• Новинка
Горещ 30pcs M2.5+6 mm Дистанционирующий винт за печатни платки / дънната платка на компютъра шестиугольные найлонови подпори конфронтация

Горещ 30pcs M2.5+6 mm Дистанционирующий винт за печатни платки / дънната платка на компютъра шестиугольные найлонови подпори конфронтация

резултат:
BGN 3.02
BGN 3.00 -1 %

Брой продукти
Налично

Топла 30 Pcs М2.5+6mm Проред Завртка за PCB/Компјутер матична Плоча Хексагонална Најлон ќор-сокак Изолација
Објектот Специфични : Спецификација : М2.5
Материјали : Најлон
Количина : 30 PCS Пакет се Вклучени : 3 0 PCS Тема Црна Проред Завртка
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако може да се't добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако може да се't get нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Б. default mail Кина Пост.
В. Пратки во најбрзо време.
Г. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.Ние ќе направиме подобро! -

Подробности

Дължина:
5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm
Стил На Шофиране:
Няма
Стил На Главата:
hexagonal
Пакет:
Под 50шт
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
М2. 5
is_customized:
Yes
Вид Винт:
Распорные Винтове
Материал:
Пластмаса

Избор на купувачи

За Audi A4 (B7) 2006-2008 черен кожен подлакътник на кутията на конзолата на капака подлакътник

39.81 -5 % BGN 38.00

Напомена : Потврди големина пред купување, се однесуваат слика #1 #2 Одговара на AudiA4(B7) 20062008A4(B7) Quattro 20062008A4(B7) Вагон 20062008A4(B7) Конвертибилна 20072009 Боја : Црна (исто Така Достапен и На Сива и Беж Боја) Материјали : Вештачка Кожа (НЕ Вистинска Кожа) Пакет се Вклучени : 1 PCS / Set Состојба : 100% Сосема Нов

M1. 4 M1. 4*4/5/6 M1. 4x4 / 5 / 6 Черна настоящата никел стомана DIN7982 кръст Philips утопленная тайната плоска корона KA самонарезающий винт

10.08 -1 % BGN 10.00

М1.4 М1.4*4 / 5 / 6 М1.4x4 / 5 / 6 Црн Никел Позлатен Челик DIN7982 Крстот Philips Вдлабнати Countersunk Flat Head КА Само Прислушување Завртки 最少5个字符 最少5个字符 Мерење Овозможи Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект, на Пример : M3*10=d*L Единица : d mm 1 1.2 1.4 1.7 2 2.3 2.6 3 3.5 dk 1.75 1.82 2.43 3.27 3.5 3.7 5.1 4.2 6.5 Агол од 90° 最少5个字符

Песъчинка 240 Диамант обхваща 6 диск бижута колела Внапуска инча плосък компютърно цифрово управляеми шлайфмашини полируя

13.60 -4 % BGN 13.00

Опис На ПроизводотНово 1 парче 6 инчен Дијамант Рамен Круг на тркалото во Ронки 240 (Medium)Надворешен дијаметар : 150mm (блиску до 6 инчи)Дебелина : 1.2 mmАрбор дупка : 1 / 2" (блиску до 12.7 мм)Ронки : 240Дијамантски слој Густина : Prefectly високДијамантски слој површина : скоро 97%Погоден за мелење и полски накит, стакло, камен, итн .....

100 бр./лот M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 DIN6797A M5 A2 неръждаема стомана външни туристи стопорные шайби

9.30 -3 % BGN 9.00

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN6797 A Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки.Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

Нескользящие гумени подови възглавници за мебели 17x 8 x6mm, защитаващи домакински мебели от движещи се или се плъзгат, 50 бр.

14.38 -10 % BGN 13.00

Јасно Не се Лизга Гумени Мебел, Подни Подлоги , 50 компјутери, бесплатен превозотТоа е одлична за заштита на вашето домаќинство мебел, маси и столици од подвижни или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини...

