• Новинка
2 бр./компл. Европейският творчески SIMS дъска за рязане разделочный блок рамка скоба мухъл дъски за рязане скоби KW 023

2 бр./компл. Европейският творчески SIMS дъска за рязане разделочный блок рамка скоба мухъл дъски за рязане скоби KW 023

резултат:
BGN 2.85

Брой продукти
Налично


Опис :
Член име : Сечкање Одбор Загради
Материјал : Пластика
Боја : црвена,бела,зелена
Големина : прибл 7x6x3cm
Единица тежина : околу 58g/set
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

Подробности

Цвят:
Червен, Бял, Зелен
търговска марка:
мингрижигуан дома
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
PP
Номер На Модела:
KW023
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Тип:
Блокове И Ролкови Чанти

Избор на купувачи

Многофункционална Професионална Острилка За Ножове Бърза Три Етапа Острилка За Керамични Ножове Наждачный Кухненски Инструмент Воденичен Камък

29.46 -29 % BGN 21.00

Опис На Производот : SHARPENS НОЖЕВИ ВО САМО СЕКУНДА Дали треба кујнски нож острилка? Оваа неверојатна 3 фаза нож острат алатка го прави полесно да се изостри директнона работ и керамички ножеви брзо и ефикасно (не serrated ножеви)...

XINZUO 3.5 инчов нож за почистване на зеленчуци 67 слоеве на високо Япония Дамаск кухненски нож остър плодов пилинг нож Пакка дървена дръжка

91.18 -59 % BGN 37.00

Опис : XINZUO 3.5 инчи Дамаск paring ножКатегорија : Ya серијаМатеријал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.Се справи со : Одлично pakka дрво се справи, површина полирање ...

Sunnecko 7 Santoku Knife 59-твърдост 60HRC високо качество Дамасская стомана с кухненски нож, остър VG10 стомана инструменти за приготвяне на храна

79.98 -10 % BGN 72.00

Пакетот Вклучува1*7" Santoku НожСпецификацииСечилото Материјал : 73 Слоеви Дамаск ЧеликРачка Материјал : Pakka ДрвоКарактеристикиВисока Dentisy, ОстрицатаВисока Цврстина, Удобно РакувањеСечење Сила за Меѓународниот СтандардШок Доказ и Притисок за ОдбранаПретпазливост1...

LD Free Shipping Metal Forged Собственоръчно Клип Steel Chef Boning Knife Split Butcher Meat Нож Kitchen Professional Slicing Knives

112.00 -50 % BGN 56.00

Објект : Su Челик Boning Нож Примена : За eviscerating коска Вкупна должина : 305 mm должина на Ножот : 195mm Сечилото ширина : 43 mm Справи со должина на : 110 mm (боја дрвена рачка) Назад дебелина : 3.7 mm Тежина : Околу : околу 215 грама Материјал : Јаглероден челик Процес : Artficial рачно мелење на ножот, Челик клип, фалсификувани...

Мелница професионален нож острилка песъчинки заточване на вода камъни oilstone воденичен камък afiador de, или faca aiguiseur couteaux TAIDEA

30.24 -21 % BGN 24.00

Добредојдовте на TAIDEA официјалната продавницаИме на производ : Нож ОстрилкаПроизвод КарактеристикиБрз острат абразивниГи слободна површинаСупер парична казна квалитет каменСилика гел не се лизга базаОстрат Настава1...

XITUO 3шт от неръждаема стомана кухненски ножове комплект е с цветна дървена дръжка хляб главен готвач нож за рязане на полезност нож за почистване на зеленчуци мулти

53.90 -35 % BGN 35.00

Здраво, пријатели, добредојдовте на купување на нашите производи, ние ќе ви ја испратиме во рок од 2 дена, и со следење на број...

HAOYE 8 инчов готвач нож Дамаск японски кухненски ножове от неръждаема стомана vg10 извита дървена дръжка здрав удебеляване на нож classic

143.98 -50 % BGN 72.00

Производ ( 8" инчен Дамаск готвач нож.) Фасцинантен Дамаск шема (линии на ножот "цунамиrose') Импресионира гости со твоите визуелно запрепастувачки .симболизира квалитетот на нож...

