• Новинка
M6 M6*25/30 M6x25 / 30 10.9 Клас Черно Никелирани Въглеродна Стомана Плоска Тайната Корона Шестигранник Гнездото На Машината Е На Винт

M6 M6*25/30 M6x25 / 30 10.9 Клас Черно Никелирани Въглеродна Стомана Плоска Тайната Корона Шестигранник Гнездото На Машината Е На Винт

резултат:
BGN 11.81

Брой продукти
Налично

M6 M6*25/30 M6x25/30 10.9 Одделение Црн Никел Позлатен Јаглерод Челични Рамни Countersunk Head Хексадецимален Хексагонални Приклучок Машината Завртка 最少5个字符 最少5个字符
Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Norminal Дијаметар М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. M20
Теренот
P 0.4 0.45 0.5 0.7 0.8 1 1.25 1.5 1.75 2 2.5 dk max 4 5 6 8 10 12 16 20 24 30 36 мин 3.6 4.7 5.7 7.64 9.64 11.57 15.57 19.48 23.48 29.48 35.38 S Norminal 1.5 1.5 2 2.5 3 4 5 6 8 10 12 max - - 2.1 2.6 3.1 4.12 5.14 6.14 6.175 10.175 12.212 мин - - 2.02 2.52 3.02 4.02 5.02 6.02 8.025 10.025 12.032 t max - - 1.2 1.8 2.3 2.5 3.5 4.4 4.6 5.3 5.9 мин - - 0.95 1.55 2.05 2.25 3.2 4.1 4.3 5 5.6 к ≈ 1.9 2.5 2.5 3.4 4.1 4.9 6.2 7.6 9.6 10.6 11.4 最少5个字符

Подробности

Размер:
10Pcs M6x25, 10Pcs M6x30
Направи си Сам пособия:
Електрически
Стил На Шофиране:
Шестигранное Гнездо
Вид Винт:
Винтове Машини
Стил На Главата:
Тенджера
Материал:
въглеродна стомана
Пакет:
Под 50шт
Номер На Модела:
М6х25 М6х30
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

50шт M4 4мм болтове DIN914 GB78 фиксиран винт 304 неръждаема стомана шест ъгъл шест ъгъл заплитане на върха на винт остър винт без глава на болт

BGN 4.91

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот ."

50шт DIN915 GB79 M6 болтове 6 mm 304 автентични инсталационните винтове от неръждаема стомана вита машина без глава винт без глава на болт

11.04 -0 % BGN 11.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

500 части M4*9*0.8 mm 316 неръждаема стомана плоска шайба морска ранг

BGN 24.05

500 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М4*9*0.8 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 500 Парчиња М4*9*0.8 mm Миење

Шестиугольные винтове M4*9, винтове с ЦПУ, винтовете на капака на главата на гнездото, высокопрочные, висока твърдост вътре източване. M4*9

BGN 4.80

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М4 * 9 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

200 бр./много високо качество 1.5*16 мм, 1.5 мм Ggr15 носещи стоманени дюбел дължина на сондата 16 мм

BGN 12.61

1.5(D)*16mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

3ммх8ммх0. 7мм 3х8х0. 7 изолирана влакна изолирующие шайби уплътнение червен 200 броя

BGN 12.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 3mmx8mmx0.7mm Изолирани Влакна Изолациони Подлошки Изолација Црвено 200 ПарчињаСпецификација : Име На Производ Изолациони Подлошки Материјал Влакна Внатрешен Дијаметар (Прибл.) 3мм / 3 / 25" надворешен Дијаметар (Прибл.) 8mm / 5 / 16" Дебелина (Прибл.) 0.7 мм / 1 / 32" Боја Црвена Тежина 10g Пакет Содржина 200 Парчиња(±2%) x Изолациони ПодлошкиОпис : се Користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт...

75шт M4. 0x8mm 304 неръждаема стомана кухи нитове нитове затвори края на нитове

13.60 -4 % BGN 13.00

започнетекрајотМулти Големини На 304 Нерѓосувачки Челик Шупливи Блиску Крајот Занитвам Вклучува : M4.0x8mm75pcsАко ви треба други големина заковки, ве молиме контактирајте со нас.Димензиите се мери со mankinds, постои отстапување.Ве молиме да се разбере.

