• Новинка
DZ-2SE Hot sales Food Vacuum Sealer Комплекти food vacuum sealer machine food vacuum packaging machine vacuum sealer

DZ-2SE Hot sales Food Vacuum Sealer Комплекти food vacuum sealer machine food vacuum packaging machine vacuum sealer

резултат:
BGN 105.60
BGN 100.00 -5 %

Брой продукти
Налично


DZ-2 SE Топла продажба на Храна Вакуум Sealer Колекции храна вакуум sealer машина храна вакуумско пакување машина вакуум sealer
Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!
тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Функција :
Вакуум машина без вакуум торба лимит, Не бараат посебни торби како текстура кеси,
Било вакуум кеси може директно да ги користите на вакуум. ниска цена follow-up торба! Тоа е првиот избор за вас, ако продавница за продажба на храна.
Оваа машина може да се користи храна и влажна и сува, производот може да се фрли големо количество на вода.
тоа може да се задржи вашата храна свежина до x 5times долго.
Спецификација :
1. Напон : 220 V
2. Vaccum вредност : 0.06 MPa (силен)
3. Печат до : 6~10second
4. Запечатување Polybag димензии(ширина) : 40-280 MM
5. Вакуум способност : 10 L/мин
6. Вакуум пумпа & запечатување : 10~20second
7. Запечатување лента од материјал : Висока температура отпорни силиконска гума и ЕВА
8. Производ Нето Тежина : околу 3kg/pc
Опсег на примена :
1. Храна(како што се : свежо, суво овошје, чај, зеленчук, месо ..итн..)
2. Стоки (како што се : накит, слики, Марки..итн..)
3. Други (како на пример : документи, слики, облека, дневни потреби, лекови, електронски компоненти, видео и аудио производи..итн..)
Погоден цел :
1. Семејства
2. Продавници
3. Мали и средни претпријатија
4. Болници
5. Ресторан
Слика Покаже :
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас
ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.
Пакет содржи :
1x Вакуум sealer
Шолја за рака
Додаток врска цевка
Наставни упатство

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
документ:
RoHS, CE
Източник На Захранване:
Електрически
Номер На Модела:
DZ-2SE
Тип:
Стойка За Маса / Маса
Напрежение:
220V
Ширина на подгряващата тел:
4мм
Работно напрежение:
AC220V/50Hz
ширина на запечатване:
4*280мм
Времето На Запечатването:
0-9С
Функция:
влажна или суха
Номер На Продукта:
G009

Избор на купувачи

Влажен път шелушит машина лешник / машина за лющене на кожата лешник / автоматични влажна машина за лющене на лешник път

BGN 3137.60

Влажни начин blanched пилинг лешник машина / Лешник кожа пилинг машина / Automatic влажни начин лешник пилинг машинаТехнички параметриМоделUDTPS100Моќност(kw)0.55Decrustation го оценувате92%95%Излез(кг / час)100150Полн износ го оценувате85%90%Штета го оценувате2%3%Големина(мм)1180*720*1100Тежина(кг)230

Висока скорост на Джуса 65% сок от круша винт аспиратор / спирала плодови сокоизстисквачка / спирала сокоизстисквачка за плодове и зеленчуци

BGN 2960.16

Висок juce го оценувате 65% сок од круша Завртка extractor / спирала овошје морнар / спирала цедењето машина за овошје &растителниВнимание ве молам1.ние само на превозот по море.(pease ни даде вашата морско пристаниште кога ќе oder нашата машина)2.На машински делови во контакт со храната е 304 од не ' рѓосувачки челик.3.Морнар се однесува на многу голем овошен сок,мали јадра содржина на вода,како што се јаболка,портокали,јагоди,домати киви овошје и така натаму...

Нова мода с високо качество еспресо maker използва напълно полуавтоматични пара варене Еспресо кафемашина, полуавтоматична

516.80 -50 % BGN 258.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Машина за бръснене на снежната на лед машина за смачкване на ледени блокове електрическа Дробилка обръсна лед машина за лед, ZF

BGN 416.00

Снег мраз бричење машина мраз блок дробење машина електрични мраз дробилката Избричи Мраз МашинаТехнички параметар : Бричење на ветер : Fine1.36kg / минутаCommon1.56kg / минутаДебела 9.5 kg / minМраз блок Макс...

Сокоизстисквачка кулинарни машина използва многофункциональную сокоизстисквачка за раздробяване и смилане на миксера.

369.60 -50 % BGN 185.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

10~15kg/h дизелов двигател многофункционален Малък царевичен екструдер Царевично брашно двойна екструдер с машина 7molds без двигател

BGN 336.00

Мултифункционален Мали пченкарни Екструдер Пченкарно брашно двојна екструдер со 7moldsСпецификација : Појавување на мотор : 45.5 KW трифаза мотор или 812 коњски сили дизел мотор Напон : 380 volts Појас : Бпојас две Принос : 1015kg / h Брзина : 500600 r / мин Машина Тежина : 20 кг Машина големина : 43 * 30 * 32cm Детали : 7 форми 7molds без Дизел мотор

G1WY-5000 Безплатна доставка, нова пневматична машина за пълнене на течност Arrive, бутален течен пълнител 1000-5000 мл

2640.00 -5 % BGN 2508.00

Опис На ПроизводотСо цел да се овозможи најдобро е погодна машина за вас , Кога го стави на ред ,ве молиме приложи одговорите на следново прашање и вашата email ID внимателно.1)ве молиме да ни кажете на вашите пополнување опсег(дозата)Како што 50мл, 100ml,300ml,500ml,1000ml,3000ml,5000ml2)ве молиме опишете го вашиот производ во детали...

