• Новинка
Нови постъпления кафява пола, ръчно изработени Fit 43 см New Baby Born Zapf най-добрият подарък за деца-безплатна доставка(само за дрехи)

Нови постъпления кафява пола, ръчно изработени Fit 43 см New Baby Born Zapf най-добрият подарък за деца-безплатна доставка(само за дрехи)

резултат:
BGN 4.78
BGN 4.00 -16 %

Брой продукти
Налично

Опис - - тоа не е вклучуваат кукла
Гледате нова симпатична Фустан
на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Унисекс
Материал:
Плат
Форма:
1/3
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Предупреждение:
>3years старите
Размери:
43см
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
търговска марка:
luckdoll
Тип:
Аксесоари
Номер На Модела:
N1014

Избор на купувачи

мека играчка плюшен голяма от 75 см, зелена костенурка карикатура костенурка мека кукла прегръдки възглавница подарък за рожден ден s0995

143.98 -47 % BGN 76.00

објектот е за 75см играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

20 целият силикон reborn baby dolls toys момиче 50cm baby born dolls for children gift princess reborn real alive фалшив дете

210.67 -39 % BGN 129.00

Девојка куклаГолемина : околу 50 cmТежина : околу 1.2 kgМатеријал : Увезени силикони производство, се чувствуваат мека,Оваа кукла е без платно кукли мека тело;Ако премногу мека и полна пластична кукла зглобовите лесно да падне;Бебето може да седи или лежи, не ќе застане; кукла може да се добие во вода.Очи : Тајван е високоодделение акрилик очите, очите не можат да трепкаКоса : увезени mohair вграден, мека и нежна.

меки пълнежи играчка голям от 100 см, бежов котка играчка плюшен прекрасен коте надолу памук е много мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0659

207.98 -47 % BGN 110.00

објектот е за 100cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 13 см мерка разлика...

стенжорн (stenzhorn) Bjd sd кукла главата многонишковите чиву-елф цвят на кожата

BGN 32.00

Драги пријатели : Добредојдовте на нашиот магазин Оваа практика шминка глава не вклучува очи и шминка.Нашите боја мостра се како што следува : треба друга боја може да ја поврзуваме

60 cm винил Reborn Toddler Baby Doll Toys 23 инча реалистични, силиконови момичета кукла Принцеса бебета подарък за рожден Ден момите играят в къщата

266.99 -34 % BGN 176.00

Descrip рање : Големина : 60 cm Тежина : Околу 1.8 kg Структура : 3 / 4 главата и екстремитетите е мек силикон , памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да биде активности, можат да седат лаже; не може да стои, не може да се зборува; може да не влегува вода Очи : Тајван високоодделение акрилик очи, очи да не трепка Коса : Увезени коса, ставете перика, мека и лесно да се грижи , може да се испрскаат надвор од различни стил, може да се чистат .

Направи си САМ куклена къща миниатюрна дървена кукла миниатюрни мебели за спалня модел на сграда за детски играчки, подаръци за Рожден Ден M003

BGN 46.38

Големина на : Заврши големина : околу 16*16*13cmТежина : околу 1 кгДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.Плаќање : 1...

мека играчка голяма 90 см склонная панда играчка плюшен мека кукла Спящата възглавница подарък за рожден ден s0986

159.98 -47 % BGN 85.00

објектот е за 90cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

около 40 см прекрасна карикатура пингвин играчка плюшен пингвин мека кукла за подарък за рожден ден s0580

60.78 -47 % BGN 32.00

објектот е за 40cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 13 см мерка разлика...

малък творчески моделиране на крилата на гарвана модел пяна и кожа Черен Гарван птица кукла подарък от около 22 см 1798

56.00 -46 % BGN 30.00

опис : големината е околу 22 cm.Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

Сладък коледен номер diy куклена къща миниатюрни мебели играчка миникартинка дървен Куклен дом Весела Коледа подаръци Y001

BGN 41.04

Големина на : Заврши големина : околу 13*13*17cmТежина : околу 0.8 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светла3, Дрвена рамка (рефус)4, Прашина маскаКарактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

голяма 60 см карикатура костенурка плюшен играчка светло зелена костенурка много мека кукла хвърли възглавница играчка, подарък за рожден ден s0903

111.98 -47 % BGN 59.00

објектот е за 60cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

4 бр./лот чист ръчно 1/6 кукла аксесоари вязаный пуловер, ръчно изработени върхове палто рокля облекло за кукли Барби подаръци за момичета, играчка

33.09 -30 % BGN 23.00

4pcs / многу Чиста Прирачник 1 / 6 Кукла Додатоци Плетени рачно изработени Џемпер Блузи Грб Фустан Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.Количината е 4pcs во вкупно, 1pc за секоја боја.

