• Новинка
Вертикален тип машина за рязане на 1500KG/HR месо QD/ shredded нож водорасли/ кътър месо, месо slicer

Вертикален тип машина за рязане на 1500KG/HR месо QD/ shredded нож водорасли/ кътър месо, месо slicer

резултат:
BGN 2146.08
BGN 2039.00 -5 %

Брой продукти
Налично


QD вертикален тип месо машина за сечење 1500 KG/HR/ рендан кафеави поморските алги машина/ месо машина , месо slicer
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Describtion :
QD серија е голем вертикален тип, погоден за големи храна или преработка на месо претпријатија, на влезот должина од 350 мм, 120 mm широк. Тркала база, флексибилни движење, сечилото направени од најтврдокорните специјален нерѓосувачки челик материјал, цврстина е 52 степени, издржливи. Од средно променлива брзина појас и мотоцикл синџир пренос делови. Машина проред одлучува по волја.
[бренд] : LIJIN
[име] : месо машина за сечење
[type] : QD
[власт] : 1500w
(напон ) : 380v
( спецификација ) : 800 * 660 * 930 мм
(Нето тежина ) : 100 (kg)
ротирање на ветер : 128r/мин
фреквенција : 50 HZ
Производство : 1500kg/час
( практична спектар ) : преработка на месо растенија опрема, Кинески храна продавници
Посебна забелешка : закорави од не ' рѓосувачки челик сечилото машини за нерѓосувачки челик школка.
Напомена :
1. стандардниот тип и Нерѓосувачки челик тип , сите функцијата е иста , и машина школка е од нерѓосувачки челик, исто така ,само мала разлика е како подолу :
О : стандардниот тип : сите нож во собата е од не ' рѓосувачки челик
Б : нерѓосувачки челик тип : не се сите knifet постави е од не ' рѓосувачки челик ,само со нож од нерѓосувачки челик

Подробности

Цвят:
стандартен тип неръждаема стомана
Функция:
Шлайфане, Рязане, Раздробяване, Нарязване На Резени
Номер На Модела:
QJ
търговска марка:
ZJMZYM
документ:
CE
Аксесоари:
Измельчительно-Смесващо Нож
Мощност (W):
1,5 кВт
Напрежение На Тока (В):
380V
Материал:
неръждаема стомана
стандартна разлика:
20 mm (смогите направите, за да приказать экстренныйый издание )
Дебелина На Рязане:
2-35mm(смогите направите, за да приказать экстренныйый издание )
Номер На Продукта:
G133
Използването на продукта:
Нарежете свинското месо/нарязано месо
Нето тегло:
100 кг
Размер:
800*660*930мм
Скорост На Въртене:
128Р/мин
Честота:
50 Hz
Производство:
1500кг/ч

Избор на купувачи

малка автоматична машина за опаковане sachet запечатване на торбичката възглавници

1440.00 -5 % BGN 1368.00

Опис на производот Почитувани купувачи, со цел да се потврди ако оваа машина е точно машина за вас , Кога нарачате , ве молиме да се приложи одговори на поставеното прашање и вашата email ID внимателно...

Кафемашина в търговската бъчва вода 304 неръждаема стомана автоматично боилер 20л регулируема топъл чай мляко защита от прегряване

561.60 -50 % BGN 281.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Американската tea използва мини-автоматично капково гърне капельная напълно автоматична кафе машина

264.00 -50 % BGN 132.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Малка машина за рязане на месо/домашна машина за нарязване на месо / ръчна машина за нарязване на месото на кубчета

BGN 176.00

Мали месо машина за сечење / Home месо сечење машина / Прирачник месо dicing машинаКарактеристикиНа мала машина за сечење месо1 slicer, со обликот на луксуз, стил роман, лесно да се исчисти, чистење и санитарни, сигурен квалитет, погоден за ресторани, ресторани, касапи, куjни, се сече свинско, говедско месо и друго месо преработка идеал.2, месо, месо треба да се отстранат пред коски (така што нема да ја оштетат сечилото чип), и се сечат во ленти, големина треба да биде помалку од храна порта, на првото хранење во месото, второто хранење во свинско месо, Месо.3, неактивен време не треба да надмине 2 минути, за да се спречи сечилото триење треска треска нож раб.4, секоја употреба да се заврши целосно чистење, прво да го отстраните месо плоча, отстранете ја нож чешел, со топла вода ќе се чисти и се чисти, и да се премачкани со масло рѓа, како што се масло не е обложени, меѓу ножот и на сечилото Лесно да ' рѓа, ако не е лесно да се започне појава, треба да се отвори страна маска, рака на нож вратило ротација лесно може да се ротира.5, како што се месо заглавени феномен се случува, треба да се повлече од месо, и да го провери месо не е прекината, а потоа започнете повторно за месо.6, строго е забрането во устата на храна во устата на храна.7, е строго забранета со вода цевка чистење на апаратот.8, утовар и растовар и чистење месо парчиња да бидат внимателни за да спречите случајно повредатаТехнички параметриФото

