• Новинка
Нов прием на офис униформи дизайн жени официален костюм за сватбата бизнес костюми сако Лейди вечерна парти костюм Slim Fit Custom

Нов прием на офис униформи дизайн жени официален костюм за сватбата бизнес костюми сако Лейди вечерна парти костюм Slim Fit Custom

резултат:
BGN 159.98
BGN 149.00 -7 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Исто така, службата е uppermost. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. 2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! 3. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Ве молиме не да се мешаат. Не обезбедат соодветни додатоци. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Купи повеќе заштедат повеќе. Ако купите два или повеќе елементи заедно.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Превозот Политика : 1. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Брючные Костюми
Материал:
Бамбуковое Влакна, Полиестер, Памук
Дължина ръкав(см):
Пълен
Стил:
Официално
Тип На Затваряне Панталони:
Ширинка С Цип
Състав На Материала:
Памучен смес
Яка:
Печен
is_customized:
Yes
търговска марка:
auguswu
Тип На Затваряне:
Един Бутон
Дължината На Дрехата:
Редовен

Избор на купувачи

Дамски брючные костюми женски бизнес костюми официални случаи OL професионален костюм за високо качество обичай червен един бутон на ревера дамски костюми 3

BGN 158.40

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Jocoo Jolee цвете спринт, 2 бр. дамски костюми с открити рамене къси потници с предно намаляване на накъдрен дълга рокля Лятна рокля жени 2018

33.17 -34 % BGN 22.00

Азија Големина S M L XL XXL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 14 / 16 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 18 / 20 ЕУ големина 32 / 34 36 / 38 40 / 42 42 / 44 42 / 44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 54100 21.2539.37 58124 22.8348.81 62128 24.450.39 66132 25.9851.97 70136 27.5653.54 Половината 6178 2430.71 6683 25.9832.68 7188 27.9534.641 7693 29.9236.61 8198 31.8938.58 Хип 94 37.01 99 38.98 104 40.94 109 42.91 114 44.88 Должина 23 9.06 24 9.45 25 9.84 26 10.24 27 10.63 Bottoms Должина 95 37.40 96.5 37.99 98 38.58 99.5 39.17 101 39.76

Нови официални костюми за жени ежедневни офис бизнес костюми, панталони, работно облекло комплекти униформи стилове елегантни брючные костюми черен блейзър компл

110.38 -30 % BGN 77.00

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина крпа Должина панталона Половината Панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 92 36.22 66 25.98 64 25.20 86 33.86 90 35.43 М 38 14.96 96 37.80 67 26.38 68 26.77 87 34.25 94 37.01 L 39 15.35 100 39.37 68 26.77 72 28.35 88 34.65 98 38.58 XL 40 15.75 104 40.94 69 27.17 76 29.92 89 35.04 102 40.16 2 XL 41 16.14 108 42.52 70 27.56 80 31.50 90 35.43 106 41.73 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Обичай бял брючный костюм женски бизнес костюми дамски зимни официални костюми дамски офис униформи, работни костюми женския смокинг

BGN 158.40

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

just. be. never tracksuit women casual two pieces sets камуфлаж с качулка палто с цип военни панталони на хипитата femme smmer set

127.84 -45 % BGN 70.00

САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хипхоп стил жените облека.Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД!овој производ е жените'set со две парчиња,едно палто и еден панталона.Може да ви се допаѓа! големината на грб : должина(62cm),биста(138cm) големината на панталона : должина(90cm),половината(72cm),хип(114cm) ако ви се допаѓа,ќе ве молам додадете мојата продавница во листа на желби и споделување на повеќе...

Нов cameo кафяв женски бизнес костюми 2 бр дамски официални панталони, костюми за сватба жена офис равномерно дами брючный костюм

140.80 -5 % BGN 134.00

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )1 ...

Дами набор от мода празничен стил casual цветя модел на печат кимоно свободни пижами яке + панталон комплект от две части

45.07 -29 % BGN 32.00

Дами Поставите Мода Празник Стил Секојдневен Цвет Моделот Печатење Кимоно Лабава Pajama Јакна + Панталони Две / парче Сет

Нови Брючные Костюми Женски Небето Сини Ежедневни Офис Бизнес Костюми Официално Работно Облекло-Костюми Елегантни Брючные Костюми Лято Пролет По Поръчка

BGN 158.40

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас...

