• Новинка
бял черен настолни лампи спалня нощни оригиналност самоличността на мода работен плот всекидневна грижа за очите четене подарък лампа LO7139

бял черен настолни лампи спалня нощни оригиналност самоличността на мода работен плот всекидневна грижа за очите четене подарък лампа LO7139

резултат:
BGN 142.40

Брой продукти
Налично


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
Да сите мои најмили клиенти.
Опис :
(1)Големина : D20*H52cm.
(2) Материјал : Железо+ Ткаенина
(3) Боја : Црна, бела
(4)Светло buld : E27(Не се Вклучени)
(5)Напон : 90 V-260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,
такси превозот време и може да биде различен
Димензионални цртање

Подробности

Тип Елемент:
Настолни Лампи
търговска марка:
WINZSC
Посоката На Сянката:
Надолу
Мощност:
11-15W
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Цвета На Купето:
Черен
Източник На Захранване:
AC
Техника:
Перфорирана
Материал На Корпуса:
Желязо
Тип На Сянка:
Плат
Гаранция:
A1
Базов Тип:
E27
Материал:
Сплав
Номер На Модела:
1
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип Елемент:
Настолни Лампи
Тип На Ключа:
1322

Избор на купувачи

Златен и сребърен Кристал 2Л монтиран на стената лампа, за украса на стенен монтаж аплици хотелска стая K9 Crystal монтиран на стената лампа AC гаранция Безплатна дост

270.00 -5 % BGN 256.00

Златна и Сребрена Кристал 2 L Ѕид Светилка Декорација Ѕид Sconce Хотел Опременост на K9 Кристал Ѕид Светилка AC 100% Гарантира Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

класически стенни лампи 1/2 глава Crystal хотелска стая, коридор стил нощни спални стенни лампи ZA8119

BGN 409.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатДобредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо +СТАКЛО[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатГОЛЕМИНА : ВИДИ ПОДОЛУ

Супер ярки LED маса клип USB лампа акумулаторна настолна лампа за четене студент 360 градуса сгибаемый светлина гореща продажба

7.33 -18 % BGN 6.00

СуперСветли LED Биро Клип Светилка USB Полнење Табела Читање Светилка Студент 360 степени bendable СветлинаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!360 степени bendable да ги собере различни услови.Клипот светилка база на цврсто фиксирани светилка, заштеда на простор и одржување на светилка безбедно.Мини димензии и мала тежина, преносни и лесен за употреба.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : БелаНапон : 12 VГолемина : 90*40*300ммПакет се вклучени : 1 x LED Клип Светилка

Nordic Wood Wall Светлини Sconce осветителни тела LED Wall Lamp Up Down за домашно осветление със закрит нощни лестничный коридор лампа

78.37 -40 % BGN 47.00

Производ параметри : 1 Име : дрвени железо ѕид светла2 Големина : H24 CMрастојание до ѕид е 27 CMАбажур : Φ13 CMH13 CMБаза : Φ12 CM3 CM3...

Таванско Помещение Американската Кънтри Промишлена Реколта Прозрачна Стъклена Стенни Крушка На Едисон Стенни Аплици Вътрешно Прикроватное Огледало Начало Декор

BGN 108.80

Лофт мода американски coutnry индустриски гроздобер чисто стакло покрие бел lumiled ѕид sconce светилка затворен креветогледало дома декор осветлување телаМатеријал : Железо +СтаклоГолемина : D260 x H330mmБоја : Црна + ЈасноИзвор на светлина : E27 1 x 40 W (не се вклучени)

Модерен прост прозрачен кристал, с монтиран на стената лампа E14 синьо стъкло стенен монтаж аплици Дневна Спалня нощни стенни лампа лампи WL293

BGN 159.98

СпецификацииМодерната Едноставна Јасно Кристал Ѕид СветлинаДимензии17.7"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Стакло,КристалТип На СветилкаE14Светилки2 X E14 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројWL2932

7W TZ-008K LED защита на очите led настолна лампа може да се регулира работа проучване на светлината димер черен настолна лампа-книга-четене с led сгъваема лампа

BGN 87.20

Нова жешка 7 W TZ008 K LED око за заштита led маса светилка прилагодливи работа, студија светлина dimmer маса светилкакнигачитање led виткање светилка2017 ново 7 W 72pcs 2835 led 100 V240 V TZ008 K LED око за заштита маса светилка прилагодливи colortemperate работа, студија на маса светло 5 нивоа dimmer и 7 нивоа допир маса светилкакнигачитање led виткање светилка акции на линијаСпецификација На Производот : 1...

Европейският стил на 4 глави, с монтиран на стената лампа хотел ресторант wakeno притежателите на висящи ретро коридор всекидневна стенни лампи ZA81014

BGN 478.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.Големина : L77 CM,H28 CM

Модерен Минималистичен Американски Бронзов Стъклен Златен Настолни Лампи Декоративна Творчески Модел На Дома На Американската Хол

BGN 528.00

Модерен Минималистички Американски Метал Сендвич Кристал Злато Табела Светилки Декоративни Креативен Модел На Куќа Американската Дневна СобаМатеријал : Бронзени+ ТкаенинаГолемина : L400 x W250 x H680mmБоја : ЗлатнаИзвор на светлина : E27*1 220 V (сијаличката не се вклучени)

Marmenkina Японски стил настолна лампа закрит лампа всекидневна под дървена лампа спалня Den дърво, хартия настолна лампа AC110-240V

76.80 -11 % BGN 68.00

Marmenkina Јапонски стил на табела светилка затворен светилка дневна соба кат дрво светилка спалната соба на ден дрво, хартиена Маса светилка AC110240 V Бренд : Marmenkina Големина : 24 * 24 * 45см Светилки носителот : E27 сијалица тип : блескаво сијалица / LED сијалица / заштеда на енергија сијалица сијалица Материјали : дрво + хартија Напон : AC110240 V Максимална моќност : 40 W Применливи простор : студија, спална соба, чај соба, дневна соба, колиба, ресторан, хотел соба, итн Забелешка : Пакет не е вклучуваат светилки, Според различни земји со конвертор приклучок (Европскиот стандард, Американски стандард, Британски стандард, Австралиските стандарди, итн.)Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно.* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

модерен лесен стенен монтаж лампа нощна спалня стенни лампи оригиналност античен хотел, коридор, дневна с монтиран на стената лампа ZA81045

BGN 249.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + ткаенина[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат...

