• Новинка
5шт 1 W 3 W 5 W LED Alumimun лампа корона настолна лампа основен корпус комплекти прожектор, лампа за монтиране+плача печатна платка плоча+led обектив безплатна доставка

5шт 1 W 3 W 5 W LED Alumimun лампа корона настолна лампа основен корпус комплекти прожектор, лампа за монтиране+плача печатна платка плоча+led обектив безплатна доставка

резултат:
BGN 26.40
BGN 26.00 -2 %

Брой продукти
Налично


5pc 1 W 3 W 5 W LED Alumimun Светилка Главата Биро светлина База Случај Колекции на Вниманието светилка Планината+топлина мијалник PCB Плоча+led Леќа DIY Додатоци
Добредојдовте на нашата продавница !
Точка Име : LED Табела Светилка Цевка Светлина центарот на Вниманието Клип Светлина Алуминиум светилка Глави
Моќност : 1 W 3 W 5 W
Светилка Големина : Кол 29x43mm
Главната Materail : Алуминиум
LED Леќа Големина Степен : Кол 20 mm (сите 60 Степен други контакт!)
Главната Бои : Sliver/Црна
Возачот Внатрешноста На Blub Глави : Не!
Гаранција : >100,000 Хс
Cerifictions : CE CCC Ro Hs
Употреба : За LED Табела светилка Маса светилка Следење на светлина Ѕид светилка на Вниманието Итн.
Осветлување Светилка Колекции = Главната Куќа + LED PCB Плоча+ LED леќа (Не Вклучуваат Возачот и LED чипови)
• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ/ODM) За LED Светилка Делови
• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживајте во превозот !

Подробности

Цвета На Купето:
А Треска, А Черна, Б Треска, Б Черна
Тип Елемент:
Настолни Лампи
Източник На Захранване:
DC
Стил:
Модерен
Характеристики:
Комплекти повод основаването на осветителни тела маркуч маса/маса Led меки
документ:
CQC, CE, RoHS ce, CCC
търговска марка:
Умакед
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Материал На Корпуса:
Алуминий, Стъкло, Пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Номер На Модела:
LED-2223
Завърши:
Полиран Хром
Дали диммируемым:
No
Материал:
Алуминий
Напрежение:
12V
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Гаранция:
5 години
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Предмет на:
Светодиодна настолна лампа маркуч светлината на прожектор клип светлина алуминиеви глави лампи
Размер:
Dia 29x43mm
Материал:
Алуминий
Цвят:
Sliver / Черен
Използването на:
За осветление струбцины притежателя на осветителното тяло таблица Led fleixble, тавани лампи, фарове
Вид Винт:
Out M8 (целия стъпка на витлото е 1,0 мм)

Избор на купувачи

модерен лесен стенен монтаж лампа нощна спалня стенни лампи оригиналност античен хотел, коридор, дневна с монтиран на стената лампа ZA81045

BGN 249.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + ткаенина[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат...

Трепетлика Настолна Лампа Гъби Лампа Алуминиеви Настолни Лампи За Деца Детска Нощна Спалня, Кабинет Ресторант Полилеи Осветление 113

BGN 303.98

Спецификации На Aspen Табела Светилка Дизајн со O Направени од страна на Светлина Инспириран од селски и софистициран стил на планински град за кој е именуван, на Aspen Табела Светилка испорачува една убава комбинација на Алуминиум и дрво...

Led клип make-up mirror small Table lamp usb Power supply 5V 3W Three color change soft light light protect eyes book lamp

41.78 -40 % BGN 25.00

Добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на светилки и фенери, нека се увери на купување, целото срце услуга идеја, да ви даде задоволување на шопинг искуство.Описи : 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена.Елегантна и убава форма соба осветлување.Тоа може да создадете романтична атмосфера и им даде на искра да брилијантен вечери.Погоден за домашни дневна соба,учење и сл.Не само еден издржливи и безбедни табела светилки, но исто така и убав украс за вас дома.Pecifications : Димензии : 11cm*5.8 cm*40cm USB менгеме табела светилка со makeup огледало функцијаСветла боја : три промена на бојата на светлината (ладно бела / топло бела / природна светлина)Телото Боја : Црна Сребро.Напојување : USB интерфејсМатеријал : Алуминиумски+ABS+нерѓосувачки челикНапон : AC 90260 VПримена : трпезарија, Спална соба, Ходникот, дневната соба, Студија соба и така натаму.Ако не може да се купи, бидејќи на географски ограничувања, ве молиме контактирајте ме во времето...

