• Новинка
Marmenkina Японски стил настолна лампа закрит лампа всекидневна под дървена лампа спалня Den дърво, хартия настолна лампа AC110-240V

Marmenkina Японски стил настолна лампа закрит лампа всекидневна под дървена лампа спалня Den дърво, хартия настолна лампа AC110-240V

резултат:
BGN 76.80
BGN 68.00 -11 %

Брой продукти
Налично

Marmenkina Јапонски стил на табела светилка затворен светилка дневна соба кат дрво светилка спалната соба на ден дрво, хартиена Маса светилка AC110-240 V Бренд : Marmenkina Големина : 24 * 24 * 45см Светилки носителот : E27 сијалица тип : блескаво сијалица / LED сијалица / заштеда на енергија сијалица сијалица Материјали : дрво + хартија Напон : AC110-240 V Максимална моќност : 40 W Применливи простор : студија, спална соба, чај соба, дневна соба, колиба, ресторан, хотел соба, итн Забелешка : Пакет не е вклучуваат светилки, Според различни земји со конвертор приклучок (Европскиот стандард, Американски стандард, Британски стандард, Австралиските стандарди, итн.)
Политика за испорака
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.
Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.
Политика За Наплата
Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.
Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации
Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.
Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,
Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно.

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *
100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

Подробности

Тип Елемент:
Настолни Лампи
Стил:
Модерен
документ:
UL, CE, RoHS ce,CCC
Гаранция:
2 години
Напрежение:
90-260V
Номер На Модела:
TD003629
Източник На Захранване:
AC
Характеристики:
Дървена настолна лампа
Източник На Светлина:
крушка
Базов Тип:
E27
Материал:
Бамбук И Дърво
търговска марка:
марменкина
Материал На Корпуса:
Дърво
Дали диммируемым:
No
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Завърши:
Дърво

Избор на купувачи

Златен и сребърен Кристал 2Л монтиран на стената лампа, за украса на стенен монтаж аплици хотелска стая K9 Crystal монтиран на стената лампа AC гаранция Безплатна дост

270.00 -5 % BGN 256.00

Златна и Сребрена Кристал 2 L Ѕид Светилка Декорација Ѕид Sconce Хотел Опременост на K9 Кристал Ѕид Светилка AC 100% Гарантира Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

класически стенни лампи 1/2 глава Crystal хотелска стая, коридор стил нощни спални стенни лампи ZA8119

BGN 409.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатДобредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо +СТАКЛО[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатГОЛЕМИНА : ВИДИ ПОДОЛУ

Ретро реколта китайски монтиран на стената лампа, спалня стълбище нощно преминаване на стъкло, с монтиран на стената лампа, хол, балкон, коридор светлина стенен мон

33.74 -41 % BGN 20.00

започнете Цена : $28.73 Цена : $19.89 Цена : $25.06 Цена : $16.57 Цена : $18.81 Цена : $59.69крајотВе молиме плаќаат подолу детали : 1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави...

Artpad енергийна ефективност led клипса гъвкава гъша шия 360 градуса въртяща защита на очите офис бюро зажимная лампа със скоба

35.15 -17 % BGN 29.00

Добредојдовте на Нашата продавница1.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!2.Ако имате Посебни барања или Прилагодено производи,ве молиме оставете порака за нас.За насШенжен He Jia Светлина Друштво со Ограничена одговорност е професионална дома осветлување тела производителот, бренд "Artpad"...

Европейският цинк сплав Crystal монтиран на стената лампа с модерен декор стил сплав монтирани LED лампа преминаване спалня нощни хол, домашно осветление

205.95 -5 % BGN 196.00

Европската Цинк Легура Кристал Ѕид Светилка Модерна Decora Стил Легура LED Монтирани Светилка Aisle Спалната соба Ноќни Дневна Соба Дома ОсветлувањеКупи Упатство1...

Led клип make-up mirror small Table lamp usb Power supply 5V 3W Three color change soft light light protect eyes book lamp

41.78 -40 % BGN 25.00

Добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на светилки и фенери, нека се увери на купување, целото срце услуга идеја, да ви даде задоволување на шопинг искуство.Описи : 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена.Елегантна и убава форма соба осветлување.Тоа може да создадете романтична атмосфера и им даде на искра да брилијантен вечери.Погоден за домашни дневна соба,учење и сл.Не само еден издржливи и безбедни табела светилки, но исто така и убав украс за вас дома.Pecifications : Димензии : 11cm*5.8 cm*40cm USB менгеме табела светилка со makeup огледало функцијаСветла боја : три промена на бојата на светлината (ладно бела / топло бела / природна светлина)Телото Боја : Црна Сребро.Напојување : USB интерфејсМатеријал : Алуминиумски+ABS+нерѓосувачки челикНапон : AC 90260 VПримена : трпезарија, Спална соба, Ходникот, дневната соба, Студија соба и така натаму.Ако не може да се купи, бидејќи на географски ограничувања, ве молиме контактирајте ме во времето...

