• Новинка
3 Връзки Перуански Права Коса Fashow Hair Products Натрупване На Човешки Косъм Не Реми Hair Weave Натурален Цвят

3 Връзки Перуански Права Коса Fashow Hair Products Натрупване На Човешки Косъм Не Реми Hair Weave Натурален Цвят

резултат:
BGN 107.07
BGN 56.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Цвят:
Естествен Цвят
Дължина:
8 8 8, 10 10 10, 12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 22 22 22, 24 24 24, 26 26 26, 8 10 12, 10 12 14, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 18 20 22, 20 22 24, 22 24 26, 8 8 10, 10 10 12, 12 12 14, 14 14 16, 16 16 18, 18 18 20, 20 20 22, 22 22 24, 24 24 26, 26 26 28, 8 10 10, 10 12 12, 12 14 14, 14 16 16, 16 18 18, 18 20 20, 20 22 22, 22 24 24, 24 26 26, 26 28 28, 28 28 28, 24 26 28
Опаковка:
Патица 3 бр.
търговска марка:
Фэшоу
Текстура:
Хетеро
Тип Човешка Коса:
Перу Косата
Подходящи Са Умиращи Цвят:
Само По-Тъмен Цвят
Химическа Обработка:
Завивка
Материална Ранг:
Косата Без Реми
Най-Дългата Пропорцията На Косата:
>=5%
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
ДА

Избор на купувачи

Pinshair Per-Colored 99J Peruvian Body Wave Weave 3 връзки смели червени евтини разширяване на човешки косъм бордо снопчета коса Не Реми

188.78 -52 % BGN 91.00

Pinshair Храбар Црвено 99 J Бургундија Тело Бран Бразилецот Коса 3 Снопови Дебели Човечка Коса Ткаат Снопови Екстензии Не Remy ПоОбоени Pinshair ПоОбоени 99 J Перуанскиот Тело Бран Ткаат 3 Снопови со Задебелени букви се Црвени Евтини Човечка Коса Екстензии Бургундија Коса Снопови Не Remy Pinshair ПоОбоени 99 J Перуанскиот Тело Бран Ткаат 3 Снопови со Задебелени букви се Црвени Евтини Човечка Коса Екстензии Бургундија Коса Снопови Не Remy

Rcmei бразилски права коса снопчета човешки косъм със затварянето на 3 връзки с отнемане на естествен цвят Не Реми натрупване на човешки косъм

68.80 -69 % BGN 21.00

Rcmei Бразилецот Права Коса Човечка Коса на Снопови со Затворање 3 Снопови Со Затворање Природна Боја Не Remy Човечка Коса Екстензија на Брендот Име Rcmei Модел Број 3 Пакет Бразилецот Права Коса со Чипка Затворање на Косата Материјал 100% Бразилецот Човечка Коса Боја на Косата Природно Црна Блиску До #1 B Може да Биде Боја и Кајгана многу добро Пердуви 100% Необработени Peruvain Човечка Коса Снопови, 4*4 Швајцарската Чипка Затворање, Средни Браун Текстура Мека, Мазна, Сјај, Здрав,Жив Губење на Квалитетот Силна Двојно Weft Без Пролевање, Не Tangles, Нема Вошки, Може да Се Бојадиса и Избелени било бои Косата Издржливост ве Молиме Длабока Состојба На Косата, Редовно, Косата Може да Бидат Трајни 8months 1year Треба Снопови Треба 3 Снопови(8"16");Потребата 4 Снопови(18"20"); Потребата 5 Снопови Или Повеќе(22"28") Испорака Службен DHL Express,Fedex Експрес,UPSот или ТНТ Поврзани со Производи 1 Бразилецот / Перуанскиот / European / Малезија / монголски / Бурма Богородица Коса Поврзани со Производи 2 Тело Бран / Рамно / Длабоко Бран / Лабава Бран / Откачен Кадрава / Yak Коса / Вода Бран Поврзани со Производи 3 perruque cheveux humain,perruque cheveux humain bresiliens,peruk,perruque,cabelo хумано,cheveux humain,peruca,pelucas де mujer,pelucas,pelucas pelo природни,tissage bresiliens,pelucas pelo природни