Нова Затемняемая тъчпад светодиодна настолна лампа;2W USB charging led Table Night Light with Pen Holder DC5V/1200mAh за четене на книги

25.92 -38 % BGN 16.00

Име на производ : USB полнење LED табела светилка со пен носителотМодел : ССQ2Материјал : ABS + цревоПрекинувач : Допир (бела, 3сегмент затемнување)Боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розоваМоќност : 2 WКапацитетот на батеријата : 5 V / 1200m AhLED светлата Количина : 10 PCS LED,Бруто Тежина : 0.35 KGКарактеристики : Dimmable,БатеријаСветла Боја : БелаСлучај боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розоваПакет Содржина : 1 x LED Маса Светилка, 1 x USB Кабел за ПолнењеПогоден за : Канцеларијата за Домашна употреба,Бар,Дома Декорација,Празник ДекорацијаИнструкции : Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа светилкаФлексибилни вратот погодни за употреба во канцеларија, спална соба, училиште, и читање...

Трепетлика Настолна Лампа Гъби Лампа Алуминиеви Настолни Лампи За Деца Детска Нощна Спалня, Кабинет Ресторант Полилеи Осветление 113

BGN 303.98

Спецификации На Aspen Табела Светилка Дизајн со O Направени од страна на Светлина Инспириран од селски и софистициран стил на планински град за кој е именуван, на Aspen Табела Светилка испорачува една убава комбинација на Алуминиум и дрво...

Европейските керамични настолни лампи проста модерна спалня нощна лампа топла топла светлина американски китайски живи светлини ZA6230 YM

270.40 -0 % BGN 270.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : керамички + ткаенина сенка[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : рачно изработени керамика[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Artpad енергийна ефективност led клипса гъвкава гъша шия 360 градуса въртяща защита на очите офис бюро зажимная лампа със скоба

35.15 -17 % BGN 29.00

Добредојдовте на Нашата продавница1.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!2.Ако имате Посебни барања или Прилагодено производи,ве молиме оставете порака за нас.За насШенжен He Jia Светлина Друштво со Ограничена одговорност е професионална дома осветлување тела производителот, бренд "Artpad"...

Американската кънтри Спалня нощна лампа топло континентална ретро лосове сватба творчески кабинет настолни лампи LO72614

BGN 222.40

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиентиОпис : (1) Големина : D37 * H60cm(2) Материјал : Смола +платно(3) Боја : кафена(4) Светло buld : E27 (не се вклучени)(5) Напон : 90 V260 V ние ќе shipwith според вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,Такси превозот време и може да биде различен

5шт 1 W 3 W 5 W LED Alumimun лампа корона настолна лампа основен корпус комплекти прожектор, лампа за монтиране+плача печатна платка плоча+led обектив безплатна доставка

26.40 -2 % BGN 26.00

5pc 1 W 3 W 5 W LED Alumimun Светилка Главата Биро светлина База Случај Колекции на Вниманието светилка Планината+топлина мијалник PCB Плоча+led Леќа DIY ДодатоциДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : LED Табела Светилка Цевка Светлина центарот на Вниманието Клип Светлина Алуминиум светилка ГлавиМоќност : 1 W 3 W 5 WСветилка Големина : Кол 29x43mmГлавната Materail : АлуминиумLED Леќа Големина Степен : Кол 20 mm (сите 60 Степен други контакт!)Главната Бои : Sliver / ЦрнаВозачот Внатрешноста На Blub Глави : Не!Гаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : За LED Табела светилка Маса светилка Следење на светлина Ѕид светилка на Вниманието Итн.Осветлување Светилка Колекции = Главната Куќа + LED PCB Плоча+ LED леќа (Не Вклучуваат Возачот и LED чипови)• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживајте во превозот !

Ретро реколта китайски монтиран на стената лампа, спалня стълбище нощно преминаване на стъкло, с монтиран на стената лампа, хол, балкон, коридор светлина стенен мон

33.74 -41 % BGN 20.00

започнете Цена : $28.73 Цена : $19.89 Цена : $25.06 Цена : $16.57 Цена : $18.81 Цена : $59.69крајотВе молиме плаќаат подолу детали : 1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави...

Китайски стил настолна лампа настолна лампа модерна всекидневна, кабинет спалня под лампа китайски топло малка странична масичка, лампа ZA81452

BGN 316.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : крпа + железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.

Гореща продажба на алуминиева лампа десктоп осветление дизайн Микеле Де Лука средният размер безплатна доставка

BGN 257.39

Средна големина, алуминиумски табела светилка осветлување дизајн од страна на Мишел Де LucchiМатеријал : АлуминиумСијалица : E27 или E14 светилки (не се вклучуваат)Големина : како на сликата подолу покажуваПогоден за употреба : канцеларија, дневна соба,спална соба,балкон,Ходникот,студија соба,Хотели, музеј, уметност gallary, итн.За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.