• Новинка
1PCS ръка стяга винта Звезда бакелитовая дръжка винт Torx винтове палеца болтове M8 *35mm

1PCS ръка стяга винта Звезда бакелитовая дръжка винт Torx винтове палеца болтове M8 *35mm

резултат:
BGN 5.02
BGN 5.00 -0 %

Брой продукти
Налично


Модул опис случаеви tex Модул опис случаеви Модул опис застапник за текст

Подробности

търговска марка:
JARBLUE
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Стил На Шофиране:
Позидрив
Вид Винт:
Винтове Машини
Стил На Главата:
Няма
Материал:
неръждаема стомана
Пакет:
Под 50шт
Номер На Модела:
M8
is_customized:
Yes
Размери:
M3*8

Избор на купувачи

50шт DIN915 GB79 M6 болтове 6 mm 304 автентични инсталационните винтове от неръждаема стомана вита машина без глава винт без глава на болт

11.04 -0 % BGN 11.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

M2. 5*8 шестиугольные винтове, винтове с ЦПУ, болтове на капака на главата торцевого патронник, тежкотоварни, висока твърдост вътре източване. M2. 5 * 8

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M8 M8*12 * 30 M8x12x30 M8*12*40 M8x12x40 304 Неръждаема Стомана, Дебели Удължен Прът Кръгъл Цилиндър С Двойна Корона Прикачване На Съединителната Гайка

10.24 -2 % BGN 10.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*12*30 M8x12x30 М8*12*40 M8x12x40 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Дебел Продолжен Род Круг Цилиндар Двојна Глава Спојка Конектор НутM8x12x30=ID*OD*Висина最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Спецификации d S L M4*8*10 4 8 10 М5*10*13 5 10 13 M6*10*20 6 10 20 М8*12*20 8 12 20 M10*16*25 10 16 25 М12*18*30 12 18 30 М14*20*30 14 20 30 М16.*24*30 16 24 30 最少5个字符

50шт M4 4мм болтове DIN914 GB78 фиксиран винт 304 неръждаема стомана шест ъгъл шест ъгъл заплитане на върха на винт остър винт без глава на болт

BGN 4.91

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот ."

Титанови винтове 10-32x5 / 8 Pan Head 2 Phillips Driver Ti GR2 полиран 50 бр

BGN 26.40

Ние нудиме 1032 Титаниум заврткиИмаме Титаниум завртки 1032x5 / 16 1032x3 / 8 1032x1 / 2 1032x5 / 8 1032 X 3 / 4 1032x1 1032x1.25 1032x1.5 во парк,Рамни Тава главата,2# Филипс возачот,ASME B18.6.3,Ti GR2.Примероци се Титаниум завртки 1032x 5 / 8, Стр olished.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

M3 M4 M3*30 M3x30 M4*10 M4x10 M4*12 M4x12 304 неръждаема стомана DIN1444 цилиндър с плоска глава с кръгъл отвор за дюбеля един болт с глава с

BGN 8.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М3 М4 М3*30 M3x30 М4*10 M4x10 М4*12 M4x12 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN1444 Рамна Глава Цилиндар Круг Dowel Дупка Clevis Pin Со Глава最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d Dk г1 КLh 3 5 1.6 1.5 2 4 6 1.6 1.5 3 5 8 2 2 3 6 10 2 2 4 8 12 3.2 2.5 4 10 15 3.2 3 5 12 16 4 3 5 14 18 4 3 5 16 20 4 3.5 5 18 22 5 3.5 5 20 25 5 4 6 22 28 5 4 6 24 36 6.3 5 6 最少5个字符

200 бр./много високо качество 1.5*16 мм, 1.5 мм Ggr15 носещи стоманени дюбел дължина на сондата 16 мм

BGN 12.61

1.5(D)*16mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

20 броя мебели стол крак на защитник на черно гумени крачета подложки 32x25x20 мм

BGN 24.80

20 Парчиња Мебел Стол Нога Заштитник Црни Гумени Нозе ВлошкиМатеријал : ГумаОблик : КосиНадворешниот Кол.(Дното) : 32милиметриНадворешниот Кол.(Горе) : 25mmВисина : 20mmБоја : Црна

M6 * 16+ M3,5 * 12+M4*8 +M2,5*7+M3*8 (T10)+M8 * 30 + M5*12 +e-EMS

BGN 219.20

1) M6*16 100pcs* 0.275 = 27.5 ) М3,5*12 25pcs* 0.275 = 6.875 ) М4*8 200pcs* 0.275 = 55 ) М2,5*7 20pcs* 0.275 = 5.5 ) М3*8 (T10) 15pcs* 0.275 = 4.125 ) М8*30 10pcs* 0.5 = 5 ) М5*12 50pcs* 0.275 = 13.75 ДОЛАРИ Вкупната вредност на стоката : 117.75 Транспорт Партија : EМИНИСТЕРСТВОТО за Транспорт трошоци : 20 Вкупните трошоци : 137 USD

M2. 5*6 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M2. 5*6

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 6 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

3ммх8ммх0. 7мм 3х8х0. 7 изолирана влакна изолирующие шайби уплътнение червен 200 броя

BGN 12.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 3mmx8mmx0.7mm Изолирани Влакна Изолациони Подлошки Изолација Црвено 200 ПарчињаСпецификација : Име На Производ Изолациони Подлошки Материјал Влакна Внатрешен Дијаметар (Прибл.) 3мм / 3 / 25" надворешен Дијаметар (Прибл.) 8mm / 5 / 16" Дебелина (Прибл.) 0.7 мм / 1 / 32" Боја Црвена Тежина 10g Пакет Содржина 200 Парчиња(±2%) x Изолациони ПодлошкиОпис : се Користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт...

M3. 5*14 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, челни глави на болтове, капачки, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5 * 14

BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 14 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M6 M6 M8*60 M6x60 M8*25 M8x25 M8*30 M8x30 304 неръждаема стомана DIN1444 цилиндър с плоска глава с кръгъл отвор за дюбеля един болт с глава с

BGN 10.88

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 М8 M6*60 M6x60 М8*25 M8x25 М8*30 M8x30 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN1444 Рамна Глава Цилиндар Круг Dowel Дупка Clevis Pin Со Глава最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d Dk г1 КLh 3 5 1.6 1.5 2 4 6 1.6 1.5 3 5 8 2 2 3 6 10 2 2 4 8 12 3.2 2.5 4 10 15 3.2 3 5 12 16 4 3 5 14 18 4 3 5 16 20 4 3.5 5 18 22 5 3.5 5 20 25 5 4 6 22 28 5 4 6 24 36 6.3 5 6 最少5个字符

20pcs 304 неръждаема стомана SS DIN472 M28 C тип Защелкивающееся стопорное пръстен за вътрешната дупка 28 мм стопорное пръстен

4.78 -16 % BGN 4.00

20pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN472 M28 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 28mm Внатрешни Понесе CirclipНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

15 части M18*34 * 3 мм, от неръждаема стомана 316 плоска шайба морска ранг

BGN 22.80

15 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M18*34*3мм (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 15 Парчиња M18*34*3мм за Миење

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.