• Новинка
20pcs 150мм 6 Дължина Slatwall хромирани куки куки Frid диаметър 4,8 мм. Кука на дисплея за супермаркет и магазин

20pcs 150мм 6 Дължина Slatwall хромирани куки куки Frid диаметър 4,8 мм. Кука на дисплея за супермаркет и магазин

резултат:
BGN 45.25
BGN 39.00 -14 %

Брой продукти
Налично


20pcs 150mm 6" Должина Slatwall Куки Хром-обложено Frid Куки 4.8 мм Жица Кол. Екранот Кука за Супермаркет Продавница и Спецификација Име на Производ Slatwall Кука Куки Должина 150mm Род Дијаметар 4.8 мм Тежина 39.5 g/pc Пакет 20pcs Кука
За повеќе Slatwall Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.
Slatwall Кука

Подробности

търговска марка:
Фуэлл
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Кука 4.8*150мм слатвалл
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Материал:
Метал хром
Тип:
Кука На Дисплея Предкрылка
Дължина:
150mm Length
Диаметърът на пръта:
4,8 мм
Цвят:
Сребро
Използването на:
за куки slatwall на дисплея супермаркет магазин
Пакет:
20pcs ламельные куки закачалка

Избор на купувачи

M8 M8*12 * 30 M8x12x30 M8*12*40 M8x12x40 304 Неръждаема Стомана, Дебели Удължен Прът Кръгъл Цилиндър С Двойна Корона Прикачване На Съединителната Гайка

10.24 -2 % BGN 10.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*12*30 M8x12x30 М8*12*40 M8x12x40 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Дебел Продолжен Род Круг Цилиндар Двојна Глава Спојка Конектор НутM8x12x30=ID*OD*Висина最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Спецификации d S L M4*8*10 4 8 10 М5*10*13 5 10 13 M6*10*20 6 10 20 М8*12*20 8 12 20 M10*16*25 10 16 25 М12*18*30 12 18 30 М14*20*30 14 20 30 М16.*24*30 16 24 30 最少5个字符

500 части M4*9*0.8 mm 316 неръждаема стомана плоска шайба морска ранг

BGN 24.05

500 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М4*9*0.8 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 500 Парчиња М4*9*0.8 mm Миење

M4 M5 M4*25 M4x25 M4*30 M4x30 M5*8 M5X8 DIN912 черно 304 капачка чаша от неръждаема стомана болт с шестоъгълни глави вътрешен шестограмен винт с шестигранным жак

BGN 9.73

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 最少5个字符М4 М4 M5*25 M4x25 М4*30 M4x30 М5*8 M5x8 DIN912 Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик Првенство Капа Ален Главата Гром Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,Ве Молиме Според Вистински Објект...

100шт m19 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за външно вала 19 мм стопорное пръстен

9.58 -16 % BGN 8.00

100pcs m19 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 19mm Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

50шт M4 4мм болтове DIN914 GB78 фиксиран винт 304 неръждаема стомана шест ъгъл шест ъгъл заплитане на върха на винт остър винт без глава на болт

BGN 4.91

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот ."

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

15 части M18*34 * 3 мм, от неръждаема стомана 316 плоска шайба морска ранг

BGN 22.80

15 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M18*34*3мм (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 15 Парчиња M18*34*3мм за Миење

100 бр./лот M2. 5 CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 23.30

Ова е за една кеса на 100 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

200 бр./много високо качество 1.5*16 мм, 1.5 мм Ggr15 носещи стоманени дюбел дължина на сондата 16 мм

BGN 12.61

1.5(D)*16mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

100 бр. / лот M5 найлон шестостенни уплътнение M5*10/15/20/25/3/35/40/45/50 Жена до вътрешна дърворезба Бял найлон конфронтация

20.78 -13 % BGN 18.00

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон ќорсокак Spacer Големина : M5*10 / 15 / 20 / 25 / 3 / 35 / 40 / 45 / 50(L) C=М5​1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

M3. 5*14 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, челни глави на болтове, капачки, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5 * 14

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 14 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M3. 5*12 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с муфа глава, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5*12

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 12 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

Шестиугольные винтове M4*9, винтове с ЦПУ, винтовете на капака на главата на гнездото, высокопрочные, висока твърдост вътре източване. M4*9

BGN 4.80

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М4 * 9 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

20pcs m30 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 30 мм външни вала стопорное пръстен

5.89 -15 % BGN 5.00

20pcs m30 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 30мм Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

M2. 5*6 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M2. 5*6

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 6 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M2. 5*8 шестиугольные винтове, винтове с ЦПУ, болтове на капака на главата торцевого патронник, тежкотоварни, висока твърдост вътре източване. M2. 5 * 8

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

500 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) A2 неръждаема стомана Allen Blots Hex Socket Head Cap всички резба винтове метрична DIN912

34.10 -0 % BGN 34.00

Ова е за една кеса од 500 парчиња од DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.Големина : М2.50.45 Теренот(2,5 mm Дијаметар x 0.45 Тема Теренот x Должина) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

75шт M4. 0x8mm 304 неръждаема стомана кухи нитове нитове затвори края на нитове

13.60 -4 % BGN 13.00

започнетекрајотМулти Големини На 304 Нерѓосувачки Челик Шупливи Блиску Крајот Занитвам Вклучува : M4.0x8mm75pcsАко ви треба други големина заковки, ве молиме контактирајте со нас.Димензиите се мери со mankinds, постои отстапување.Ве молиме да се разбере.

20 броя мебели стол крак на защитник на черно гумени крачета подложки 32x25x20 мм

BGN 24.80

20 Парчиња Мебел Стол Нога Заштитник Црни Гумени Нозе ВлошкиМатеријал : ГумаОблик : КосиНадворешниот Кол.(Дното) : 32милиметриНадворешниот Кол.(Горе) : 25mmВисина : 20mmБоја : Црна

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.