Китайски монтиран на стената лампа, хол, спалня, стълбище, веранда балкон декоративен вход светлина прости модерните стенни осветителни тела

BGN 140.80

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Бамбук лампа декоративни стенни лампа творчески преминаване кафе старинна фермерска къща, ръчно изработени от бамбук Усъвършенствайте осветление, стенни лампи ZA

BGN 216.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : бамбус[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : упатство за подготовка[За] : дневна соба, ресторан, чај бар, ходник и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : како што е прикажано подолу|_|

Ретро реколта китайски монтиран на стената лампа, спалня стълбище нощно преминаване на стъкло, с монтиран на стената лампа, хол, балкон, коридор светлина стенен мон

33.74 -41 % BGN 20.00

започнете Цена : $28.73 Цена : $19.89 Цена : $25.06 Цена : $16.57 Цена : $18.81 Цена : $59.69крајотВе молиме плаќаат подолу детали : 1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави...

Marmenkina Японски стил настолна лампа закрит лампа всекидневна под дървена лампа спалня Den дърво, хартия настолна лампа AC110-240V

76.80 -11 % BGN 68.00

Marmenkina Јапонски стил на табела светилка затворен светилка дневна соба кат дрво светилка спалната соба на ден дрво, хартиена Маса светилка AC110240 V Бренд : Marmenkina Големина : 24 * 24 * 45см Светилки носителот : E27 сијалица тип : блескаво сијалица / LED сијалица / заштеда на енергија сијалица сијалица Материјали : дрво + хартија Напон : AC110240 V Максимална моќност : 40 W Применливи простор : студија, спална соба, чај соба, дневна соба, колиба, ресторан, хотел соба, итн Забелешка : Пакет не е вклучуваат светилки, Според различни земји со конвертор приклучок (Европскиот стандард, Американски стандард, Британски стандард, Австралиските стандарди, итн.)Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно.* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

29W монтиран на стената лампа Dimmable Light with Flower Tower AC220V сегмент 2.4 G RF дистанционно управление LED монтиран на стената лампа за спални хол

63.01 -33 % BGN 42.00

Белешки:1.Обичните возачот и сегмент возачот не вклучува далечинскиот управувач,на dimmable возачот вклучува далечински управувач.Само dimmable возачот може да затемнување,другите два возачот не може да се исклучи.2.Обичните возач е за сите светла,на seagment може да се реализира три режими на dimmable возачот може да се контролира светилка за вклучено или исклучено.3 .Т тука се голем број на видови на светлата за да изберете од оваа светилка.Внатрешниот е 14w, надворешното е 15w.4 .Може да изберете од следниве видови : прво, внатрешно топло бела(14 W) надворешниот ладно бела(15 W)(обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот)второ, внатрешниот топло бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )трето, внатрешна природа бела(14 W) надворешниот топло бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )четврто, на внатрешен природата бела(14 W) надворешниот ладно бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )петто, внатрешниот ладно бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )шесто, внатрешниот ладно бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )седмиот, сите топло бела(29 W) или природата бела(29 W) или ладно бела(29 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )5 .Обичните возачот е 85265v, но сегмент возачот и dimmable возач може да биде само работат во 180265 V...