Кафемашина в търговската бъчва вода 304 неръждаема стомана автоматично боилер 20л регулируема топъл чай мляко защита от прегряване

561.60 -50 % BGN 281.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

малка автоматична машина за опаковане sachet запечатване на торбичката възглавници

1440.00 -5 % BGN 1368.00

Опис на производот Почитувани купувачи, со цел да се потврди ако оваа машина е точно машина за вас , Кога нарачате , ве молиме да се приложи одговори на поставеното прашање и вашата email ID внимателно...

Сепаратор на месо от домашни птици и кости от неръждаема стомана голям капацитет автоматичен / Deboner

BGN 35198.40

Висок Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Месо од Живина и Коските Сепаратор / Deboner​ве молиме контакти со мене, ако сакате да брод од страна на морето, јас ќе ги провери најниска превозот цена за вас.Краток вовед на месото и коските на сепараторТоа е погоден за механички debone за живина и зајаци, да се направи мелено месо, колбаси, месо за хамбургер, месо топката и dimpling, и др.Оваа машина е лесна за прилагодување и чистење...

12L mini Smart table top Soft ice cream maker Desktop small LCD screen ice cream machine

BGN 2200.00

1012 L мини Smart табела врвот Мека сладолед создателот ДесктопСпецификација : Капацитет на производство : 1012 L / HГлавното напојување : 220 V 50 HZМоќност : 850wДимензија (mm) : 210*554*740 ммМашина за детали :

еспресо-машина, напълно полуавтоматична парна пяна разтворимо кафе Еспресо кафемашина

336.00 -50 % BGN 168.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Американската tea използва мини-автоматично капково гърне капельная напълно автоматична кафе машина

264.00 -50 % BGN 132.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

с мотор UD9FQ-600 царевична Мелница слама молотковая мелница

BGN 3104.00

со моторни UD9 FQ600 пченка слама дробилката чекан мелница ако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас...

6 инчов ръчно кожена скивер,дръжка на кожени кори инструменти, САМ спейд на кожата машина,кожен сплитер,зеленчукова тен на кожата белачка

248.00 -9 % BGN 226.00

6" инчен Прирачник кожа skiver,се справи со кожа пилинг алатки,DIY лопата кожата Машина,кожа splitter,зеленчук пржен кожа нож за лупењеЗАБЕЛЕШКА : Овој модел кожа skiver сечилото НЕ мелење, тоа треба мелничката остри кога ќе се добие тоа,сечилото направени од "HIGH SPEED ЧЕЛИК" уживаат мелење тоаОваа Кожа нож за лупење на ножотчелик материјал, економски и практични; Е идеална алатка рачно изработени кожни производи работилница; Обезбедува прецизност пилинг и сечење; Сечење на дебелината може да се прилагоди; Нерѓосувачки челик окното за да се обезбеди дека пилинг слој формирањето; Повторливи се намали до саканата дебелина...

DST-4 Ice cream egg tray machine wafer cup maker Ice cream cone making machine 220V (50Hz) 2400W 1бр

1680.00 -5 % BGN 1596.00

Сладолед јајце фах machine Ice крем Конус Машина за Правење Обланда купот на 220 V (50 Hz) 2400 W 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : сладолед јајце фах машинаМодел : ЛИНИЈА4Производот број : GL0763Напон : 220 V (50 Hz) 2400 WМоќност : 2400 WНа печење број : 4Времето за печење : 12minИзлез : 100120 / hОтворање и затворање на режимот за контрола на : прирачникТежина : околу 80kgДимензии : 450 * 430 * 650mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Електрическа кана домакински мини електрически 304 неръждаема стомана 1.2 малък врящия чай

136.00 -50 % BGN 68.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Боб обстреливая машина / зелен фасул обстреливая машина / автоматични зелен фасул обстреливая машина

BGN 1248.00

Грав бомбардирањето машина / Зелен грав бомбардирањето машина / automatic зелен грав бомбардирањето машинаКако резултат на употребата на екранот, така што машина одземени од соја фиде без вештачко подигање на два пати, може да се продаде, нови модели на соја пилинг машина, вклучувајќи вибрации кревет, багажник, бомбардирањето уред и решетката, вибрации кревет телото е поврзан со горниот дел од рамката преку пролет уред се наоѓа на неговите четири агли.На дното на вибрации кревет тело е падина, и вибрации на моторот е инсталиран на наклон.Вибрациите кревет е инсталиран хоризонтално во хоризонтална насока, материјалот е поделен во редење област и пренос уредување област, пренесување на организирање област е блиску до пилинг уред, пренесување на организирање област е составена од паралелно водење значи, решетката се наредени под одземање уред, на дното на скара е семенски материјал штекер, На десната страна на решетката е предвидено со чип штекер.

EU популярна цена машини за принтер печат, 3d гореща за продажба

BGN 192.00

ЕУ популарни 3d печатач печатење машина цена топла за продажбаОпис На Производот3d печатач печатење машина цена параметар Објект Cofee печатач Модел Knq Напон 110220v Моќност 200w Големина 27*34*41cm Н W 10kg G...

Xeoleo домакински tea 5 бара Еспресо кафе 240 мл еспресо машина 750 W автоматична машина за Еспресо, 220 В

232.00 -20 % BGN 186.00

Забелешка : Ако изберете 110v ,ние ќе испрати трансформатор за вас ,не значи дека машината е 110v Модел : CF2008Напон : 220v / 50hzНапон : 750 WТежина : 1.5 килограмиПритисок : 5 BarПроизвод големина : 235*165*300ммКапацитет : 240ml

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.