• Новинка
DIN557 50шт M4x7x3 4мм гайка квадрат от неръждаема стомана не е толкова лесно отвалиться ядки се прилагат към токарному станку автомобилно шаси гайка M4

DIN557 50шт M4x7x3 4мм гайка квадрат от неръждаема стомана не е толкова лесно отвалиться ядки се прилагат към токарному станку автомобилно шаси гайка M4

резултат:
BGN 4.90

Брой продукти
Налично


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .
"

Подробности

Размер:
M4
търговска марка:
БЖД
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Квадратни Гайки
Номер На Модела:
BRN0012
is_customized:
Yes
Материал:
неръждаема стомана
Модел:
Площ
Цвят:
Сребро
Начин на действие:
Запирающийся
Здравината на продукта:
Клас 4.8
Материали:
неръждаема стомана
Стандартен Тип:
национален стандарт
Видове:
закопчалката
Тегло На Опаковката:
0.05kg (0.11lb.)
Размер На Опаковката:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Тип На Блока:
лот (50 бр./лот)

Избор на купувачи

Шестостенни винтове M3. 5*8, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5*8

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

50шт M4 4мм болтове DIN914 GB78 фиксиран винт 304 неръждаема стомана шест ъгъл шест ъгъл заплитане на върха на винт остър винт без глава на болт

BGN 4.91

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот ."

M3 M4 M3*30 M3x30 M4*10 M4x10 M4*12 M4x12 304 неръждаема стомана DIN1444 цилиндър с плоска глава с кръгъл отвор за дюбеля един болт с глава с

BGN 8.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М3 М4 М3*30 M3x30 М4*10 M4x10 М4*12 M4x12 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN1444 Рамна Глава Цилиндар Круг Dowel Дупка Clevis Pin Со Глава最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d Dk г1 КLh 3 5 1.6 1.5 2 4 6 1.6 1.5 3 5 8 2 2 3 6 10 2 2 4 8 12 3.2 2.5 4 10 15 3.2 3 5 12 16 4 3 5 14 18 4 3 5 16 20 4 3.5 5 18 22 5 3.5 5 20 25 5 4 6 22 28 5 4 6 24 36 6.3 5 6 最少5个字符

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

20pcs 304 неръждаема стомана SS DIN472 M28 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за вътрешната дупка 28 мм стопорное пръстен

4.78 -16 % BGN 4.00

20pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN472 M28 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 28mm Внатрешни Понесе CirclipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

100 бр. / лот M5 найлон шестостенни уплътнение M5*10/15/20/25/3/35/40/45/50 Жена до вътрешна дърворезба Бял найлон конфронтация

20.78 -13 % BGN 18.00

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон ќорсокак Spacer Големина : M5*10 / 15 / 20 / 25 / 3 / 35 / 40 / 45 / 50(L) C=М5​1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

100шт M3 m4 m5 m6 m7 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 3 мм, 4 мм и 5 мм, 6 мм, 7 мм, външно стопорное пръстен на вала

3.01 -0 % BGN 3.00

100pcs M3 m4 m5 m6 m7 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

3ммх8ммх0. 7мм 3х8х0. 7 изолирана влакна изолирующие шайби уплътнение червен 200 броя

BGN 12.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 3mmx8mmx0.7mm Изолирани Влакна Изолациони Подлошки Изолација Црвено 200 ПарчињаСпецификација : Име На Производ Изолациони Подлошки Материјал Влакна Внатрешен Дијаметар (Прибл.) 3мм / 3 / 25" надворешен Дијаметар (Прибл.) 8mm / 5 / 16" Дебелина (Прибл.) 0.7 мм / 1 / 32" Боја Црвена Тежина 10g Пакет Содржина 200 Парчиња(±2%) x Изолациони ПодлошкиОпис : се Користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт...

20pcs 304 неръждаема стомана SS DIN472 M25 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за 25 мм на вътрешния дупки стопорное пръстен

4.78 -16 % BGN 4.00

20pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN472 M25 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 25mm Внатрешни Понесе CirclipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

100шт m19 DIN471 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за външно вала 19 мм стопорное пръстен

9.58 -16 % BGN 8.00

100pcs m19 DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 19mm Надворешни Вратило circlipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

500 части M4*9*0.8 mm 316 неръждаема стомана плоска шайба морска ранг

BGN 24.05

500 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М4*9*0.8 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 500 Парчиња М4*9*0.8 mm Миење

M3 найлон шестоъгълник подпори винт гайка гама от комплект стойка off пластмасови аксесоари комплект MY2_30

8.18 -39 % BGN 5.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетНајлон Хексадецимален Изолација / Завртки / Ореви Избрани За ПолнењеRo HS согласностВкупно 120 парчињаДојде со пластична кутијаКутија Големина : Прибл...

500 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) A2 неръждаема стомана Allen Blots Hex Socket Head Cap всички резба винтове метрична DIN912

34.10 -0 % BGN 34.00

Ова е за една кеса од 500 парчиња од DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.Големина : М2.50.45 Теренот(2,5 mm Дијаметар x 0.45 Тема Теренот x Должина) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

10 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

BGN 5.86

Ова е за една кеса на 10 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

200 бр./много високо качество 1.5*16 мм, 1.5 мм Ggr15 носещи стоманени дюбел дължина на сондата 16 мм

BGN 12.61

1.5(D)*16mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

M3. 5*14 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, челни глави на болтове, капачки, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5 * 14

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 14 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M2. 5*6 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M2. 5*6

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 6 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

75шт M4. 0x8mm 304 неръждаема стомана кухи нитове нитове затвори края на нитове

13.60 -4 % BGN 13.00

започнетекрајотМулти Големини На 304 Нерѓосувачки Челик Шупливи Блиску Крајот Занитвам Вклучува : M4.0x8mm75pcsАко ви треба други големина заковки, ве молиме контактирајте со нас.Димензиите се мери со mankinds, постои отстапување.Ве молиме да се разбере.

20 броя мебели стол крак на защитник на черно гумени крачета подложки 32x25x20 мм

BGN 24.80

20 Парчиња Мебел Стол Нога Заштитник Црни Гумени Нозе ВлошкиМатеријал : ГумаОблик : КосиНадворешниот Кол.(Дното) : 32милиметриНадворешниот Кол.(Горе) : 25mmВисина : 20mmБоја : Црна

50шт DIN915 GB79 M6 болтове 6 mm 304 автентични инсталационните винтове от неръждаема стомана вита машина без глава винт без глава на болт

11.04 -0 % BGN 11.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.