• Новинка
QINTIDES М36 шестостенни гайки с метрична резба 304 шестостенни гайки от неръждаема стомана М36 гайка

QINTIDES М36 шестостенни гайки с метрична резба 304 шестостенни гайки от неръждаема стомана М36 гайка

резултат:
BGN 13.52
BGN 10.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер:
M36-1pcs
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
HNMST304-М36
Тип:
Шестостенни Гайки
търговска марка:
ЦИНТИДЫ
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Размери:
М36
Стандарт:
din 934
Материал:
Неръждаема Стомана 304

Избор на купувачи

M3*5/6/8/9/10/11/12/15/16/18/20/22/24/25/28/30/32/35/38/40/45/50 бял 1бр найлон шестигранник е жена-женски конфронтация втулка на резба шестигранник

BGN 0.05

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : бела Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : M3*5 / 6 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 25 / 28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 / 45 / 50 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 1x Бела Најлон ќорсокак Spacer или Бел орев Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

1 кутия / лот миниатюрен електронен винт, точност инструмент цифрова камера очила винтове черен кръг самонарезающий винт набор от

16.00 -12 % BGN 14.00

Опис на производот Минијатурни електронски завртка прецизност инструмент дигитална камера очила завртки црна круг само прислушување завртки сетНе мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail...

25шт 50мм дължина супермаркет дисплей метална хромирана окото монтиране на стена куки 3,5 мм диаметър магазин дисплей куки

32.77 -15 % BGN 28.00

25pcs 50mm Должина Супермаркет Екранот Метал Хромобложено Мрежа Ѕид Заградата Куки 3,5 мм Жица со Дијаметар од Продавницата Екранот Куки Спецификација Име на Производ Мрежа Ѕид Заградата Кука Куки Должина 50mm Род Дијаметар 3.5 mm Тежина 21.5 g / pc Пакет 25pcs КукаЗа повеќе Мрежа Ѕид Заградата Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.Мрежа Ѕид Заградата Кука

10шт Монтиране на стена дисплей куки закачалка 200 мм дължина стенни дъска куки за супермаркет, магазин

24.45 -14 % BGN 21.00

10pcs Ѕид Екранот Куки Закачалка 200mm Должина на Ѕидот Одбор Куки за Супермаркет ПродавницаИме : Ѕид Одбор ЗакачалкаМатеријал : Метал ХромобложеноДолжина : 200mmРод Дијаметар : 4.2 mmТежина : 37g / pcКоличина : 10pcs / setУпотреба : се Прикаже Куки во Супермаркет, Продавница или на Намирници

BRANAD нов 500шт стол на масата крака подложки шкаф кутия буферни силиконови подложки против хлъзгане тъпо крака подложки с винтове подови протектори

1181.52 -35 % BGN 768.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~НОВИ 500 PCS Стол Табела Нозе Влошки Кабинет Фиока Баферот на Силиконски Влошки Против Лизгање за Исклучување на Нозе Влошки Со Завртки Кат Заштитници Q6Опис : Име : Мебел Нозе ВлошкиМатеријал : СиликонБоја : Како На Сликата ПокажуваГолемина : 30*30*20mm / 38*38*30ммБелешки : 1, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

M3 25+6 мм мъжки вътрешна резба найлон шестостенния конфронтация распорные винтове печатна платка стълб 100шт

19.60 -3 % BGN 19.00

Име на производ Хексадецимален ќорсокак Spacer Тема Кол (А) (M3) 3мм Машки да се Женски Машки Конец Должина (Б) 6mm / 0.24" Хексагонални Столб Должина (L) 25mm / 1" Хексадецимален Страна Ширина (C) 5.5 мм / 0.2" Вкупна Должина 31mm / 1.2" Материјал Најлон Боја Црна Пакет Содржина 100pcs( + / 2% ) x Хексадецимален ќорсокак SpacerОпис : Најлон материјал, еден хексадецимален главата, машки женски тип на навој, и тоа е идеален за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.

M1. 7 M1. 7*8/10 M1. 7x8 / 10 Черно настоящата никел стомана DIN7982 кръст Philips утопленная тайната плоска корона KA самонарезающий винт

BGN 14.98

М1.7 М1.7*8 / 10 М1.7x8 / 10 Црн Никел Позлатен Челик DIN7982 Крстот Philips Вдлабнати Countersunk Flat Head КА Само Прислушување Завртки 最少5个字符 最少5个字符 Мерење Овозможи Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект, на Пример : M3*10=d*L Единица : d mm 1 1.2 1.4 1.7 2 2.3 2.6 3 3.5 dk 1.75 1.82 2.43 3.27 3.5 3.7 5.1 4.2 6.5 Агол од 90° 最少5个字符

60 части ранг плоски шайби от неръждаема стомана 316 M6*18*1.5 мм морска

BGN 20.77

60 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6*18*1.5 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 60 Парчиња M6*18*1.5 mm Миење

Нескользящие гумени подови възглавници за мебели 17x 8 x6mm, защитаващи домакински мебели от движещи се или се плъзгат, 50 бр.

14.38 -10 % BGN 13.00

Јасно Не се Лизга Гумени Мебел, Подни Подлоги , 50 компјутери, бесплатен превозотТоа е одлична за заштита на вашето домаќинство мебел, маси и столици од подвижни или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини...

100шт gloden color DIN7991 M3*5/6/8/10/12/14/16/2025/30 стомана титановое покритие шестигранное гнездо с плоска глава Винт машини

15.46 -16 % BGN 13.00

DIN7991 М3 Хексадецимален Хексагонални Socket Countersunk Flat Head машина завртка ГОЛЕМИНА : M3*5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 2025 / 301.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

3/4 Ковкий Резба Външен Фланец Железни Фитинги За Тръби, Монтиране На Стена Черен

5.71 -30 % BGN 4.00

Карактеристики : Леано железо е главно составена од железо, јаглерод и силикон легура состав, со голема сила, добра цврстина, пластичност и machinability...

1000 бр./лот DIN965 неръждаема стомана 304 м2*6 плоска корона Phillips тайната корона на машината е на винт

9.58 -16 % BGN 8.00

DIN965 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Филипс Рамна Глава на Машина Завртка ГОЛЕМИНА : M2 X6ПОВРЗАНИ PRDUCT : М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 ,ако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам...

100 бр./лот M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 DIN6797A M5 A2 неръждаема стомана външни туристи стопорные шайби

9.30 -3 % BGN 9.00

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN6797 A Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки.Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

100 бр. / лот M2. 5*L 2.5 мм месинг конфронтация втулка жена распорные болтове шестостенни месинг резьбовая втулка дължина от 3 мм до 30 мм

9.25 -14 % BGN 8.00

100pcs / многу М2.5*L Месинг ќорсокак Spacer Женски Женски Проред Хексадецимален Завртки Месинг Навој Spacer должина 3мм до 30ммE=4mmако ви требаат повеќе квалитет, pls контактирајте со нас за подобра попуст.

AXK 10шт линия цинк сплав за алуминиев профил аксесоари 2020 Европейски стандарт 2020 цинк сплав панта заключи връзка панта.

34.30 -7 % BGN 32.00

Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк зглоб.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.