• Новинка
Rcmei бразилски права коса снопчета човешки косъм със затварянето на 3 връзки с отнемане на естествен цвят Не Реми натрупване на човешки косъм

Rcmei бразилски права коса снопчета човешки косъм със затварянето на 3 връзки с отнемане на естествен цвят Не Реми натрупване на човешки косъм

резултат:
BGN 68.80
BGN 21.00 -69 %

Брой продукти
Налично


Rcmei Бразилецот Права Коса Човечка Коса на Снопови со Затворање 3 Снопови Со Затворање Природна Боја Не Remy Човечка Коса Екстензија на Брендот Име Rcmei Модел Број 3 Пакет Бразилецот Права Коса со Чипка Затворање на Косата Материјал 100% Бразилецот Човечка Коса Боја на Косата Природно Црна Блиску До #1 B Може да Биде Боја и Кајгана многу добро Пердуви 100% Необработени Peruvain Човечка Коса Снопови, 4*4 Швајцарската Чипка Затворање, Средни Браун Текстура Мека, Мазна, Сјај, Здрав,Жив Губење на Квалитетот Силна Двојно Weft Без Пролевање, Не Tangles, Нема Вошки, Може да Се Бојадиса и Избелени било бои Косата Издржливост ве Молиме Длабока Состојба На Косата, Редовно, Косата Може да Бидат Трајни 8months -1year Треба Снопови Треба 3 Снопови(8"-16");Потребата 4 Снопови(18"-20"); Потребата 5 Снопови Или Повеќе(22"-28") Испорака Службен DHL Express,Fedex Експрес,UPS-от или ТНТ Поврзани со Производи 1 Бразилецот / Перуанскиот / European / Малезија / монголски / Бурма Богородица Коса Поврзани со Производи 2 Тело Бран / Рамно / Длабоко Бран / Лабава Бран / Откачен Кадрава / Yak Коса/ Вода Бран Поврзани со Производи 3 perruque cheveux humain,perruque cheveux humain bresiliens,peruk,perruque,cabelo хумано,
cheveux humain,peruca,pelucas де mujer,pelucas,pelucas pelo природни,tissage bresiliens,pelucas pelo природни

Подробности

Дължина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 8 10 12 & Closure8, 10 10 10 & Closure8, 10 12 14 & Closure8, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 12 14 16 & Closure12, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 20 22 24 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 22 24 26 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 22 24 26 & Closure18, 24 26 28 & Closure18, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 8 8 10 & Closure8, 10 10 12 & Closure8, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20, 8 10 10 & Closure8, 10 12 12 & Closure8, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
Цвят:
Естествен Цвят
Конструкция И Детайли:
Средната Част, Свободна Част, Три Части
Опаковка:
3 бр патица и 1 бр затваряне
Подходящи Са Умиращи Цвят:
всички цветове
Текстура:
Хетеро
търговска марка:
RCMEI
Материална Ранг:
Косата Без Реми
Тип Човешка Коса:
Бразилски Косата
Най-Дългата Пропорцията На Косата:
>=5%
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
ДА

Избор на купувачи

AliAfee Hair бразилският обемна вълна Реми Hair Weave 1 връзка сделки 8-28 инча бразилски коса натрупване на човешки косъм 1Б цвят

42.45 -48 % BGN 22.00

Ali Afee Тело Бран Снопови 1 PC Remy Бразилецот Коса Ткаат Снопови се Справи 828 Инчен Човечка Коса Снопови 1 B Боја на Косата Екстензии

Джери къдрава дантела закриване на бразилски девствени коси Джери къдря естествен цвят 4x4 дантела закриване на свободна част от средната част на

31.50 -14 % BGN 27.00

Добредојдовте на Bobbi Колекција!Пред Боја на коса ќе изгледа различно во рамките на различни светлина, ве молиме да забележите!Проверете повеќе реални слики направени од страна на телефонот, следете instagram( https : / / www.instagram.com / bobbicollection / )

можете да закупите 3 или 4 греда бразилската вълна на вода nonremy косата 1бр безплатна доставка дебели краища на греди няма объркване Али небето можете да боядисате

57.60 -58 % BGN 24.00

може да се купи 3 или 4 снопови бразилецот вода бран nonremy коса 1pcs бесплатен превозот дебели завршува снопови не метежот али небото може да се бојадиса

Alidoremi снопове от човешки косъм 8-28 инча, бразилски права коса ширити натурален черен Non Реми коса 1 бр Безплатна доставка

28.51 -40 % BGN 17.00

​За Целосна Главата Загриженост 3 снопови се обично доволно Ние препорачуваме 45 снопови ако должина е над 18 инчи...

