• Новинка
ZONESUN FREE SHIPPING изтичане date ribbon coding label printer hot ribbon coder за этикетировочной машини LT-50

ZONESUN FREE SHIPPING изтичане date ribbon coding label printer hot ribbon coder за этикетировочной машини LT-50

резултат:
BGN 600.88
BGN 547.00 -9 %

Брой продукти
Налично


датум кодирање на печатач за топла лента coder /СЕРИЈА КОД ПЕЧАТАЧ
топол печат coder е компатибилен со повремени вертикална пакување машини и машини за запечатување како што се пополнување на машини и млеко, пакување, машини и храна за пакување машини за печатење датум код и број на серија, број, итн.
Тоа се карактеризира со компактни димензии, лесен за инсталација, едноставна операција и лесно одржување.
Карактеристики :
1 Hot печат се користи; читливи карактери.
2 Special карактер размена структура го прави тип полесно да го замени.
3 Тоа е погоден за повеќето од пакување материјали вклучувајќи пластика, кожа,текстил и хартија итн.
Спецификација :
4 Брзина : Максимум.......80-150 пати/мин
5 Печатење Област............Една Линија : 4mm×35mm, околу 15 знаци;
............Дупли Линии : 8mm×35mm,околу 30 карактери.
6 Топол печат..............Максимална Ширина : 35mm
7 Електрични барање...220 v, 50 hz, 200w
8 Тежина.............5kg
Овој код печатач користи за датумот етикетирање машина. како слика.

Подробности

търговска марка:
ZONESUN
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
LT-50D
Източник На Захранване:
инструкция
Тип:
labeller машина

Избор на купувачи

2+10 двойни квадратна тенджера Тайланд пържен лед rol машина цифрово управление на машина за сладолед голяма тенджера лед преобръщане на машината продажба

BGN 2320.00

2+10 двоен квадрат пан тајланд пржени мраз rol машина дигитална контрола сладолед машина биг пан мраз roll машинаЌе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Море ahipping : машина ќе биде предаден од страна на морето, и само ги испратите на вашиот близина на морско пристаниште , ќе се направи царинење и ги собереш таму ,се потребни околу 30 дена , ако ви се допаѓа ова, pls контактирајте со насВоздухот превозот : машина ќе биде предаден од страна на морето, и само ги испратите на вашиот близина на воздухот пристаниште , ќе се направи царинење и ги собереш таму ,потребни околу 710 дена , ако сакате оваа pls контактирајте со насЕкспрес испорака : машина ќе биде предаден од експрес, вратата да се dor , испратите на вашиот doorplace , треба околу 58 дена , може да се направи нарачка овде директно или контактирајте со нас♦ Воведувањето На Фрид сладолед Roll Машина 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата...

Непрекъснато алуминиева машина за запечатване на капака на индукция на 20-50mm или 50-120MM

1120.00 -5 % BGN 1064.00

100% Гаранција Фабрика Цена Континуирано Алуминиумска Фолија Индукција Sealer ♦Опрема Воведувањето Континуирана индукција запечатување се користи главно за неметал шише со навој пластика капа, стаклено шише шише итн...

24V 300KG/H търговска машина за сок от захарна тръстика экстрактора сок от захарна тръстика, неръждаема стомана електрическа машина за сок, захар

1808.00 -5 % BGN 1718.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Американската tea домакински полноавтоматическая соев прах капе чай tea капельная

836.80 -50 % BGN 418.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Малка полноавтоматическая вакуумно пакетираща машина герметизирующая домакински герметизирующую машина за вакуумно храни машина

55.25 -6 % BGN 52.00

Мал целосно автоматско вакуум пакувања запечатување машина домаќинство запечатување машина вакуум храна машина 1pc Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Пакет се вклучени : 1 * VS1000 запечатување машина

220V мечка електрически Тестомеситель 5L Полноавтоматический хранително-вкусовата с миксер на крем яйце колотушка хранително-вкусовата смесител за жена подарък кух

416.00 -5 % BGN 395.00

Производ параметри : Напојување : 220 V Капацитет : 5 L Брзина регулатива : 6 менувач Моќност : 1000 W Производ големина : 384*236*327mm сад за Мешање материјал : не ' рѓосувачки челик Стандардни додатоци : Тесто Кука, Рамни Beater,Сад за Мешање,Жица Камшик предности на производите : 1...

Електрическа кана основната част на саксията медицина голям капацитет zhengpin 4L електрическа консервиране на банката

344.00 -50 % BGN 172.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

За чантата

15998.40 -15 % BGN 13599.00

На погрешен начин и на вистински начин да се намали торба:Под кои околности доведе до машината не може да вакуум не машина проблем, како што следува : Причината за вакуум торба или торба кршење...

