• Новинка
1PCS сладолед конус пекар машина Ю-2 crepe maker

1PCS сладолед конус пекар машина Ю-2 crepe maker

резултат:
BGN 261.36

Брой продукти
Налично


1 PCS сладолед конус бејкер машина ЈУ-2 палачинка производител
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува
Describtion
Бендот : yueshun
Модел : ЈУ-2
Напон : 220 v
Моќност : 2kw
Тежина : 12.4 kg
Пакување : krabičkách

Подробности

Цвят:
Светло Сив
търговска марка:
ZJMZYM
Номер На Модела:
Ю-2
документ:
CE
Характеристика:
Хладно Докосване На Екстериора, Регулируем Термостат, Антипригарная Повърхността За Готвене
Мощност (W):
2000 W
Сменяеми Плочи:
простор за кожата на сладолед
Размери:
500X350X260MM
Тегло:
12,4 кг
Опаковка:
Картонени кутии
Номер На Продукта:
G137

Избор на купувачи

домашен тостер от неръждаема стомана търговска тостер 4 филии тостер безжичен хляб тостер, кана 1200 W 1бр

158.40 -5 % BGN 150.00

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер от неръждаема стомана, безжична тостер с CE 220-240 В 1бр

158.40 -5 % BGN 150.00

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Горещи печки мини електрическа керамична печка чаена котлон да се използва с висока мощност желязо

268.80 -50 % BGN 134.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топла Плочи опис на производот 1 Без отпад гас, нема електромагнетна радијација, енергија конзервација и заштита на животната средина...

Готварска печка супа ресторанта на електромагнитната на фурни, готварски печки индукция 6kw печки на индукция на най-високата мощност от търговската мрежа

736.00 -5 % BGN 699.00

Висока Моќност Индукција Шпорет Комерцијални Индукција Шпорет 6kw Електромагнетни Рерна Супа Шпоретот Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

220 1.3 л преносими електрически мини-ориз двоен слой от неръждаема стомана вътрешно отопление ориз кутия за обяд

56.00 -5 % BGN 53.00

Производ параметри : Напојување : 220 V Моќност : 200 W Капацитет : 1.3 L Производ големина : 185*185*200mm Внатрешни мочниот меур, големина : 147*147*83mm Пареа кутија големина : 147*30мм предности на производите : 1, 304 од не ' рѓосувачки челик независна внатрешна мочниот меур 2...

Вафельная машина начало богат на функции за автоматична нагревательная вафельная машина може да се върти пекар кифла електрическа тава за печене

150.40 -5 % BGN 143.00

Вафли машина дома мултифункција за автоматско греење вафли машинаможе да се ротира бејкер кифла електрични печењеСликата покажува :

220V електрически 4-слойная търговска машина шоколадов фонтан, Домашна мини-машина на шоколадов фонтан, производител на шоколадов фонтан

BGN 155.20

220 V Електрични 4 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : ИмеЧоколадна фонтанаМоќност360wНапон220v / 50hzТежина3.5 кгПакет Големина25*25*49cmМатеријал304 од не ' Рѓосувачки челикЗа контрола на температурата0110degreeДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.Операција : 1, Пред да ја користите машината, нека машина греење 35minutes(пак ТОПЛИНА копче);2, Направи чоколадо дебагирање на соодветен степен на конзистентност, пак на МОТОРНИ И ТОПЛИНА заедно;3, се Прелива со чоколадо сос.

начална ползи низкотемпературная бавно Varia машина 500W регулатор на температурата sus304 неръждаема стомана

348.80 -5 % BGN 331.00

Домаќинство ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер Sstainless челикСликата покажува : 6 литар нерѓосувачки челик ниска температура бавно готвење машина особено погоден за ресторан употреба,лесно да се чисти и издржливи, професионален имиџ...

1бр ФГ-БО-1A супа гърне от неръждаема стомана 11л сгъстяване на супата готварска печка печка общи соусники супа печка двойна котела inox

BGN 267.54

1 PC FYBO1 A Нерѓосувачки челик тенџере супа 11 Lзадебелување супа шпорет печки општи sauceboxes супашпорет steamer иноксЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : комерцијална топлина зачувување супа шпоретотМодел FYBO1 AНапон : 220 VМоќност : 1000 WКапацитет : 11 LМатеријал : нерѓосувачки челикПроизвод големина : 450*400*350mmПакет големина : 490*440*370 MMТежина : 8 KGПрименливи предмет : Западен стил храна продавница опрема, пекарница опрема, рекреација храна опрема,чај ресторан опрема, пекарница опрема, храна продавница опрема, пијалаци продавница опрема,кафе продавница опрема

гореща продажба QQ egg cake machine комерсиално използване незалепващо електрическо яйце вафли машината яйце пластове торта maker машина

