• Новинка
класически настолни лампи хол, кабинет, спалня нощни украса на изкуството ретро сватба маса светло червени настолни лампи LU71485

класически настолни лампи хол, кабинет, спалня нощни украса на изкуството ретро сватба маса светло червени настолни лампи LU71485

резултат:
BGN 219.20

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] како што е прикажано
Тело материјал : смола
Сенка материјал : крпа
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
големина

Подробности

Тип Елемент:
Настолни Лампи
Тип На Сянка:
Желязо
Мощност:
21-30W
търговска марка:
WINZSC
Завърши:
Желязо
Посоката На Сянката:
Надолу
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Номер На Модела:
10
Източник На Захранване:
AC
Техника:
Перфорирана
Цвета На Купето:
Червен
Гаранция:
A1
Базов Тип:
E27
Материал:
Сплав
Материал На Корпуса:
Текстил
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип Елемент:
Настолни Лампи

Избор на купувачи

Marmenkina Японски стил настолна лампа закрит лампа всекидневна под дървена лампа спалня Den дърво, хартия настолна лампа AC110-240V

76.80 -11 % BGN 68.00

Marmenkina Јапонски стил на табела светилка затворен светилка дневна соба кат дрво светилка спалната соба на ден дрво, хартиена Маса светилка AC110240 V Бренд : Marmenkina Големина : 24 * 24 * 45см Светилки носителот : E27 сијалица тип : блескаво сијалица / LED сијалица / заштеда на енергија сијалица сијалица Материјали : дрво + хартија Напон : AC110240 V Максимална моќност : 40 W Применливи простор : студија, спална соба, чај соба, дневна соба, колиба, ресторан, хотел соба, итн Забелешка : Пакет не е вклучуваат светилки, Според различни земји со конвертор приклучок (Европскиот стандард, Американски стандард, Британски стандард, Австралиските стандарди, итн.)Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно.* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

Европейските керамични настолни лампи проста модерна спалня нощна лампа топла топла светлина американски китайски живи светлини ZA6230 YM

270.40 -0 % BGN 270.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : керамички + ткаенина сенка[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : рачно изработени керамика[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Златен и сребърен Кристал 2Л монтиран на стената лампа, за украса на стенен монтаж аплици хотелска стая K9 Crystal монтиран на стената лампа AC гаранция Безплатна дост

270.00 -5 % BGN 256.00

Златна и Сребрена Кристал 2 L Ѕид Светилка Декорација Ѕид Sconce Хотел Опременост на K9 Кристал Ѕид Светилка AC 100% Гарантира Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Юго-Източна Азия от бамбук издънки лампи творчески съвременен китайски стил ретро осветление на хола книга балкон стандарт ya73112

BGN 552.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : (како што е прикажано)[главен материјал] : Бамбус[занает] : Рачно Ткаени[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Прилагодени на : Хотел, студија, трпезарија, спална соба, дневна соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : (слика подолу)

Нови стенни лампи на дълги ивици кристални стенни лампи американската дневна спалня нощни коридор на входа, с монтиран на стената лампа ZA81462

BGN 441.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : школка + железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатДобредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : кристал + железо+стакло[Извор на светлина] : E14 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваат

5шт 1 W 3 W 5 W LED Alumimun лампа корона настолна лампа основен корпус комплекти прожектор, лампа за монтиране+плача печатна платка плоча+led обектив безплатна доставка

26.40 -2 % BGN 26.00

5pc 1 W 3 W 5 W LED Alumimun Светилка Главата Биро светлина База Случај Колекции на Вниманието светилка Планината+топлина мијалник PCB Плоча+led Леќа DIY ДодатоциДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : LED Табела Светилка Цевка Светлина центарот на Вниманието Клип Светлина Алуминиум светилка ГлавиМоќност : 1 W 3 W 5 WСветилка Големина : Кол 29x43mmГлавната Materail : АлуминиумLED Леќа Големина Степен : Кол 20 mm (сите 60 Степен други контакт!)Главната Бои : Sliver / ЦрнаВозачот Внатрешноста На Blub Глави : Не!Гаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : За LED Табела светилка Маса светилка Следење на светлина Ѕид светилка на Вниманието Итн.Осветлување Светилка Колекции = Главната Куќа + LED PCB Плоча+ LED леќа (Не Вклучуваат Возачот и LED чипови)• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживајте во превозот !

Нова Затемняемая тъчпад светодиодна настолна лампа;2W USB charging led Table Night Light with Pen Holder DC5V/1200mAh за четене на книги

25.92 -38 % BGN 16.00

Име на производ : USB полнење LED табела светилка со пен носителотМодел : ССQ2Материјал : ABS + цревоПрекинувач : Допир (бела, 3сегмент затемнување)Боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розоваМоќност : 2 WКапацитетот на батеријата : 5 V / 1200m AhLED светлата Количина : 10 PCS LED,Бруто Тежина : 0.35 KGКарактеристики : Dimmable,БатеријаСветла Боја : БелаСлучај боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розоваПакет Содржина : 1 x LED Маса Светилка, 1 x USB Кабел за ПолнењеПогоден за : Канцеларијата за Домашна употреба,Бар,Дома Декорација,Празник ДекорацијаИнструкции : Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа светилкаФлексибилни вратот погодни за употреба во канцеларија, спална соба, училиште, и читање...

