• Новинка
1PC ФГ-1103A 110V / 220V Електрическа a Plate 3 Fish Taiyaki Maker Machine Риба Machine with Recipe Fish Waffle Baker

1PC ФГ-1103A 110V / 220V Електрическа a Plate 3 Fish Taiyaki Maker Machine Риба Machine with Recipe Fish Waffle Baker

резултат:
BGN 332.22

Брой продукти
Налично


1 PC FY-1103 A 110 V/220 V Електрична Плоча 3 Риба Taiyaki Создателот Машина Детиште
Машина со Рецепт Риба Вафли Бејкер. Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика шоу
Слика Детали
Опис

Подробности

Цвят:
110В, 220V
търговска марка:
ZJMZYM
Номер На Модела:
ФГ-1103A
документ:
CE
Характеристика:
Хладно Докосване На Външен Вид, Регулируем Термостат,Антипригарная Повърхността За Готвене,Вградена Обвивка На Кабела
Сменяеми Плочи:
електрически грил за рибния пай
Мощност (W):
2000 W
Номер На Продукта:
G371
Име на продукта:
Лукиан изгаря машина
Температурен Диапазон:
50-300°C
Размер на риба:
128 * 78*15 мм
Размер:
375*375*265mm
Чиния:
Три риби
Тип тава за печене:
Машина за енчиладас
N. W:
7,5 кг
с английски обучението:
ДА
Размер На Опаковката:
420*385*265мм

Избор на купувачи

Търговски газови питки в тава за печене, газов котлон, газова блинная машина / сос тава за печене / кифлички машина YFA-100

646.40 -5 % BGN 614.00

Комерцијални електрични батеријата гас scones за печење шпорет на гас гас палачинка машина / сос за печење / scones машинаСликата покажува : Производ параметриИме : гас печење рернаМодел : YFA100Производот број : GL0754Контролира температура : 50300 ℃Димензии : 620 * 750 * 910mmПан големина : 530mmКористете места : погоден за хотели, ресторани и други брза храна синџириПакет листата : YFA100 гас печење рернаако сакате батерија ,треба да го купите во локалната, ние не нудиме на батеријатаВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Пещ За Пица На Превозвача Газ Конвекция Голям Капацитет С Висока Ефективност И Голяма

BGN 2396.80

Гас подвижни пица рернаНапон : 220 V 50 HZМоќност : 0.1 kwМашина со големина на : 1100*640*430mmМашина тежина : 68kgЗа контрола на температурата : 0400degreeВнатрешна големина : 330*560mmКонтактирајте со нас да се добие добар попуст на превозот цена!!!Детали :

Удебеляване на инфрачервена печка, Барбекю на дървени въглища за скара, газова печка, барбекю, скара, големи семейни вили градина Вила газова скара 1бр

1758.40 -5 % BGN 1670.00

Задебелување на Инфрацрвена рерна, јаглен скара, гас рерна, пушеле рерна, големо семејство градина вила гас скара 1pcСликата покажуваПроизвод параметриИме : Градина СкараМодел : СПE116017Производот број GL0691Спецификации : 202.5 * 60 * 126.8 cmГлавни карактеристики : јаглен, гас скара, СКАРА, печено инфраредМатеријал : железоЗа животна средина : вили, градини, градиниВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Јас f ќе изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Електрически тенджери под налягане тенджера под налягане с двойна жлъчката 6л ориз готварска печка

564.80 -50 % BGN 282.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

гореща продажба QQ egg cake machine комерсиално използване незалепващо електрическо яйце вафли машината яйце пластове торта maker машина

109.76 -16 % BGN 92.00

Сладолед Екранот Кабинет Замрзнувачмашина слики : машина параметри : Име : јајце вафли машинаМодел : FY6Volts : 220 V / 110 V 50 HzМоќност : 1.4 KWДимензии : 330*225*250 MMПакување големина : 500x340x350mmМатеријал : нерѓосувачки челикN / W : 7 KgG / W : 8 Kg ма chine јас nformation * нерѓосувачки stell тело * машината може да ротира 360° *Енергија и Подготвени светлина индикатори *температурата за контрола на опсег : 50°250° *Нестап слој плочи *Мозокзаврши и исправени *со тајмер : 05min *машина тежина : 6kg * Издржлив, топлина рамномерно * лесно ракување,лесно да се чисти * Мултинасочен ротација, фиксна стожерот*Затворени слободни, долга употреба не е badhis двојно вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента.Забелешка : Ако сакате да го користите океанот превозот начини ве молиме контактирајте со нас.Ако сакате да ја смените параметар на машината, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција : Гаранцијата на машината е за 1 година од машина е испратено.Забелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

1 бр. високо качество във форма на сърце, кръгла вафельная машина вафельница вафельная машина търговски домакински електрически 110/220 v

132.80 -5 % BGN 126.00

1pc висок квалитет Срце облик на круг вафли машина вафли создателот вафли машинаКомерцијални Домаќинство Електрични 110 V / 220 V Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion :

