• Новинка
220V 1pc Soymilk machine Полноавтоматическое мултифункционален отопление безплатен филтър за гръб на стената WHP13R81 соево мляко машина

220V 1pc Soymilk machine Полноавтоматическое мултифункционален отопление безплатен филтър за гръб на стената WHP13R81 соево мляко машина

резултат:
BGN 184.00

Брой продукти
Налично


220 V 1pc Soymilk машина Целосна автоматска мулти-функционални греење слободни
филтер за резервација на ѕидот на WHP13 R81 соја грав млеко машина Производот покажува
Производ параметри
Име : апарати за домаќинство мултифункционален соја грав млеко машина
Модел : WHP13 R81
Производот број : GL0817
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 1000 W
Pulping капацитет : 1.3 L
Display mode : дигитален LED дисплеј + допир контрола
Основни технологија : кршење на ѕидот и мелење технологија
Куп материјал : нерѓосувачки челик
Греење режим : шасија греење
Дали постои нето : нема нето мелење
Има автоматско чистење на функција : Да
Има автоматско чистење на функција : Да
Тежина : околу 2.9 kg
Големина : 232*174*306mm
Куп тело материјал : не ' рѓосувачки челик Греење метод : Шасија греење бројот на важечките : 2 луѓе -5 луѓе
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Подробности

Цвят:
220V
документ:
CE
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
LZHZXY
Номер На Модела:
WHP13R81
Напрежение На Тока (В):
220V
Аксесоари:
Друго
Функция:
Друго
Мощност (W):
1000 W
документ:
Друго
Име на продукта:
машина мляко, соя домочадца богат на функции
Модел:
WHP13R81
Номер На Продукта:
GL0817
Напрежение:
220V (50Hz)
силата на:
1000 W
Изпълнение на готвенето целулоза:
1,3 л
Режим на дисплея:
Led цифров дисплей + сензорно управление
основната технология:
технологията на унищожаване и шлайфане на стени
Материал чаши:
неръждаема стомана
Размер:
232*174*306mm

Избор на купувачи

6 инчов ръчно кожена скивер,дръжка на кожени кори инструменти, САМ спейд на кожата машина,кожен сплитер,зеленчукова тен на кожата белачка

248.00 -9 % BGN 226.00

6" инчен Прирачник кожа skiver,се справи со кожа пилинг алатки,DIY лопата кожата Машина,кожа splitter,зеленчук пржен кожа нож за лупењеЗАБЕЛЕШКА : Овој модел кожа skiver сечилото НЕ мелење, тоа треба мелничката остри кога ќе се добие тоа,сечилото направени од "HIGH SPEED ЧЕЛИК" уживаат мелење тоаОваа Кожа нож за лупење на ножотчелик материјал, економски и практични; Е идеална алатка рачно изработени кожни производи работилница; Обезбедува прецизност пилинг и сечење; Сечење на дебелината може да се прилагоди; Нерѓосувачки челик окното за да се обезбеди дека пилинг слој формирањето; Повторливи се намали до саканата дебелина...

Влажен път шелушит машина лешник / машина за лющене на кожата лешник / автоматични влажна машина за лющене на лешник път

BGN 3137.60

Влажни начин blanched пилинг лешник машина / Лешник кожа пилинг машина / Automatic влажни начин лешник пилинг машинаТехнички параметриМоделUDTPS100Моќност(kw)0.55Decrustation го оценувате92%95%Излез(кг / час)100150Полн износ го оценувате85%90%Штета го оценувате2%3%Големина(мм)1180*720*1100Тежина(кг)230

Машина за спагети домакински полноавтоматический електрически кнедли кожата чайник многофункционален малък тесто, пасатор процесор юфка чайник

473.60 -5 % BGN 450.00

Тестенини машина за Домаќинство целосна автоматска електрични dumpling кожата создателот мултифункционален мали тесто blender процесор Глупак производителПроизводот покажуваПроизвод параметри : Име : Тестенини машинаМодел : PAM181 WПроизводот број : GL0724Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 180 WНето тежина : 4.2 kgНачин на и тестенини : независна моќ и тестениниНачинот на тестенини доаѓаат од : надолен Удар да излезеТестото време : 5 минути за да се дојде брзо напредПроизвод Големина : 350 * 160 * 300ммВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

кафемашина, полуавтоматична капельная пяна за чай tea капельная

302.40 -50 % BGN 151.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Американската домакински полноавтоматическая млян зърно tea капельная tea

1400.00 -50 % BGN 700.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

еспресо-машина, напълно полуавтоматична парна пяна разтворимо кафе Еспресо кафемашина

336.00 -50 % BGN 168.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BOZY-01G Oil presser домакински маслена преса-машина за фъстъци/ орехи/ бадеми с топъл 530 W фъстъчено масло pressers 110/220 v

481.60 -5 % BGN 458.00

BOZY01 G Масло presser Домаќинство Масло притиснете машина за Кикирики / ореви / бадеми со греење530 W Масло од Кикирики pressers 110 V / 220 VЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Масло PressersМодел : BOZY01 GНапон : 110 V / 220 VФрекфенција : 50 / 60 Hzмоќност : 530 Wбоја : бела / златоПринос : 34kg / hГраница : 35 ммПакување големина : 47.5*44.5*23cmТежина : 8kgКарактеристики : 1...