AliAfee Hair бразилският обемна вълна Реми Hair Weave 1 връзка сделки 8-28 инча бразилски коса натрупване на човешки косъм 1Б цвят

42.45 -48 % BGN 22.00

Ali Afee Тело Бран Снопови 1 PC Remy Бразилецот Коса Ткаат Снопови се Справи 828 Инчен Човечка Коса Снопови 1 B Боја на Косата Екстензии

Sexay 13x4 дантела пред закриване извратени къдрава предварително выщипанные естествена коса с коса на бебето ухо до ухо Реми човешки предни затваряне

185.60 -44 % BGN 104.00

П : дали тоа Ќе пролевање и метежот?A : Пролевање : неколку насоки почетна пролевање на нова коса е нормално...

Перуански обемна Вълна 4 греда Ms Cat Hair one donor Human Hair Weave Extension Реми 8-28 Natural Color Hair Weaving

149.92 -45 % BGN 82.00

Перуанскиот Тело Бран 4 Снопови Ms Мачка Губење на 100% на еден донатор Човечка Коса Ткаат Продолжување Remy 8"28" Природна Боја на Косата Ткаење1) Материјал : 100% Човечка Коса Екстензии2)боја на Коса : не обоена природна боја на косата 1b# (Природни Црна)3)Квалитет : без пролевање, не tangles, не lices, може да се бојадиса4)Коса Должина : 828 инчи достапни во парк5)Стил : тело бран / вода бран / длабоко бран / лабава бран / кадрава / тесни кадрава / афро кадрава / откачен кадрава / рамно / лабава кадрава и така натаму6)Обработка на време : во Рок од 24 часа обично освен Викендите.Answer : ___________________________ Note : Брановидна и Кадрава коса се мерка за должината кога се исправи.Ве молиме да уживаат во шопинг со нас!​1...

Queenlike Products 1 Връзка / Бр Коси Снопове Non Реми Естествен Цвят Бразилски Косата Тъкане На Снопове Права Коса Снопчета

BGN 67.68

Секоја Коса Е Внимателно Одбран Од Бразилскиот Девојка.Секоја Коса Има Име.Силна И Двојно Машина Weft Со Дополнителни Бода За Да Се Обезбеди Без ПролевањеИзберете само Најдобрите Човечка Коса ,Густа Од Weft Да Завршува,100g / пакет,Точно Да Тежина И ДолжинаСамо Изберете Врвот одделение Бразилецот Косата,Може да Се Избелени И Обоена Лесно Со Себе,Нема Штета.Само Изберете Врвот одделение Бразилецот Коса,Непроменети Cuticle Држи Коса Здрав И Жив.Само Изберете Врвот одделение Бразилецот Коса,Непроменети Cuticle Држи Косата Свиленкаста И Сјајна.Непроменети Кутикулите Се Соочуваат со Иста Насока Од Врвот До Крај,Без Утрешната,Не Завршува Сува,S o Не Метежот.бразилецот богородица коса права1.Миење на екстензии...

QueenKing Hair Peruvian Реми Hair weft Silky Straight Nature Color Human Hair Връзки Weave on 100 грама за бройка

68.80 -29 % BGN 49.00

Бренд ИмеQueen King КосаГубење На ТекстуратаСвилен ПраваКоса Должина1224 инчен во ПаркГубење На Материјал100% Човечка Коса без никакви Хемиски ПроцесТип На КосаПеруанскиот КосаБоја На КосаПриродна БојаКосата WeftМашина Двојно ТкаењеГубење На Тежина100g по ПакетВреме На Испорака25 Работни ДенаОва е како косата изгледа откако ќе го инсталирате...