Водна вълна nonremy Hair Малайзия 1bundle човешка коса тъкане на разширяване безплатна доставка дебел сноп може да се купи 3 лъч Али небето

57.60 -58 % BGN 24.00

Водениот Бран nonremy Коса Малезија 1bundle 100% Човечка коса на ткаење продолжување бесплатен превозот дебели пакетот може да се купи 3 снопови

Oxeye момиче Малайзия Straight Hair Weave Връзки Natural Color 1бр човешка коса снопчета Не Реми коса удължаване 10-28

28.32 -26 % BGN 21.00

верзија=1.7; датум=201712 hidewords_begin Oxeye девојка Малезија Права Коса Природна Боја 1 Pc Човечка Коса Снопови Може да се Купи 3 / 4 Снопови Не Remy Коса Екстензии Oxeye девојка Малезија Права Коса Природна Боја 1 Pc Човечка Коса Снопови Може да се Купи 3 / 4 Снопови Не Remy Коса Екстензии Oxeye девојка Малезија Права Коса Природна Боја 1 Pc Човечка Коса Снопови Може да се Купи 3 / 4 Снопови Не Remy Коса Екстензии Oxeye девојка Малезија Права Коса Природна Боја 1 Pc Човечка Коса Снопови Може да се Купи 3 / 4 Снопови Не Remy Коса Екстензии Oxeye девојка Малезија Права Коса Природна Боја 1 Pc Човечка Коса Снопови Може да се Купи 3 / 4 Снопови Не Remy Коса Екстензии hidewords_Endproduct_details_beginproduct_details_endproduct_photo_Beginproduct_photo_Endcustomershow_begincustomershow_Endchoose_beginchoose_endshippment_begin1.Адреса потсетникНие ќе двојно проверете ја вашата адреса за информации пред да се испрати пакет надвор.откако пакетот е на пат ,ние не може да се промени на адресата повеќе.Значи, ако сакате да tp промените вашата адреса.Pls ни кажете пред пратката.Исто така PO.КУТИЈА адреса Не е прифатен.PLS се осигура вашата адреса за е точно.2.ЦаринаНормално купувачот е одговорен за плаќање на увозни даночни да ги локалните обичаи кога нарачување на стоки од странски земји.Причината зошто ние го намалуваат прогласи вредност за вашиот парцела или декларираат како синтетички влакна е само да се избегне данок.па може да ни остави масажа за прогласи вредност кога ќе го поставите цел.shippment_Endпо sale_begin1.$5 наплатаВашето задоволство е секогаш наша цел.ако сте љубители на косата,ве молиме љубезно ни остави сите пет ѕвезди повратни информации.вашето мислење е и нашиот мотив моќта да обезбеди висок квалитет на косата да ти постојано.Исто така и ние ќе ви вратат $5 за да ја покажеме нашата благодарност.Ако не сте задоволни,pls контактирајте со нас пред сите негативни повратни информации или спор.сигурен сум дека ние ќе се 100% се реши вашиот проблем.2.7 дена лесно да се вратат на Купувачот плати shiping цена Продавачот го плати превозот цена Фото обезбеди Размена на располагање им се допаѓаат или Недостоен ДА го Промени стилот во боја или ДА Превозот погрешна предмети или бои да да ДА Квалитет да да ДА Вештачка причина не не не НЕпо sale_endhaircare_beginУмот на вашата коса екстензии за да ги задржи во најдобра состојба е можно...