Таванско Помещение Американската Кънтри Промишлена Реколта Прозрачна Стъклена Стенни Крушка На Едисон Стенни Аплици Вътрешно Прикроватное Огледало Начало Декор

BGN 108.80

Лофт мода американски coutnry индустриски гроздобер чисто стакло покрие бел lumiled ѕид sconce светилка затворен креветогледало дома декор осветлување телаМатеријал : Железо +СтаклоГолемина : D260 x H330mmБоја : Црна + ЈасноИзвор на светлина : E27 1 x 40 W (не се вклучени)

Нова, модерна, с монтиран на стената лампа, за хотелската спалня нощна лампа хол преминаването на коридор желязната стена лампа E27 / E14.

68.80 -14 % BGN 59.00

Модерен нов ѕид светилка хотел спалната соба ноќни ламби дневна соба aisle коридор железо ѕид lamp, E27 / E14.

Модерен хром led монтиран на стената лампа за баня спалня стенни аплици вътрешно осветление лампа AC 90-260V LED монтиране на осветление Безплатна доставка

285.84 -5 % BGN 272.00

Современата Chrome LED Ѕид Светилка За Бања Спалната соба Ѕид Sconce Затворен Осветлување Светилка AC 90260 V LED Ѕид Осветлување Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Модерният Led, С Монтиран На Стената Лампа, Желязо, Метални Стенни Лампи Дневна Спалня Домашно Осветление Lamparas De Pared Старинни Стенни Аплици

31.98 -62 % BGN 12.00

Здраво, добредојдовте во мојата продавница и сакате да имаат убаво шопинг време.Кликнете за повеќе светилки : http : / / www.aliexpress.com / store / 818272Ако имате било какви прашања , слободно контактирајте ме.јас ќе ви одговори што е можно поскоро.МоделVYMD06170Lmap типЅИДОТ светилкаСветилка тело материјалМеталАбажур материјалникојИзвор на светлинаE27НапонAC110 V240 VГолемина3 светлина лустерот Дијаметар 9.5 CM * Heigh 17 CMПрименаСпална соба, дневна собаП : За УслугиО : Доколку имате било какви прашања, добредојде и се чувствуваат слободни да контакт...

Китайски монтиран на стената лампа, хол, спалня, стълбище, веранда балкон декоративен вход светлина прости модерните стенни осветителни тела

BGN 140.80

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Съвременен желязо, с монтиран на стената лампа завод декор стенни аплици спалня ресторант светлина, лампа домашно осветление

73.28 -34 % BGN 48.00

ПАРАМЕТРИ : Главен Материјал : Железо+пластични цвет и тенџере Влезен Напон : 110240 V Боја : црна Светилки носителот : E27 / E26 Моќност : МАКС 60 W големината како фото шоуЗАБЕЛЕШКА модерна фабрика за железо Ѕид светла за ходникот ноќни пакетот е без светилки оставете порака до мене ако имате било какви прашања , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Модерен Минималистичен Американски Бронзов Стъклен Златен Настолни Лампи Декоративна Творчески Модел На Дома На Американската Хол

BGN 528.00

Модерен Минималистички Американски Метал Сендвич Кристал Злато Табела Светилки Декоративни Креативен Модел На Куќа Американската Дневна СобаМатеријал : Бронзени+ ТкаенинаГолемина : L400 x W250 x H680mmБоја : ЗлатнаИзвор на светлина : E27*1 220 V (сијаличката не се вклучени)

модерен лесен стенен монтаж лампа нощна спалня стенни лампи оригиналност античен хотел, коридор, дневна с монтиран на стената лампа ZA81045

BGN 249.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + ткаенина[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат...