109.76 -16 % BGN 92.00

Сладолед Екранот Кабинет Замрзнувачмашина слики : машина параметри : Име : јајце вафли машинаМодел : FY6Volts : 220 V / 110 V 50 HzМоќност : 1.4 KWДимензии : 330*225*250 MMПакување големина : 500x340x350mmМатеријал : нерѓосувачки челикN / W : 7 KgG / W : 8 Kg ма chine јас nformation * нерѓосувачки stell тело * машината може да ротира 360° *Енергија и Подготвени светлина индикатори *температурата за контрола на опсег : 50°250° *Нестап слој плочи *Мозокзаврши и исправени *со тајмер : 05min *машина тежина : 6kg * Издржлив, топлина рамномерно * лесно ракување,лесно да се чисти * Мултинасочен ротација, фиксна стожерот*Затворени слободни, долга употреба не е badhis двојно вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента.Забелешка : Ако сакате да го користите океанот превозот начини ве молиме контактирајте со нас.Ако сакате да ја смените параметар на машината, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција : Гаранцијата на машината е за 1 година од машина е испратено.Забелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

1 бр. високо качество на 5 ролки колбасная машина за хот-дог печени машина наденица нагревательная машина куче валяк 110/220 1000 W

BGN 178.62

1 PC Висок квалитет 5 ролки Колбас машина жешка куче печени машина колбасигреење машина куче ролери 110 / 220 V 1000 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика шоуОпис :

1pcs ФГ-610, плосък и нагънат електрическа тава от неръждаема стомана, електрически контактен грил

313.60 -5 % BGN 298.00

1pcs FY610 ,од не ' Рѓосувачки челик рамен и жлеб електрични griddle, Електричен Контакт Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваDescribtionБендот : JieyiМодел : FY610Напон : 220 v или 110vМоќност : 5.0 kwТип : Загрејте на електрична питТежина : 31kgБифтек плоча дебелина : 11mmБифтек плоча големина : 595*400mmПакување : krabičkáchПоле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

Неръждаема стомана настолна електрическа печка 23L домакински малка електрическа печка за печене на кекс / пица 220V 1бр

120.00 -5 % BGN 114.00

Нерѓосувачки челик површина електрична печка 23 L домаќинство мала електрична торта / пицафурна за печење 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 VНоминална моќност : 1800 WНоминална капацитет : 23 LНето тежина : 15.3 kgДимензии : 440 * 405 * 300ммОвој дел рерна нагласува и предности : Нерѓосувачки челик надворешниот поклопецВграденво цврста скелетБританскиот нестап нанолагерДвоен слој висока температура, термичкарефлективен стакло, заштеда на енергија и безбедностСкриени под топлинската цевка, и за подвижен кат чистењеЕмајлот топла плоча / згура одбор, со двојна функција, мувла позиција може да се намали до днотоДвојно термички циклус систем, во дното на емајлот впива плоча конвекција топлина, топла плоча се повеќе униформаВнатрешни висока температура осветлувањеВилушка (скара)Емајлот топла плоча и емајл пан, сите со конвекција каналТајмер : 60 минути слободно да се постави, кога белТемпература : 100 степени на 250 степени меѓу слободата на изборЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

Електрически тенджери под налягане тенджера под налягане с двойна жлъчката 6л ориз готварска печка

564.80 -50 % BGN 282.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

220V електрическа скара домакински непушач барбекю машина инфрачервената електрическа фурна

616.00 -5 % BGN 585.00

220 V Електрична Скара Домаќинство Непушењето Скара Машина Далеку Инфрацрвена Електрична Рерна Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Вътрешен вертикален бездимен електрически изгаряния печка за барбекю Барбекю rill домакински автоматично въртящ се грил барбекю машина Y-DKL6

82.96 -5 % BGN 79.00

YDKL6 Внатрешна Вертикална без чад електрични гори печка ЗА СКАРА Домаќинство автоматско ротирање скараСликата покажува : Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Пещ За Пица На Превозвача Газ Конвекция Голям Капацитет С Висока Ефективност И Голяма

BGN 2396.80

Гас подвижни пица рернаНапон : 220 V 50 HZМоќност : 0.1 kwМашина со големина на : 1100*640*430mmМашина тежина : 68kgЗа контрола на температурата : 0400degreeВнатрешна големина : 330*560mmКонтактирајте со нас да се добие добар попуст на превозот цена!!!Детали :

Търговски електрическа батерия газови питки в тава за печене, газов котлон, газова блинная машина / сос тава за печене / кифлички машина YFA-100 1бр

BGN 646.40

Комерцијални електрични батеријата гас scones за печење шпорет на гас гас палачинкамашина / сос за печење / scones машина 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : гас печење рернаМодел : YFA100Производот број : GL0754Контролира температура : 50300 °Димензии : 620 * 750 * 910mmПан големина : 530mmКористете места : погоден за хотели, ресторани и други брза храна синџириПакет листата : YFA100 гас печење рернаако сакате батерија ,треба да го купите во локалната, ние не нудиме на батеријатаВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Електрически тенджери под налягане електрическа тенджера под налягане с двойна жлъчката ориз висока тенджера под налягане 3-4 човека

544.00 -50 % BGN 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.