• Новинка
Таванско Помещение Американската Кънтри Промишлена Реколта Прозрачна Стъклена Стенни Крушка На Едисон Стенни Аплици Вътрешно Прикроватное Огледало Начало Декор

Таванско Помещение Американската Кънтри Промишлена Реколта Прозрачна Стъклена Стенни Крушка На Едисон Стенни Аплици Вътрешно Прикроватное Огледало Начало Декор

резултат:
BGN 108.80

Брой продукти
Налично


Лофт мода американски coutnry индустриски гроздобер чисто стакло покрие бел lumiled ѕид sconce светилка затворен кревет
огледало дома декор осветлување тела
Материјал : Железо +Стакло
Големина : D260 x H330mm
Боја : Црна + Јасно
Извор на светлина : E27 1 x 40 W (не се вклучени)

Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Техника:
Горещо Огъване
Характеристики:
нагоре надолу аплици
Материал На Корпуса:
Стъкло
Използването на:
Работна обувки
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Гаранция:
регулируема стенни аплици
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Брой източници на светлина:
1
Приложение:
хранене
документ:
CCC, CE, RoHS
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Стил:
Държава
Базов Тип:
E27
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
220V
Материал:
Метални
Цвета На Купето:
Черен
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Номер На Модела:
стенни аплици ар нуво

Избор на купувачи

Модерни led лампи за четене със скоба за защита на очите настолни лампи гъвкава тръба настолни лампи USB Book Светлини 1 W висока мощност пъстри

27.46 -9 % BGN 25.00

Модерната LED Читање Светилка Со Клип Око за Заштита Биро Светилки Флексибилна Цевка Табела Светилки USB Книга Светилки Висока Моќност 1 W ColorfullОпис : Флексибилна Цевка Ноќни Ѕид СветилкаГолемина : Цевка е 30cm , USB кабел : 1.5 метриМатеријал : АлуминиумБоја : Црна / Sliver / Gold / Сина / ВиолетоваИзвор на светлина : LED * 1 WНапон : 120 V / 220 V240 VАпликацијата места : Седи соба / Спалната соба / Хотел / Рекреација област / Club / Бар / Кафе собаПлаќање : 1...

Таванско Помещение Стил Творчески Водопровод Лампа Промишлени Старинни Стенни Лампи За Вътрешно Желязо Едисон Стенни Аплици Лампара Pared

BGN 110.40

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 23 cm вкупна Ширина 8.5 cm Целокупната Длабочина 11 см Крошна / Backplate Димензија 8 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Бронза Декорација Боја Црвена Тежина Нето Тежина(kg) 1.6 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

модерен лесен стенен монтаж лампа нощна спалня стенни лампи оригиналност античен хотел, коридор, дневна с монтиран на стената лампа ZA81045

BGN 249.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + ткаенина[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат...

7W TZ-008K LED защита на очите led настолна лампа може да се регулира работа проучване на светлината димер черен настолна лампа-книга-четене с led сгъваема лампа

BGN 87.20

Нова жешка 7 W TZ008 K LED око за заштита led маса светилка прилагодливи работа, студија светлина dimmer маса светилкакнигачитање led виткање светилка2017 ново 7 W 72pcs 2835 led 100 V240 V TZ008 K LED око за заштита маса светилка прилагодливи colortemperate работа, студија на маса светло 5 нивоа dimmer и 7 нивоа допир маса светилкакнигачитање led виткање светилка акции на линијаСпецификација На Производот : 1...

E14 Modern White wall Lamp Vintage Industrial Led Swing Arm Iron wall светлини for Home living room Bar Rust Restaurant Lamparas

BGN 124.80

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.9 крешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Нови стенни лампи на дълги ивици кристални стенни лампи американската дневна спалня нощни коридор на входа, с монтиран на стената лампа ZA81462

BGN 441.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : школка + железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатДобредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : кристал + железо+стакло[Извор на светлина] : E14 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваат

3шт led gooseneck Диаметър 8 mm гъвкав маркуч led аксесоари за осветление желязна тръба за настолна лампа гъвкав хромиран държач безплатна доставка

BGN 12.00

3pcs led gooseneck Кол 8ММ универзална црево led осветлување додатоци железни цевки за маса светилка Флексибилни Хром носителот бесплатен превозот Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : LED gooseneck мека црево Дијаметар : 8 ММ должина : 100 MM 150 MM 200 MM 250 MM 300ММ 400 MM 500 MM 600 MM 1000 MM Materail : Железо Гаранција : >100,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : За LED Табела светилка Маса светилка Следење на светлина Ѕид ламба Итн...

Европейският стил на 4 глави, с монтиран на стената лампа хотел ресторант wakeno притежателите на висящи ретро коридор всекидневна стенни лампи ZA81014

BGN 478.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.Големина : L77 CM,H28 CM

класически стенни лампи 1/2 глава Crystal хотелска стая, коридор стил нощни спални стенни лампи ZA8119

BGN 409.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатДобредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо +СТАКЛО[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваатГОЛЕМИНА : ВИДИ ПОДОЛУ

Китайски стил настолна лампа настолна лампа модерна всекидневна, кабинет спалня под лампа китайски топло малка странична масичка, лампа ZA81452

BGN 316.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : крпа + железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.