Таванско Помещение Стил Творчески Водопровод Лампа Промишлени Старинни Стенни Лампи За Вътрешно Желязо Едисон Стенни Аплици Лампара Pared

BGN 110.40

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 23 cm вкупна Ширина 8.5 cm Целокупната Длабочина 11 см Крошна / Backplate Димензија 8 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Бронза Декорација Боја Црвена Тежина Нето Тежина(kg) 1.6 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Нова Затемняемая тъчпад светодиодна настолна лампа;2W USB charging led Table Night Light with Pen Holder DC5V/1200mAh за четене на книги

25.92 -38 % BGN 16.00

Име на производ : USB полнење LED табела светилка со пен носителотМодел : ССQ2Материјал : ABS + цревоПрекинувач : Допир (бела, 3сегмент затемнување)Боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розоваМоќност : 2 WКапацитетот на батеријата : 5 V / 1200m AhLED светлата Количина : 10 PCS LED,Бруто Тежина : 0.35 KGКарактеристики : Dimmable,БатеријаСветла Боја : БелаСлучај боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розоваПакет Содржина : 1 x LED Маса Светилка, 1 x USB Кабел за ПолнењеПогоден за : Канцеларијата за Домашна употреба,Бар,Дома Декорација,Празник ДекорацијаИнструкции : Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа светилкаФлексибилни вратот погодни за употреба во канцеларија, спална соба, училиште, и читање...

Юго-Източна Азия от бамбук издънки лампи творчески съвременен китайски стил ретро осветление на хола книга балкон стандарт ya73112

BGN 552.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : (како што е прикажано)[главен материјал] : Бамбус[занает] : Рачно Ткаени[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Прилагодени на : Хотел, студија, трпезарија, спална соба, дневна соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : (слика подолу)

29W монтиран на стената лампа Dimmable Light with Flower Tower AC220V сегмент 2.4 G RF дистанционно управление LED монтиран на стената лампа за спални хол

63.01 -33 % BGN 42.00

Белешки:1.Обичните возачот и сегмент возачот не вклучува далечинскиот управувач,на dimmable возачот вклучува далечински управувач.Само dimmable возачот може да затемнување,другите два возачот не може да се исклучи.2.Обичните возач е за сите светла,на seagment може да се реализира три режими на dimmable возачот може да се контролира светилка за вклучено или исклучено.3 .Т тука се голем број на видови на светлата за да изберете од оваа светилка.Внатрешниот е 14w, надворешното е 15w.4 .Може да изберете од следниве видови : прво, внатрешно топло бела(14 W) надворешниот ладно бела(15 W)(обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот)второ, внатрешниот топло бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )трето, внатрешна природа бела(14 W) надворешниот топло бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )четврто, на внатрешен природата бела(14 W) надворешниот ладно бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )петто, внатрешниот ладно бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )шесто, внатрешниот ладно бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )седмиот, сите топло бела(29 W) или природата бела(29 W) или ладно бела(29 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )5 .Обичните возачот е 85265v, но сегмент возачот и dimmable возач може да биде само работат во 180265 V...

Модерни led лампи за четене със скоба за защита на очите настолни лампи гъвкава тръба настолни лампи USB Book Светлини 1 W висока мощност пъстри

27.46 -9 % BGN 25.00

Модерната LED Читање Светилка Со Клип Око за Заштита Биро Светилки Флексибилна Цевка Табела Светилки USB Книга Светилки Висока Моќност 1 W ColorfullОпис : Флексибилна Цевка Ноќни Ѕид СветилкаГолемина : Цевка е 30cm , USB кабел : 1.5 метриМатеријал : АлуминиумБоја : Црна / Sliver / Gold / Сина / ВиолетоваИзвор на светлина : LED * 1 WНапон : 120 V / 220 V240 VАпликацијата места : Седи соба / Спалната соба / Хотел / Рекреација област / Club / Бар / Кафе собаПлаќање : 1...

IWHD Loft Style Antique Water Pipe Lamp Retro Industrial Edison Wall Sconce Желязо Vintage Wall Light Fixtures Indoor Lighting

BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина 15 см вкупна Ширина 8.5 cm Целокупната Длабочина од 10 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.75 kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Нов модерен и луксозен два кръга Crystal LED настолна лампа диамантени пръстени десктоп осветление спалня сватбена стая

BGN 287.98

Оловоtime : 4 10 Работни Дена Големина : 34*30*30cm Материјал : Кристал + Метал Боја : Јасно Извор на Светлина : LED 24w (вклучени) Напон : 110 V 120 V ИЛИ 220 V 240 V Други : Основни Собранието е потребно...

E14 Modern White wall Lamp Vintage Industrial Led Swing Arm Iron wall светлини for Home living room Bar Rust Restaurant Lamparas

BGN 124.80

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.9 крешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Средиземноморски сладък птици, с монтиран на стената лампа, всекидневна, детска стая преминаване балкон, ръчно изработени творчески Crystal монтиран на стената лампа

BGN 233.60

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.