• Новинка
1PC ФГ-1.R-B газ ресторант кръгла кафе вафельная машина вафельница / газова вафельная машина

1PC ФГ-1.R-B газ ресторант кръгла кафе вафельная машина вафельница / газова вафельная машина

резултат:
BGN 145.63

Брой продукти
Налично


1 PC FY-1.R-B Гас ресторан круг
Кафе вафли машина вафли создателот/Гас вафли машина Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
СЛИКА ПОКАЖЕ :

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Сменяеми Плочи:
вафельница
документ:
CE
Характеристика:
Регулируем Термостат, Антипригарная Повърхността За Готвене
Номер На Модела:
ФГ-1. R-B
Мощност (W):
no
Номер На Продукта:
G333
Име на продукта:
Газова вафельная машина
Модел на продукта:
ФГ-1. R-B
Размери на продукта:
220*420*210мм
Газ:
Бутилированный втечнен нефтен газ
Нето тегло:
ОКОЛО 5 КГ
Тип Газ:
Втечнен Нефтен Газ
Размер на изписване:
450*260*240 мм

Избор на купувачи

Горещи печки чайник електрически фурни керамични кана е направен от чай

217.60 -50 % BGN 109.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

1 бр. високо качество на 5 ролки колбасная машина за хот-дог печени машина наденица нагревательная машина куче валяк 110/220 1000 W

BGN 178.62

1 PC Висок квалитет 5 ролки Колбас машина жешка куче печени машина колбасигреење машина куче ролери 110 / 220 V 1000 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика шоуОпис :

домашен тостер от неръждаема стомана търговска тостер 4 филии тостер безжичен хляб тостер, кана 1200 W 1бр

158.40 -5 % BGN 150.00

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Търговски газови питки в тава за печене, газов котлон, газова блинная машина / сос тава за печене / кифлички машина YFA-100

646.40 -5 % BGN 614.00

Комерцијални електрични батеријата гас scones за печење шпорет на гас гас палачинка машина / сос за печење / scones машинаСликата покажува : Производ параметриИме : гас печење рернаМодел : YFA100Производот број : GL0754Контролира температура : 50300 ℃Димензии : 620 * 750 * 910mmПан големина : 530mmКористете места : погоден за хотели, ресторани и други брза храна синџириПакет листата : YFA100 гас печење рернаако сакате батерија ,треба да го купите во локалната, ние не нудиме на батеријатаВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Търговски електрическа батерия газови питки в тава за печене, газов котлон, газова блинная машина / сос тава за печене / кифлички машина YFA-100 1бр

BGN 646.40

Комерцијални електрични батеријата гас scones за печење шпорет на гас гас палачинкамашина / сос за печење / scones машина 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : гас печење рернаМодел : YFA100Производот број : GL0754Контролира температура : 50300 °Димензии : 620 * 750 * 910mmПан големина : 530mmКористете места : погоден за хотели, ресторани и други брза храна синџириПакет листата : YFA100 гас печење рернаако сакате батерија ,треба да го купите во локалната, ние не нудиме на батеријатаВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Вафельная машина начало богат на функции за автоматична нагревательная вафельная машина може да се върти пекар кифла електрическа тава за печене

150.40 -5 % BGN 143.00

Вафли машина дома мултифункција за автоматско греење вафли машинаможе да се ротира бејкер кифла електрични печењеСликата покажува :

1 бр. високо качество във форма на сърце, кръгла вафельная машина вафельница вафельная машина търговски домакински електрически 110/220 v

132.80 -5 % BGN 126.00

1pc висок квалитет Срце облик на круг вафли машина вафли создателот вафли машинаКомерцијални Домаќинство Електрични 110 V / 220 V Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion :

Електрически ями за барбекю домакински жарочная печка електрическа Горещ корейски грил тигани, тенджера за готвене KQB-315

