• Новинка
Направи си САМ 13.56 mhz IC M1 Door Card Access Control kit пълен комплект достъп до вратата Yli YS13q тесен, без Nc електрическа брава удря +захранване

Направи си САМ 13.56 mhz IC M1 Door Card Access Control kit пълен комплект достъп до вратата Yli YS13q тесен, без Nc електрическа брава удря +захранване

резултат:
BGN 60.64

Брой продукти
Налично


1 КОМПЈУТЕР 13.56 Mhz IC Картичка за пристап контролорот 1 КОМПЈУТЕР 12 V3 A напојување 1 КОМПЈУТЕР или Без Nc (Изборен) Eletric Штрајк Заклучување 1 парче Пластика Излез Копчето 1 КОМПЈУТЕР Жичен Вратата Бел 10 КОМПЈУТЕРИ 125khz Црна keyfobs
Карактеристики : Висок квалитет и висока безбедност. Sensitively и одговор побрзо. Поддршка 1000 стандард на корисниците. Поддршка картичка со лозинка, карта плус лозинка и лозинка плус картичка. Може да го додадете бројот на картичката и да го избришете бројот на картичката како на вашите барања. Класичен изглед со корисна функција. Професионален дизајн, одлична за домашни и за статистика , доаѓаат со упатство Идеален за домови и канцеларии
Спецификации : Работен напон : за DC 12 V Отклучување на струјата : ≤1000m A Статична струја : ≤60m A Меморија : 1000 стандард корисници Картичка прочитајте растојание : 0-10 cm RF тип : 13.56 mhz IC card Работна температура : -10 ~ 70 C Работна bumidity : 10% до 90% Wiegand текст 3 опции за да ја отворите вашата врата (admin user избор) : Карта (Копче Ознака) и Лозинка/ Картон (Копче Ознака) Само/ Лозинка Само Објект димензија : 120*78*22 мм Објект тежина(стан) : 138g
Карактеристики :
Текст : AC110-240 V 50-60 HZ
Излез : 12 V 3А
Излезен напон патување опсег : 10%-15%
Преоптоварување заштитна : сите излези во краток спој, overlaod се заштитени;
Излезна моќ на 0-15 секунди задоцнување брави
Големина : 105mmx91mmx34mm
Работа со Eletric Заклучување, Пристап Контролер, Излезете Копчето. далечински контролер
Карактеристики :
Електричен штрајк е контрола на пристап на уредот што се користи за врати. YS-131 NO/NC тип е со краток faceplate. Електрични удари се генерално достапни во два модови : Пропадне-secure : со моменталната да штрајкот ќе предизвика тоа да го отклучите. Пропадне-safe : со моменталната да штрајкот ќе предизвика таа да се заклучи.
Спецификации : Код Големина : 160 Lx25 Wx31 H(mm) Штрајкот Структура : Нерѓосувачки Челик Држи Stength : 500 килограми Напон : DC12 V Струја : 200m A Функција : не Успеваат Безбедна(YS-131 NO); Успеат Безбедно(YS-131 NC) Погоден За : Дрвена Врата,Метална Врата,ПВЦ Врата Површинска Температура : Во +20℃ Погоден Temperat : 0~90%(не-кондензирање) Лицето плоча Домување : Насликани Челик Гром Домување : Нерѓосувачки челик,Подготви Полирање на свила
Материјал : Тешко Пластични Димензии:86 Lx86 Wx30 H(mm) Текст:DC12 V Контакт Оценка:3А@12 VDC Max Излез Контакт:НЕМАCOM Механички Живот:500000 тестови Соодветни за Врата:Сите Видови Врати Оперативни temp:-20~+55 степен(14-131 F) Соодветна Влажност:0-95% (релативна влажност)
1 Поврзани со DC12 V напојување, потоа на црвениот позитивниот (+), потоа црно негативниот (-) 2 Зелена, жолта, две-линија краток одговор, може да испратите две динг-донг динг-донг звук.
7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, али порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. Добавувачи Гаранција : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво.

Подробности

Цвят:
NO Strike Lock, NC Strike Lock
Номер На Модела:
T11C-131-K80
Режим На Охрана:
Възстановяване на паролата
търговска марка:
макдорстеко
Контролер:
13.56 Mhz
силата на:
12V3A
Заключване:
Електрически Шок Заключване
Бутон За Изход:
Пластмаса

Избор на купувачи

Заключване на кабинета парола стаи 3 цифри механичен, по-кутия замъка комбинация парола група

BGN 15.84

Оваа цел : Оваа цел : 1 x 3digits кабинет за Заклучување(тип А)1 x метал Копче1 x Заштитник Школка2 x Завртки1 x УпатствоКарактеристики : Направени од високо квалитетна ABS и метални легури материјал, силна, прецизност, безбедно и издржливи.3цифрен комбинација мебел дигитални кабинетот заклучи...