Модерен Минималистичен Американски Бронзов Стъклен Златен Настолни Лампи Декоративна Творчески Модел На Дома На Американската Хол

BGN 528.00

Модерен Минималистички Американски Метал Сендвич Кристал Злато Табела Светилки Декоративни Креативен Модел На Куќа Американската Дневна СобаМатеријал : Бронзени+ ТкаенинаГолемина : L400 x W250 x H680mmБоја : ЗлатнаИзвор на светлина : E27*1 220 V (сијаличката не се вклучени)

Модерни led лампи за четене със скоба за защита на очите настолни лампи гъвкава тръба настолни лампи USB Book Светлини 1 W висока мощност пъстри

27.46 -9 % BGN 25.00

Модерната LED Читање Светилка Со Клип Око за Заштита Биро Светилки Флексибилна Цевка Табела Светилки USB Книга Светилки Висока Моќност 1 W ColorfullОпис : Флексибилна Цевка Ноќни Ѕид СветилкаГолемина : Цевка е 30cm , USB кабел : 1.5 метриМатеријал : АлуминиумБоја : Црна / Sliver / Gold / Сина / ВиолетоваИзвор на светлина : LED * 1 WНапон : 120 V / 220 V240 VАпликацијата места : Седи соба / Спалната соба / Хотел / Рекреација област / Club / Бар / Кафе собаПлаќање : 1...

Съвременен желязо, с монтиран на стената лампа завод декор стенни аплици спалня ресторант светлина, лампа домашно осветление

73.28 -34 % BGN 48.00

ПАРАМЕТРИ : Главен Материјал : Железо+пластични цвет и тенџере Влезен Напон : 110240 V Боја : црна Светилки носителот : E27 / E26 Моќност : МАКС 60 W големината како фото шоуЗАБЕЛЕШКА модерна фабрика за железо Ѕид светла за ходникот ноќни пакетот е без светилки оставете порака до мене ако имате било какви прашања , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Юго-Източна Азия от бамбук издънки лампи творчески съвременен китайски стил ретро осветление на хола книга балкон стандарт ya73112

BGN 552.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : (како што е прикажано)[главен материјал] : Бамбус[занает] : Рачно Ткаени[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Прилагодени на : Хотел, студија, трпезарија, спална соба, дневна соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : (слика подолу)

Нова, модерна, с монтиран на стената лампа, за хотелската спалня нощна лампа хол преминаването на коридор желязната стена лампа E27 / E14.

68.80 -14 % BGN 59.00

Модерен нов ѕид светилка хотел спалната соба ноќни ламби дневна соба aisle коридор железо ѕид lamp, E27 / E14.

Таванско Помещение Американската Кънтри Промишлена Реколта Прозрачна Стъклена Стенни Крушка На Едисон Стенни Аплици Вътрешно Прикроватное Огледало Начало Декор

BGN 108.80

Лофт мода американски coutnry индустриски гроздобер чисто стакло покрие бел lumiled ѕид sconce светилка затворен креветогледало дома декор осветлување телаМатеријал : Железо +СтаклоГолемина : D260 x H330mmБоја : Црна + ЈасноИзвор на светлина : E27 1 x 40 W (не се вклучени)

Модерен златна сплав, с монтиран на стената лампа, за вътрешен стенен монтаж аплици осветление K9 Crystal дизайн на стенен монтаж лампа нощни украса лампа Безплатна дос

92.56 -5 % BGN 88.00

Модерна Златна Легура Ѕид Светилка Затворен Ѕид Sconce Осветлување K9 Кристал Дизајн Ѕид светлина Ноќни Декорација Светилка Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Европейският цинк сплав Crystal монтиран на стената лампа с модерен декор стил сплав монтирани LED лампа преминаване спалня нощни хол, домашно осветление

205.95 -5 % BGN 196.00

Европската Цинк Легура Кристал Ѕид Светилка Модерна Decora Стил Легура LED Монтирани Светилка Aisle Спалната соба Ноќни Дневна Соба Дома ОсветлувањеКупи Упатство1...

Европейските керамични настолни лампи проста модерна спалня нощна лампа топла топла светлина американски китайски живи светлини ZA6230 YM

270.40 -0 % BGN 270.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : керамички + ткаенина сенка[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : рачно изработени керамика[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.