• Новинка
4 бр./лот чист ръчно 1/6 кукла аксесоари вязаный пуловер, ръчно изработени върхове палто рокля облекло за кукли Барби подаръци за момичета, играчка

4 бр./лот чист ръчно 1/6 кукла аксесоари вязаный пуловер, ръчно изработени върхове палто рокля облекло за кукли Барби подаръци за момичета, играчка

резултат:
BGN 33.09
BGN 23.00 -30 %

Брой продукти
Налично


4pcs/многу Чиста Прирачник 1/6 Кукла Додатоци Плетени рачно изработени Џемпер Блузи Грб Фустан Облека За Барби Кукла Подароци За Девојки Играчка
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Облека само, кукли не се вклучени.
Џемпер може да се weared како и на врвот и се облекуваат.
Количината е 4pcs во вкупно, 1pc за секоја боја.

Подробности

търговска марка:
Апацуки
Материал:
Памучен Въже И Кожа
Тип:
Аксесоари
Номер На Модела:
пуловер за кукла Барби
Пол:
Момичета
Размери:
Безплатно
Предупреждение:
no
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Атрибут BJD / SD:
Ризи И Блузи
Форма:
1/6
Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли

Избор на купувачи

около 22 см, сив, коала плюшен играчка лист коала мека кукла е детска играчка, подарък за рожден ден s0981

39.98 -47 % BGN 21.00

објектот е за 22cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

голяма 60 см карикатура костенурка плюшен играчка светло зелена костенурка много мека кукла хвърли възглавница играчка, подарък за рожден ден s0903

111.98 -47 % BGN 59.00

објектот е за 60cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

мека играчка плюшен голяма 65 см зелена костенурка карикатура костенурка мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0994

111.98 -47 % BGN 59.00

објектот е за 65cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

гарнитурата играчки големи 85 см сладки кафяви маймуни плюшени играчки, облечени в палта маймуна мека кукла прегръдки възглавница подарък за рожден ден s0561

175.98 -47 % BGN 93.00

објектот е за 85cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

5 см Мини-играчка обувки, Ежедневни обувки BJD Snickers за кукли BJD, 1/6 BJD Кукла Shoes Toy Ботуши,5 чифта / лот модни аксесоари за кукли

63.68 -48 % BGN 33.00

5 CM Мини Играчка Чевли Секојдневен BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,1 / 6 BJD Кукла Чевли Играчка Чизми,5 Пара / многу Модни Додатоци КуклиПроизвод функција : Tilda Чевли Висок квалитет и конкурентна цена!Цената е за 5 парови,со лево и десно чевли!!Стилски дизајн и таписерии изработка!Моден стил и е лесно да се носат!Ние може да направи 8 бои,ве молиме контактирајте ме за промет на големо!Материјал : Матирано СТП кожа,ГумаГолемина : 5cm (Надвор од големината)Висок квалитет на Кукла Чевли фабрика штекер!!Важно : 1...

2017 нов 6ix-цвят кукла бельо е подходящ за 18-инчов американската момиче кукла цветя модел

3.18 -6 % BGN 3.00

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,WashablСамо кукла се Облекуваат,кукла не се Вклучени!Црвено Здолниште Кукла Облека Носат одговара 18 инчен Американска Девојка,43cm Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски ПодарокМолиме Забележете : 1...

60 cm винил Reborn Toddler Baby Doll Toys 23 инча реалистични, силиконови момичета кукла Принцеса бебета подарък за рожден Ден момите играят в къщата

266.99 -34 % BGN 176.00

Descrip рање : Големина : 60 cm Тежина : Околу 1.8 kg Структура : 3 / 4 главата и екстремитетите е мек силикон , памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да биде активности, можат да седат лаже; не може да стои, не може да се зборува; може да не влегува вода Очи : Тајван високоодделение акрилик очи, очи да не трепка Коса : Увезени коса, ставете перика, мека и лесно да се грижи , може да се испрскаат надвор од различни стил, може да се чистат .

Сладък Тигър Кукла Плюшени Животни Играчка Моделиране На Бял Тигър Играчки За Деца Подаръци Магазини

38.74 -7 % BGN 36.00

Симпатична Тигар Кукла Кадифен Животни Играчка Симулација Бел Тигар Играчки За Децата Подароци ПродавнициПотекло на стоката : КинаПроизвод Материјал : ПП памук + КК кадифенОзнака : никој стандард / перење : даголемина : носот да газ 25cmМерки на претпазливостA...

Джудже хамстер двустранен печат може да бъде подвижна измиване възглавница сладки хомячки възглавница плюшен играчка

BGN 25.58

Хрчак двострано печатење може да се отстранува и се мијат перница симпатична хрчаци перница кадифен играчкиГолемина 45 X43 CM

Безплатна доставка, 2017 нова мода ръчно изработени черна кукла дрехи за Барби, кукла Blythe аксесоари за Барби, момичета СДФ

8.67 -8 % BGN 8.00

Пакет : 1pcs облекаНапомена : Не вклучувајќи кукла или други додатоциКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Облека за оригиналниот кукли...

Сладък коледен номер diy куклена къща миниатюрни мебели играчка миникартинка дървен Куклен дом Весела Коледа подаръци Y001

BGN 41.04

Големина на : Заврши големина : околу 13*13*17cmТежина : околу 0.8 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светла3, Дрвена рамка (рефус)4, Прашина маскаКарактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

мека играчка плюшен голяма от 75 см, зелена костенурка карикатура костенурка мека кукла прегръдки възглавница подарък за рожден ден s0995

143.98 -47 % BGN 76.00

објектот е за 75см играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

Направи си САМ куклена къща миниатюрна дървена кукла миниатюрни мебели за спалня модел на сграда за детски играчки, подаръци за Рожден Ден M003

BGN 46.38

Големина на : Заврши големина : околу 16*16*13cmТежина : околу 1 кгДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.Плаќање : 1...

творческа играчка голям 45 см прекрасен коала плюшен играчка лист коала мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0983

127.98 -47 % BGN 68.00

објектот е за 45см играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

Направи си САМ куклена къща миниатюрна стая дървена Кукла къща дървена сграда модел модел мебели за детски играчки, подаръци за Рожден Ден D017

BGN 39.98

Големина на : Заврши големина : околу 16*16*13cmТежина : околу 0.8 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

имитативната кон голяма 36x34cm труден модел полиетилен и кожа черен кон със седло, занаятчийско декорация на дома подарък s0780

207.98 -47 % BGN 110.00

објектот е за 36cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​ Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог, се следниве : големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 12 см се измери разликата...

силиконови подмладени с бебета детски кукли децата имат момиченце изискан подарък пълен силиконов джоб на детски бански играчки

BGN 57.60

Големина : лажење за 2628 сантиметри или така, Тежина : околу 500 грама на пакување Материјал : употреба на висок квалитет на увезените суровини, мека тело мешани силикони, се чувствуваат добро, извоз производи, безбедно, нетоксични, апсолутно еколошки...

Направи си сам Куклена къща 3D ръчно изработени дървени миниатюрен кабинет модел на сградата мебели миниатюрен куклена къща прахоустойчив калъф M012

35.18 -20 % BGN 28.00

Големина на : Заврши големина : за 14.6 * 10.5 * 10.2 cmТежина : околу 0.48 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.Плаќање : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.