Модерен златна сплав, с монтиран на стената лампа, за вътрешен стенен монтаж аплици осветление K9 Crystal дизайн на стенен монтаж лампа нощни украса лампа Безплатна дос

92.56 -5 % BGN 88.00

Модерна Златна Легура Ѕид Светилка Затворен Ѕид Sconce Осветлување K9 Кристал Дизајн Ѕид светлина Ноќни Декорација Светилка Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Европейският цинк сплав Crystal монтиран на стената лампа с модерен декор стил сплав монтирани LED лампа преминаване спалня нощни хол, домашно осветление

205.95 -5 % BGN 196.00

Европската Цинк Легура Кристал Ѕид Светилка Модерна Decora Стил Легура LED Монтирани Светилка Aisle Спалната соба Ноќни Дневна Соба Дома ОсветлувањеКупи Упатство1...

Китайски монтиран на стената лампа, хол, спалня, стълбище, веранда балкон декоративен вход светлина прости модерните стенни осветителни тела

BGN 140.80

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Nordic American simple and Vintage standard Lamp adjustment import Solid Wood Switch Cloth Floor light for living room

426.11 -40 % BGN 256.00

.Северна Америка едноставен и Гроздобер стандард светилка на вредноста увоз Цврсто Дрво Switch Крпа на Подот светлина за дневна собаПараметарСијалица ќе биде испратен како подарок Напон : 90250 V AC, се вклопува во целиот свет Светилки база : E27x1pc,60 W max Материјал : Крпа + руската Увоз на Дрво извор на Светлина : Блескаво сијалица / CFL сијалица / LED сијалица е достапнаПриклучок : имаме трансфер приклучоци се вклопуваат во целиот свет , ве молиме да ни кажете приклучок тип ви треба : Големина на : D30x H150cm ( должината на триаголник нозе може да се прилагоди )D33x H145cm ( ле ngth на триаголник нозе може да се прилагоди )Прекинувач : газат се префрлитеLampshape : краток trapezoid / долго trapezoid / цилиндарБоја на Lampshape : Лен боја / црвен / бела / кафе / црнаБоја на триаголник нозе : Оригиналното дрво боја / Ретро стариот боја

Нов модерен и луксозен два кръга Crystal LED настолна лампа диамантени пръстени десктоп осветление спалня сватбена стая

BGN 287.98

Оловоtime : 4 10 Работни Дена Големина : 34*30*30cm Материјал : Кристал + Метал Боја : Јасно Извор на Светлина : LED 24w (вклучени) Напон : 110 V 120 V ИЛИ 220 V 240 V Други : Основни Собранието е потребно...

Nordic Wood Wall Светлини Sconce осветителни тела LED Wall Lamp Up Down за домашно осветление със закрит нощни лестничный коридор лампа

78.37 -40 % BGN 47.00

Производ параметри : 1 Име : дрвени железо ѕид светла2 Големина : H24 CMрастојание до ѕид е 27 CMАбажур : Φ13 CMH13 CMБаза : Φ12 CM3 CM3...

Нова, модерна, с монтиран на стената лампа, за хотелската спалня нощна лампа хол преминаването на коридор желязната стена лампа E27 / E14.

68.80 -14 % BGN 59.00

Модерен нов ѕид светилка хотел спалната соба ноќни ламби дневна соба aisle коридор железо ѕид lamp, E27 / E14.

Модерният Led, С Монтиран На Стената Лампа, Желязо, Метални Стенни Лампи Дневна Спалня Домашно Осветление Lamparas De Pared Старинни Стенни Аплици

31.98 -62 % BGN 12.00

Здраво, добредојдовте во мојата продавница и сакате да имаат убаво шопинг време.Кликнете за повеќе светилки : http : / / www.aliexpress.com / store / 818272Ако имате било какви прашања , слободно контактирајте ме.јас ќе ви одговори што е можно поскоро.МоделVYMD06170Lmap типЅИДОТ светилкаСветилка тело материјалМеталАбажур материјалникојИзвор на светлинаE27НапонAC110 V240 VГолемина3 светлина лустерот Дијаметар 9.5 CM * Heigh 17 CMПрименаСпална соба, дневна собаП : За УслугиО : Доколку имате било какви прашања, добредојде и се чувствуваат слободни да контакт...

IWHD Loft Style Antique Water Pipe Lamp Retro Industrial Edison Wall Sconce Желязо Vintage Wall Light Fixtures Indoor Lighting

BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина 15 см вкупна Ширина 8.5 cm Целокупната Длабочина од 10 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.75 kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Съвременен желязо, с монтиран на стената лампа завод декор стенни аплици спалня ресторант светлина, лампа домашно осветление

73.28 -34 % BGN 48.00

ПАРАМЕТРИ : Главен Материјал : Железо+пластични цвет и тенџере Влезен Напон : 110240 V Боја : црна Светилки носителот : E27 / E26 Моќност : МАКС 60 W големината како фото шоуЗАБЕЛЕШКА модерна фабрика за железо Ѕид светла за ходникот ноќни пакетот е без светилки оставете порака до мене ако имате било какви прашања , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

7W TZ-008K LED защита на очите led настолна лампа може да се регулира работа проучване на светлината димер черен настолна лампа-книга-четене с led сгъваема лампа

BGN 87.20

Нова жешка 7 W TZ008 K LED око за заштита led маса светилка прилагодливи работа, студија светлина dimmer маса светилкакнигачитање led виткање светилка2017 ново 7 W 72pcs 2835 led 100 V240 V TZ008 K LED око за заштита маса светилка прилагодливи colortemperate работа, студија на маса светло 5 нивоа dimmer и 7 нивоа допир маса светилкакнигачитање led виткање светилка акции на линијаСпецификација На Производот : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.