436.80 -5 % BGN 415.00

Електрична Скара Јами Домаќинство Пржење Рерна Електрични Печење Плех корејски Скара Skillets Готвење Тенџере KQB315Производ ФункцијаДетали За Производотиме на производ : електрична скара јамимоќност : 1500wнапон : 220 vфреквенција : 50 HZмодел : KQB315греење метод : термичка спроводливост, термичка пенетрација, термичка конвекција тројно греење Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер от неръждаема стомана, безжична тостер с CE 220-240 В 1бр

158.40 -5 % BGN 150.00

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

1PC 220V 4slices тостер от неръждаема стомана, автоматичен тостер, електрическа фурна, тостер машина за закуска сладкиши отопление хлебопечка

73.60 -5 % BGN 70.00

1 PC 220 V 4slices Toaster Нерѓосувачки челик автоматско toaster електрична рернаtoaster појадок машина за Печење Греење леб машинаПроизводот покажуваПроизвод параметриИме : ToasterМодел : CFDQ004Производот број : GL0661Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 1500 WФункција : Печење Греење ОдмрзнувањеНема печење рек : никојВремето опрема : 45 датотекиСо или без прашина маска : никојМатеријал : Лицето не ' рѓосувачки челик + дното околните пластикаТежина : околу 3.45 KgДимензии : 30cm*28cm*25cmAnswer : ___________________________ Note : англиски јазик прирачник ве Молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Горещи печки мини електрическа керамична печка чаена котлон да се използва с висока мощност желязо

268.80 -50 % BGN 134.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

начална ползи низкотемпературная бавно Varia машина 500W регулатор на температурата sus304 неръждаема стомана

348.80 -5 % BGN 331.00

Домаќинство ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер Sstainless челикСликата покажува : 6 литар нерѓосувачки челик ниска температура бавно готвење машина особено погоден за ресторан употреба,лесно да се чисти и издржливи, професионален имиџ...

Удебеляване на инфрачервена печка, Барбекю на дървени въглища за скара, газова печка, барбекю, скара, големи семейни вили градина Вила газова скара 1бр

1758.40 -5 % BGN 1670.00

Задебелување на Инфрацрвена рерна, јаглен скара, гас рерна, пушеле рерна, големо семејство градина вила гас скара 1pcСликата покажуваПроизвод параметриИме : Градина СкараМодел : СПE116017Производот број GL0691Спецификации : 202.5 * 60 * 126.8 cmГлавни карактеристики : јаглен, гас скара, СКАРА, печено инфраредМатеријал : железоЗа животна средина : вили, градини, градиниВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Јас f ќе изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Пещ За Пица На Превозвача Газ Конвекция Голям Капацитет С Висока Ефективност И Голяма

BGN 2396.80

Гас подвижни пица рернаНапон : 220 V 50 HZМоќност : 0.1 kwМашина со големина на : 1100*640*430mmМашина тежина : 68kgЗа контрола на температурата : 0400degreeВнатрешна големина : 330*560mmКонтактирајте со нас да се добие добар попуст на превозот цена!!!Детали :

110V 220V електрическа търговски сладкиши и сладолед на кожата машина за хрупкави бисквитный конус сладолед антипригарная това е една табела вафельная машина

328.00 -5 % BGN 312.00

Производ параметри : Напон : 110 V 220 V Моќ : 1300 W Производ големина : 350*250*260mm Дијаметар на печење послужавник : 210mm Температура опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

1PCS сладолед конус пекар машина Ю-2 crepe maker

BGN 261.36

1 PCS сладолед конус бејкер машина ЈУ2 палачинка производителЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваDescribtionБендот : yueshunМодел : ЈУ2Напон : 220 vМоќност : 2kwТежина : 12.4 kgПакување : krabičkách

Търговско вафельница боб Caffe регулируем термостат кафе на зърна-единни вафельная машина 12 плесен антипригарная повърхността за готвене

BGN 413.84

Комерцијални Кафе Грав Вафли Создателот Прилагодливи Термостат Кафе Грав во облик на Вафли Машина 12 Калапи Nonstick Готвење ПовршинаТехнички Детали Име на Производ : кафе грав вафли бејкер Модел Бр...

