VCC3,RXD4,TXD5,NC(Задржани)6,NC(Задржани)7,L1(Антена)8,L2(Антена)

Нов 13.56 Mhz MF1 съвместим wiegand26 12V LCD дисплей пинкод клавиатура KO Knock out box reader

BGN 79.92

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 Картичка тип Mifare1 s50 на унодц / S70 13.56 Mhz Индукција Растојание 10~18cm Напојување DC12 V за пренос на ПОДАТОЦИ опсег Max 80m Валута Работна Температура 0~70°C Работа Влажност Помалку од 80% Гаранција Гаранција 24 месеци Физичка Димензија (Dxšxv mm) 86*86*10 Пакет пластична обвивка &епоксидна заситени БојаЦрнаPIN описЦрвенаDC12 VЦрнаGNDЗеленаDATA0БелаDATA1ЖолтаЅВОНЧЕТОПортокалLEDБраун485+Сина485P1ЦрвенаDC12 VЦрнаGNDЖолтаАнтиdisamount алармотP2ЦрвенаDC12 VЦрнаGNDЖолтаВратаСлики

RAYKUBE 180KG (350lbs) магнитен електрически заключващи за системи контрол на достъп R-180M врати

58.40 -37 % BGN 37.00

RAYKUBE 180 KG(350lbs) Магнетни Електрично Заклучување на Вратата За Контрола на Пристап на Систем R180 M350lbs Една врата магнетна брава е за стаклена врата, дрвени врати, мала големина на вратата...

Ползи скоба ZL за електронно магнитно заключване 180kg за тесните врати / система за контрол на достъп

8.80 -9 % BGN 8.00

Оваа цел3 X L barcketСпецификации : Избор на материјали : Висока јачина алуминиум, sandblast завршиПогоден за на Врата : Внатрешна вратаОтворање на Владата : 90 степени вратаКористење со : Магнетни заклучување на серија на 180kg / 350 LBSЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиИзработен од специјален алуминиум, цврст и издржливПосебен дизајн, внатрешна врата заградата е погоден за сите видови на внатрешна вратаНајдобра внатрешна врата заградата за контрола на пристапГолемина : 130mm*42mm*42mm*4mm170mm*40mm*25мм*4mm

DWE CC RF електромагнитен заключване 280 кг 600 паунда стъклена врата електромагнит автоматично заключване на вратите с led подсветка на състоянието на вратата

BGN 34.94

DWE CC RF електромагнетни заклучување 280kg 600lbs стаклена врата electromagnet врата заклучување со led светло вратата статусЗаклучување Големина : 250 Lx48.5 Wx25 H(mm)Арматура плоча : 180 Lx38 Wx11 H(mm)Држи Сила : 280kg(600 Lbs)Напон : од 12 / 24 VDC + 10%Тековната влечење : 12 V / 500m A 24 V / 250m AПогоден за : Дрвена врата , Стакло на вратата ,Метален врата , Огноотпорни вратаПовршината Temp : ≤+20℃Оперативен Temp : 10~+55℃(14131 F)Погоден Влажност : 0~90%(некондензирање)Да заврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиЗавршува за Магнетни : ЦинкЗавршува за Арматура : ЦинкТежина : 2kgСтандард Пакување : 12pcsCollinear Оптоварување Тест 280kg,600poundsDual Напон 12 или 24 VDC(изборен)Стандарден Напон е 12 VDC кога ќе ЗавршиMOV Обезбедува Reverse струјна ЗаштитаАнтиОстаток Магнетизам ДизајниранВисока Јачина Материјал,Елоксирани Алуминиумски ДомувањеДизајн без Механички Неуспехелектромагнетни заклучување 280kg упатство

Безплатна доставка, бутон за изход за контрол на достъпа, отпирание врати от алуминиева сплав

BGN 13.76

Објектот спецификитеБрој на модел : ML205 SE803Моменталната Оценка : : 3А,36 VDCМатеријал : алуминиум легураТип : push копчето префрлатеМесто на Потекло : Кина (Копно)Опис На ПроизводотКарактеристики : Сребро алуминиум легура школка, безбедно и издржливи.Изгледа едноставно, удобно и убаво.Кои се 100 000 пати континуирано кликнување тест, многу издржливи.Добро е да се допре, лесен за ракување и употреба.Го активира електрични штрајк, магнетни заклучување или други elctric заклучување преку контрола на пристап.Работи со повеќето електроника контрола на пристап , вратата телефони со контрола на пристап.Флеш монтажа.Спецификации : Актуелни : 3А, 36 V DCКонтакт излез : NCCOMСе применува температура : 10~+55 Degree14131 F)Се применува влажност : 0~95% (релативна влажност)Материјал : Алуминиум легура Објект големина : 86 * 50*20cm (L*D* H)Објектот тежина : 62gПакет големина : 9 * 5 * 2cmПакет тежина : 65gПакетот вклучува : 1 * Вратата Исклучете Копчето2 * ЗаврткиЗа нас : Ние се основани во 2005 година, се наоѓа во Шенжен Кина со сопствена фабрика.Ние сме компанија главно продажба за Безбедност на Производи и RFID Решенија, особено обезбеди RFID Читатели и Паметни Картички, Контрола на Пристап на Системот, и Ние исто така нудиме на Електрична Lock & додатоци и видео врата телефон, алармен систем, IP Камера и целосна палета на производи за..Повратни информации : Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.Ние многу ќе го ценат, ако може да направите позитивни повратни информации до нас откако ќе се добие задоволни производи...

