• Новинка
1 бр ФГ-2233. R 16 дупки газ антипригарный мед в чаша от червен боб торта машина Тайван колелото хлебопечка

1 бр ФГ-2233. R 16 дупки газ антипригарный мед в чаша от червен боб торта машина Тайван колелото хлебопечка

резултат:
BGN 370.80

Брой продукти
Налично


1 КОМПЈУТЕР FY-2233.R 16 дупка гас не-стап бакар чаша црвено
грав торта машина Тајван тркала леб машина Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика шоу
Слика Детали
Опис

Подробности

Характеристика:
Студеният Външен Вид Докосване, Регулируем Термостат
търговска марка:
ZJMZYM
документ:
CE
Сменяеми Плочи:
Скара / Панини Прес-Табела
Номер На Модела:
ФГ-2233. R
Мощност (W):
0 W
Номер На Продукта:
G353
Размер:
480 * 420 * 230 MM
Нето тегло:
10 кг
с английски обучението:
ДА
Видове газове:
Втечнен нефтен газ (LPG)
Налягане на газ:
2800 бкп
Записване сила:
35 TU/hr
Диаметър На Отвора:
68 мм
дълбочина:
23 мм

Избор на купувачи

220V електрическа скара домакински непушач барбекю машина инфрачервената електрическа фурна

616.00 -5 % BGN 585.00

220 V Електрична Скара Домаќинство Непушењето Скара Машина Далеку Инфрацрвена Електрична Рерна Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Горещи печки мини електрическа керамична печка чаена котлон да се използва с висока мощност желязо

268.80 -50 % BGN 134.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

безплатно кораб е дигитален дисплей Lolly waffle maker потребителски плоча / чугунен бор lolly waffle machine / fish bone shape waffle maker

BGN 1008.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Изготвяне на подгоняло търговско индустриална Обломоки KFC електрически / 6L електрическа дълбок фритюрник за ресторант

88.00 -16 % BGN 74.00

електрични длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина големина : 290*460*310mmmchine тежина : 4kgtemputerature : 50celsicelsiusмоќност : од 2,5 kwнапон : 220 V / 50 HZкапацитет : 6 LОсновно Конкурентни Предности : Комерцијални одделение од нерѓосувачки челикОтстранува масло резервоарот прави расчистување брзо и е полесно да се филтрираат & продавница рецидив маслоБлизнаци храна кошеви за пржење повеќе од еден вид на храна или повеќе серии одеднашРазлична температура Избор Бирање овозможува да длабоко фрај вашата храна совршеноПотопување длабоко fryer опремен со проширена топлинска цевка се загреваат побрзоКарактеристики вклучуваат капаци дека во близина додека готвење, масло филтрација системи, и во средини кои не се загреатCE Уверение за комерцијална употребаAnswer : ___________________________ Note : Само течни нафтени достапниОтсечени моќ кога чистење на машинатаМасло во резервоарот треба да биде над 1 / 4 и под 2 / 3 од резервоаротНикогаш не користете вода директно мие површината на машинатаОтстранлив резервоарот може да се подигнат и се прелива масло од лесноCEЗабелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

Търговско вафельница боб Caffe регулируем термостат кафе на зърна-единни вафельная машина 12 плесен антипригарная повърхността за готвене

BGN 413.84

Комерцијални Кафе Грав Вафли Создателот Прилагодливи Термостат Кафе Грав во облик на Вафли Машина 12 Калапи Nonstick Готвење ПовршинаТехнички Детали Име на Производ : кафе грав вафли бејкер Модел Бр...

1 бр. високо качество electric на незалепваща повърхност за готвене 9 дупки Red bean cake машина 110/220 В Red bean cake maker 2500W

185.63 -5 % BGN 176.00

1pc Висок квалитет на Електрична НеСтап Готвење Површината 9 дупки Црвен грав торта машина110 / 220 V Црвен грав торта создателот 2500 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКАТА ПОКАЖУВА : Опис :

1pcs ФГ-610, плосък и нагънат електрическа тава от неръждаема стомана, електрически контактен грил

313.60 -5 % BGN 298.00

1pcs FY610 ,од не ' Рѓосувачки челик рамен и жлеб електрични griddle, Електричен Контакт Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваDescribtionБендот : JieyiМодел : FY610Напон : 220 v или 110vМоќност : 5.0 kwТип : Загрејте на електрична питТежина : 31kgБифтек плоча дебелина : 11mmБифтек плоча големина : 595*400mmПакување : krabičkáchПоле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

Електрическа промишлена дълбок фритюрник/deep мазна машина, фритюрник, търговско картофен чипс жаря машина / електрическа дълбока фритюрницу