Електрически тенджери под налягане електрическа тенджера под налягане с двойна жлъчката ориз висока тенджера под налягане 3-4 човека

544.00 -50 % BGN 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

110V 220V електрическа търговски сладкиши и сладолед на кожата машина за хрупкави бисквитный конус сладолед антипригарная това е една табела вафельная машина

328.00 -5 % BGN 312.00

Производ параметри : Напон : 110 V 220 V Моќ : 1300 W Производ големина : 350*250*260mm Дијаметар на печење послужавник : 210mm Температура опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

220V електрическа скара домакински непушач барбекю машина инфрачервената електрическа фурна

616.00 -5 % BGN 585.00

220 V Електрична Скара Домаќинство Непушењето Скара Машина Далеку Инфрацрвена Електрична Рерна Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1бр ФГ-БО-1A супа гърне от неръждаема стомана 11л сгъстяване на супата готварска печка печка общи соусники супа печка двойна котела inox

BGN 267.54

1 PC FYBO1 A Нерѓосувачки челик тенџере супа 11 Lзадебелување супа шпорет печки општи sauceboxes супашпорет steamer иноксЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : комерцијална топлина зачувување супа шпоретотМодел FYBO1 AНапон : 220 VМоќност : 1000 WКапацитет : 11 LМатеријал : нерѓосувачки челикПроизвод големина : 450*400*350mmПакет големина : 490*440*370 MMТежина : 8 KGПрименливи предмет : Западен стил храна продавница опрема, пекарница опрема, рекреација храна опрема,чај ресторан опрема, пекарница опрема, храна продавница опрема, пијалаци продавница опрема,кафе продавница опрема

220V електрически 4-слойная търговска машина шоколадов фонтан, Домашна мини-машина на шоколадов фонтан, производител на шоколадов фонтан

BGN 155.20

220 V Електрични 4 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : ИмеЧоколадна фонтанаМоќност360wНапон220v / 50hzТежина3.5 кгПакет Големина25*25*49cmМатеријал304 од не ' Рѓосувачки челикЗа контрола на температурата0110degreeДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.Операција : 1, Пред да ја користите машината, нека машина греење 35minutes(пак ТОПЛИНА копче);2, Направи чоколадо дебагирање на соодветен степен на конзистентност, пак на МОТОРНИ И ТОПЛИНА заедно;3, се Прелива со чоколадо сос.

Мини-търговски плоска тенджера и канавчатая плоча електрическа тава нагънат електрическа печено тенджера от неръждаема стомана ФГ-820A

BGN 176.00

Мини Комерцијални Рамен Електрични Griddle линискиот електрични пржени тавиpricture покажуваDescribtionБендот : JieyiМодел : FY820 AНапон : 220 v или 110vМоќност : 4.4 kwТип : Загрејте на електрична питТежина : 28kgБифтек плоча дебелина : 7mmБифтек плоча големина : 728*400mmПакување : krabičkáchПоле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

Електрически ями за барбекю домакински жарочная печка електрическа Горещ корейски грил тигани, тенджера за готвене KQB-315

436.80 -5 % BGN 415.00

Електрична Скара Јами Домаќинство Пржење Рерна Електрични Печење Плех корејски Скара Skillets Готвење Тенџере KQB315Производ ФункцијаДетали За Производотиме на производ : електрична скара јамимоќност : 1500wнапон : 220 vфреквенција : 50 HZмодел : KQB315греење метод : термичка спроводливост, термичка пенетрација, термичка конвекција тројно греење Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Изготвяне на подгоняло търговско индустриална Обломоки KFC електрически / 6L електрическа дълбок фритюрник за ресторант

88.00 -16 % BGN 74.00

електрични длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина големина : 290*460*310mmmchine тежина : 4kgtemputerature : 50celsicelsiusмоќност : од 2,5 kwнапон : 220 V / 50 HZкапацитет : 6 LОсновно Конкурентни Предности : Комерцијални одделение од нерѓосувачки челикОтстранува масло резервоарот прави расчистување брзо и е полесно да се филтрираат & продавница рецидив маслоБлизнаци храна кошеви за пржење повеќе од еден вид на храна или повеќе серии одеднашРазлична температура Избор Бирање овозможува да длабоко фрај вашата храна совршеноПотопување длабоко fryer опремен со проширена топлинска цевка се загреваат побрзоКарактеристики вклучуваат капаци дека во близина додека готвење, масло филтрација системи, и во средини кои не се загреатCE Уверение за комерцијална употребаAnswer : ___________________________ Note : Само течни нафтени достапниОтсечени моќ кога чистење на машинатаМасло во резервоарот треба да биде над 1 / 4 и под 2 / 3 од резервоаротНикогаш не користете вода директно мие површината на машинатаОтстранлив резервоарот може да се подигнат и се прелива масло од лесноCEЗабелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

220 1.3 л преносими електрически мини-ориз двоен слой от неръждаема стомана вътрешно отопление ориз кутия за обяд

56.00 -5 % BGN 53.00

Производ параметри : Напојување : 220 V Моќност : 200 W Капацитет : 1.3 L Производ големина : 185*185*200mm Внатрешни мочниот меур, големина : 147*147*83mm Пареа кутија големина : 147*30мм предности на производите : 1, 304 од не ' рѓосувачки челик независна внатрешна мочниот меур 2...