DWE CC RF access control card reader активен rfid-четец на интегративен дизайн антиколлизионные 10-метрови rfid четци

506.56 -5 % BGN 481.00

DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички активни rfid читач интегративни дизајн антисудир 10 метри rfid читателиПредмет тип : насока rfid долги читателот Оперативни фреквенција : 2.4 GHz Антена изградиво : 15d Bi антената што Прима чувствителност : 90.0 d Bm Оперативен режим : FHSS или фиксна фреквенција Читање опсег : 5080m Антиудар : До 500 ознаки прочитајте истовремено Бафер капацитети : 2000 ознаки на податоци интерфејс : RS232, RS485, USB, Wiegand26 / 34 / 42 / 50, RJ45 Напојување AC влез : 100 до 240 V, 50 / 60 Hz 1.2 DC излез : 5 V / 1А Производ големина : 225mm*225mm*100mm Работна температура : 20℃ до +70℃ температура на Чување : 40℃ to +85℃ Додатоци : адаптер, Power кабел, RS232 кабел, Монтажа заградата Работниот статус индикација : Ѕвончето Забелешка : 1.Кога ќе ги нарачате, ве молиме да не информирате на приклучокот на читателот треба, САД тип Евра тип или велика БРИТАНИЈА тип? 2.Wiegand, поттикнувач, реле : можете да изберете 2, ве молиме дозволете ни да се знае вашиот избор...

механизъм турникет статив движение на височина Полноавтоматический за системи за контрол на достъп / mecanismo-de catraca с четец на гишетата на RFID

480.00 -5 % BGN 456.00

hight сообраќај Целосна Автоматска Tripod Turnstile механизам за контрола на пристап на системот / mecanismo де catraca со шалтери RFID читачTripod turnstile : Функција : 1...

Направи си САМ 13.56 mhz IC M1 Door Card Access Control kit пълен комплект достъп до вратата Yli YS13q тесен, без Nc електрическа брава удря +захранване

BGN 60.64

1 КОМПЈУТЕР 13.56 Mhz IC Картичка за пристап контролорот 1 КОМПЈУТЕР 12 V3 A напојување 1 КОМПЈУТЕР или Без Nc (Изборен) Eletric Штрајк Заклучување 1 парче Пластика Излез Копчето 1 КОМПЈУТЕР Жичен Вратата Бел 10 КОМПЈУТЕРИ 125khz Црна keyfobsКарактеристики : Висок квалитет и висока безбедност...

100шт 13.56 Mhz MF S50 1K F08 NFC етикети ISO14443A силиконови NFC гривна гривна печатни RFID гривна карта

BGN 152.80

Белешки : сликата е само за референца.Доколку имате посебни барања за Бои и Големина, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да испратите порака до нас пред цел...

12V 24V barrier gate 2 channel car PD232 loop detector за системи за контрол на достъп

BGN 59.01

ПАРАМЕТРИ : Напон : 230 V AC , 115 V AC, 24 V DC / AC, 12 V DC / AC ( Види етикетата на детектор)Напон толеранција AC : +10% / 15%Напон толеранција СТРУЈА : ±15%Потрошувачка на енергија : 4.5 VAИзлез релеи : 240 V / 5 AОперативен температура : 20°C до +65°CСкладирање температура : 40°C до +85°CФреквентен опсег : 20 k Hz 170 k HzВремето на реакција : 10msСигнал држи време : Неограничен / ограничена кога циклусот е трајно опфатени 10 минутиОсетливост : Прилагодлив во 4 зголемувањаЈамка inductance : Вкупно јамка плус врска жици : 50µH да 1000µH.Идеален е 100µH да 300µHЈамка врска жици : Максимална должина од 20 метри, извртени најмалку 20 пати на метарГолемина на Станбен : 78x40x108 mm (L x W x H)Автоматско Зголемете Ја ЧувствителностаАвтоматско чувствителност поттик е избран од страна на DIP5 се префрлите на предната страна на куќиште и е поставена на следниов начин : ИСКЛУЧИ Исклучи, НА – От.Автоматско чувствителност зголеми предизвикува осетливост да се зголеми до максимум за детекција на возило,и се одржува на ова ниво во присуство на возилото во текот на циклусот.Кога возилото заминува на јамка и откривањето на изгубени чувствителноста се враќа на претходно избраното ниво.Излез РелеАко DIP7 е "НАДВОР" site, кога возилото е откриен поминува во текот на индуктивен јамка, relay1 и relay2 се полни со енергија;Кога возилото е откриен заминување на јамка, relay1 и relay2 се деполни со енергија.Ако DIP7 е "НА" сајт, кога возилото е откриен поминува преку јамка, relay2 е енергија; Кога возилото е откриен заминување на јамка, relay2 е деполни со енергија , и го одложи 500 г, на relay1 е енергија за 500 ms.

Безплатна доставка на 10 бр. система за контрол на достъп, преминете на изхода / електронно заключване на вратата е отворена бутон изход / бял пластмасов материал

31.98 -6 % BGN 30.00

Оваа цел 10pcs Излез копчиња Параметри : Плоштадот Страна должина : 85 MM Плоштадот дупка растојание : 65 MM дупка растојание : 60 MM Струја : 5 A Големина : 85 X85 X30 MM Тежина : 60 G Пакување големина : 190 X150 X10 MM 10 Тежина : 0.6 KG

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.