M10 M10*50/60/80/100 M10x50/60/80/100 304 Кука От Неръждаема Стомана, Висящи Rising Ципи Йога Куфар, Чанта Твърдо Безшовное Колцеобразное Печат

16.32 -2 % BGN 16.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 M10*50 / 60 / 80 / 100 M10x50 / 60 / 80 / 100 304 Нерѓосувачки Челик Кука Виси Кревање Webbing Јога Куфер Торба Солидна Лесна О Прстен最少5个字符最少5个字符 最少5个字符

1 опаковка M8 x25mm 30mm мотоциклет промени Ti Болт титанови болтове САМ изгорени син цвят Pan Torx дискова корона винтове Ti задържане детайл

BGN 22.70

ОПИСИВоведСостојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : 6 AL4 V Титаниум, Гр 5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГолемина : M8x25mm 30мм за Мотор DIY PITCH1.25mmБоја : Изгорени Сина БојаАпликации : Главно за motocycle измени Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за рефус цел цена...

100 бр. / лот M2. 5*L 2.5 мм месинг конфронтация втулка жена распорные болтове шестостенни месинг резьбовая втулка дължина от 3 мм до 30 мм

9.25 -14 % BGN 8.00

100pcs / многу М2.5*L Месинг ќорсокак Spacer Женски Женски Проред Хексадецимален Завртки Месинг Навој Spacer должина 3мм до 30ммE=4mmако ви требаат повеќе квалитет, pls контактирајте со нас за подобра попуст.

3/4 Ковкий Резба Външен Фланец Железни Фитинги За Тръби, Монтиране На Стена Черен

5.71 -30 % BGN 4.00

Карактеристики : Леано железо е главно составена од железо, јаглерод и силикон легура состав, со голема сила, добра цврстина, пластичност и machinability...

Безплатна доставка 20 бр/лот DIN933 M6x20 мм, M6*20 mm 304 шестостенни болтове от неръждаема стомана извън шест двустранен винт болтове m6, пирони m6

13.17 -9 % BGN 12.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

50шт малък триъгълник D-образен пръстен фоторамка закачалки една дупка

20.78 -9 % BGN 19.00

50 Pcs Мали Триаголници ДПрстен Слика Рамка Закачалки Една ДупкаМатеријал : МеталБоја : СребренаКористете Цинк Позлатен Прстен Закачалки за помали рамки и проекти тежат помалку од 20 Кг.Слични со видов заб прстен закачалки, овие закачалки прикачите на рамки кои не се веќе имаат хардвер.На закачалки се, исто така, самоизрамнување, осигурувајќи дека уметнички дела се ставаат директно.Се препорачува за лесен, лесно работни места под 20 кг...

AXK 10шт линия цинк сплав за алуминиев профил аксесоари 2020 Европейски стандарт 2020 цинк сплав панта заключи връзка панта.

34.30 -7 % BGN 32.00

Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк зглоб.

100шт 0. 6x400mm месинг електрод EDM тръба тръба за електрическа битова машина

19.71 -4 % BGN 19.00

Име на производ EDM Цевка Материјал Месинг Боја Месинг Тон Надворешниот Кол 0.6 mm Должина 400mm / 15.7" Пакет Содржина 100(+ / 2%) x EDM ЦевкаОпис : без основни останатите, единствен пресек форма е идеален за длабока дупка празнење обработка, дупчење EDM.

60 части ранг плоски шайби от неръждаема стомана 316 M6*18*1.5 мм морска

BGN 20.77

60 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6*18*1.5 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 60 Парчиња M6*18*1.5 mm Миење

1 кутия / лот миниатюрен електронен винт, точност инструмент цифрова камера очила винтове черен кръг самонарезающий винт набор от

16.00 -12 % BGN 14.00

Опис на производот Минијатурни електронски завртка прецизност инструмент дигитална камера очила завртки црна круг само прислушување завртки сетНе мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.