1 бр. високо качество electric на незалепваща повърхност за готвене 9 дупки Red bean cake машина 110/220 В Red bean cake maker 2500W

185.63 -5 % BGN 176.00

1pc Висок квалитет на Електрична НеСтап Готвење Површината 9 дупки Црвен грав торта машина110 / 220 V Црвен грав торта создателот 2500 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКАТА ПОКАЖУВА : Опис :

Мини-търговски плоска тенджера и канавчатая плоча електрическа тава нагънат електрическа печено тенджера от неръждаема стомана ФГ-820A

BGN 176.00

Мини Комерцијални Рамен Електрични Griddle линискиот електрични пржени тавиpricture покажуваDescribtionБендот : JieyiМодел : FY820 AНапон : 220 v или 110vМоќност : 4.4 kwТип : Загрејте на електрична питТежина : 28kgБифтек плоча дебелина : 7mmБифтек плоча големина : 728*400mmПакување : krabičkáchПоле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

220 1.3 л преносими електрически мини-ориз двоен слой от неръждаема стомана вътрешно отопление ориз кутия за обяд

56.00 -5 % BGN 53.00

Производ параметри : Напојување : 220 V Моќност : 200 W Капацитет : 1.3 L Производ големина : 185*185*200mm Внатрешни мочниот меур, големина : 147*147*83mm Пареа кутија големина : 147*30мм предности на производите : 1, 304 од не ' рѓосувачки челик независна внатрешна мочниот меур 2...

Електрическа промишлена дълбок фритюрник/deep мазна машина, фритюрник, търговско картофен чипс жаря машина / електрическа дълбока фритюрницу

88.00 -16 % BGN 74.00

електрични длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина големина : 290*460*310mmmchine тежина : 4kgtemputerature : 50celsicelsiusмоќност : од 2,5 kwнапон : 220 V / 50 HZкапацитет : 6 LОсновно Конкурентни Предности : Комерцијални одделение од нерѓосувачки челикОтстранува масло резервоарот прави расчистување брзо и е полесно да се филтрираат & продавница рецидив маслоБлизнаци храна кошеви за пржење повеќе од еден вид на храна или повеќе серии одеднашРазлична температура Избор Бирање овозможува да длабоко фрај вашата храна совршеноПотопување длабоко fryer опремен со проширена топлинска цевка се загреваат побрзоКарактеристики вклучуваат капаци дека во близина додека готвење, масло филтрација системи, и во средини кои не се загреатCE Уверение за комерцијална употребаAnswer : ___________________________ Note : Само течни нафтени достапниОтсечени моќ кога чистење на машинатаМасло во резервоарот треба да биде над 1 / 4 и под 2 / 3 од резервоаротНикогаш не користете вода директно мие површината на машинатаОтстранлив резервоарот може да се подигнат и се прелива масло од лесноCEЗабелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

безплатно кораб е дигитален дисплей Lolly waffle maker потребителски плоча / чугунен бор lolly waffle machine / fish bone shape waffle maker

BGN 1008.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Електрически тенджери под налягане тенджера под налягане с двойна жлъчката 6л ориз готварска печка

564.80 -50 % BGN 282.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Домочадец Автоматично Закуска Извършване На Машина На Американската Миниую Печка Тост Машина За Хляб/ Колбаси Машина За Хот-Дог

89.01 -5 % BGN 85.00

Домаќинство автоматско мини појадок машина, Американско домаќинство мини жешка куче машина, леб / колбас создателот Тост печкаСликата покажува : Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1pc Automatic donut machine Donut making machine T-101 220V/50Hz/3000W Automatic counting system with 3 set Molds

1559.74 -5 % BGN 1482.00

1pc Автоматско крофна машина Крофна машина за правењеSTPJT101 220 V / 50 Hz / 3000 W Автоматско броење систем со 3 поставете габи,Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОпис Модел : T101 Име на Производ : Мини Автоматско крофна машина Материјал : 304 и 201 од не ' рѓосувачки челик Големина : 100*36*65cm Напон : 220 V / 50 Hz Моќност : 3000 W Капацитет : 500 компјутери / H Температура опсег : 50300 степени Тежина : 26.5 KG Умре : Група 3

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.