Чудо-момиче омбре бразилски обемна вълна на снопчета коса 1Б 99J / бордо два тона човешка коса разширяване 1бр не Реми коса

38.88 -23 % BGN 30.00

верзија=1.5; датум=20170301product_photo_BeginWOMENDEXINXIANGMIAO_BeginWOMENDEXINXIANGMIAO_Endproduct_photo_Endxiangmiao_beginИмаме сите видови на коса сакате, ако сакате на секој тип на коса (бразил, перуанскиот, малезија и така натаму ), или било каква коса стил (како на сликата покажува или било какви други), ве молиме контактирајте со мене во секое време, на чекање за вас !!!!!!!!!!!1...

XBL косата бразилски косата тъкане на снопове пряка човешка коса Remy 1 бр. / лот естествен цвят може да се боя Безплатна доставка

63.15 -52 % BGN 30.00

XBL КОСА Бразилецот Коса Ткаат Снопови Директно Човечка Коса 1 Pc / многу Може да се Купи 3 или 4 Снопови Природна Боја Remy Бесплатен ПревозотБренд Име : XBLHAIRМатеријал : 100% Човечка КосаДолжина : 828 инчи во паркТекстура : Прави Човечка КосаБоја : Природна Боја (Природни Црна #1 B)Тежина : 100g / pc 1 Пакет / број (Можете да ја купувачот 34 за целосно главата)Пакет : XBL КОСА стандарден пакетГубење на Живот : Повеќе од 1 годинаВреме на испорака : Обично брод во рок од 24 часа откако се цел исплата потврди,а од 37 работни дена за испорака.

QueenKing Hair Peruvian Реми Hair weft Silky Straight Nature Color Human Hair Връзки Weave on 100 грама за бройка

68.80 -29 % BGN 49.00

Бренд ИмеQueen King КосаГубење На ТекстуратаСвилен ПраваКоса Должина1224 инчен во ПаркГубење На Материјал100% Човечка Коса без никакви Хемиски ПроцесТип На КосаПеруанскиот КосаБоја На КосаПриродна БојаКосата WeftМашина Двојно ТкаењеГубење На Тежина100g по ПакетВреме На Испорака25 Работни ДенаОва е како косата изгледа откако ќе го инсталирате...

Alimice Raw Indian Body Hair Wave Bunbdles Human Hair Weave 8-30 см натурален цвят 1 бр Non Реми Hair Безплатна доставка

22.40 -20 % BGN 18.00

Alimice Суровини Индискиот Коса Тело Бран Bunbdles Човечка Коса Ткаат 830 Inch Природна Боја, 1 Парче Не Remy Коса Бесплатен ПревозотAlimice Суровини Индискиот Коса Тело Бран Bunbdles Човечка Коса Ткаат 830 Inch Природна Боја, 1 Парче Не Remy Коса Бесплатен Превозот1)Материјал : 100% Човечка коса на Индискиот тело бран2)боја на Коса : не обоена природна боја на коса3)Квалитет : без пролевање, не tangles, не lices, може да се бојадиса4)Коса Должина : 830 инчи достапни во парк5) Единица Тежина : 100g / еез(3.5 МЛ / Парче)6) Стил : тело бран / вода бран / длабоко бран / лабава бран / кадрава / тесни кадрава / афро кадрава / откачен кадрава / рамно / лабава кадрава и така натаму7)Пакување : ние ќе пак со пластични кеси8)Преработка време : во Рок од 48 часа по обично, освен во сабота и одмор.Answer : ___________________________ Note : Брановидна и Кадрава коса се мерка за должината кога се исправи.Ве молиме да уживаат во шопинг со нас!

