• Новинка
Многофункционален домакински хранително-вкусовата миксер 30800r / min speed All metal body Food Processor 220v1200w1pc

Многофункционален домакински хранително-вкусовата миксер 30800r / min speed All metal body Food Processor 220v1200w1pc

резултат:
BGN 1078.40
BGN 1024.00 -5 %

Брой продукти
Налично


MX-ZX1800 Домаќинство Мулти-функционална храна миксер 30800r/min брзина Сите метално тело Процесор за Храна 220v1200w1pc
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : Мулти-функционална храна здравствена машина
Модел : MX-ZX1800
Производот број : GL0645
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 1200 W
Функција : Цедењето, мелено месо, кршен мраз, мешајќи
Место : десктоп
Контрола на брзината : rotate 10 датотеки
Максимален капацитет : 1800ml
Тежина : околу 6.1 kg
Должина на кабелот за напојување : 1.9 m
Големина на : 22.8 * 24 * 44.7 cm
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.

Подробности

Цвят:
220V
търговска марка:
LZHZXY
Номер На Модела:
MX-ZX1800
Мощност (W):
1200 W
Напрежение На Тока (В):
220V
Функция:
Многофункционална машина за здравето на храна
документ:
Друго
Аксесоари:
Друго
Име на продукта:
Многофункционална машина за здравето на храна
Номер На Продукта:
GL0645
режим:
MX-ZX1800
Напрежение:
220v
силата на:
1200 W
Функция:
Pressers сок, кайма, натрошен лед, разбъркване
контрол на скоростта:
обрат 10 файлове
Максимум капацитет от:
1800 мл
Тегло:
about 6.1kg
Размер:
22.8 * 24 * 44.7cm

Избор на купувачи

Donlim Електрическа Мини Преносим Сокоизстисквачка Домакински Сок

191.98 -5 % BGN 182.00

Donlim Електрични Мини Преносни Морнар Домаќинство СокНапон : 220 vПриклучок : plug КинескиЕнергија : 300Капацитет : голема чаша : 600 ml + мала чаша : 300 mlВкупно : 1.2 kgГолемина на : 272 * 181 * 270 мм

DZ-2SE Hot sales Food Vacuum Sealer Комплекти food vacuum sealer machine food vacuum packaging machine vacuum sealer

105.60 -5 % BGN 100.00

DZ2 SE Топла продажба на Храна Вакуум Sealer Колекции храна вакуум sealer машина храна вакуумско пакување машина вакуум sealerОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Функција : Вакуум машина без вакуум торба лимит, Не бараат посебни торби како текстура кеси,Било вакуум кеси може директно да ги користите на вакуум...

Нов продукт 2017 автоматична опаковъчна машина за чай от пакетчета / захарно пакетираща машина/опаковъчна машина за кафе

1280.00 -5 % BGN 1216.00

Супер Квалитет Гранули,Чај,грав,шеќер,сол,Прашок за Автоматско Чај Торба за Пакување Машина Опис на ПроизводотОвој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

Американската домакински полноавтоматическая млян зърно tea капельная tea

1400.00 -50 % BGN 700.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Машина за бръснене на снежната на лед машина за смачкване на ледени блокове електрическа Дробилка обръсна лед машина за лед, ZF

BGN 416.00

Снег мраз бричење машина мраз блок дробење машина електрични мраз дробилката Избричи Мраз МашинаТехнички параметар : Бричење на ветер : Fine1.36kg / минутаCommon1.56kg / минутаДебела 9.5 kg / minМраз блок Макс...

BOZY-01G Oil presser домакински маслена преса-машина за фъстъци/ орехи/ бадеми с топъл 530 W фъстъчено масло pressers 110/220 v

481.60 -5 % BGN 458.00

BOZY01 G Масло presser Домаќинство Масло притиснете машина за Кикирики / ореви / бадеми со греење530 W Масло од Кикирики pressers 110 V / 220 VЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Масло PressersМодел : BOZY01 GНапон : 110 V / 220 VФрекфенција : 50 / 60 Hzмоќност : 530 Wбоја : бела / златоПринос : 34kg / hГраница : 35 ммПакување големина : 47.5*44.5*23cmТежина : 8kgКарактеристики : 1...

(220V 50HZ)лакировочная машина таблетки серия BYC-300 / машина Coater хапчета

BGN 5040.00

(220 V 50 HZ) BYC300 Серија Таблет Слој Машина / Пилула Coater Машина, погоден за повеќето слој на материјалAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму се и двете 110 V 60 HZ и 220 V 50 HZ за BYC300 Серија Таблет Слој Машина, pls љубезно дозволете ми да знам што е напон во вашето работно место.2.На BYC300 Серија Таблет Слој Машина е испратена од DHL и Fed Ex стандардно од Кина...

