• Новинка
1бр 2800PA 32 дупки на газ въртящ се червен Боб торта машина торта чайник с диаметър от 60 мм и Дълбочина 15 mm за втечнен нефтен газ производител

1бр 2800PA 32 дупки на газ въртящ се червен Боб торта машина торта чайник с диаметър от 60 мм и Дълбочина 15 mm за втечнен нефтен газ производител

резултат:
BGN 389.39
BGN 370.00 -5 %

Брой продукти
Налично


1 PC 2800 PA 32 дупка Гас ротари црвен грав торта машина торта создателот дијаметар
60 MM длабочина 15 MM на течен нафтен гас Создателот Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :
Опис :

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Номер На Модела:
ФГ-32H. R
документ:
CE
Характеристика:
Регулируем Термостат, Антипригарная Повърхността За Готвене
Сменяеми Плочи:
машина на тортата червен боб
брой:
G359
Име:
ротационната машина на тортата червен боб
Тип Газ:
Втечнен Нефтен Газ
Налягане на газ:
2800па
Газова мощност:
45TU / HR
Диаметър на тортата:
60мм
Размери на продукта:
610*610*230мм
Дълбочина на тортата:
15мм
Материал:
неръждаема стомана

Избор на купувачи

1бр ФГ-БО-1A супа гърне от неръждаема стомана 11л сгъстяване на супата готварска печка печка общи соусники супа печка двойна котела inox

BGN 267.54

1 PC FYBO1 A Нерѓосувачки челик тенџере супа 11 Lзадебелување супа шпорет печки општи sauceboxes супашпорет steamer иноксЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : комерцијална топлина зачувување супа шпоретотМодел FYBO1 AНапон : 220 VМоќност : 1000 WКапацитет : 11 LМатеријал : нерѓосувачки челикПроизвод големина : 450*400*350mmПакет големина : 490*440*370 MMТежина : 8 KGПрименливи предмет : Западен стил храна продавница опрема, пекарница опрема, рекреација храна опрема,чај ресторан опрема, пекарница опрема, храна продавница опрема, пијалаци продавница опрема,кафе продавница опрема

безплатно кораб е дигитален дисплей Lolly waffle maker потребителски плоча / чугунен бор lolly waffle machine / fish bone shape waffle maker

BGN 1008.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Електрически тенджери под налягане електрическа тенджера под налягане с двойна жлъчката ориз висока тенджера под налягане 3-4 човека

544.00 -50 % BGN 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрически ями за барбекю домакински жарочная печка електрическа Горещ корейски грил тигани, тенджера за готвене KQB-315

436.80 -5 % BGN 415.00

Електрична Скара Јами Домаќинство Пржење Рерна Електрични Печење Плех корејски Скара Skillets Готвење Тенџере KQB315Производ ФункцијаДетали За Производотиме на производ : електрична скара јамимоќност : 1500wнапон : 220 vфреквенција : 50 HZмодел : KQB315греење метод : термичка спроводливост, термичка пенетрација, термичка конвекција тројно греење Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер от неръждаема стомана, безжична тостер с CE 220-240 В 1бр

158.40 -5 % BGN 150.00

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Електрическа промишлена дълбок фритюрник/deep мазна машина, фритюрник, търговско картофен чипс жаря машина / електрическа дълбока фритюрницу

88.00 -16 % BGN 74.00

електрични длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина големина : 290*460*310mmmchine тежина : 4kgtemputerature : 50celsicelsiusмоќност : од 2,5 kwнапон : 220 V / 50 HZкапацитет : 6 LОсновно Конкурентни Предности : Комерцијални одделение од нерѓосувачки челикОтстранува масло резервоарот прави расчистување брзо и е полесно да се филтрираат & продавница рецидив маслоБлизнаци храна кошеви за пржење повеќе од еден вид на храна или повеќе серии одеднашРазлична температура Избор Бирање овозможува да длабоко фрај вашата храна совршеноПотопување длабоко fryer опремен со проширена топлинска цевка се загреваат побрзоКарактеристики вклучуваат капаци дека во близина додека готвење, масло филтрација системи, и во средини кои не се загреатCE Уверение за комерцијална употребаAnswer : ___________________________ Note : Само течни нафтени достапниОтсечени моќ кога чистење на машинатаМасло во резервоарот треба да биде над 1 / 4 и под 2 / 3 од резервоаротНикогаш не користете вода директно мие површината на машинатаОтстранлив резервоарот може да се подигнат и се прелива масло од лесноCEЗабелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

Пещ За Пица На Превозвача Газ Конвекция Голям Капацитет С Висока Ефективност И Голяма

BGN 2396.80

Гас подвижни пица рернаНапон : 220 V 50 HZМоќност : 0.1 kwМашина со големина на : 1100*640*430mmМашина тежина : 68kgЗа контрола на температурата : 0400degreeВнатрешна големина : 330*560mmКонтактирајте со нас да се добие добар попуст на превозот цена!!!Детали :

1PC ФГ-1.R-B газ ресторант кръгла кафе вафельная машина вафельница / газова вафельная машина

BGN 145.63

1 PC FY1.RB Гас ресторан кругКафе вафли машина вафли создателот / Гас вафли машина Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКА ПОКАЖЕ :

110V 220V електрическа търговски сладкиши и сладолед на кожата машина за хрупкави бисквитный конус сладолед антипригарная това е една табела вафельная машина

328.00 -5 % BGN 312.00

Производ параметри : Напон : 110 V 220 V Моќ : 1300 W Производ големина : 350*250*260mm Дијаметар на печење послужавник : 210mm Температура опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