ФУМАТ аплици стенни лампи за вътрешно осветление градина розово оцветени лампа лампа коридор бар орнаменти огледало предната лампа

352.00 -12 % BGN 310.00

100% Висок квалитет и Сосема нова Функција : Материјал : метал бакар стакло Сијалица : E14*2 / 3 Напон : 110 V 130 V 220 V 240 V Применливи Место : Ресторан / Кујна / Hotel / Бар Боја : како на сликата подолу Димензии : 2 светла Ширина 29cm Висина 42cm Абажур кол 13.5 см 14cm 3 светла Ширина Висина 40cm 60см Абажур кол 13.5 см 14cm (1inch=2.54 см) основи на Собранието е потребно Светилки брод за вас, како подарок...

Гореща продажба на алуминиева лампа десктоп осветление дизайн Микеле Де Лука средният размер безплатна доставка

BGN 257.39

Средна големина, алуминиумски табела светилка осветлување дизајн од страна на Мишел Де LucchiМатеријал : АлуминиумСијалица : E27 или E14 светилки (не се вклучуваат)Големина : како на сликата подолу покажуваПогоден за употреба : канцеларија, дневна соба,спална соба,балкон,Ходникот,студија соба,Хотели, музеј, уметност gallary, итн.За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Златен и сребърен Кристал 2Л монтиран на стената лампа, за украса на стенен монтаж аплици хотелска стая K9 Crystal монтиран на стената лампа AC гаранция Безплатна дост

270.00 -5 % BGN 256.00

Златна и Сребрена Кристал 2 L Ѕид Светилка Декорација Ѕид Sconce Хотел Опременост на K9 Кристал Ѕид Светилка AC 100% Гарантира Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Нов модерен и луксозен два кръга Crystal LED настолна лампа диамантени пръстени десктоп осветление спалня сватбена стая

BGN 287.98

Оловоtime : 4 10 Работни Дена Големина : 34*30*30cm Материјал : Кристал + Метал Боја : Јасно Извор на Светлина : LED 24w (вклучени) Напон : 110 V 120 V ИЛИ 220 V 240 V Други : Основни Собранието е потребно...

29W монтиран на стената лампа Dimmable Light with Flower Tower AC220V сегмент 2.4 G RF дистанционно управление LED монтиран на стената лампа за спални хол

63.01 -33 % BGN 42.00

Белешки:1.Обичните возачот и сегмент возачот не вклучува далечинскиот управувач,на dimmable возачот вклучува далечински управувач.Само dimmable возачот може да затемнување,другите два возачот не може да се исклучи.2.Обичните возач е за сите светла,на seagment може да се реализира три режими на dimmable возачот може да се контролира светилка за вклучено или исклучено.3 .Т тука се голем број на видови на светлата за да изберете од оваа светилка.Внатрешниот е 14w, надворешното е 15w.4 .Може да изберете од следниве видови : прво, внатрешно топло бела(14 W) надворешниот ладно бела(15 W)(обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот)второ, внатрешниот топло бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )трето, внатрешна природа бела(14 W) надворешниот топло бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )четврто, на внатрешен природата бела(14 W) надворешниот ладно бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )петто, внатрешниот ладно бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )шесто, внатрешниот ладно бела(14 W) надворешниот природата бела(15 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )седмиот, сите топло бела(29 W) или природата бела(29 W) или ладно бела(29 W) ( обичен возач,сегмент возачот или dimmable возачот )5 .Обичните возачот е 85265v, но сегмент возачот и dimmable возач може да биде само работат во 180265 V...

Юго-Източна Азия от бамбук издънки лампи творчески съвременен китайски стил ретро осветление на хола книга балкон стандарт ya73112

BGN 552.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : (како што е прикажано)[главен материјал] : Бамбус[занает] : Рачно Ткаени[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Прилагодени на : Хотел, студија, трпезарија, спална соба, дневна соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : (слика подолу)

Европейските керамични настолни лампи проста модерна спалня нощна лампа топла топла светлина американски китайски живи светлини ZA6230 YM

270.40 -0 % BGN 270.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : керамички + ткаенина сенка[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : рачно изработени керамика[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Трепетлика Настолна Лампа Гъби Лампа Алуминиеви Настолни Лампи За Деца Детска Нощна Спалня, Кабинет Ресторант Полилеи Осветление 113

BGN 303.98

Спецификации На Aspen Табела Светилка Дизајн со O Направени од страна на Светлина Инспириран од селски и софистициран стил на планински град за кој е именуван, на Aspen Табела Светилка испорачува една убава комбинација на Алуминиум и дрво...

Модерният Led, С Монтиран На Стената Лампа, Желязо, Метални Стенни Лампи Дневна Спалня Домашно Осветление Lamparas De Pared Старинни Стенни Аплици

31.98 -62 % BGN 12.00

Здраво, добредојдовте во мојата продавница и сакате да имаат убаво шопинг време.Кликнете за повеќе светилки : http : / / www.aliexpress.com / store / 818272Ако имате било какви прашања , слободно контактирајте ме.јас ќе ви одговори што е можно поскоро.МоделVYMD06170Lmap типЅИДОТ светилкаСветилка тело материјалМеталАбажур материјалникојИзвор на светлинаE27НапонAC110 V240 VГолемина3 светлина лустерот Дијаметар 9.5 CM * Heigh 17 CMПрименаСпална соба, дневна собаП : За УслугиО : Доколку имате било какви прашања, добредојде и се чувствуваат слободни да контакт...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.