Sunlong Damascus steel 8 inch Gyuto cut meat/vegetable knife super sharp Western knife Slicing Knives High hardness Cleaver

255.97 -50 % BGN 128.00

Sunlong Дамаск челик 8 инчен готвач нож се сече месо / зеленчук нож супер остри Западен нож за Сечење Ножеви висока цврстина СекираИме : 8 инчен Дамаск готвач нож Материјал : multilayer Дамаск челик супер материјал увезени од Јапонија Параметри : должина : 330 mm должина на ножот : 200 mm сечилото дебелина : 2,5 mm сечилото ширина : 44 мм нето тежина : 239 g Рачка : Siam ружино дрво дрвена рачка, оптичка леќа обработка...

SUNNECKO New 2PCS Kitchen Knives Set 6.5 Chef 3.5 Paring Meat Fruit Knife Japanese VG10 Основната Damascus Steel Blade G10 дръжка

267.18 -52 % BGN 128.00

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние Снабдување на Најдобрите Производи и Најдобри Услуги за вас, ви посакувам Прекрасно Шопинг Искуство Тука!SUNNECKO Нови 2БР Кујнски Ножеви Поставите 6.5" Готвач 3.5" Paring Месо, Овошје Нож Јапонски VG10 Core Дамаск Челик Сечилото G10 РачкаСпецификација : Име на производ : 2 ПАРЧИЊА Сет Кујнски НожПроизводот Категорија : Сечилото Материјал : Јапонски Челик VG10 Core Дамаск Челик СечилотоРачка Материјал : Висок Квалитет G10 Рачка , го користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледениСилен Ритам : 5961 HRCОстрината : Ниво на Сечење Сила со 6.08.0 N Меѓународниот СтандардЗанает : Ammer Stria Фалсификувани ОбработкаПроизвод Параметри : 6.5 инчи Готвач Нож : Нож Тежина245g, Должина на Ножот 6.5 " / 165mm, нож Должина11.25" / 286mm, Ножот Дебелина2mm3.5 инчен Paring Нож : Нож Тежина99g, Должина на Ножот3...

V-SAN професионален кухненски нож острилка прът за опесъчаване стомана aiguiseur couteau керамичен нож инструмент точильные машини TAIDEA

83.04 -25 % BGN 62.00

Инструкции1 Место на пластични совет на крајот на острат прачка на цврста површина Се применуваат лесно изврши притисок за да се избегне лизгање при користење.2...

6шт кухня, главен готвач, готвачи набор от ножове многофункционален Шашми кухненски прибори готвачи ножове Германия стомана x50 дървена дръжка е много остра

239.18 -20 % BGN 191.00

Гдин ГОТВАЧ pakkawood нож 6pcs / setВклучувајќи : 1*8" готвачи нож1*7" santoku нож1*5" utitlity нож1*4"paring нож1*ножици1*8" острилка* Материјал : Високо јаглерод германски челик X50crmov15(само за ножеви)* Боја : боја дрвени(рачка)* Стил : Европски стил / Едноставен модерен стилние, исто така, имаат и други ножеви на оваа серија , сите големина информации како што следува, можете да кликнете и да ги проверите деталитеДобар Нож , Среќен Живот!Регистрирани Airmall : 1123 работни дена(Азија / Еу / сад) 3060days(Јужна Америка / Африка)EMS / DHL : 510days (Азија / Еу / сад)Ние брод на сите 7 дена*Ние пост следење на број откако објектот е предаден.Нормално ние брод преку DHL, тоа е брзо*Нож може да биде забрането за увоз на вашиот локален обичај,па ве молиме да ја проверите за ова во вашиот локален обичај пред вашиот предлог активност*Меѓународните Купувачи Ве Молиме Имајте Во ПредвидУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.*Други информации продавачот може да сакаат да се вклучатОвие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "подарок" НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување.*Ве молиме да се чувствуваат безбедно дека јас заврши на пакет многу добро да се избегне оштетување за време на транзит.*Ние сме среќни да се комбинираат превозот за повеќе купувањаНие се обезбеди сигурен сервис политика...

XINZUO 6,8 инчов кухненски нож за нарязване на 67 слоеве VG10 Дамасская стомана готвач нож Японски стил на една жена готвач нож Пакка дървена дръжка

222.21 -63 % BGN 82.00

Опис : XINZUO 6.8 инчи Дамаск сечење ножКатегорија : Ya серијаМатеријал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.Се справи со : Одлично pakka дрво се справи, површина полирање ...

