• Новинка
QINTIDES M18 M20 винтовете с шестоъгълни глави с дърворезба до главата на марката на продукта a напълно резба болт с шестоъгълни глави на болтове с шестоъгълни глави

QINTIDES M18 M20 винтовете с шестоъгълни глави с дърворезба до главата на марката на продукта a напълно резба болт с шестоъгълни глави на болтове с шестоъгълни глави

резултат:
BGN 3.76
BGN 3.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размери:
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
ЦИНТИДЫ
Номер На Модела:
HHSTH304-M18-M20
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Размери:
М18 М20
Стандарт:
DIN 933, след като ISO4017
Материал:
Неръждаема Стомана 304

Избор на купувачи

Нескользящие гумени подови възглавници за мебели 17x 8 x6mm, защитаващи домакински мебели от движещи се или се плъзгат, 50 бр.

14.38 -10 % BGN 13.00

Јасно Не се Лизга Гумени Мебел, Подни Подлоги , 50 компјутери, бесплатен превозотТоа е одлична за заштита на вашето домаќинство мебел, маси и столици од подвижни или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини...

AXK 10шт линия цинк сплав за алуминиев профил аксесоари 2020 Европейски стандарт 2020 цинк сплав панта заключи връзка панта.

34.30 -7 % BGN 32.00

Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк зглоб.

50шт малък триъгълник D-образен пръстен фоторамка закачалки една дупка

20.78 -9 % BGN 19.00

50 Pcs Мали Триаголници ДПрстен Слика Рамка Закачалки Една ДупкаМатеријал : МеталБоја : СребренаКористете Цинк Позлатен Прстен Закачалки за помали рамки и проекти тежат помалку од 20 Кг.Слични со видов заб прстен закачалки, овие закачалки прикачите на рамки кои не се веќе имаат хардвер.На закачалки се, исто така, самоизрамнување, осигурувајќи дека уметнички дела се ставаат директно.Се препорачува за лесен, лесно работни места под 20 кг...

100шт 0. 6x400mm месинг електрод EDM тръба тръба за електрическа битова машина

19.71 -4 % BGN 19.00

Име на производ EDM Цевка Материјал Месинг Боја Месинг Тон Надворешниот Кол 0.6 mm Должина 400mm / 15.7" Пакет Содржина 100(+ / 2%) x EDM ЦевкаОпис : без основни останатите, единствен пресек форма е идеален за длабока дупка празнење обработка, дупчење EDM.

100 бр./лот M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 DIN6797A M5 A2 неръждаема стомана външни туристи стопорные шайби

9.30 -3 % BGN 9.00

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN6797 A Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки.Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

BRANAD нов 500шт стол на масата крака подложки шкаф кутия буферни силиконови подложки против хлъзгане тъпо крака подложки с винтове подови протектори

1181.52 -35 % BGN 768.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~НОВИ 500 PCS Стол Табела Нозе Влошки Кабинет Фиока Баферот на Силиконски Влошки Против Лизгање за Исклучување на Нозе Влошки Со Завртки Кат Заштитници Q6Опис : Име : Мебел Нозе ВлошкиМатеријал : СиликонБоја : Како На Сликата ПокажуваГолемина : 30*30*20mm / 38*38*30ммБелешки : 1, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

1 опаковка M8 x25mm 30mm мотоциклет промени Ti Болт титанови болтове САМ изгорени син цвят Pan Torx дискова корона винтове Ti задържане детайл

BGN 22.70

ОПИСИВоведСостојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : 6 AL4 V Титаниум, Гр 5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГолемина : M8x25mm 30мм за Мотор DIY PITCH1.25mmБоја : Изгорени Сина БојаАпликации : Главно за motocycle измени Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за рефус цел цена...

2 елемента Бял 1,8-метров захранващ кабел лампи ротационен димер ключ AC 250V / 110V Us Plug

18.02 -6 % BGN 17.00

Име на производ Светилка Кабелот за Напојување w Dimmer се Префрлите на прилагодувања Тип на Врска Две Кабел Конектор Приклучок Тип НАС Plug Кабел Должина 1.8 Метри / 6 Ft Текст 6 A AC 250 V Switch Напон и Струја AC 250 V / 110 V Switch Големина 61 x 32 x 33mm / 2.4" x 1.3" x 1.3"(L*W*T) Главен Материјал Пластични Боја Јасно

1000 бр./лот DIN965 неръждаема стомана 304 м2*6 плоска корона Phillips тайната корона на машината е на винт

9.58 -16 % BGN 8.00

DIN965 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Филипс Рамна Глава на Машина Завртка ГОЛЕМИНА : M2 X6ПОВРЗАНИ PRDUCT : М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 ,ако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.