Ali Sky Company Body Вълна бразилски косата 4Bundles/лот ширити 8-30 см натурален черен цвят Безплатна доставка може да бъде завит не Реми

82.34 -30 % BGN 58.00

Боја : #1 B(Природно Црна, Може да Се Бојадиса и Избелени)Косата Одделение : Бразилски / Малезија / Перуанскиот / Индиски / Монголски / Cambodian / Виетнамски Богородица КосаСите Коса Стил : тело бран, директно, откачен кадрава, длабоко бран, лабава бран, длабоко кадрава, вода бран, природни бранЧовечка Коса Тип : Коса Exte nsions, 100% Човечка Коса, Коса БогородицаМесто на Потекло : Али Небото Коса ПроизводиAdvantage1 : 100% Врвот Рака Избрани Човечка Коса Без Синтетички и Животински ВлакнаAdvantage2 : Природни Влакна, Без Пролевање, Не Метежот, Нема Вошки, Двојно Weft Бразилецот Коса Ткаат СноповиAdvantage3 : Може да Трае Околу Една Година (зависи од лична употреба)Advantage4 : Брза Испорака (Избор на курирската служба DHL / Федекс : 35 работен ден испорака;Али Небото Компанија Тело Бран Бразилецот Коса 4 Bundles / многу Ткаење 830inch Природни Црна боја Free Shipping може да биде завиткан не remy

Pinshair Red 99J бразилски Джери къдря човешки косъм 4 греда бордо извратени къдрава тъкане на косата косата дебели снопове не Реми

250.37 -52 % BGN 120.00

100% Бразилецот човечка коса, многу мека коса снопови, убава џери навивам шемабез пролевање не метежот човечка коса ткае, точно на должината вистински густа коса weftЦрвено 99 J Бразилецот Џери Навивам Човечка Коса 4 Снопови Бургундија Откачен Кадрава Ткаат Коса Екстензија на Косата Дебели Снопови Црвено 99 J Бразилецот Џери Навивам Човечка Коса 4 Снопови Бургундија Откачен Кадрава Ткаат Коса Екстензија на Косата Дебели Снопови Црвено 99 J Бразилецот Џери Навивам Човечка Коса 4 Снопови Бургундија Откачен Кадрава Ткаат Коса Екстензија на Косата Дебели Снопови

Перу Права Коса 3 Или 4 Греда Свързани С Фронтален Затварянето На Човешка Коса С Фронтален Затварянето На Miss Cara Реми Hair Weaves

247.98 -52 % BGN 119.00

Перуанскиот Права Коса, 3 Или 4 Снопови Со Чипка Директно Затворање 100% Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса ТкаеГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Перуанскиот Права Коса Човечка Коса На Снопови Со Затворање, Чипка Frantal Затворање Со Снопови 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро 5.Коса Должина : 828 Inch Во Акции на Располагање,Затворање Должина : 1020inch 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3545gram по парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како СакатеПеруанскиот Права Коса, 3 Или 4 Снопови Со Чипка Директно Затворање 100% Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Ткае

Sexay 13x4 дантела пред закриване извратени къдрава предварително выщипанные естествена коса с коса на бебето ухо до ухо Реми човешки предни затваряне

185.60 -44 % BGN 104.00

П : дали тоа Ќе пролевање и метежот?A : Пролевање : неколку насоки почетна пролевање на нова коса е нормално...

Queenlike Products 1 Връзка / Бр Коси Снопове Non Реми Естествен Цвят Бразилски Косата Тъкане На Снопове Права Коса Снопчета

BGN 67.68

Секоја Коса Е Внимателно Одбран Од Бразилскиот Девојка.Секоја Коса Има Име.Силна И Двојно Машина Weft Со Дополнителни Бода За Да Се Обезбеди Без ПролевањеИзберете само Најдобрите Човечка Коса ,Густа Од Weft Да Завршува,100g / пакет,Точно Да Тежина И ДолжинаСамо Изберете Врвот одделение Бразилецот Косата,Може да Се Избелени И Обоена Лесно Со Себе,Нема Штета.Само Изберете Врвот одделение Бразилецот Коса,Непроменети Cuticle Држи Коса Здрав И Жив.Само Изберете Врвот одделение Бразилецот Коса,Непроменети Cuticle Држи Косата Свиленкаста И Сјајна.Непроменети Кутикулите Се Соочуваат со Иста Насока Од Врвот До Крај,Без Утрешната,Не Завршува Сува,S o Не Метежот.бразилецот богородица коса права1.Миење на екстензии...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.