10 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 5.86

Ова е за една кеса на 10 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

100шт DIN6797A M8 A2 неръждаема стомана външни назъбени стопорные шайби за миене

BGN 5.15

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : М8Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

20pcs 150мм 6 Дължина Slatwall хромирани куки куки Frid диаметър 4,8 мм. Кука на дисплея за супермаркет и магазин

45.25 -14 % BGN 39.00

20pcs 150mm 6" Должина Slatwall Куки Хромобложено Frid Куки 4.8 мм Жица Кол Екранот Кука за Супермаркет Продавница и Спецификација Име на Производ Slatwall Кука Куки Должина 150mm Род Дијаметар 4.8 мм Тежина 39.5 g / pc Пакет 20pcs КукаЗа повеќе Slatwall Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.Slatwall Кука

100 бр./лот M2. 5 CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 23.30

Ова е за една кеса на 100 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

M6 * 16+ M3,5 * 12+M4*8 +M2,5*7+M3*8 (T10)+M8 * 30 + M5*12 +e-EMS

BGN 219.20

1) M6*16 100pcs* 0.275 = 27.5 ) М3,5*12 25pcs* 0.275 = 6.875 ) М4*8 200pcs* 0.275 = 55 ) М2,5*7 20pcs* 0.275 = 5.5 ) М3*8 (T10) 15pcs* 0.275 = 4.125 ) М8*30 10pcs* 0.5 = 5 ) М5*12 50pcs* 0.275 = 13.75 ДОЛАРИ Вкупната вредност на стоката : 117.75 Транспорт Партија : EМИНИСТЕРСТВОТО за Транспорт трошоци : 20 Вкупните трошоци : 137 USD

M3 M4 M3*30 M3x30 M4*10 M4x10 M4*12 M4x12 304 неръждаема стомана DIN1444 цилиндър с плоска глава с кръгъл отвор за дюбеля един болт с глава с

BGN 8.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М3 М4 М3*30 M3x30 М4*10 M4x10 М4*12 M4x12 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN1444 Рамна Глава Цилиндар Круг Dowel Дупка Clevis Pin Со Глава最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d Dk г1 КLh 3 5 1.6 1.5 2 4 6 1.6 1.5 3 5 8 2 2 3 6 10 2 2 4 8 12 3.2 2.5 4 10 15 3.2 3 5 12 16 4 3 5 14 18 4 3 5 16 20 4 3.5 5 18 22 5 3.5 5 20 25 5 4 6 22 28 5 4 6 24 36 6.3 5 6 最少5个字符

20 броя мебели стол крак на защитник на черно гумени крачета подложки 32x25x20 мм

BGN 24.80

20 Парчиња Мебел Стол Нога Заштитник Црни Гумени Нозе ВлошкиМатеријал : ГумаОблик : КосиНадворешниот Кол.(Дното) : 32милиметриНадворешниот Кол.(Горе) : 25mmВисина : 20mmБоја : Црна

M8 M8*12 * 30 M8x12x30 M8*12*40 M8x12x40 304 Неръждаема Стомана, Дебели Удължен Прът Кръгъл Цилиндър С Двойна Корона Прикачване На Съединителната Гайка

10.24 -2 % BGN 10.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*12*30 M8x12x30 М8*12*40 M8x12x40 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Дебел Продолжен Род Круг Цилиндар Двојна Глава Спојка Конектор НутM8x12x30=ID*OD*Висина最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Спецификации d S L M4*8*10 4 8 10 М5*10*13 5 10 13 M6*10*20 6 10 20 М8*12*20 8 12 20 M10*16*25 10 16 25 М12*18*30 12 18 30 М14*20*30 14 20 30 М16.*24*30 16 24 30 最少5个字符

Wanyifa Titanium Torx Глава M6 x 10 15 20 25 45 мм, велосипед, мотоциклет спирачна слушалки Болт

4.77 -16 % BGN 4.00

Бренд : WanyifaБоја На Располагање : Нормална Боја На ТитаниумГлава дијаметар : 10ммГлава висина : 6mmМатеријал : 6 AL / 4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски,Оценка 5Се Вози Тип : TorxОваа Цена за само еден Гром1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

M6 M6 M8*60 M6x60 M8*25 M8x25 M8*30 M8x30 304 неръждаема стомана DIN1444 цилиндър с плоска глава с кръгъл отвор за дюбеля един болт с глава с

BGN 10.88

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 М8 M6*60 M6x60 М8*25 M8x25 М8*30 M8x30 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN1444 Рамна Глава Цилиндар Круг Dowel Дупка Clevis Pin Со Глава最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d Dk г1 КLh 3 5 1.6 1.5 2 4 6 1.6 1.5 3 5 8 2 2 3 6 10 2 2 4 8 12 3.2 2.5 4 10 15 3.2 3 5 12 16 4 3 5 14 18 4 3 5 16 20 4 3.5 5 18 22 5 3.5 5 20 25 5 4 6 22 28 5 4 6 24 36 6.3 5 6 最少5个字符

20pcs m30 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 30 мм външни вала стопорное пръстен

5.89 -15 % BGN 5.00

20pcs m30 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 30мм Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

DIN557 50шт M4x7x3 4мм гайка квадрат от неръждаема стомана не е толкова лесно отвалиться ядки се прилагат към токарному станку автомобилно шаси гайка M4

BGN 4.90

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот ."

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.