• Новинка
1 бр. домакински вакуум мерки и теглилки / FoodSaver / основната храна на вакуум мерки и теглилки машина чанта уплътняване

1 бр. домакински вакуум мерки и теглилки / FoodSaver / основната храна на вакуум мерки и теглилки машина чанта уплътняване

резултат:
BGN 118.43
BGN 113.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Домаќинство Вакуум Sealer/Food Saver/Home храна вакуум
sealer машина, торба печат машина
Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!
тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Карактеристики :
Напон : 110 V/220 V
Номинална Фреквенција : 50 Hz
Производ големина : 38 x 15 x 15cm
Vaccum Режим : Автоматски
Max. Vaccum : (60cm/Hg)- 0.8 бар
Запечатување Димензии : 30 CM Подолу
Греење жица материјал : magno
Запечатување лента од материјал : Висока температура отпорни силиконска гума и ЕВА
Моторни температура се прилагоди : заштита од Прегревање
Производ Нето Тежина : 4.5 КГ/pc
Поле на примена :
1. Храна(како што се : свежо, суво овошје, чај, зеленчук, месо ..итн..)
2. Стоки (како што се : накит, слики, Марки..итн..)
3. Други (како на пример : документи, слики, облека, дневни потреби, лекови, електронски компоненти, видео и аудио производи..итн..)
Погоден цел :
1.Семејства
2.Продавници
3.Мали и средни претпријатија
4.Болници
5.Ресторан
Слика Покаже :
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас
ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.
Пакет Содржи :
1 X Mainframe Кутија
1 X Настава Книга
1 X Сандак
1 X Socket
10 парчиња Вакуум Торба
1 X Гаранциона Картичка
1 X Сертификација

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Номер На Модела:
чисто нов
Източник На Захранване:
Електрически
Тип:
Стойка За Маса / Маса
документ:
CE
Напрежение:
110V/220V
степента на вакуум:
60cm / Hg-0,8 на адвокатското клас
Тегло:
4.5 кг
джолан-машина:
вътрешната инсталация
Функция:
изважда мокър (суха солено)
Номер На Продукта:
G008

Избор на купувачи

Американската домакински полноавтоматическая млян зърно tea капельная tea

1400.00 -50 % BGN 700.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Машина за бръснене на снежната на лед машина за смачкване на ледени блокове електрическа Дробилка обръсна лед машина за лед, ZF

BGN 416.00

Снег мраз бричење машина мраз блок дробење машина електрични мраз дробилката Избричи Мраз МашинаТехнички параметар : Бричење на ветер : Fine1.36kg / минутаCommon1.56kg / минутаДебела 9.5 kg / minМраз блок Макс...

Donlim Електрическа Мини Преносим Сокоизстисквачка Домакински Сок

191.98 -5 % BGN 182.00

Donlim Електрични Мини Преносни Морнар Домаќинство СокНапон : 220 vПриклучок : plug КинескиЕнергија : 300Капацитет : голема чаша : 600 ml + мала чаша : 300 mlВкупно : 1.2 kgГолемина на : 272 * 181 * 270 мм

Кафемашина в търговската бъчва вода 304 неръждаема стомана автоматично боилер 20л регулируема топъл чай мляко защита от прегряване

561.60 -50 % BGN 281.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Американската tea използва мини-автоматично капково гърне капельная напълно автоматична кафе машина

264.00 -50 % BGN 132.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

DST-4 Ice cream egg tray machine wafer cup maker Ice cream cone making machine 220V (50Hz) 2400W 1бр

1680.00 -5 % BGN 1596.00

Сладолед јајце фах machine Ice крем Конус Машина за Правење Обланда купот на 220 V (50 Hz) 2400 W 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : сладолед јајце фах машинаМодел : ЛИНИЈА4Производот број : GL0763Напон : 220 V (50 Hz) 2400 WМоќност : 2400 WНа печење број : 4Времето за печење : 12minИзлез : 100120 / hОтворање и затворање на режимот за контрола на : прирачникТежина : околу 80kgДимензии : 450 * 430 * 650mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Xeoleo домакински tea 5 бара Еспресо кафе 240 мл еспресо машина 750 W автоматична машина за Еспресо, 220 В

232.00 -20 % BGN 186.00

Забелешка : Ако изберете 110v ,ние ќе испрати трансформатор за вас ,не значи дека машината е 110v Модел : CF2008Напон : 220v / 50hzНапон : 750 WТежина : 1.5 килограмиПритисок : 5 BarПроизвод големина : 235*165*300ммКапацитет : 240ml

EU популярна цена машини за принтер печат, 3d гореща за продажба

BGN 192.00

ЕУ популарни 3d печатач печатење машина цена топла за продажбаОпис На Производот3d печатач печатење машина цена параметар Објект Cofee печатач Модел Knq Напон 110220v Моќност 200w Големина 27*34*41cm Н W 10kg G...