550 W мощност, 1.2 л мелачка капацитет храни мелачка мусоросборник хранителни отпадъци диспозер отпадъци хранителни отпадъци Диспозеры 110/220 В PVT-B

BGN 148.80

550 W напојување 1.2 L Мелница капацитет храна мелница ѓубре одлагач храна отпад отпад одлагачОтпадоци од храна 110 V / 220 V PVTБЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Отпадоци Од ХранаМодел : PVTБНапон : 110 V / 220 VФрекфенција : 50 / 60 HZМоќност : 550 WБоја : црвена / црна / зелена / синаМелење комора капацитет : 1200mlМотор : DC постојан магнет моторКонтрола на владата : површината воздух прекинувачБрзина : 2800r / минПакување големина : 24.5*24.5*40.5 cmТежина : 6kgКарактеристики : 1.Лесно операција, копче за да се добие, усвојување на воздухот switche,не контакт контрола на повеќе безбеден и удобен,лесно да се работи, копче за да започнете и да престане2.Двоен слој звучна изолација3...

Новият Н тип машина за пакетиране на чай 2-100g, машина завалки на прах кафе на зърна

256.00 -5 % BGN 243.00

бесплатен превозот 2100g мали сув зачин во прав додатен машина со мерењеОвој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

6 инчов ръчно кожена скивер,дръжка на кожени кори инструменти, САМ спейд на кожата машина,кожен сплитер,зеленчукова тен на кожата белачка

248.00 -9 % BGN 226.00

6" инчен Прирачник кожа skiver,се справи со кожа пилинг алатки,DIY лопата кожата Машина,кожа splitter,зеленчук пржен кожа нож за лупењеЗАБЕЛЕШКА : Овој модел кожа skiver сечилото НЕ мелење, тоа треба мелничката остри кога ќе се добие тоа,сечилото направени од "HIGH SPEED ЧЕЛИК" уживаат мелење тоаОваа Кожа нож за лупење на ножотчелик материјал, економски и практични; Е идеална алатка рачно изработени кожни производи работилница; Обезбедува прецизност пилинг и сечење; Сечење на дебелината може да се прилагоди; Нерѓосувачки челик окното за да се обезбеди дека пилинг слој формирањето; Повторливи се намали до саканата дебелина...

Боб обстреливая машина / зелен фасул обстреливая машина / автоматични зелен фасул обстреливая машина

BGN 1248.00

Грав бомбардирањето машина / Зелен грав бомбардирањето машина / automatic зелен грав бомбардирањето машинаКако резултат на употребата на екранот, така што машина одземени од соја фиде без вештачко подигање на два пати, може да се продаде, нови модели на соја пилинг машина, вклучувајќи вибрации кревет, багажник, бомбардирањето уред и решетката, вибрации кревет телото е поврзан со горниот дел од рамката преку пролет уред се наоѓа на неговите четири агли.На дното на вибрации кревет тело е падина, и вибрации на моторот е инсталиран на наклон.Вибрациите кревет е инсталиран хоризонтално во хоризонтална насока, материјалот е поделен во редење област и пренос уредување област, пренесување на организирање област е блиску до пилинг уред, пренесување на организирање област е составена од паралелно водење значи, решетката се наредени под одземање уред, на дното на скара е семенски материјал штекер, На десната страна на решетката е предвидено со чип штекер.

Висока скорост на Джуса 65% сок от круша винт аспиратор / спирала плодови сокоизстисквачка / спирала сокоизстисквачка за плодове и зеленчуци

BGN 2960.16

Висок juce го оценувате 65% сок од круша Завртка extractor / спирала овошје морнар / спирала цедењето машина за овошје &растителниВнимание ве молам1.ние само на превозот по море.(pease ни даде вашата морско пристаниште кога ќе oder нашата машина)2.На машински делови во контакт со храната е 304 од не ' рѓосувачки челик.3.Морнар се однесува на многу голем овошен сок,мали јадра содржина на вода,како што се јаболка,портокали,јагоди,домати киви овошје и така натаму...

Автоматичен малък машина за рязане на шоколад / вырезывание / извършване на машина chocoalte блок

BGN 1680.00

Автоматско мали чоколадо машина за сечење / сечење / изработка на блок chocoalte машина1 Воведување на Чоколадо хлапак машина за продажба,чоколадо сечење машина1...