Професионални Мясницкие ножове Дамасский нож за суши Usuba cleaver кухненски нож за филе от сьомга fish Cooking Chef knife 13.4.1

584.00 -19 % BGN 473.00

Професионални месар ножеви дамаск суши нож Usuba секира кујна Лосос filleting нож риба Готвач Готвење нож 13.4.1Сечилото Материјал : Увезени Јапонски VG10 јадро,33 слоеви Дамаск челик.Должина на ножот : 300ММ (Singlebevel десниот раб)Рачка Материјал : Абонос дрво рачка(Нежна боја и гробот природна форма основа...

13 Керамични се изострят, Острилка дръжки на рамената с дръжка ABS за ръба на острието на ножа УУ87

13.41 -18 % BGN 11.00

Материјал : Циркониум (керамички)Должина на ножот : 21 / 8 инченВкупна должина : 33cm / 13 инченРачка материјал : ABSБоја : прикажува како сликиКоличина : 1 PcКарактеристики : 1.Керамички острат прачки се корисни за добивање на суперпарична казна за работ на вашиот ножеви.2.Оваа керамички острат род може да ја поврати вашата своите перформанси со само неколку потези.3.На прачка е круг, па тоа може да се користи за да се остри ножици, кујнски ножеви,овошје ножеви и сите други метален прибор за јадење.4.На линискиот дел е за груба острат, непречено делот за фино острат.5.Тоа не е на располагање да се користи на керамички нож ножеви.6.Таа има висок степен на цврстина за тоа се состои од циркониум & алумина.7.Тоа никогаш нема да се rusty, пријателски за животната средина, здрава, и лесно да се чисти.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ1.Држете го керамички род вертикално, со совет одмор на крпа или на други не се лизга површина, место на пета на ножот против род, на под истиот агол под којшто сте се острат нож на камен...

XITUO нов 8 инчов Дамасский кухненски нож заготовки САМ 67 слой Япония VG10 Дамасская стомана готвач нож, изкован ръчно изработени неща инструменти

88.61 -35 % BGN 58.00

Испрати во рок од 2 дена, со превозот на информации, најдобра услуга на клиентите да се грижитебесплатно купување.Ако треба да трговија на големо, може да го додадете вашето ЛОГО за слободни,ве молиме контактирајте со онлајн услуга за клиентитеОпис на производот : Комплетна должина : 31cm Нож должина : 20cm Сечилото ширина : 4.3 cm Сечилото дебелина : 2.2 mm Тежина : 125g (вклучувајќи пакување) Цврстина : 5860 HRC Сечилото материјал : високо квалитетен 67 слоеви Дамаск Челик Површина : Фалсификување среќен добра шема на основните бои се Многу остри! DIY во согласност со свој омилен љубов.Креирајте го вашиот уникатен нож >> Што се информациите за вашата компанија? XITUO Трговија Компанија е основана во 2006 година и се наоѓа во Yangjiang Град, Кина...

Безплатна доставка LDZ кухненски нож от неръждаема стомана вестернизированный кухненски нож домакински нож за нарязване на многофункционални ножове готвач

72.00 -50 % BGN 36.00

Целосна должина : 33 см, должина на Ножот : 19.3 cm Справи со должина : 13.7 cm Сечилото ширина : 4.2 cm Сечилото дебелина : 2.0 mm Сечилото материјал : 4 CR13 нерѓосувачки челик Тежина : 138 g Цврстина : 57 HRC Површина : Полиран Рачка материјал : челик Други : со картон

1бр мини острилка за ножове кръгли шлифовъчни кръгове воденичен камък на домакински воденичен камък кухненски принадлежности инструмент случаен цвят

2.05 -2 % BGN 2.00

Карактеристики : Нож острилка има две пластични тркала.Совршен за да имате во вашата раководство да го изостри сите типови на ножеви.Супер лесен и интуитивен операција, само слајд и се тркалаат.Едноставно лизгајте го ножот во острилка и одвиткајте го напред и назад неколку пати и вашиот нож ќе биде сјајна остри како нови.Спецификација : Големина : 4.5 x 3.8 cmМатеријал : Пластични + ОстрилоБоја : СлучајниДијаметар : 3.8 cmДолжина : 4.5 cmПакетот Вклучува : 1 x Нож Острилка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.