• Новинка
1PC HA-05 3D smart air fryer домакински 10L крупнотоннажная електрически фритюрник многофункционална машина за пържени картофи 220V

1PC HA-05 3D smart air fryer домакински 10L крупнотоннажная електрически фритюрник многофункционална машина за пържени картофи 220V

резултат:
BGN 427.20
BGN 406.00 -5 %

Брой продукти
Налично


1 PC ХА-05 3 D паметен воздух fryer Домаќинство 10 L голем капацитет Електрични fryer
мулти-функционални француски помфрит машина 220 V
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : Интелигентни fryer
Модел : HA-05 A
Производот број : GL0647
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 1300 W
Капацитет : 10 L
Нето тежина : околу 6.5 кг
Големина : 450 * 350 * 345mm
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.
Производ параметри

Подробности

Цвят:
220V
търговска марка:
LZHZXY
Напрежение На Тока (В):
220V
Обемът на работната купички (чаши):
10л
Номер На Модела:
ХА-05А
Мощност (W):
1300 W
Функция:
Интелигентна фритюрник
документ:
Друго
Аксесоари:
Друго
Температура:
30-250 градуса
Име:
Интелигентна въздушна фритюрник

Избор на купувачи

малка автоматична машина за опаковане sachet запечатване на торбичката възглавници

1440.00 -5 % BGN 1368.00

Опис на производот Почитувани купувачи, со цел да се потврди ако оваа машина е точно машина за вас , Кога нарачате , ве молиме да се приложи одговори на поставеното прашање и вашата email ID внимателно...

(220V 50HZ)лакировочная машина таблетки серия BYC-300 / машина Coater хапчета

BGN 5040.00

(220 V 50 HZ) BYC300 Серија Таблет Слој Машина / Пилула Coater Машина, погоден за повеќето слој на материјалAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму се и двете 110 V 60 HZ и 220 V 50 HZ за BYC300 Серија Таблет Слој Машина, pls љубезно дозволете ми да знам што е напон во вашето работно место.2.На BYC300 Серија Таблет Слој Машина е испратена од DHL и Fed Ex стандардно од Кина...

Американската домакински полноавтоматическая млян зърно tea капельная tea

1400.00 -50 % BGN 700.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Нова мода малка американска капельная tea капельная tea

268.80 -50 % BGN 134.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Сепаратор на месо от домашни птици и кости от неръждаема стомана голям капацитет автоматичен / Deboner

BGN 35198.40

Висок Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Месо од Живина и Коските Сепаратор / Deboner​ве молиме контакти со мене, ако сакате да брод од страна на морето, јас ќе ги провери најниска превозот цена за вас.Краток вовед на месото и коските на сепараторТоа е погоден за механички debone за живина и зајаци, да се направи мелено месо, колбаси, месо за хамбургер, месо топката и dimpling, и др.Оваа машина е лесна за прилагодување и чистење...

високо качество на НС-2200 тежкотоварни търговски пасатор професионален 2200 W, пасатор сокоизстисквачка миксер, кухненски робот нож от неръждаема стомана

BGN 201.60

Hight Квалитет HC2200 Тешки Комерцијални Blender Професионални 2200 W Blender МиксерМорнар Процесор за Храна од не ' рѓосувачки челик СечилотоЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Храна ПроцесориМодел : HC2200Напон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 2200 WКапацитет : 3.6 LМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челик храна одделение лагер, PP школкабоја : црвенаПакување големина : 47*37*30.8 cmТежина : 7.6 kgКонтрола На БрзинатаМулти ФункцијаВлажни и Суви АпликацијаНерѓосувачки Челик Сечење НожДробење мраз во секундиПремиум квалитет, Транспарентен, Практично Нераскинливо СадПрецизната технологија

Машина за спагети домакински полноавтоматический електрически кнедли кожата чайник многофункционален малък тесто, пасатор процесор юфка чайник

473.60 -5 % BGN 450.00

Тестенини машина за Домаќинство целосна автоматска електрични dumpling кожата создателот мултифункционален мали тесто blender процесор Глупак производителПроизводот покажуваПроизвод параметри : Име : Тестенини машинаМодел : PAM181 WПроизводот број : GL0724Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 180 WНето тежина : 4.2 kgНачин на и тестенини : независна моќ и тестениниНачинот на тестенини доаѓаат од : надолен Удар да излезеТестото време : 5 минути за да се дојде брзо напредПроизвод Големина : 350 * 160 * 300ммВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Xeoleo домакински tea 5 бара Еспресо кафе 240 мл еспресо машина 750 W автоматична машина за Еспресо, 220 В

232.00 -20 % BGN 186.00

Забелешка : Ако изберете 110v ,ние ќе испрати трансформатор за вас ,не значи дека машината е 110v Модел : CF2008Напон : 220v / 50hzНапон : 750 WТежина : 1.5 килограмиПритисок : 5 BarПроизвод големина : 235*165*300ммКапацитет : 240ml

Сокоизстисквачка кулинарни машина използва многофункциональную сокоизстисквачка за раздробяване и смилане на миксера.

369.60 -50 % BGN 185.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

с мотор UD9FQ-600 царевична Мелница слама молотковая мелница

BGN 3104.00

со моторни UD9 FQ600 пченка слама дробилката чекан мелница ако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас...

Нов SCJ-1 търговска домакински електрически зеленчукова хеликоптер кнедли зеленчуков пълнеж машина 220 v 400 W 40-60 кг / ч

92.80 -5 % BGN 88.00

Нови SCJ1 Комерцијални Домаќинство Електрични Сечкање Зеленчук Машина КнедлиЗеленчук Кутии Машина 220 V 400 W 4060kg / hЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Зеленчук Шредер МашинаНапон : 220 VМоќност : 400 WПринос : 4060kg / hПакување големина : 44 * 24 * 16cmТежина : 6.5 кг

1 бр. домакински вакуум мерки и теглилки / FoodSaver / основната храна на вакуум мерки и теглилки машина чанта уплътняване

118.43 -5 % BGN 113.00

Домаќинство Вакуум Sealer / Food Saver / Home храна вакуумsealer машина, торба печат машинаОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Карактеристики : Напон : 110 V / 220 VНоминална Фреквенција : 50 HzПроизвод големина : 38 x 15 x 15cmVaccum Режим : АвтоматскиMax...

еспресо-машина, напълно полуавтоматична парна пяна разтворимо кафе Еспресо кафемашина

336.00 -50 % BGN 168.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Нов продукт 2017 автоматична опаковъчна машина за чай от пакетчета / захарно пакетираща машина/опаковъчна машина за кафе

1280.00 -5 % BGN 1216.00

Супер Квалитет Гранули,Чај,грав,шеќер,сол,Прашок за Автоматско Чај Торба за Пакување Машина Опис на ПроизводотОвој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

кафемашина, полуавтоматична капельная пяна за чай tea капельная

302.40 -50 % BGN 151.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Кафемашина в търговската бъчва вода 304 неръждаема стомана автоматично боилер 20л регулируема топъл чай мляко защита от прегряване

561.60 -50 % BGN 281.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.