Нов SCJ-1 търговска домакински електрически зеленчукова хеликоптер кнедли зеленчуков пълнеж машина 220 v 400 W 40-60 кг / ч

92.80 -5 % BGN 88.00

Нови SCJ1 Комерцијални Домаќинство Електрични Сечкање Зеленчук Машина КнедлиЗеленчук Кутии Машина 220 V 400 W 4060kg / hЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Зеленчук Шредер МашинаНапон : 220 VМоќност : 400 WПринос : 4060kg / hПакување големина : 44 * 24 * 16cmТежина : 6.5 кг

Donlim Електрическа Мини Преносим Сокоизстисквачка Домакински Сок

191.98 -5 % BGN 182.00

Donlim Електрични Мини Преносни Морнар Домаќинство СокНапон : 220 vПриклучок : plug КинескиЕнергија : 300Капацитет : голема чаша : 600 ml + мала чаша : 300 mlВкупно : 1.2 kgГолемина на : 272 * 181 * 270 мм

SHIPULE 2018 technology stainless steel commercial peanut roasting machine industrial peanut пещ за продажба

BGN 2644.80

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.​ Напомена : голема фактура може да ви треба многу даноци, ако треба мали фактура за мали даноци, по ставен на ред, ве молиме да ни оставите порака, и оставете фактурата што сакате, или ние ќе им даде на оригиналната цена на фактурата, по примена на исплата, ќе се организира на производи наскоро, ви благодариме!Од кикирики печење на кафе roaster машина карактеристики : 1...

EU популярна цена машини за принтер печат, 3d гореща за продажба

BGN 192.00

ЕУ популарни 3d печатач печатење машина цена топла за продажбаОпис На Производот3d печатач печатење машина цена параметар Објект Cofee печатач Модел Knq Напон 110220v Моќност 200w Големина 27*34*41cm Н W 10kg G...

еспресо-машина, напълно полуавтоматична парна пяна разтворимо кафе Еспресо кафемашина

336.00 -50 % BGN 168.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

кафемашина, полуавтоматична капельная пяна за чай tea капельная

302.40 -50 % BGN 151.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

DST-4 Ice cream egg tray machine wafer cup maker Ice cream cone making machine 220V (50Hz) 2400W 1бр

1680.00 -5 % BGN 1596.00

Сладолед јајце фах machine Ice крем Конус Машина за Правење Обланда купот на 220 V (50 Hz) 2400 W 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : сладолед јајце фах машинаМодел : ЛИНИЈА4Производот број : GL0763Напон : 220 V (50 Hz) 2400 WМоќност : 2400 WНа печење број : 4Времето за печење : 12minИзлез : 100120 / hОтворање и затворање на режимот за контрола на : прирачникТежина : околу 80kgДимензии : 450 * 430 * 650mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Начало многофункционална машина хранителна добавка G6F интелигентен горещ миксер хранителна добавка 220V 1бр

440.00 -5 % BGN 418.00

Дома мултифункционален додаток во исхраната машина G6 F интелигентни топла бебедодаток во исхраната миксер 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Нето тежина : 2.6 kgПроизвод Големина : 295 * 210 * 220mmВлезен напон : 220 VТоплинска моќ : 450 WМешање на моќ : 120 W (овошје и зеленчук : 300g варено месо : 200g)Резервоарот максимален капацитет : 390mlПарен кошница солидна капацитет : 500gМешање првенство максимален капацитет : 750mlМешање на купот на минималниот капацитет : 150mlЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

Нова мода с високо качество еспресо maker използва напълно полуавтоматични пара варене Еспресо кафемашина, полуавтоматична

516.80 -50 % BGN 258.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

DZ-2SE Hot sales Food Vacuum Sealer Комплекти food vacuum sealer machine food vacuum packaging machine vacuum sealer

105.60 -5 % BGN 100.00

DZ2 SE Топла продажба на Храна Вакуум Sealer Колекции храна вакуум sealer машина храна вакуумско пакување машина вакуум sealerОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Функција : Вакуум машина без вакуум торба лимит, Не бараат посебни торби како текстура кеси,Било вакуум кеси може директно да ги користите на вакуум...

Интелигентен автоматичен набор от вода, електрически чайник спиране на тока чаена печка защита от прегряване

412.80 -50 % BGN 206.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

G1WY-5000 Безплатна доставка, нова пневматична машина за пълнене на течност Arrive, бутален течен пълнител 1000-5000 мл

2640.00 -5 % BGN 2508.00

Опис На ПроизводотСо цел да се овозможи најдобро е погодна машина за вас , Кога го стави на ред ,ве молиме приложи одговорите на следново прашање и вашата email ID внимателно.1)ве молиме да ни кажете на вашите пополнување опсег(дозата)Како што 50мл, 100ml,300ml,500ml,1000ml,3000ml,5000ml2)ве молиме опишете го вашиот производ во детали...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.