Интелигентен автоматичен набор от вода, електрически чайник спиране на тока чаена печка защита от прегряване

412.80 -50 % BGN 206.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Сепаратор на месо от домашни птици и кости от неръждаема стомана голям капацитет автоматичен / Deboner

BGN 35198.40

Висок Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Месо од Живина и Коските Сепаратор / Deboner​ве молиме контакти со мене, ако сакате да брод од страна на морето, јас ќе ги провери најниска превозот цена за вас.Краток вовед на месото и коските на сепараторТоа е погоден за механички debone за живина и зајаци, да се направи мелено месо, колбаси, месо за хамбургер, месо топката и dimpling, и др.Оваа машина е лесна за прилагодување и чистење...

свободен кораб 3-12mm кръгла китайска медицина таблеточная електрическа машина 2-5кг/час домакински търговски мед таблетка извършване на машина за продажба

1304.00 -20 % BGN 1043.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Малка машина за рязане на месо/домашна машина за нарязване на месо / ръчна машина за нарязване на месото на кубчета

BGN 176.00

Мали месо машина за сечење / Home месо сечење машина / Прирачник месо dicing машинаКарактеристикиНа мала машина за сечење месо1 slicer, со обликот на луксуз, стил роман, лесно да се исчисти, чистење и санитарни, сигурен квалитет, погоден за ресторани, ресторани, касапи, куjни, се сече свинско, говедско месо и друго месо преработка идеал.2, месо, месо треба да се отстранат пред коски (така што нема да ја оштетат сечилото чип), и се сечат во ленти, големина треба да биде помалку од храна порта, на првото хранење во месото, второто хранење во свинско месо, Месо.3, неактивен време не треба да надмине 2 минути, за да се спречи сечилото триење треска треска нож раб.4, секоја употреба да се заврши целосно чистење, прво да го отстраните месо плоча, отстранете ја нож чешел, со топла вода ќе се чисти и се чисти, и да се премачкани со масло рѓа, како што се масло не е обложени, меѓу ножот и на сечилото Лесно да ' рѓа, ако не е лесно да се започне појава, треба да се отвори страна маска, рака на нож вратило ротација лесно може да се ротира.5, како што се месо заглавени феномен се случува, треба да се повлече од месо, и да го провери месо не е прекината, а потоа започнете повторно за месо.6, строго е забрането во устата на храна во устата на храна.7, е строго забранета со вода цевка чистење на апаратот.8, утовар и растовар и чистење месо парчиња да бидат внимателни за да спречите случајно повредатаТехнички параметриФото

(110V 60HZ) Byc-300 Series Tablet Coating Machine / Хапчета Coater Machine, подходящи за най-бояджийски материали

BGN 4992.00

(110 V 60 HZ) BYC300 Серија Таблет Слој Машина / Пилула Coater Машина, погоден за повеќето слој на материјалAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму се и двете 110 V 60 HZ и 220 V 50 HZ за BYC300 Серија Таблет Слој Машина, pls љубезно дозволете ми да знам што е напон во вашето работно место.2.На BYC300 Серија Таблет Слој Машина е испратена од DHL и Fed Ex стандардно од Кина...

Подсластите къща прилагат всички умират бавно сокоизстисквачка 300 W низкоскоростная сокоизстисквачка зеленчуци плодови сокоизстисквачка плодов машини TQ-9 голяма

BGN 168.45

Почеток / Комерцијални Подсладите дома сите аплицира бавно морнар 300 w ниска брзина сок extractor зеленчук овошје морнар овошје машини TQ9 големи Морнар Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : TQ9 голем дијаметар МорнарНапон : 220 VМоќност : 300 WКапацитет : 450 MLТело материјал : пластикаУстата облик : тркалезна правоаголникБрзина : 43rpmПроизвод големина : 24*17*54 cmПакување големина : 35*35*45СМТежина : 7 KGДијаметарот на 75мм голем дијаметар : повеќе не поминуваат многу повеќе време за да исечете овошје, целата храна во 1 минута! Удобен, лесно сок сок.Дебелината дистрибуција пар за публиката на различни вкусови на сладолед! Додадете месо мелење барел за да се задоволат различните потреби!Двојно храна за хранење на устата : голем дијаметар на текст зеленчук во устата, исхрана и едноставен1 минута ротација на 48 (оригинал машина за злато брзина) по хранење брзина толку ниско, како 43 вртежи во минутаСок е новак и на хранливи содржината на сок не е целосно уништенаСупер мотор, ниско ниво на бучава, силна вртежен момент, цеди секоја капка сок!Употребата на бебето контејнери материјал, безбедност на квалитет, чувар на здравјето на вашето семејство

Начало многофункционална машина хранителна добавка G6F интелигентен горещ миксер хранителна добавка 220V 1бр

440.00 -5 % BGN 418.00

Дома мултифункционален додаток во исхраната машина G6 F интелигентни топла бебедодаток во исхраната миксер 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Нето тежина : 2.6 kgПроизвод Големина : 295 * 210 * 220mmВлезен напон : 220 VТоплинска моќ : 450 WМешање на моќ : 120 W (овошје и зеленчук : 300g варено месо : 200g)Резервоарот максимален капацитет : 390mlПарен кошница солидна капацитет : 500gМешање првенство максимален капацитет : 750mlМешање на купот на минималниот капацитет : 150mlЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

SHIPULE 2018 technology stainless steel commercial peanut roasting machine industrial peanut пещ за продажба

BGN 2644.80

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.​ Напомена : голема фактура може да ви треба многу даноци, ако треба мали фактура за мали даноци, по ставен на ред, ве молиме да ни оставите порака, и оставете фактурата што сакате, или ние ќе им даде на оригиналната цена на фактурата, по примена на исплата, ќе се организира на производи наскоро, ви благодариме!Од кикирики печење на кафе roaster машина карактеристики : 1...