Горещи печки чайник електрически фурни керамични кана е направен от чай

217.60 -50 % BGN 109.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

Вафельная машина начало богат на функции за автоматична нагревательная вафельная машина може да се върти пекар кифла електрическа тава за печене

150.40 -5 % BGN 143.00

Вафли машина дома мултифункција за автоматско греење вафли машинаможе да се ротира бејкер кифла електрични печењеСликата покажува :

1 бр. високо качество на 5 ролки колбасная машина за хот-дог печени машина наденица нагревательная машина куче валяк 110/220 1000 W

BGN 178.62

1 PC Висок квалитет 5 ролки Колбас машина жешка куче печени машина колбасигреење машина куче ролери 110 / 220 V 1000 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика шоуОпис :

1PCS сладолед конус пекар машина Ю-2 crepe maker

BGN 261.36

1 PCS сладолед конус бејкер машина ЈУ2 палачинка производителЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваDescribtionБендот : yueshunМодел : ЈУ2Напон : 220 vМоќност : 2kwТежина : 12.4 kgПакување : krabičkách

Неръждаема стомана настолна електрическа печка 23L домакински малка електрическа печка за печене на кекс / пица 220V 1бр

120.00 -5 % BGN 114.00

Нерѓосувачки челик површина електрична печка 23 L домаќинство мала електрична торта / пицафурна за печење 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 VНоминална моќност : 1800 WНоминална капацитет : 23 LНето тежина : 15.3 kgДимензии : 440 * 405 * 300ммОвој дел рерна нагласува и предности : Нерѓосувачки челик надворешниот поклопецВграденво цврста скелетБританскиот нестап нанолагерДвоен слој висока температура, термичкарефлективен стакло, заштеда на енергија и безбедностСкриени под топлинската цевка, и за подвижен кат чистењеЕмајлот топла плоча / згура одбор, со двојна функција, мувла позиција може да се намали до днотоДвојно термички циклус систем, во дното на емајлот впива плоча конвекција топлина, топла плоча се повеќе униформаВнатрешни висока температура осветлувањеВилушка (скара)Емајлот топла плоча и емајл пан, сите со конвекција каналТајмер : 60 минути слободно да се постави, кога белТемпература : 100 степени на 250 степени меѓу слободата на изборЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

Удебеляване на инфрачервена печка, Барбекю на дървени въглища за скара, газова печка, барбекю, скара, големи семейни вили градина Вила газова скара 1бр

1758.40 -5 % BGN 1670.00

Задебелување на Инфрацрвена рерна, јаглен скара, гас рерна, пушеле рерна, големо семејство градина вила гас скара 1pcСликата покажуваПроизвод параметриИме : Градина СкараМодел : СПE116017Производот број GL0691Спецификации : 202.5 * 60 * 126.8 cmГлавни карактеристики : јаглен, гас скара, СКАРА, печено инфраредМатеријал : железоЗа животна средина : вили, градини, градиниВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Јас f ќе изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

1PC 220V 4slices тостер от неръждаема стомана, автоматичен тостер, електрическа фурна, тостер машина за закуска сладкиши отопление хлебопечка

73.60 -5 % BGN 70.00

1 PC 220 V 4slices Toaster Нерѓосувачки челик автоматско toaster електрична рернаtoaster појадок машина за Печење Греење леб машинаПроизводот покажуваПроизвод параметриИме : ToasterМодел : CFDQ004Производот број : GL0661Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 1500 WФункција : Печење Греење ОдмрзнувањеНема печење рек : никојВремето опрема : 45 датотекиСо или без прашина маска : никојМатеријал : Лицето не ' рѓосувачки челик + дното околните пластикаТежина : околу 3.45 KgДимензии : 30cm*28cm*25cmAnswer : ___________________________ Note : англиски јазик прирачник ве Молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Домочадец Автоматично Закуска Извършване На Машина На Американската Миниую Печка Тост Машина За Хляб/ Колбаси Машина За Хот-Дог

89.01 -5 % BGN 85.00

Домаќинство автоматско мини појадок машина, Американско домаќинство мини жешка куче машина, леб / колбас создателот Тост печкаСликата покажува : Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1 бр. високо качество electric на незалепваща повърхност за готвене 9 дупки Red bean cake машина 110/220 В Red bean cake maker 2500W

185.63 -5 % BGN 176.00

1pc Висок квалитет на Електрична НеСтап Готвење Површината 9 дупки Црвен грав торта машина110 / 220 V Црвен грав торта создателот 2500 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКАТА ПОКАЖУВА : Опис :

Вътрешен вертикален бездимен електрически изгаряния печка за барбекю Барбекю rill домакински автоматично въртящ се грил барбекю машина Y-DKL6

82.96 -5 % BGN 79.00

YDKL6 Внатрешна Вертикална без чад електрични гори печка ЗА СКАРА Домаќинство автоматско ротирање скараСликата покажува : Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Готварска печка супа ресторанта на електромагнитната на фурни, готварски печки индукция 6kw печки на индукция на най-високата мощност от търговската мрежа

736.00 -5 % BGN 699.00

Висока Моќност Индукција Шпорет Комерцијални Индукција Шпорет 6kw Електромагнетни Рерна Супа Шпоретот Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Горещи печки мини електрическа керамична печка чаена котлон да се използва с висока мощност желязо

268.80 -50 % BGN 134.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

начална ползи низкотемпературная бавно Varia машина 500W регулатор на температурата sus304 неръждаема стомана

348.80 -5 % BGN 331.00

Домаќинство ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер Sstainless челикСликата покажува : 6 литар нерѓосувачки челик ниска температура бавно готвење машина особено погоден за ресторан употреба,лесно да се чисти и издржливи, професионален имиџ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.