Автоматичен малък машина за рязане на шоколад / вырезывание / извършване на машина chocoalte блок

BGN 1680.00

Автоматско мали чоколадо машина за сечење / сечење / изработка на блок chocoalte машина1 Воведување на Чоколадо хлапак машина за продажба,чоколадо сечење машина1...

Кафемашина, електрическа кана от неръждаема стомана, електрическа кана за автоматично изключване

118.40 -50 % BGN 59.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Подсластите къща прилагат всички умират бавно сокоизстисквачка 300 W низкоскоростная сокоизстисквачка зеленчуци плодови сокоизстисквачка плодов машини TQ-9 голяма

BGN 168.45

Почеток / Комерцијални Подсладите дома сите аплицира бавно морнар 300 w ниска брзина сок extractor зеленчук овошје морнар овошје машини TQ9 големи Морнар Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : TQ9 голем дијаметар МорнарНапон : 220 VМоќност : 300 WКапацитет : 450 MLТело материјал : пластикаУстата облик : тркалезна правоаголникБрзина : 43rpmПроизвод големина : 24*17*54 cmПакување големина : 35*35*45СМТежина : 7 KGДијаметарот на 75мм голем дијаметар : повеќе не поминуваат многу повеќе време за да исечете овошје, целата храна во 1 минута! Удобен, лесно сок сок.Дебелината дистрибуција пар за публиката на различни вкусови на сладолед! Додадете месо мелење барел за да се задоволат различните потреби!Двојно храна за хранење на устата : голем дијаметар на текст зеленчук во устата, исхрана и едноставен1 минута ротација на 48 (оригинал машина за злато брзина) по хранење брзина толку ниско, како 43 вртежи во минутаСок е новак и на хранливи содржината на сок не е целосно уништенаСупер мотор, ниско ниво на бучава, силна вртежен момент, цеди секоја капка сок!Употребата на бебето контејнери материјал, безбедност на квалитет, чувар на здравјето на вашето семејство

с мотор UD9FQ-600 царевична Мелница слама молотковая мелница

BGN 3104.00

со моторни UD9 FQ600 пченка слама дробилката чекан мелница ако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас...

Електрическа кана домакински мини електрически 304 неръждаема стомана 1.2 малък врящия чай

136.00 -50 % BGN 68.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

EU популярна цена машини за принтер печат, 3d гореща за продажба

BGN 192.00

ЕУ популарни 3d печатач печатење машина цена топла за продажбаОпис На Производот3d печатач печатење машина цена параметар Објект Cofee печатач Модел Knq Напон 110220v Моќност 200w Големина 27*34*41cm Н W 10kg G...

Електрическа кана термос 304 неръждаема стомана автоматична ел. защита от прегряване

385.60 -50 % BGN 193.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Начало многофункционална машина хранителна добавка G6F интелигентен горещ миксер хранителна добавка 220V 1бр

440.00 -5 % BGN 418.00

Дома мултифункционален додаток во исхраната машина G6 F интелигентни топла бебедодаток во исхраната миксер 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Нето тежина : 2.6 kgПроизвод Големина : 295 * 210 * 220mmВлезен напон : 220 VТоплинска моќ : 450 WМешање на моќ : 120 W (овошје и зеленчук : 300g варено месо : 200g)Резервоарот максимален капацитет : 390mlПарен кошница солидна капацитет : 500gМешање првенство максимален капацитет : 750mlМешање на купот на минималниот капацитет : 150mlЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

Машина за спагети домакински полноавтоматический електрически кнедли кожата чайник многофункционален малък тесто, пасатор процесор юфка чайник

473.60 -5 % BGN 450.00

Тестенини машина за Домаќинство целосна автоматска електрични dumpling кожата создателот мултифункционален мали тесто blender процесор Глупак производителПроизводот покажуваПроизвод параметри : Име : Тестенини машинаМодел : PAM181 WПроизводот број : GL0724Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 180 WНето тежина : 4.2 kgНачин на и тестенини : независна моќ и тестениниНачинот на тестенини доаѓаат од : надолен Удар да излезеТестото време : 5 минути за да се дојде брзо напредПроизвод Големина : 350 * 160 * 300ммВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Американската tea използва мини-автоматично капково гърне капельная напълно автоматична кафе машина

264.00 -50 % BGN 132.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.