• Новинка
Т8 полето винт комплект за 3D-принтер комплект 500 мм, Дължина от 8 мм, Диаметър на Сребърен оттичане 2 мм оловен прът винт и възглавница единица, определена носещи 6

Т8 полето винт комплект за 3D-принтер комплект 500 мм, Дължина от 8 мм, Диаметър на Сребърен оттичане 2 мм оловен прът винт и възглавница единица, определена носещи 6

резултат:
BGN 35.25
BGN 33.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Answer : ___________________________ Note :
Прирачник мерења на локации, може да се 1-3мм грешка.
Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.
Функција :
1. Нерѓосувачки челик доведе завртка + месинг орев, rustproof и долг животен век.
2. Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг работен век.
3. 3 D гравирање машина доведе завртка 500mm должина со лешник.
4. Се однесува на : Широко се користи во 3 D Печатач, stepper мотор, машински алатки, и друга опрема.
Спецификација :
Боја : Сребрена
Завртка Материјал : Нерѓосувачки Челик
Нут Материјал : Месинг
Дијаметар : 8mm/0.31 инчен
Нут Дијаметар : 22mm/0.86 инчен
Должина : 500mm/19.69 инчен
Води : 2mm/0.078 во (орев револуција движење 2mm)
Тип : Вертикална
Доведе Завртката е Доведе : 2mm
Перница Страната Внатрешен дијаметар : прибл. 8mm/0.32 инчен
Перница Прирабница и Надворешниот дијаметар : прибл. 27mm/1.1 инчен
Перница Страната Должина : околу. 48mm/1.9 инчен
Перница Страната Висина : околу. 12mm/0.48 инчен
Тежина : 324g
Додатоци :
1 x 500mm 8мм Кол Доведе Завртка 2mm
1 buc 5x8mm D19 L25 Флексибилни Вратило Спојка
2 х 8ММ Перница Блок Монтирани Имајќи KFL08
1 X Орев куќа
Пакетот Вклучува :
1 x Доведе Завртка
1 x нут
1 X Орев куќа
1 buc 5x8mm D19 L25 Флексибилни Вратило Спојка
2 x Перница Блок Монтирани Имајќи

Подробности

Тип Елемент:
Комплекти Гайки И Болтове
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
3D

Избор на купувачи

200 бр./много високо качество 1.5*16 мм, 1.5 мм Ggr15 носещи стоманени дюбел дължина на сондата 16 мм

BGN 12.61

1.5(D)*16mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

M3. 5*12 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с муфа глава, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5*12

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 12 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

20 броя мебели стол крак на защитник на черно гумени крачета подложки 32x25x20 мм

BGN 24.80

20 Парчиња Мебел Стол Нога Заштитник Црни Гумени Нозе ВлошкиМатеријал : ГумаОблик : КосиНадворешниот Кол.(Дното) : 32милиметриНадворешниот Кол.(Горе) : 25mmВисина : 20mmБоја : Црна

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

100 бр. / лот M5 найлон шестостенни уплътнение M5*10/15/20/25/3/35/40/45/50 Жена до вътрешна дърворезба Бял найлон конфронтация

20.78 -13 % BGN 18.00

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон ќорсокак Spacer Големина : M5*10 / 15 / 20 / 25 / 3 / 35 / 40 / 45 / 50(L) C=М5​1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

100 бр./лот M2. 5 CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 23.30

Ова е за една кеса на 100 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

20pcs 150мм 6 Дължина Slatwall хромирани куки куки Frid диаметър 4,8 мм. Кука на дисплея за супермаркет и магазин

45.25 -14 % BGN 39.00

20pcs 150mm 6" Должина Slatwall Куки Хромобложено Frid Куки 4.8 мм Жица Кол Екранот Кука за Супермаркет Продавница и Спецификација Име на Производ Slatwall Кука Куки Должина 150mm Род Дијаметар 4.8 мм Тежина 39.5 g / pc Пакет 20pcs КукаЗа повеќе Slatwall Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.Slatwall Кука

20pcs 304 неръждаема стомана SS DIN472 M28 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за вътрешната дупка 28 мм стопорное пръстен

4.78 -16 % BGN 4.00

20pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN472 M28 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 28mm Внатрешни Понесе CirclipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

Wanyifa Titanium Torx Глава M6 x 10 15 20 25 45 мм, велосипед, мотоциклет спирачна слушалки Болт

4.77 -16 % BGN 4.00

Бренд : WanyifaБоја На Располагање : Нормална Боја На ТитаниумГлава дијаметар : 10ммГлава висина : 6mmМатеријал : 6 AL / 4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски,Оценка 5Се Вози Тип : TorxОваа Цена за само еден Гром1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Шестостенни винтове M3. 5*8, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5*8

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

10 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 5.86

Ова е за една кеса на 10 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

100шт DIN6797A M8 A2 неръждаема стомана външни назъбени стопорные шайби за миене

BGN 5.15

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : М8Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

M6 * 16+ M3,5 * 12+M4*8 +M2,5*7+M3*8 (T10)+M8 * 30 + M5*12 +e-EMS

BGN 219.20

1) M6*16 100pcs* 0.275 = 27.5 ) М3,5*12 25pcs* 0.275 = 6.875 ) М4*8 200pcs* 0.275 = 55 ) М2,5*7 20pcs* 0.275 = 5.5 ) М3*8 (T10) 15pcs* 0.275 = 4.125 ) М8*30 10pcs* 0.5 = 5 ) М5*12 50pcs* 0.275 = 13.75 ДОЛАРИ Вкупната вредност на стоката : 117.75 Транспорт Партија : EМИНИСТЕРСТВОТО за Транспорт трошоци : 20 Вкупните трошоци : 137 USD

Шестиугольные винтове M4*9, винтове с ЦПУ, винтовете на капака на главата на гнездото, высокопрочные, висока твърдост вътре източване. M4*9

BGN 4.80

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М4 * 9 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.