• Новинка
3ммх8ммх0. 7мм 3х8х0. 7 изолирана влакна изолирующие шайби уплътнение червен 200 броя

3ммх8ммх0. 7мм 3х8х0. 7 изолирана влакна изолирующие шайби уплътнение червен 200 броя

резултат:
BGN 12.40

Брой продукти
Налично

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 3mmx8mmx0.7mm Изолирани Влакна Изолациони Подлошки Изолација Црвено 200 Парчиња
Спецификација : Име На Производ Изолациони Подлошки Материјал Влакна Внатрешен Дијаметар (Прибл.) 3мм / 3/25" надворешен Дијаметар (Прибл.) 8mm / 5/16" Дебелина (Прибл.) 0.7 мм / 1/32" Боја Црвена Тежина 10g Пакет Содржина 200 Парчиња(±2%) x Изолациони Подлошки
Опис : се Користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт. Одговара за мајка одбор ќор-сокак за да се користат со 3мм (3/25") завртка.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
перална машина
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

100 бр./лот M2. 5 CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 23.30

Ова е за една кеса на 100 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

50шт DIN915 GB79 M6 болтове 6 mm 304 автентични инсталационните винтове от неръждаема стомана вита машина без глава винт без глава на болт

11.04 -0 % BGN 11.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

20pcs m30 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 30 мм външни вала стопорное пръстен

5.89 -15 % BGN 5.00

20pcs m30 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 30мм Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

M6 * 16+ M3,5 * 12+M4*8 +M2,5*7+M3*8 (T10)+M8 * 30 + M5*12 +e-EMS

BGN 219.20

1) M6*16 100pcs* 0.275 = 27.5 ) М3,5*12 25pcs* 0.275 = 6.875 ) М4*8 200pcs* 0.275 = 55 ) М2,5*7 20pcs* 0.275 = 5.5 ) М3*8 (T10) 15pcs* 0.275 = 4.125 ) М8*30 10pcs* 0.5 = 5 ) М5*12 50pcs* 0.275 = 13.75 ДОЛАРИ Вкупната вредност на стоката : 117.75 Транспорт Партија : EМИНИСТЕРСТВОТО за Транспорт трошоци : 20 Вкупните трошоци : 137 USD

100 бр. / лот M5 найлон шестостенни уплътнение M5*10/15/20/25/3/35/40/45/50 Жена до вътрешна дърворезба Бял найлон конфронтация

20.78 -13 % BGN 18.00

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон ќорсокак Spacer Големина : M5*10 / 15 / 20 / 25 / 3 / 35 / 40 / 45 / 50(L) C=М5​1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

Титанови винтове 10-32x5 / 8 Pan Head 2 Phillips Driver Ti GR2 полиран 50 бр

BGN 26.40

Ние нудиме 1032 Титаниум заврткиИмаме Титаниум завртки 1032x5 / 16 1032x3 / 8 1032x1 / 2 1032x5 / 8 1032 X 3 / 4 1032x1 1032x1.25 1032x1.5 во парк,Рамни Тава главата,2# Филипс возачот,ASME B18.6.3,Ti GR2.Примероци се Титаниум завртки 1032x 5 / 8, Стр olished.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

200шт DIN6797A M6 A2 неръждаема стомана външни назъбени стопорные шайби за миене

BGN 6.21

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M6Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

M2. 5*8 шестиугольные винтове, винтове с ЦПУ, болтове на капака на главата торцевого патронник, тежкотоварни, висока твърдост вътре източване. M2. 5 * 8

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M3 M4 M3*30 M3x30 M4*10 M4x10 M4*12 M4x12 304 неръждаема стомана DIN1444 цилиндър с плоска глава с кръгъл отвор за дюбеля един болт с глава с

BGN 8.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М3 М4 М3*30 M3x30 М4*10 M4x10 М4*12 M4x12 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN1444 Рамна Глава Цилиндар Круг Dowel Дупка Clevis Pin Со Глава最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d Dk г1 КLh 3 5 1.6 1.5 2 4 6 1.6 1.5 3 5 8 2 2 3 6 10 2 2 4 8 12 3.2 2.5 4 10 15 3.2 3 5 12 16 4 3 5 14 18 4 3 5 16 20 4 3.5 5 18 22 5 3.5 5 20 25 5 4 6 22 28 5 4 6 24 36 6.3 5 6 最少5个字符

20pcs 304 неръждаема стомана SS DIN472 M25 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 25 мм на вътрешния дупки стопорное пръстен

4.78 -16 % BGN 4.00

20pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN472 M25 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 25mm Внатрешни Понесе CirclipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

100 бр./лот латунная накатанная гайка M3*4 мм H62 L-4 mm OD metric резьбовая поставяне на кръгла форма ядки крепежное обзавеждане САМ аксесоари

3.18 -37 % BGN 2.00

Опис100pcs M3*4mm H62 Месинг Knurl Ореви DIY ДодатоциДувачкиот орев не е лесно да ' рѓа, со силна отпорност на корозија, лесно да се коефициент на топлинска спроводливост и електрична спроводливост, итн.Тоа е обично се применува да шприц, хардвер извори, батерија лист извори, хардвер штанцување делови, и така натаму.СпецификацииНадворешниот Дијаметар : 4 ммГлава Стил : Вметнете КругДолжина : 4 ммВнатрешниот Конец За Заби : M3Материјал : Месинг H62Големина : M3*4*4 ммПакет Се Вклучени100 x Месинг Knurl Ореви

M8 M8*12 * 30 M8x12x30 M8*12*40 M8x12x40 304 Неръждаема Стомана, Дебели Удължен Прът Кръгъл Цилиндър С Двойна Корона Прикачване На Съединителната Гайка

10.24 -2 % BGN 10.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*12*30 M8x12x30 М8*12*40 M8x12x40 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Дебел Продолжен Род Круг Цилиндар Двојна Глава Спојка Конектор НутM8x12x30=ID*OD*Висина最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Спецификации d S L M4*8*10 4 8 10 М5*10*13 5 10 13 M6*10*20 6 10 20 М8*12*20 8 12 20 M10*16*25 10 16 25 М12*18*30 12 18 30 М14*20*30 14 20 30 М16.*24*30 16 24 30 最少5个字符

500 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) A2 неръждаема стомана Allen Blots Hex Socket Head Cap всички резба винтове метрична DIN912

34.10 -0 % BGN 34.00

Ова е за една кеса од 500 парчиња од DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.Големина : М2.50.45 Теренот(2,5 mm Дијаметар x 0.45 Тема Теренот x Должина) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

Чисто нов с високо качество 568шт 30 размер на metric мед плоска шайба шайба категория комплект комплект

105.92 -29 % BGN 75.00

опис на производот : Име : 568 машини за перење Материјал : бакар Облик : Рамни прстен се Однесува на : Автомобилската, морски или електрични апликации како што се масло, хидраулична инсталација, одвод приклучоци и дихтунзи Карактеристики : Висок квалитет бакар дихтунзи се овозможи максимална електрична спроводливост Обезбедување квалитет на производи по најниска цена мала тежина, мала големина Лесно за чување алатката е лесен за употреба...

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

100шт M3 m4 m5 m6 m7 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 3 мм, 4 мм и 5 мм, 6 мм, 7 мм, външно стопорное пръстен на вала

3.01 -0 % BGN 3.00

100pcs M3 m4 m5 m6 m7 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.