Новият Н тип машина за пакетиране на чай 2-100g, машина завалки на прах кафе на зърна

256.00 -5 % BGN 243.00

бесплатен превозот 2100g мали сув зачин во прав додатен машина со мерењеОвој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

Многофункционален домакински хранително-вкусовата миксер 30800r / min speed All metal body Food Processor 220v1200w1pc

1078.40 -5 % BGN 1024.00

MXZX1800 Домаќинство Мултифункционална храна миксер 30800r / min брзина Сите метално тело Процесор за Храна 220v1200w1pcСликата покажува : Производ параметриИме : Мултифункционална храна здравствена машинаМодел : MXZX1800Производот број : GL0645Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 1200 WФункција : Цедењето, мелено месо, кршен мраз, мешајќиМесто : десктопКонтрола на брзината : rotate 10 датотекиМаксимален капацитет : 1800mlТежина : околу 6.1 kgДолжина на кабелот за напојување : 1.9 mГолемина на : 22.8 * 24 * 44.7 cmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Интелигентен автоматичен набор от вода, електрически чайник спиране на тока чаена печка защита от прегряване

412.80 -50 % BGN 206.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Висока скорост на Джуса 65% сок от круша винт аспиратор / спирала плодови сокоизстисквачка / спирала сокоизстисквачка за плодове и зеленчуци

BGN 2960.16

Висок juce го оценувате 65% сок од круша Завртка extractor / спирала овошје морнар / спирала цедењето машина за овошје &растителниВнимание ве молам1.ние само на превозот по море.(pease ни даде вашата морско пристаниште кога ќе oder нашата машина)2.На машински делови во контакт со храната е 304 од не ' рѓосувачки челик.3.Морнар се однесува на многу голем овошен сок,мали јадра содржина на вода,како што се јаболка,портокали,јагоди,домати киви овошје и така натаму...

Автоматичен малък машина за рязане на шоколад / вырезывание / извършване на машина chocoalte блок

BGN 1680.00

Автоматско мали чоколадо машина за сечење / сечење / изработка на блок chocoalte машина1 Воведување на Чоколадо хлапак машина за продажба,чоколадо сечење машина1...

Подсластите къща прилагат всички умират бавно сокоизстисквачка 300 W низкоскоростная сокоизстисквачка зеленчуци плодови сокоизстисквачка плодов машини TQ-9 голяма

BGN 168.45

Почеток / Комерцијални Подсладите дома сите аплицира бавно морнар 300 w ниска брзина сок extractor зеленчук овошје морнар овошје машини TQ9 големи Морнар Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : TQ9 голем дијаметар МорнарНапон : 220 VМоќност : 300 WКапацитет : 450 MLТело материјал : пластикаУстата облик : тркалезна правоаголникБрзина : 43rpmПроизвод големина : 24*17*54 cmПакување големина : 35*35*45СМТежина : 7 KGДијаметарот на 75мм голем дијаметар : повеќе не поминуваат многу повеќе време за да исечете овошје, целата храна во 1 минута! Удобен, лесно сок сок.Дебелината дистрибуција пар за публиката на различни вкусови на сладолед! Додадете месо мелење барел за да се задоволат различните потреби!Двојно храна за хранење на устата : голем дијаметар на текст зеленчук во устата, исхрана и едноставен1 минута ротација на 48 (оригинал машина за злато брзина) по хранење брзина толку ниско, како 43 вртежи во минутаСок е новак и на хранливи содржината на сок не е целосно уништенаСупер мотор, ниско ниво на бучава, силна вртежен момент, цеди секоја капка сок!Употребата на бебето контејнери материјал, безбедност на квалитет, чувар на здравјето на вашето семејство

малка автоматична машина за опаковане sachet запечатване на торбичката възглавници

1440.00 -5 % BGN 1368.00

Опис на производот Почитувани купувачи, со цел да се потврди ако оваа машина е точно машина за вас , Кога нарачате , ве молиме да се приложи одговори на поставеното прашање и вашата email ID внимателно...

Нова мода с високо качество еспресо maker използва напълно полуавтоматични пара варене Еспресо кафемашина, полуавтоматична

516.80 -50 % BGN 258.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Сокоизстисквачка кулинарни машина използва многофункциональную сокоизстисквачка за раздробяване и смилане на миксера.

369.60 -50 % BGN 185.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Вертикален тип машина за рязане на 1500KG/HR месо QD/ shredded нож водорасли/ кътър месо, месо slicer

2146.08 -5 % BGN 2039.00

QD вертикален тип месо машина за сечење 1500 KG / HR / рендан кафеави поморските алги машина / месо машина , месо slicerЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion : QD серија е голем вертикален тип, погоден за големи храна или преработка на месо претпријатија, на влезот должина од 350 мм, 120 mm широк...