(яке+сутиен+панталон Кристали женски брючные костюми дамски костюми бала нощ сцена за певица, танцьорка Звезди Нощен клуб performance show

190.42 -5 % BGN 181.00

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : јакна+градник+панталони

Тюркоаз-2 броя комплекти, дамски бизнес костюми, официални ДР с дълъг ръкав двубортный женски брючный костюм офис униформи стил

BGN 158.40

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас...

Жените шарени блейзър костюми офис дама работно облекло костюм Shitsuke темперамент дамски костюм голям е размерът на офис униформи дизайн женски

24.00 -17 % BGN 20.00

ГОЛЕМИНА НА ЖЕНИТЕ Единица : cm(инчен) палто&кошула S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Рамо 37 14.43 38 14.82 39 15.21 40 15.6 41 15.99 42 16.38 43 16.77 44 17.16 градите 80 31.2 84 32.76 88 34.32 92 35.88 96 37.44 100 39 104 40.56 108 42.12 Половината 69 26.91 73 28.47 77 30.03 81 31.59 85 33.15 89 34.71 93 36.27 97 37.83 должина 55 21.45 56 21.84 57 22.23 58 22.62 59 23.01 60 23.4 61 23.79 62 24.18 1cm=0.39 инчиКако дел од производот верзија на посебни и поединечни стил, големина може да биде 13 см грешка постои, за повикување само! ГОЛЕМИНА НА ЖЕНИТЕ Единица : cm(инчен) панталони S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Половината 66 25.74 70 27.3 74 28.86 78 30.42 82 31.98 86 33.54 90 35.1 94 36.66 хип 88 34.32 92 35.88 96 37.44 100 39 104 40.56 108 42.12 112 43.68 116 45.24 долго 102 39.78 103 40.17 104 40.56 105 40.95 106 41.34 107 41.73 108 42.12 109 42.51 1cm=0.39 инчиКако дел од производот верзија на посебни и поединечни стил, големина може да биде 13 см грешка постои, за повикување само! ГОЛЕМИНА НА ЖЕНИТЕ Единица : cm(инчен) здолниште S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Половината 64 24.96 68 26.52 72 28.08 76 29.64 80 31.2 84 32.76 88 34.32 92 35.88 хип 87 33.93 91 35.49 95 37.05 99 38.61 103 40.17 107 41.73 111 43.29 115 44.85 долго 48 18.72 49 19.11 50 19.5 51 19.89 52 20.28 53 20.67 54 21.06 55 21.45 1cm=0.39 инчиКако дел од производот верзија на посебни и поединечни стил, големина може да биде 13 см грешка постои, за повикување само!

Авиокомпания Стюардеса Униформи Оккупационный Костюм Тела С Дълги Ръкави Foot Магазин Козметик Техник Есен Зима Облекло J172

140.80 -46 % BGN 76.00

Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..Превозот( Забелешка ) : 1.Нормално,ние ќе брод од пратката во рок од 5 дена по исплата потврди.Во потрага по некои детали.2.Тоа обично трае 2060 дена за Кина Пост Воздух(Ние нудиме слободно) да се достави пратката (РАЗЛИЧНИ ЗЕМЈИ МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ),ве молиме контактирајте со нашата услуга на персоналот да се прошири и заштити време или следење на статусот доколку не ја прими пратката во рок од 60 дена.3.Ако сакате да ја прими пратката под итно ,ве молиме љубезно изберете го изразат како EMS,DHL,FEDEX,ТНТ,UPSот кој трае само 515 дена за испорака...

Високо качество на мода горещи дами, есента и зимата плета рокля пуловер, палто 2 бр костюм с дълъг ръкав рибя опашка пола, елегантен рокля

103.10 -48 % BGN 54.00

Висок квалитет на модата топла дами есен и зима поврзана облечи џемпер грб 2 парче одговараат долги ракави fishtail здолниште елегантен фустан одговараат наГолемина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина на Облека должина Биста Рамо ширина Ракав Должина Фустан должина Биста CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи Една Големина 53 20.87 94 37.01 37 14.57 55 21.65 83 32.68 84 33.07 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Летен комплект дрехи корейската мода от две части жени Раффлед дантела рибя опашка пола топ костюм твърди Vestidos Дама дрешки размер S-XXL

59.01 -15 % BGN 50.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Униформи дизайн по поръчка Бял Есен Зима официално брючные костюми тънък бизнес жени работно облекло брючные костюми офис костюм

140.80 -5 % BGN 134.00

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )1 ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.