1000pcs 15m пасивна UHF етикет на предното стъкло rfid с чужди чип H3 за управление на паркинг

569.58 -21 % BGN 450.00

1000pcs 15 милиони uhf пасивни rfid шофершајбната ознака со Туѓо H3 чип за паркинг управување соОпис На ПроизводотПроизводот се покажеПроцес На ПроизводствоПоврзани производиПроизвод АпликацијаПакување ЛистаUHF RFID шофершајбната ознака*1000pcsТрговски Информации

Однорядное седалка на 2 mm разстояние между дупките контактен блок 1*14P конектор гнездо за модул RM04 100 бр./лот Q027

BGN 32.51

Време е Ѕидот, Ти се во Моето СрцеЗа Бразил клиенти, ве молиме да ни понудат вашиот CPF број, Потоа оди побрзо преку сопствени.За Russain клиенти, што треба да ни понудат твоето полно име(3 зборовите) кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за aliexpress, така што ќе може да се добие вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.ви благодарам многу .Ако не сте многу јасни во врска со производ, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви даде детални податоци .Превозот : 1,ние обично брод објектот надвор во рок од 24 часа по уплатата расчисти освен викенд во нормална состојба.2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.3,ве Молиме љубезно не 13 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се царинската обработка,пост штрајк stc.Даночен број : Како царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект како "подарок" за клиент со пониска вредност,ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве молиме имајте во предвид пред пратката.Контакт со нас на : 1,Работно време : понеделниксабота(Гринич време 2 : 3011 : 30)(Pacific време : 6 : 30 PM3 : 30)2,ве Молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.3,Сите пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден,ве молиме да забележите.

Q096 ЮЕСАР-LTE-7S4 сериен и мрежов сървър 4G модул поддържа FTP протокол за камера мрежа

BGN 141.36

Време е Ѕидот, Ти се во Моето СрцеЗа Бразил клиенти, ве молиме да ни понудат вашиот CPF број, Потоа оди побрзо преку сопствени.За Russain клиенти, што треба да ни понудат твоето полно име(3 зборовите) кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за aliexpress, па thatyou може да се добие вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.ви благодарам многу.Ако не сте многу јасни во врска со производ, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви даде детални податоци.Вовед4 G Модул USRLTE7 S4 се користат за пренос на податоци помеѓу сериски порт и мрежата на серверот од страна на Операторот на мрежата...

1m Gear rack Track Gate Openers For плъзгащи доколкото Rolling Roller Slide Gates

12.00 -8 % BGN 11.00

Менувачот решетката за лизгачки портата мотор; цената е за еден метар од менувачот решеткатачелична рачка на решетката да се користат за лизгачки портата, паркинг вратата контрола,оградата портата, контрола на пристап итн.1...

Електрическа брава GALO за люлка порти

BGN 63.28

Тешки автоматско портата електрична брава со 24 VDC моќност Електрични заклучување отклучува и заклучува портите автоматски како што се отвораат и затвораат Препорачува за гејтс над 7 FT долго Идеален за животно куќишта или брзината области 1.Лесно да инсталирате и да работат,и лесно да се поврзете звучници...

Сензорна клавиатура 13.56 Mhz WG26 / 34 разтегателен звънец RFID IC четец за контрол на достъпа

BGN 41.52

Answer : ___________________________ Note : објектот не е самостоен контрола на пристап, тоа е само rfid читач!!!СпецификацијаДекодирање време : Комуникација : Ваиганд 26 / 34Картичката type : MF1 s50 на унодц S70 13.56 Mhz ISo14443 AИндукција на Далечина : 3~10cmНапојување : DC12 VТрансфер на ПОДАТОЦИ опсег : Макс 100Валута : Работна Температура : 0~70°CРаботна Влажност : Помалку од 80%Димензија (Dxšxv mm) : 86*86*23Пакување : пластична обвивкаТежина(кг) : 0.2Боја : ЦрнаPIN описPinБојаОпис1ЦРВЕНАDC12 V2ЦРНАGND3ЗЕЛЕНАРГ data04БЕЛАРГ data15СИНАЅВОНЧЕТО6ЖОЛТАЅВОНЧЕТО7ПОРТОКАЛLED8СИВАОдберете Никаков Контакт значи WG26,Поврзете се на GND значи WG34 излез9ВИОЛЕТОВАВрата10ВИОЛЕТОВАВрата

500pcs High Qulaity офсетов печат CR80 стандартен размер EM4100 чип 125 khz rfid PVC карта за контрол на достъп, хотел VIP

BGN 160.00

500pcs Висока Qulaity Офсет Печатење CR80 Стандардна Големина EM4100 чип 125khz rfid ПВЦ картичка за Контрола на Пристап Хотел ВИППрилагодено дизајн печатењеСпецификацииЧип Тип : TK4100,EM4100,4102 ИЛИ compitable картичкаОперативен Фреквенција : 125 KHzКапацитет : 64bitТестирани Прочитајте Опсег : 0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиПрепознавање : ДаГолемина на : 86*54*0.86 ммМатеријал : ПВЦЧитај / пишувај : само за ЧитањеЖивотната Средина СпецификацијаТемпература На Складирање : 40 Celsiна +80 CelsiusОперативни : 25 Celsiна +70 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБоја : БелаПримена : Членство Лојалност Систем за контрола на Пристап,Хотел брави,Плаќања,Добавувачот Машина,Мало, Банка, итнСликаПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