1PC HA-05 3D smart air fryer домакински 10L крупнотоннажная електрически фритюрник многофункционална машина за пържени картофи 220V

427.20 -5 % BGN 406.00

1 PC ХА05 3 D паметен воздух fryer Домаќинство 10 L голем капацитет Електрични fryerмултифункционални француски помфрит машина 220 VСликата покажува : Производ параметриИме : Интелигентни fryerМодел : HA05 AПроизводот број : GL0647Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 1300 WКапацитет : 10 LНето тежина : околу 6.5 кгГолемина : 450 * 350 * 345mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

(110V 60HZ) Byc-300 Series Tablet Coating Machine / Хапчета Coater Machine, подходящи за най-бояджийски материали

BGN 4992.00

(110 V 60 HZ) BYC300 Серија Таблет Слој Машина / Пилула Coater Машина, погоден за повеќето слој на материјалAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму се и двете 110 V 60 HZ и 220 V 50 HZ за BYC300 Серија Таблет Слој Машина, pls љубезно дозволете ми да знам што е напон во вашето работно место.2.На BYC300 Серија Таблет Слој Машина е испратена од DHL и Fed Ex стандардно од Кина...

Американската tea използва мини-автоматично капково гърне капельная напълно автоматична кафе машина

264.00 -50 % BGN 132.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

високо качество на НС-2200 тежкотоварни търговски пасатор професионален 2200 W, пасатор сокоизстисквачка миксер, кухненски робот нож от неръждаема стомана

BGN 201.60

Hight Квалитет HC2200 Тешки Комерцијални Blender Професионални 2200 W Blender МиксерМорнар Процесор за Храна од не ' рѓосувачки челик СечилотоЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Храна ПроцесориМодел : HC2200Напон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 2200 WКапацитет : 3.6 LМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челик храна одделение лагер, PP школкабоја : црвенаПакување големина : 47*37*30.8 cmТежина : 7.6 kgКонтрола На БрзинатаМулти ФункцијаВлажни и Суви АпликацијаНерѓосувачки Челик Сечење НожДробење мраз во секундиПремиум квалитет, Транспарентен, Практично Нераскинливо СадПрецизната технологија

550 W мощност, 1.2 л мелачка капацитет храни мелачка мусоросборник хранителни отпадъци диспозер отпадъци хранителни отпадъци Диспозеры 110/220 В PVT-B

BGN 148.80

550 W напојување 1.2 L Мелница капацитет храна мелница ѓубре одлагач храна отпад отпад одлагачОтпадоци од храна 110 V / 220 V PVTБЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Отпадоци Од ХранаМодел : PVTБНапон : 110 V / 220 VФрекфенција : 50 / 60 HZМоќност : 550 WБоја : црвена / црна / зелена / синаМелење комора капацитет : 1200mlМотор : DC постојан магнет моторКонтрола на владата : површината воздух прекинувачБрзина : 2800r / минПакување големина : 24.5*24.5*40.5 cmТежина : 6kgКарактеристики : 1.Лесно операција, копче за да се добие, усвојување на воздухот switche,не контакт контрола на повеќе безбеден и удобен,лесно да се работи, копче за да започнете и да престане2.Двоен слој звучна изолација3...

Нов SCJ-1 търговска домакински електрически зеленчукова хеликоптер кнедли зеленчуков пълнеж машина 220 v 400 W 40-60 кг / ч

92.80 -5 % BGN 88.00

Нови SCJ1 Комерцијални Домаќинство Електрични Сечкање Зеленчук Машина КнедлиЗеленчук Кутии Машина 220 V 400 W 4060kg / hЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Зеленчук Шредер МашинаНапон : 220 VМоќност : 400 WПринос : 4060kg / hПакување големина : 44 * 24 * 16cmТежина : 6.5 кг

1 бр. домакински вакуум мерки и теглилки / FoodSaver / основната храна на вакуум мерки и теглилки машина чанта уплътняване

118.43 -5 % BGN 113.00

Домаќинство Вакуум Sealer / Food Saver / Home храна вакуумsealer машина, торба печат машинаОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Карактеристики : Напон : 110 V / 220 VНоминална Фреквенција : 50 HzПроизвод големина : 38 x 15 x 15cmVaccum Режим : АвтоматскиMax...

Нова мода малка американска капельная tea капельная tea

268.80 -50 % BGN 134.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

12L mini Smart table top Soft ice cream maker Desktop small LCD screen ice cream machine

BGN 2200.00

1012 L мини Smart табела врвот Мека сладолед создателот ДесктопСпецификација : Капацитет на производство : 1012 L / HГлавното напојување : 220 V 50 HZМоќност : 850wДимензија (mm) : 210*554*740 ммМашина за детали :

Нов продукт 2017 автоматична опаковъчна машина за чай от пакетчета / захарно пакетираща машина/опаковъчна машина за кафе

1280.00 -5 % BGN 1216.00

Супер Квалитет Гранули,Чај,грав,шеќер,сол,Прашок за Автоматско Чај Торба за Пакување Машина Опис на ПроизводотОвој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.