Alidoremi снопове от човешки косъм 8-28 инча, бразилски права коса ширити натурален черен Non Реми коса 1 бр Безплатна доставка

28.51 -40 % BGN 17.00

​За Целосна Главата Загриженост 3 снопови се обично доволно Ние препорачуваме 45 снопови ако должина е над 18 инчи...

Водна вълна nonremy Hair Малайзия 1bundle човешка коса тъкане на разширяване безплатна доставка дебел сноп може да се купи 3 лъч Али небето

57.60 -58 % BGN 24.00

Водениот Бран nonremy Коса Малезија 1bundle 100% Човечка коса на ткаење продолжување бесплатен превозот дебели пакетот може да се купи 3 снопови

Ali Sky Company Body Вълна бразилски косата 4Bundles/лот ширити 8-30 см натурален черен цвят Безплатна доставка може да бъде завит не Реми

82.34 -30 % BGN 58.00

Боја : #1 B(Природно Црна, Може да Се Бојадиса и Избелени)Косата Одделение : Бразилски / Малезија / Перуанскиот / Индиски / Монголски / Cambodian / Виетнамски Богородица КосаСите Коса Стил : тело бран, директно, откачен кадрава, длабоко бран, лабава бран, длабоко кадрава, вода бран, природни бранЧовечка Коса Тип : Коса Exte nsions, 100% Човечка Коса, Коса БогородицаМесто на Потекло : Али Небото Коса ПроизводиAdvantage1 : 100% Врвот Рака Избрани Човечка Коса Без Синтетички и Животински ВлакнаAdvantage2 : Природни Влакна, Без Пролевање, Не Метежот, Нема Вошки, Двојно Weft Бразилецот Коса Ткаат СноповиAdvantage3 : Може да Трае Околу Една Година (зависи од лична употреба)Advantage4 : Брза Испорака (Избор на курирската служба DHL / Федекс : 35 работен ден испорака;Али Небото Компанија Тело Бран Бразилецот Коса 4 Bundles / многу Ткаење 830inch Природни Црна боја Free Shipping може да биде завиткан не remy

Alimice Raw Indian Body Hair Wave Bunbdles Human Hair Weave 8-30 см натурален цвят 1 бр Non Реми Hair Безплатна доставка

22.40 -20 % BGN 18.00

Alimice Суровини Индискиот Коса Тело Бран Bunbdles Човечка Коса Ткаат 830 Inch Природна Боја, 1 Парче Не Remy Коса Бесплатен ПревозотAlimice Суровини Индискиот Коса Тело Бран Bunbdles Човечка Коса Ткаат 830 Inch Природна Боја, 1 Парче Не Remy Коса Бесплатен Превозот1)Материјал : 100% Човечка коса на Индискиот тело бран2)боја на Коса : не обоена природна боја на коса3)Квалитет : без пролевање, не tangles, не lices, може да се бојадиса4)Коса Должина : 830 инчи достапни во парк5) Единица Тежина : 100g / еез(3.5 МЛ / Парче)6) Стил : тело бран / вода бран / длабоко бран / лабава бран / кадрава / тесни кадрава / афро кадрава / откачен кадрава / рамно / лабава кадрава и така натаму7)Пакување : ние ќе пак со пластични кеси8)Преработка време : во Рок од 48 часа по обично, освен во сабота и одмор.Answer : ___________________________ Note : Брановидна и Кадрава коса се мерка за должината кога се исправи.Ве молиме да уживаат во шопинг со нас!

можете да закупите 3 или 4 греда бразилската вълна на вода nonremy косата 1бр безплатна доставка дебели краища на греди няма объркване Али небето можете да боядисате

57.60 -58 % BGN 24.00

може да се купи 3 или 4 снопови бразилецот вода бран nonremy коса 1pcs бесплатен превозот дебели завршува снопови не метежот али небото може да се бојадиса

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.