Висока скорост на Джуса 65% сок от круша винт аспиратор / спирала плодови сокоизстисквачка / спирала сокоизстисквачка за плодове и зеленчуци

BGN 2960.16

Висок juce го оценувате 65% сок од круша Завртка extractor / спирала овошје морнар / спирала цедењето машина за овошје &растителниВнимание ве молам1.ние само на превозот по море.(pease ни даде вашата морско пристаниште кога ќе oder нашата машина)2.На машински делови во контакт со храната е 304 од не ' рѓосувачки челик.3.Морнар се однесува на многу голем овошен сок,мали јадра содржина на вода,како што се јаболка,портокали,јагоди,домати киви овошје и така натаму...

550 W мощност, 1.2 л мелачка капацитет храни мелачка мусоросборник хранителни отпадъци диспозер отпадъци хранителни отпадъци Диспозеры 110/220 В PVT-B

BGN 148.80

550 W напојување 1.2 L Мелница капацитет храна мелница ѓубре одлагач храна отпад отпад одлагачОтпадоци од храна 110 V / 220 V PVTБЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Отпадоци Од ХранаМодел : PVTБНапон : 110 V / 220 VФрекфенција : 50 / 60 HZМоќност : 550 WБоја : црвена / црна / зелена / синаМелење комора капацитет : 1200mlМотор : DC постојан магнет моторКонтрола на владата : површината воздух прекинувачБрзина : 2800r / минПакување големина : 24.5*24.5*40.5 cmТежина : 6kgКарактеристики : 1.Лесно операција, копче за да се добие, усвојување на воздухот switche,не контакт контрола на повеќе безбеден и удобен,лесно да се работи, копче за да започнете и да престане2.Двоен слој звучна изолација3...

Новият Н тип машина за пакетиране на чай 2-100g, машина завалки на прах кафе на зърна

256.00 -5 % BGN 243.00

бесплатен превозот 2100g мали сув зачин во прав додатен машина со мерењеОвој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

Електрическа кана термос 304 неръждаема стомана автоматична ел. защита от прегряване

385.60 -50 % BGN 193.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

(220V 50HZ)лакировочная машина таблетки серия BYC-300 / машина Coater хапчета

BGN 5040.00

(220 V 50 HZ) BYC300 Серија Таблет Слој Машина / Пилула Coater Машина, погоден за повеќето слој на материјалAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму се и двете 110 V 60 HZ и 220 V 50 HZ за BYC300 Серија Таблет Слој Машина, pls љубезно дозволете ми да знам што е напон во вашето работно место.2.На BYC300 Серија Таблет Слој Машина е испратена од DHL и Fed Ex стандардно од Кина...

DZ-2SE Hot sales Food Vacuum Sealer Комплекти food vacuum sealer machine food vacuum packaging machine vacuum sealer

105.60 -5 % BGN 100.00

DZ2 SE Топла продажба на Храна Вакуум Sealer Колекции храна вакуум sealer машина храна вакуумско пакување машина вакуум sealerОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Функција : Вакуум машина без вакуум торба лимит, Не бараат посебни торби како текстура кеси,Било вакуум кеси може директно да ги користите на вакуум...

Влажен път шелушит машина лешник / машина за лющене на кожата лешник / автоматични влажна машина за лющене на лешник път

BGN 3137.60

Влажни начин blanched пилинг лешник машина / Лешник кожа пилинг машина / Automatic влажни начин лешник пилинг машинаТехнички параметриМоделUDTPS100Моќност(kw)0.55Decrustation го оценувате92%95%Излез(кг / час)100150Полн износ го оценувате85%90%Штета го оценувате2%3%Големина(мм)1180*720*1100Тежина(кг)230

Нов SCJ-1 търговска домакински електрически зеленчукова хеликоптер кнедли зеленчуков пълнеж машина 220 v 400 W 40-60 кг / ч

92.80 -5 % BGN 88.00

Нови SCJ1 Комерцијални Домаќинство Електрични Сечкање Зеленчук Машина КнедлиЗеленчук Кутии Машина 220 V 400 W 4060kg / hЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Зеленчук Шредер МашинаНапон : 220 VМоќност : 400 WПринос : 4060kg / hПакување големина : 44 * 24 * 16cmТежина : 6.5 кг

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.