88.00 -16 % BGN 74.00

електрични длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина големина : 290*460*310mmmchine тежина : 4kgtemputerature : 50celsicelsiusмоќност : од 2,5 kwнапон : 220 V / 50 HZкапацитет : 6 LОсновно Конкурентни Предности : Комерцијални одделение од нерѓосувачки челикОтстранува масло резервоарот прави расчистување брзо и е полесно да се филтрираат & продавница рецидив маслоБлизнаци храна кошеви за пржење повеќе од еден вид на храна или повеќе серии одеднашРазлична температура Избор Бирање овозможува да длабоко фрај вашата храна совршеноПотопување длабоко fryer опремен со проширена топлинска цевка се загреваат побрзоКарактеристики вклучуваат капаци дека во близина додека готвење, масло филтрација системи, и во средини кои не се загреатCE Уверение за комерцијална употребаAnswer : ___________________________ Note : Само течни нафтени достапниОтсечени моќ кога чистење на машинатаМасло во резервоарот треба да биде над 1 / 4 и под 2 / 3 од резервоаротНикогаш не користете вода директно мие површината на машинатаОтстранлив резервоарот може да се подигнат и се прелива масло од лесноCEЗабелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

Вътрешен вертикален бездимен електрически изгаряния печка за барбекю Барбекю rill домакински автоматично въртящ се грил барбекю машина Y-DKL6

82.96 -5 % BGN 79.00

YDKL6 Внатрешна Вертикална без чад електрични гори печка ЗА СКАРА Домаќинство автоматско ротирање скараСликата покажува : Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Готварска печка супа ресторанта на електромагнитната на фурни, готварски печки индукция 6kw печки на индукция на най-високата мощност от търговската мрежа

736.00 -5 % BGN 699.00

Висока Моќност Индукција Шпорет Комерцијални Индукција Шпорет 6kw Електромагнетни Рерна Супа Шпоретот Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

начална ползи низкотемпературная бавно Varia машина 500W регулатор на температурата sus304 неръждаема стомана

348.80 -5 % BGN 331.00

Домаќинство ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер Sstainless челикСликата покажува : 6 литар нерѓосувачки челик ниска температура бавно готвење машина особено погоден за ресторан употреба,лесно да се чисти и издржливи, професионален имиџ...

Електрически тенджери под налягане електрическа тенджера под налягане с двойна жлъчката ориз висока тенджера под налягане 3-4 човека

544.00 -50 % BGN 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

гореща продажба QQ egg cake machine комерсиално използване незалепващо електрическо яйце вафли машината яйце пластове торта maker машина

109.76 -16 % BGN 92.00

Сладолед Екранот Кабинет Замрзнувачмашина слики : машина параметри : Име : јајце вафли машинаМодел : FY6Volts : 220 V / 110 V 50 HzМоќност : 1.4 KWДимензии : 330*225*250 MMПакување големина : 500x340x350mmМатеријал : нерѓосувачки челикN / W : 7 KgG / W : 8 Kg ма chine јас nformation * нерѓосувачки stell тело * машината може да ротира 360° *Енергија и Подготвени светлина индикатори *температурата за контрола на опсег : 50°250° *Нестап слој плочи *Мозокзаврши и исправени *со тајмер : 05min *машина тежина : 6kg * Издржлив, топлина рамномерно * лесно ракување,лесно да се чисти * Мултинасочен ротација, фиксна стожерот*Затворени слободни, долга употреба не е badhis двојно вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента.Забелешка : Ако сакате да го користите океанот превозот начини ве молиме контактирајте со нас.Ако сакате да ја смените параметар на машината, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција : Гаранцијата на машината е за 1 година од машина е испратено.Забелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

Вафельная машина начало богат на функции за автоматична нагревательная вафельная машина може да се върти пекар кифла електрическа тава за печене

150.40 -5 % BGN 143.00

Вафли машина дома мултифункција за автоматско греење вафли машинаможе да се ротира бејкер кифла електрични печењеСликата покажува :

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер от неръждаема стомана, безжична тостер с CE 220-240 В 1бр

158.40 -5 % BGN 150.00

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

1pc Automatic donut machine Donut making machine T-101 220V/50Hz/3000W Automatic counting system with 3 set Molds

1559.74 -5 % BGN 1482.00

1pc Автоматско крофна машина Крофна машина за правењеSTPJT101 220 V / 50 Hz / 3000 W Автоматско броење систем со 3 поставете габи,Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОпис Модел : T101 Име на Производ : Мини Автоматско крофна машина Материјал : 304 и 201 од не ' рѓосувачки челик Големина : 100*36*65cm Напон : 220 V / 50 Hz Моќност : 3000 W Капацитет : 500 компјутери / H Температура опсег : 50300 степени Тежина : 26.5 KG Умре : Група 3

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.