1pcs ФГ-610, плосък и нагънат електрическа тава от неръждаема стомана, електрически контактен грил

313.60 -5 % BGN 298.00

1pcs FY610 ,од не ' Рѓосувачки челик рамен и жлеб електрични griddle, Електричен Контакт Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваDescribtionБендот : JieyiМодел : FY610Напон : 220 v или 110vМоќност : 5.0 kwТип : Загрејте на електрична питТежина : 31kgБифтек плоча дебелина : 11mmБифтек плоча големина : 595*400mmПакување : krabičkáchПоле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

1PCS сладолед конус пекар машина Ю-2 crepe maker

BGN 261.36

1 PCS сладолед конус бејкер машина ЈУ2 палачинка производителЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваDescribtionБендот : yueshunМодел : ЈУ2Напон : 220 vМоќност : 2kwТежина : 12.4 kgПакување : krabičkách

Горещи печки чайник електрически фурни керамични кана е направен от чай

217.60 -50 % BGN 109.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

Търговски електрическа батерия газови питки в тава за печене, газов котлон, газова блинная машина / сос тава за печене / кифлички машина YFA-100 1бр

BGN 646.40

Комерцијални електрични батеријата гас scones за печење шпорет на гас гас палачинкамашина / сос за печење / scones машина 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : гас печење рернаМодел : YFA100Производот број : GL0754Контролира температура : 50300 °Димензии : 620 * 750 * 910mmПан големина : 530mmКористете места : погоден за хотели, ресторани и други брза храна синџириПакет листата : YFA100 гас печење рернаако сакате батерија ,треба да го купите во локалната, ние не нудиме на батеријатаВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

начална ползи низкотемпературная бавно Varia машина 500W регулатор на температурата sus304 неръждаема стомана

348.80 -5 % BGN 331.00

Домаќинство ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер Sstainless челикСликата покажува : 6 литар нерѓосувачки челик ниска температура бавно готвење машина особено погоден за ресторан употреба,лесно да се чисти и издржливи, професионален имиџ...

Вафельная машина начало богат на функции за автоматична нагревательная вафельная машина може да се върти пекар кифла електрическа тава за печене

150.40 -5 % BGN 143.00

Вафли машина дома мултифункција за автоматско греење вафли машинаможе да се ротира бејкер кифла електрични печењеСликата покажува :

1PC 220V 4slices тостер от неръждаема стомана, автоматичен тостер, електрическа фурна, тостер машина за закуска сладкиши отопление хлебопечка

73.60 -5 % BGN 70.00

1 PC 220 V 4slices Toaster Нерѓосувачки челик автоматско toaster електрична рернаtoaster појадок машина за Печење Греење леб машинаПроизводот покажуваПроизвод параметриИме : ToasterМодел : CFDQ004Производот број : GL0661Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 1500 WФункција : Печење Греење ОдмрзнувањеНема печење рек : никојВремето опрема : 45 датотекиСо или без прашина маска : никојМатеријал : Лицето не ' рѓосувачки челик + дното околните пластикаТежина : околу 3.45 KgДимензии : 30cm*28cm*25cmAnswer : ___________________________ Note : англиски јазик прирачник ве Молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

1pc Automatic donut machine Donut making machine T-101 220V/50Hz/3000W Automatic counting system with 3 set Molds

1559.74 -5 % BGN 1482.00

1pc Автоматско крофна машина Крофна машина за правењеSTPJT101 220 V / 50 Hz / 3000 W Автоматско броење систем со 3 поставете габи,Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОпис Модел : T101 Име на Производ : Мини Автоматско крофна машина Материјал : 304 и 201 од не ' рѓосувачки челик Големина : 100*36*65cm Напон : 220 V / 50 Hz Моќност : 3000 W Капацитет : 500 компјутери / H Температура опсег : 50300 степени Тежина : 26.5 KG Умре : Група 3

Вътрешен вертикален бездимен електрически изгаряния печка за барбекю Барбекю rill домакински автоматично въртящ се грил барбекю машина Y-DKL6

82.96 -5 % BGN 79.00

YDKL6 Внатрешна Вертикална без чад електрични гори печка ЗА СКАРА Домаќинство автоматско ротирање скараСликата покажува : Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1 бр. високо качество electric на незалепваща повърхност за готвене 9 дупки Red bean cake машина 110/220 В Red bean cake maker 2500W

185.63 -5 % BGN 176.00

1pc Висок квалитет на Електрична НеСтап Готвење Површината 9 дупки Црвен грав торта машина110 / 220 V Црвен грав торта создателот 2500 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКАТА ПОКАЖУВА : Опис :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.