• Новинка
2018 нов пролетен стил на мъжете бутиков отдих плътен блейзър високо качество однобортный модерен официално тънко яке размер M-3XL

2018 нов пролетен стил на мъжете бутиков отдих плътен блейзър високо качество однобортный модерен официално тънко яке размер M-3XL

резултат:
BGN 208.77
BGN 113.00 -46 %

Брой продукти
Налично


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
Забелешки :
1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.
2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
4. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен). Стоката код : 1820 P210.
Опис Големина
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
M/170
45
102
67
60
L/175
46
106
69
61
XL/180
47
110
71
62
XXL/185
48
114
73
63
3 XL/190
49
118
75
64
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети. СТР AYMENT

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Ви благодариме.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ви благодариме.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1. Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините се случуваат Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот . Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2. Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција.
3. Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, тоа е многу важно за нас.

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Блейзери
Номер На Модела:
1820PC210
Материал:
Акрил, Ацетат, Вискоза
Дължина ръкав(см):
Пълен
Стил:
Официално
Тип На Затваряне:
Однобортный
търговска марка:
ГУЙСЯН
Дължината На Дрехата:
Редовен
Сезон:
пролет-есен
Размер:
M L XL XXL 3XL
Цвят:
Черен
Модел:
Твърд
Основен стил :
бизнес casual
Време за излизане на пазара:
2018

Избор на купувачи

2018 пролетта момчетата официално двубортный високо качество блейзър господа плътен цвят на ревера абитуриентски костюм жилетка + риза + панталон за дете

197.73 -44 % BGN 111.00

Плаќање 1 Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање; ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / Western union, Money gram и др...

Trajes De Hombres De Vestir темперамент стил смокинг Шал на ревера една пуговица три джоба в сутрешните костюми (яке+панталон+папийонка)

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

2017 нов дизайн на мъжки сватбени смокинги генитални лацканы сватбени костюми за мъже бели потребителски мъжки костюми от три части (яке+панталон+елек)

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

Стойка яка мъжки костюми дизайн черен етап костюми за певци мъжки тънък дълъг блейзър танцови яке звезда стил облечи пънк

169.60 -14 % BGN 146.00

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 42 96 59 67 M 43 100 60 69 L 45 104 61 71 XL 46 108 62 73 2 XL 48 112 63 75 3 XL 50 116 64 77 (CM) Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас...

Високо качество на господин красив сватбен костюм на младоженеца рокля е най-добрият мъж на младоженеца смокинги сватбени мъжки костюми(яке+панталон+елек+вратовр?

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

2017 Последните Модели Палта Панталони Черен Човек Смокинги Два Бутона Три Джоба Две Части Мъжки Официалната Дрехи(Яке+Панталон)

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

2017 най-Добрите мъже Nothched ревера на младоженеца смокинги Kaji цвят две копчета однобортный Terno Masculino Vestidos (яке+панталон+елек)

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

Бърз син костюм за момче костюм enfant garcon mariage деца сватбен костюм сако момчета костюми за сватби момчета смокинг 3 бр./компл.

59.17 -27 % BGN 43.00

Детали( 1 set = 1 панталона +1 грб + 1 вест )Драг пријател, ако не остави massege , ние ќе ви испратиме едно парче од лак вратоврска или како подарок по случаен избор。За мерење на методГолемина на табелатаВе молиме да обрнете внимание1.Сите големина зеде од вистинска предмети...

2018 Обичай Зимата Кафяв Туид Мъжка Жилетка Сватбен Жилетка За Костюма, За Блейзър Бала Slim Fit Потребителски Жилетки Младоженеца Colete 007

BGN 71.97

Добредојдовте на Нашата Продавница!Љубезно Совети : цената не вклучува никакви додатоци(што е прикажано во слики), но можете да го нарачате и брод заедно од нас ако е потребно...

2017 последните модели палта панталони кремаво-бежово двубортный смокинг Slim Fit мъжки костюм 2 бр всекидневни костюми сако (яке+панталон)

140.00 -16 % BGN 118.00

мажите одговара на сет : мажите одговара за свадбаадвокатско одговараат : мажите одговараtrajes де novios para hombres 2017 : венчаницаДобредојдовте во мојата продавницаНие сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг .Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .ако сакате custom size одговара .ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .Стандард што Одговара на големината(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.)Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото...

Нов дизайн на сватбени костюми за мъже сини младоженците смокинги генитални лацканы мъжки костюми един бутон Назад отдушник младоженците(яке+панталон)

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

Нов пристигане специално направени от бели смокинги на булката е най-добрият човек младоженците мъжете страна на бала нощ сватбени костюми на младоженеца(яке+пант

159.98 -5 % BGN 152.00

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони+Вест ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )1 ...

Поръчка бежово две копчета на младоженеца смокинги силует на ревера най-добрият човек на младоженеца мъжки сватбени костюми на младоженеца (яке+панталон+вратовръ?

138.08 -6 % BGN 130.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

Нов мъжки Младежки дълъг тренчкот стил жилетка мъжете британски прилив ръкави всекидневен костюм жилетка свободни сака Siger костюми S-5XL

BGN 142.40

Нови Мажите Младите Долго Ровот Грб Стил Вест Мажите Британски плима Ракави Секојдневен Одговараат Вест Лабава Outwear Siger Костими S5 XLЗдраво , пријател , ова е прилагодите стил ,ве молиме кажете ни ја вашата ВИСИНА ,ТЕЖИНА , ПОЛОВИНАТА, кога ќе се направи нарачка .

2017 италиански поръчка на мъжки костюми подстригва костюм смокинг младоженеца край сватбени костюми 3 бр. младоженците яке+панталон+елек

137.60 -6 % BGN 129.00

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБоја : КАКО на сликатаПакет Содржина : Јакна + ПанталониAnswer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото...

2017 Последните Модели Палта Панталони Лилаво Кадифе Мъжки Костюм Slim Fit 2 Бр За Пушачи Яке Смокинг Обичай Младоженецът Блейзър Абитуриентски Костюми Терно

BGN 171.18

Добредојдовте на Нашата Продавница!Љубезно Совети : цената не вклучува никакви додатоци(што е прикажано во слики), но можете да го нарачате и брод заедно од нас ако е потребно...

мъжки костюми обичай размер цвят без бутони младоженеца смокинги младоженците Мандарина яка мъжки сватбени костюми(яке+панталон+вратовръзка+жилетка)

175.98 -8 % BGN 162.00

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

AIMENWANT 2018 Пролет Корея оборудвана гадже блейзър мъжки однобортный розово сватбен костюм комплект (яке+жилетка+панталон-костюм от 3 части

169.04 -16 % BGN 142.00

Ние, исто така може да брод од експрес, за повеќето земји, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да брод, ние може да проверите дали тоа е во ред за вас, ви благодариме!Како да се мерења : ЗАБЕЛЕШКА : не се остави простор / соба како да се направи тоа удобно.дајте ми вие тело тесни мерење.Ние знаеме како да ја прилагодите вашата мерење за да се направи тоа удобно1.Деколте2.Рамо3.Sleeve4...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.