1PC ES300-12 10 Полуавтоматный замразени мелачка за месо агнешко рязане на машина с ръководство на английски

BGN 423.78

1 PC ES30012 10" Полуавтоматска Замрзнато МесоSlicer Рент А Кар Попуст Сечење Машина Со Англиски УпатствоЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Карактеристики : 1.Целото тело користи висок квалитет на алуминиум, добри производ микс, убава дизајн.2.Сечилото е направен од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, ја потврдува со меѓународните санитарни стандарди.3.Подобрена лого дизајн, да работат повеќе непречено, полесно да се чисти, цврсти и издржливи.4.Новиот дното плоча е направена од алуминиум, поцврсти, потрајни и убава.5.Новиот рачка, побезбеден и убава.6.Машината предвидува острилка, кои помагаат што повеќе да ги користат удобен , како и зајакнување на безбедноста.7.На база исто така, може да биде обоен во различни бои или се полира.Спецификации : Сечење дебелина : 0.212mmДолжина на ножот : 200mmМоќност : 0.42 KWНапон : 110 V / 220 V

1PC ръчно маслен натиснете арахисовые ядки, семена маслен съобщение/Экспеллер маслен аспиратор машина

BGN 111.90

Прирачник Масло Притиснете Кикирики Ореви, Семиња, Масло Притиснете / Expeller Масло Extractor МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35фотографијата покажува : ОписНаправете свој маслонерѓосувачки челик компоненти.Рачно управувани.За користење со кикирики, сонцето брашно, силување семе, бадеми, соја..(Не се погодни за маслинки)Производи Спецификации : Суровини : 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликТежина : 3 KG.Manual Притиснете МаслоНашите производи се сосема новиЛесен за ракувањеСо помош на нашите овој вид на производ, можете да добиете на зелен, природни и чисто масло од Притискање на Кикирики, сончогледово семе, чај семе, сусам, орев, маслиново масло, кокосово масло и др...

Автоматично вакуум хранително-вкусовата уплътнител, домакински консервация на хранителни продукти, пластмасови опаковки, вакуумно фолио герметизирующая машина

190.40 -5 % BGN 181.00

Автоматско вакуум храна sealer домаќинство чување на храната пластична амбалажа вакуум филмот запечатување машинаСликата покажува : Примена : Ефект Покажуваат : Забелешка : Друг вид на овој вид машина за факултативна

(110В / 50HZ) Висококачествена електромагнитна непрекъснато машина за запечатване на алуминиево фолио индуцирования, автоматични теглилки машини уплотнителя индуцир

BGN 3040.00

(110 V / 50 HZ) Висок Квалитет Електромагнетни Континуирано indution Фолија Запечатување Машина,Авто Indution Sealer Машина за Автоматска SealerВовед Оваа машина не може да се користи за метал капа,машината е направена од Нерѓосувачки Челик, во согласност со GMP барање...

висококачествени кафе, чай, мляко ,соево мляко, сок, мляко, чай пластмасова чаша лак за 360~700cc пузырьковый чай герметизирующая машина

828.80 -10 % BGN 746.00

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.Објектот спецификитеПримена : Пијалоци како што се кафе, чај ,млеко, Сојаграв млеко, сокМоќност : 350 WТип : mannul Запечатување МашинаУправувано Од Лице Тип : Електричнидруги име : Притисок филм машинаМатеријал За Пакување : ПластичниБрој на модел : ХЛ802 DПакување Тип : Чаша Опис На ПроизводотВоведТука ние се нудат сосема нов стил и издржливи boba чај првенство запечатување машина...

7 литра електрически миксер, стелажи, миксер за хранене, пасатор, храна, торта/яйце / миксер тесто, млечни шейкове, миксер мляко

371.20 -15 % BGN 316.00

1000 W Стојат миксер со сад за мешањеПроменлива брзина на прилагодување (6 брзини)Tiltable главаДоаѓа со голем 7 L нерѓосувачки челик сад за мешањеПластични домување,метална топка со долга трајност.Вклучува тестото кука и рамни beater прилозиЖица whisk прилогВклучува фрлаат штит (додадете дополнителни состојки преку цевка)Напон и Фреквенција : 220 V, 50 hzПакување Големина : 430*430*280mm / ЦтнПакет Содржина : 1 x Стојат миксер1 x 7 L мешање лак1 x Beater прилог1 x Whisk прилог1 x Тестото кукаУпатството заКако 7 L сад е премногу висока,така што нема да има пластичен капак.Кога инсталирате platic поклопец, раководител на штандот миксер не може да надолу.Но, 5 L сад се земе со пластичен капак.Вистински слики :

Малка Машина За Запечатване На Вакуум Икономии За Храна, Плодоовощей, Зеленчуци, Морски Дарове,Месо

184.00 -5 % BGN 175.00

Спецификација : Напон : 200 V AC / 50 HzМоќност : 100 WMax.Ширина : Компактна големина вакуум храна sealer за ( 28 CM) широк вреќи и ќеси ролниТежина : 1.3 КГ ( =2.87 lbs)Димензија : 35*14.5*8.5 см (=13.78*5.71*3.346 инчи) (L x W x H)Vacumm Степен : 65 KPa~85 KPaПечатup Време : 610 секундиВакуумтранспорт+Печатup Време : 1020 секундиФункција : Нов дизајн во microcomputer меморија оперативен систем и електромеханички интеграција Со VACUMM ПЕЧАТ копчето за да се заврши Вакуумтранспорт и печатup автоматски и интелигентно...

