• Новинка
Мода красив френски Crystal настолни лампи за спалня модерна настолна лампа нощна американската K9 Кристални украшения настолна лампа

Мода красив френски Crystal настолни лампи за спалня модерна настолна лампа нощна американската K9 Кристални украшения настолна лампа

резултат:
BGN 348.80
BGN 331.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Ширина:55 CM Висина:56 CM

Подробности

Мощност:
110v 5w warm white, 220v 5w warm white
Тип Елемент:
Настолни Лампи
документ:
CQC, CCC, RoHS
Номер На Модела:
5023
търговска марка:
В СОЧНОМ ФОРМАТА НА
Материал:
Crystal
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Стил:
Модерен
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Базов Тип:
Е14
Материал На Корпуса:
Crystal, Желязо, Стъкло
Тип На Сянка:
Плат
Гаранция:
1 година
Характеристики:
Модерен
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Напрежение:
90-260V
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Завърши:
Crystal

Избор на купувачи

модерен лесен стенен монтаж лампа нощна спалня стенни лампи оригиналност античен хотел, коридор, дневна с монтиран на стената лампа ZA81045

BGN 249.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + ткаенина[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат...

Nordic Style Industrual Wall Lamp Vintage Water Pipe Wall Sconce Спалня В Съседство Със Светлината Украса E27 Home Lighting Лампа

BGN 80.64

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 15cm вкупна Ширина (СМ) 8.5 cm Целокупната Длабочина (CM) 17cm Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.77 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Класически лампи реколта сгъваеми подови стойки за осветление тъмно червен черен сив античен под лампа лампара atriles de madera ютия

BGN 152.00

Класичен подни светилки Гроздобер свитлива кат штанд осветлување Темно Црвено Црна, Сива антички подот светилка lampara atriles де madera ЖелезоСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Метал,Моќ влез : 100240 V ACСијалица Тип : 1pcs E27Светилки вклучени или Не : LED сијалицата ВклучениПотрошувачка На Енергија : Max40 WОбјектот Големина : Како на сликата подолуПовеќе детали слики за вашиот референцаПоврзани ОбјектиВажни Совети1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки / данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба...

Безплатна доставка Европейския класически луксозен бронз и Мед арт открит стенен монтаж лампа за спалня коридор всекидневна, коридор Градински лампи

BGN 253.28

Бесплатен Превозот Европската Класична Луксузни Бронза Бакар Уметност Надворешен Ѕид Светилка за Спалната соба aisle Дневна соба и Ходникот Градината СветилкаКупи Упатство1...

Американската кънтри Спалня нощна лампа топло континентална ретро лосове сватба творчески кабинет настолни лампи LO72614

BGN 222.40

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиентиОпис : (1) Големина : D37 * H60cm(2) Материјал : Смола +платно(3) Боја : кафена(4) Светло buld : E27 (не се вклучени)(5) Напон : 90 V260 V ние ќе shipwith според вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,Такси превозот време и може да биде различен

Artpad енергийна ефективност led клипса гъвкава гъша шия 360 градуса въртяща защита на очите офис бюро зажимная лампа със скоба

35.15 -17 % BGN 29.00

Добредојдовте на Нашата продавница1.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!2.Ако имате Посебни барања или Прилагодено производи,ве молиме оставете порака за нас.За насШенжен He Jia Светлина Друштво со Ограничена одговорност е професионална дома осветлување тела производителот, бренд "Artpad"...

Европейските керамични настолни лампи проста модерна спалня нощна лампа топла топла светлина американски китайски живи светлини ZA6230 YM

270.40 -0 % BGN 270.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : керамички + ткаенина сенка[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : рачно изработени керамика[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Американската Луксозна Мода Ютия Кърпа Злато Едисон Настолни Лампи Промишлен Бар Кафе Нощни Спалня Домашен Интериор Лампа

BGN 444.80

Лофт Гроздобер Носталгични Сјај RH Железо Ткаенина Злато Lumiled Биро Табела Светилки Индустриски Бар Кафе КреветСпалната Соба На Читањето На Модерните Дома Декор Осветлување ТелаМатеријал : Железо+ТкаенинаГолемина : W370 x H560 x D180mmБоја : како на сликата шоуИзвор на светлина : E27*1 220 V (сијаличката не се вклучени)

Европейският цинк сплав Crystal монтиран на стената лампа с модерен декор стил сплав монтирани LED лампа преминаване спалня нощни хол, домашно осветление

205.95 -5 % BGN 196.00

Европската Цинк Легура Кристал Ѕид Светилка Модерна Decora Стил Легура LED Монтирани Светилка Aisle Спалната соба Ноќни Дневна Соба Дома ОсветлувањеКупи Упатство1...