гарнитурата плюшен играчка огромен 220 см карикатура зелен крокодил плюшен играчка мека кукла Спящата възглавница творчески подарък за рожден ден s0900

319.98 -47 % BGN 170.00

објектот е за 220cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

Кукла с аксесоари Baby Born кукла дрехи, мода, стил панталон + яке костюм е 43 см Zapf Baby Born 16-18 см T9

6.99 -14 % BGN 6.00

Состојба : Нова, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) Напомена : Елементи, вклучувајќи облека само ,не се вклучуваат на кукла...

Безплатна доставка, 2017 нова мода ръчно изработени черна кукла дрехи за Барби, кукла Blythe аксесоари за Барби, момичета СДФ

8.67 -8 % BGN 8.00

Пакет : 1pcs облекаНапомена : Не вклучувајќи кукла или други додатоциКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Облека за оригиналниот кукли...

35-50 см жаба принц скъпа жаба играчка плюшен деца любителите на рожден ден, подарък за Коледа празничен подарък безплатна доставка за домашни любимци кукла

22.38 -11 % BGN 20.00

Сосема нов, со оригиналниот записMearsurement : прибл 3550 CM во HighthКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен...

голяма творческа имитация колоритен играчка папагал пяна и пера голям модел папагал, около 65 см

200.00 -47 % BGN 106.00

опис : големината е околу 65 cm .здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

гарнитурата играчки големи 85 см сладки кафяви маймуни плюшени играчки, облечени в палта маймуна мека кукла прегръдки възглавница подарък за рожден ден s0561

175.98 -47 % BGN 93.00

објектот е за 85cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

творческа играчка голям 45 см прекрасен коала плюшен играчка лист коала мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0983

127.98 -47 % BGN 68.00

објектот е за 45см играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

Плюшен играчка мека кукла карикатура на китайската династия Цин первоапрельский Деня на шегата забавна труп зомбита дете, подарък за рожден ден подарък за коледа 1

28.77 -6 % BGN 27.00

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат кругДраги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Ви благодарам многу!Кадифен играчки полнети кукла цртан филм Кинески Кинг Династијата април Будала Ден смешно Труп зомби бебе роденденски подарок божиќ сегашноста 1pcМатеријал : кадифенДодатен : PP памукСтил : зомбиБоја : како на сликата покажува,различни серија,бојата се малку различни,но дизајнот е ист!Големина : за 45см 55cm може да се изберат,на 65cm големина еден е премногу голема,треба да плаќаат екстра превозот надомест,ако сакате да се купи тоа,ве молиме контактирајте со нас!Тежина : околу 0.3 kg на 0,4 kgЗа големината : како и сите кадифен играчки е направен од страна на лица, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата...

Направи си САМ куклена къща миниатюрна стая дървена Кукла къща дървена сграда модел модел мебели за детски играчки, подаръци за Рожден Ден D017

BGN 39.98

Големина на : Заврши големина : околу 16*16*13cmТежина : околу 0.8 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

28 см малка симпатична шарени кон ръчно изработени Зебра плюшена играчка плат, парцал кукли, меки играчки Деца, Бебешки подаръци автомобил, украса на стаята

19.01 -26 % BGN 14.00

Ако ви треба други големини, може да се јавите на истраги, Големина : Како Прирачник за мерење на отстапување,па pls дозволете 1~3 cm отстапување)

Кукла ръчно изработени стегнати черни гамаши аксесоари, подходящи 18 инча американската момиче кукла и 43 см новороденото дете Zapf облекло

3.18 -37 % BGN 2.00

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2...

Момичета Любими!Секси червена розова възглавница за устните меки плюшени играчки кукли САМ Home Wedding Decor деца творчески подаръци за Рожден Ден

30.91 -45 % BGN 17.00

Опис : Опис ФорматГолемина на : 60cm 80смБоја : како сликаМатеријал : PP памукПакување : 1 парчеПоради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

160 см сладко розово лисица плюшени играчки сън възглавница е мека възглавница лисица кукла за подарък за рожден ден за децата на животните мека играчка

116.32 -45 % BGN 64.00

Опис : Опис ФорматГолемина : 160cmБоја : како сликаМатеријал : PP памукПакување : 1 парчеПоради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Последната 18-инчовата американската кукла облекла бански обувки, аксесоари, безплатна доставка TS85

BGN 7.98

Обично, се облекуваат ќе испрати случаен како стил промена брзо, а некои стилови може и да не се во belowpicture , имам повеќе од 40 стилови, но јас ќе бидете сигурни дека тие се multicolors и во различни стилови.Ви благодариме за избере овој фустан во мојата продавница, како подарок за малку девојки , јас се надевам дека таа ќе сакаат овие фустан и додатоци.Моето 4 годишно момче ме праша : Мајката, јас, исто така, може да добиете некои од овие прекрасни фустан?Се смеев и му велам : Синот, ќе момче, не малку девојки, можете да ми кажете зошто?Тој одговори : Тие се толку beatiful, јас како нив многу.Мене : ...Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.