• Новинка
Комплект от 2~14N 1/4 наем на автомобил автомобил с динамометричен ключ ключ инструмент гнездо комплект комплект

Комплект от 2~14N 1/4 наем на автомобил автомобил с динамометричен ключ ключ инструмент гнездо комплект комплект

резултат:
BGN 84.48
BGN 80.00 -5 %

Брой продукти
Налично

1/4" Велосипед Вози Автомобил вртежен момент клуч 2~14 N клучна алатка Socket Set Комплет Должина : 20 CM Тежина : 300g Клуч Штекер битови : 3мм .4mm .5мм .6 MM 8мм.10мм./ T10 T15 T20 T27 T40 PH1 FD4
Ова е 1/4" Вози кликнете стоп тип вртежен момент клуч карактеристики на реверзибилна ratcheting главата, Опсег 2-14 N , package вклучува 8 Штекер битови & случај!
Нашите вртежен момент Клучеви се тестирани од страна на Оригиналниот Производство, Дозволена на Варијација е во рок од +/- 4.0% од Читање.
Мора да се алатка за велосипеди, автомобили, мотоцикли, преноси, мотори, Возови и др!
.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
Стил На Шофиране:
Външен Шестигранник
Вид Винт:
Винтове Машини
Стил На Главата:
Тенджера
Материал:
неръждаема стомана
Пакет:
Под 50шт
Номер На Модела:
/
is_customized:
Yes
Размери:
М2*4

Избор на купувачи

M2*9+3 10шт латунное конфронтация 9 мм уплътнение стандартен мъж-жена латунное конфронтация метрична резба колона високо качество 10 бр продажба

BGN 2.59

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 10 компјутери Големина : M2*9+3 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 10 x M2*9+3 МашкоЖенски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

100 бр./лот M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 DIN6797A M5 A2 неръждаема стомана външни туристи стопорные шайби

9.30 -3 % BGN 9.00

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN6797 A Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки.Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

25шт 50мм дължина супермаркет дисплей метална хромирана окото монтиране на стена куки 3,5 мм диаметър магазин дисплей куки

32.77 -15 % BGN 28.00

25pcs 50mm Должина Супермаркет Екранот Метал Хромобложено Мрежа Ѕид Заградата Куки 3,5 мм Жица со Дијаметар од Продавницата Екранот Куки Спецификација Име на Производ Мрежа Ѕид Заградата Кука Куки Должина 50mm Род Дијаметар 3.5 mm Тежина 21.5 g / pc Пакет 25pcs КукаЗа повеќе Мрежа Ѕид Заградата Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.Мрежа Ѕид Заградата Кука

M1. 4 M1. 4*4/5/6 M1. 4x4 / 5 / 6 Черна настоящата никел стомана DIN7982 кръст Philips утопленная тайната плоска корона KA самонарезающий винт

10.08 -1 % BGN 10.00

М1.4 М1.4*4 / 5 / 6 М1.4x4 / 5 / 6 Црн Никел Позлатен Челик DIN7982 Крстот Philips Вдлабнати Countersunk Flat Head КА Само Прислушување Завртки 最少5个字符 最少5个字符 Мерење Овозможи Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект, на Пример : M3*10=d*L Единица : d mm 1 1.2 1.4 1.7 2 2.3 2.6 3 3.5 dk 1.75 1.82 2.43 3.27 3.5 3.7 5.1 4.2 6.5 Агол од 90° 最少5个字符

18 размери стопорное пръстен набор от външни задържащи Cir клип стопорное пръстен гама от стопорное пръстен набор от хардуерни аксесоари нова

20.48 -17 % BGN 17.00

300 PCS 18 Големини Circlip Поставите Надворешни Потпорни Цира Клип Circlips Кадар Прстен Асортиман Circlip Поставите Хардверски ДодатоциФункција : Идеален за гаражи, plumbers, механика, работилници и др...

1/2 Ковкая Резба Външен Фланец Железни Фитинги За Тръби, Монтиране На Стена Промишленото

4.82 -17 % BGN 4.00

Карактеристики : Леано железо е главно составена од железо, јаглерод и силикон легура состав, со голема сила, добра цврстина, пластичност и machinability...

100шт 0. 6x400mm месинг електрод EDM тръба тръба за електрическа битова машина

19.71 -4 % BGN 19.00

Име на производ EDM Цевка Материјал Месинг Боја Месинг Тон Надворешниот Кол 0.6 mm Должина 400mm / 15.7" Пакет Содржина 100(+ / 2%) x EDM ЦевкаОпис : без основни останатите, единствен пресек форма е идеален за длабока дупка празнење обработка, дупчење EDM.

Винтове огледала капачки капачки неръждаема стомана Диаметър 16 mm декоративни, вземане 100pcs

13.90 -6 % BGN 13.00

16mm Кол Нерѓосувачки Челик Капа Покрие Декоративни Огледало Завртки функција сребрен тон нерѓосувачки челик круг капа и маска, црна пластика монтажа плоча...

M3*5/6/8/9/10/11/12/15/16/18/20/22/24/25/28/30/32/35/38/40/45/50 бял 1бр найлон шестигранник е жена-женски конфронтация втулка на резба шестигранник

BGN 0.05

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : бела Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : M3*5 / 6 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 25 / 28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 / 45 / 50 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 1x Бела Најлон ќорсокак Spacer или Бел орев Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

За Audi A4 (B7) 2006-2008 черен кожен подлакътник на кутията на конзолата на капака подлакътник

39.81 -5 % BGN 38.00

Напомена : Потврди големина пред купување, се однесуваат слика #1 #2 Одговара на AudiA4(B7) 20062008A4(B7) Quattro 20062008A4(B7) Вагон 20062008A4(B7) Конвертибилна 20072009 Боја : Црна (исто Така Достапен и На Сива и Беж Боја) Материјали : Вештачка Кожа (НЕ Вистинска Кожа) Пакет се Вклучени : 1 PCS / Set Состојба : 100% Сосема Нов

60 части ранг плоски шайби от неръждаема стомана 316 M6*18*1.5 мм морска

BGN 20.77

60 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6*18*1.5 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 60 Парчиња M6*18*1.5 mm Миење

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.