500шт Нион гривна с 125 khz TK4100 (EM4100) безконтактен чип регулируем маншет за контрол на достъпа събитие

BGN 800.00

500pcs Nyon wristband со 125khz TK4100(EM4100) чип Близина прилагодливи хривнија за контрола на пристап на настанотОпција бои,pls контактирајте со насСпецификацииСтил : NL2Чип Тип : TK4100(Compitable EM4100)Оперативен Фреквенција : 125 KHzКапацитет : 64bitТестирани Прочитајте Опсег : 0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиПрепознавање : ДаДијаметар : 280*37*20mmМатеријали : Најлон+пластикаЧитај / Пишувај : Само За ЧитањеЖивотната Средина СпецификацијаТемпературата на работа : 10 Celsiна +500 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБоја : Bule,Црвена,жолта,зелена,бела,црна,розова и други опцииПримена : Се запишани во гимназиите, контрола на Пристап, Плаќање, Настан цените, Погоден за влажни срединиПрилагодување ПоддршкаСвила Екран Печатење на ЛОГОЛасерски Engrave ЛОГОТОЏет Печатење Сериски БројЛасерски Engrave Сериски БројПакувањеПакување : 100 парчиња во OOP торба, 10 OPP вреќа во една картонскаОбезбедување на DHL,ТНТ,UPSот,Fedex...

1200kgs електрически стоманени плъзгащи се врата Двигатели 2 дистанционно отваряне на врата ти с 5 м на 15 метра стелажи светеща лампа бутон, фотоклетка

BGN 311.78

Автоматско местење на портата настроената(за 500 до 1200kgs портата,Пакет содржина : 1 * моторни 2 * далечински контролори 1 * ограничи го блокира парче 1 * baseplate 4* завртки 2* спојки копче 1* прирачник за корисникот 1*портата photocell1*аларм светилка1* Вратата исклучете копчето5 * Метар најлон / челик багажникСпецификации : 1.AC напон 220 V Или AC 110 V Или 24 V DC 2.Може да се вчита 500 до 1200 KG тежина портата 3.Меки почеток, мек стоп 4.автообратна кога почувствував отпор 5.Терминали за аларм светилка, photocell итн 6.Автообратна за отпор почувствував 7.Структурата на интегриран механичар дел и 8.електронски дел со вграден контролен панел, без било други контролори е потребно;Стандардно испорака влезен напон е AC220 V...

Слоеста контролен Панел с асансьор избягвайте софтуер за сигурност за 16 етажа, асансьор контролер панел / пластове асансьор управление

47.98 -4 % BGN 46.00

Оваа цел : 1 Xmain одбор1 Xkeybord1 Xreader1 Xface одбор10 Xcrystal keyfobsПоставете упатство1 На програмски код е "8880"2...

Гореща Продажба На Добро Качество На Adel3398 Silver Hotel Fingerprint Door Lock Система За Контрол На Достъп

BGN 504.00

Ова е висококвалитетни, но ниска цена ADEL Отпечаток Keyless Заклучување на Вратата! Тоа може да се направи вашиот прст стане копче за да го отворите вашиот отпечаток врата заклучување и заштита на вашиот дом или канцеларија) securit!!! Таа има 3 различни начини за да ја отворите вашата врата : Отпечаток, лозинка и механичкото копче! Користење на Биометриски технологија, ова заклучување не ви дава пристап до вашиот дом, или имот со едноставно скенирање на вашиот отпечаток! Губење на вашиот дом копчиња може да биде вистински главоболка...

PK69K безплатна доставка PTZ контрол, професионален ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ, AHD & IP Cam тестери за вас

BGN 296.32

Опис На ПроизводотКарактеристики : во Можност да ги тестираат AHD и IP камера PTZ Контрола и Скенирање на располагање Добие IP Камера адреса и контрола за Следење RS485 сигнали на Располагање со боја бар излез за да ги проверите следи дека корисниците може да донесе помалку инструменти Различни излезна селекции им помогне на корисниците да работат во средина која не се напојување на Располагање со некои дополнителни функции се Изгради во светлото може да им помогне на корисниците да работат во темно срединиЗа Сите Купувачи1...

Безплатна доставка Newset механичен мини-брава, парола за заключване, машини, без източник на захранване

BGN 30.40

Ве молиме да ни кажете : крстот товарење или Вертикална вчитување Материјал : ABS еколошки пламен retardant село инструкциите На кабинетот на комбинација брава 1...

Безплатна доставка на DHL, proxim IC reader с 13.56 м, изхода на wiegand формат 26/34, костюм за контрол на достъпа sn: 08A01-IC, мин:20pcs

BGN 316.80

Wiegand 26 / 34bits Стандарден Формат на Податоци Излез*Помалку од 0.2 вториот Одговор Брзина*510cm Близина Опсег*Собна Температура : 25c да 75c*Амбиентниот Влажност : 10%90%*ВграденАнтена*Вграден LED (Двоен LED Боја)*Вграден Гласно Говорник (Ѕвончето)*DC 9 V16 V Работен Напон...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.