Автоматична машина peelingmachine фъстъци / печено във фурната кожа фъстъци като машина за лющене / автоматична машина за лющене на фъстъци

BGN 1344.00

Автоматско од кикирики пилинг машина / Печени кикирики кожата, отстранување на пилинг машина / Automatic од кикирики пилинг машинаТехнички параметриМоделUDTPG200Големина(мм)1200*500*1200Тежина(кг)150Половина зрно го оценувате6%Лединка го оценувате96%Напон(v)380 / 220Фреквенција(Hz)50Капацитет(кг / час)200250Главниот мотор моќност(kw)1.6Помошен мотор(kw)0.71.5

SHIPULE Безплатна доставка малък 3-4 души с интелектуални готвене на ориз готварска печка

BGN 384.00

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Бесплатен Превозот Мали 34 луѓе со интелегентни готвење ориз шпоретPrameters на SHIPULE Бесплатен Превозот Мали 34 луѓе со интелегентни готвење ориз шпоретПроизвод Модел SHIPULE Бесплатен Превозот Мали 34 луѓе со интелегентни готвење ориз шпоретПроизвод Модел SHDFB051Номинална Напон 220 VНоминална Моќност 900 WКапацитет 5 LТежина за 3,9 КГЛагер Metrial 535 дебели двојно спреј лагерНоминална Фреквенција 50 HZДимензија 418285280 MMГреење метод тридимензионални греењеПриказ на SHIPULE Бесплатен Превозот Мали 34 луѓе со интелегентни готвење ориз шпоретShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

нож мелница нож месомелачка нож за рязане на месо, QE

BGN 416.67

месо машина сечилото Месо сечилото на нож за QE месо сечење machin Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Ова производство се 100% нови, тоа е безбедноста за useing и висок квалитет, тоа е погоден за возраст >3 години!!Answer : ___________________________ Note : Сечилото може да прилагодите од 2,5 mm35mm, pls контактирате ако не можете да изберете од опција.Сликата покажуваЗабелешка : освен тоа, имаме и некои други видови на Гумени Тело Bopper за вашето купување,ние покажува некои сликата подолу, pls ме контактирате доколку имате потреба од нив, ви благодариме!!Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производоти плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

35-40kg/h търговска машина тестени изделия, електрическа машина машина спагети тестени изделия, машина за спагети домочадца с най-добро качество

BGN 883.20

Електрични Тестенини Глупак машинаСпецификација : ИмеТестенини машинаМоделDZM350КорисничкиYesМоќност1500wНапон220v / 50hzТежина81kgГолемина500*350*860mmDZM350 капацитет за 3540kg / hако сакате ПОГОЛЕМ капацитет, ве молиме кликнете подолу на сликата : Детали : Една машина за слободни со еден нож, 3мм / 9mm или 2mm / 6mm...

Автоматична машина LD-88А таблетки машини вода хапчета мед машини хапчета домочадца създател хапчета медицина малка

524.00 -5 % BGN 498.00

Автоматско медицина пилула машина за мали апарати за домаќинство пилула машина мед пилула машина вода апчиња машинаОпис На Производот : Модел : LD88 AНапон : 220v / 50 HzМоќност : 280wМатеријал : алуминиум легура + нерѓосувачки челикБрзина : 1440r / минТежина : од 21kgr.големина на : 625 * 210 * 300 ммекориснички : ДАКапацитет на производство : 25kg / h Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Мечка двоен контрол на температурата мултифункционален гореща пот на общежитието малка електрическа печка

148.78 -7 % BGN 138.00

Мечка Двојна Контрола на Температурата Мултифункционални Жешко Тенџере Дом Мал Електричен ШпоретНапон : 220 VПриклучок : plug КинаМоќност : 600 WМатеријал : нерѓосувачки челикПроизвод големина : 178*218*236mmТенџере капацитет : 1.2 LSteamer капацитет : 1.0 LФункција : 1,9.5 час термин, поудобно2, може да се готвење, каша, супа, Топло тенџере, готвење, греење на вода, топлина зачувување, десерт

Slicer 110V/220V/ Кътър месо, неръждаема стомана, тенис на тип машина за рязане на месо, месо от джолан

843.20 -5 % BGN 801.00

Нерѓосувачки Челик Месо Slicer 1 10 V / 220 V / Машина Десктоп Тип на Месо Машина Месо Машина за СечењеСликата покажува : Спецификации : Моќност : 550 WНапон : 110 VProducivity : 250kg / hТежина : 33kgГолемина : 45*32*43cmПотешко специјален нерѓосувачки челик сечилото,машина е од нерѓосувачки челик.Сечење дебелина : 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 MM(ножеви големина изберете само еден)Забелешка : ве Молиме кажете ни која дебелина сакате по се направи исплата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.