IWHD Loft Style Antique Water Pipe Lamp Retro Industrial Edison Wall Sconce Желязо Vintage Wall Light Fixtures Indoor Lighting

BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина 15 см вкупна Ширина 8.5 cm Целокупната Длабочина од 10 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.75 kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Съвременен желязо, с монтиран на стената лампа завод декор стенни аплици спалня ресторант светлина, лампа домашно осветление

73.28 -34 % BGN 48.00

ПАРАМЕТРИ : Главен Материјал : Железо+пластични цвет и тенџере Влезен Напон : 110240 V Боја : црна Светилки носителот : E27 / E26 Моќност : МАКС 60 W големината како фото шоуЗАБЕЛЕШКА модерна фабрика за железо Ѕид светла за ходникот ноќни пакетот е без светилки оставете порака до мене ако имате било какви прашања , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

След съвременната творческа личност железни лампи Nordic проста всекидневна, спалня и кабинет вили лампи модельная стая LU25229

BGN 588.80

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] : како што е прикажаноСветилка тело материјал : ЖелезоГлавен материјал : крпаИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина : види подолу

Ново записване е гаранция Crystal монтиран на стената лампа, месинг цвят стенни аплици лампа бронзови стенни скоби светлина за спални хол

BGN 456.32

Бесплатен Превозот 100% Гаранција Кристал Ѕид Светлина Месинг боја на Ѕидот Sconces Светилка Бронза Ѕид Загради Светлина за спалната соба дневна собаКупи Упатство1...

Безплатна доставка сребърен цвят железен навес сребърен алуминий с ключа на притежателя лампи САМ прост ретро стенен лампата на Едисон

13.36 -10 % BGN 12.00

Примерок цел на lumiled ѕид светилка месинг заврши без сенка индустриски ѕид светилка за во спалната собаE27 фитинг, одговараат за 110250 VСветилка сопственикот со knob вклучите или синџир префрлатеСребро железо крошна : 110mm1 / 3 / 10 единици во една многу

10W GOOSENECK DESK ТЕХНОЛОГИЧНА MOUNT LED LIGHT

26.40 -2 % BGN 26.00

биро менгеме led светилка,менгеме led маса светилка,маса светилка менгеме,биро менгеме планината led светло,менгеме на маса светилка,менгеме на биро светла,менгеме на биро светлина,led менгеме на биро светлина,led менгеме маса светилка,предводена менгеме на маса светилка,менгеме на led биро светлина,менгеме биро светлина,менгеме маса светилка замав на раката,менгеме биро led светилка,биро менгеме светилка,биро менгеме светла,биро менгеме led светилка,предводена биро менгеме светлина,менгеме флексибилни маса светилка,менгеме на led биро светилки,менгеме на светлата биро,gooseneck маса светилка менгеме,флексибилни маса светилка со менгеме,СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 10 W GOOSENECK БИРО МЕНГЕМЕ ПЛАНИНАТА LED СВЕТЛО МОДЕЛ : RGLJ60821010 ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 10 W LUMENS : 1000 LM СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 90 степени светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ПРЕКИНУВАЧ : го ВКЛУЧИТЕ КАБЕЛОТ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.60mm GOOSENECK : кол...

Юго-Източна Азия от бамбук издънки лампи творчески съвременен китайски стил ретро осветление на хола книга балкон стандарт ya73112

BGN 552.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : (како што е прикажано)[главен материјал] : Бамбус[занает] : Рачно Ткаени[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Прилагодени на : Хотел, студија, трпезарија, спална соба, дневна соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : (слика подолу)

Loft Industrial adjustable long swing arm Wall lamp Fixture Vintage Edison bulb wandlamp lamparas de pared светлини lampen sconce

BGN 45.68

Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица wandlamp lamparas де споредено светла lampen sconceГроздобер стил Материјал Метал Влезниот Напон 100240 V 50 / 60 Hz LED Извор на Светлина крушка, Блескаво сијалица или Заштеда на Енергија светилки Сијалица База E27 Сијалица Количина 1 парче Сијалица Вклучуваат или Не Не се Вклучени Потрошувачка на ЕнергијаМакс 40 W Switch Тип Ѕиден Прекинувач за Инсталација Тип на Ѕид Монтирани Одговараат За*Дневна Соба*Спална соба*Трпезарија*Бар*Ресторан*Продавница*Хотел Гаранција 1 Година Боја Како Големина на сликаКако слика Коментари1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Модерен хром led монтиран на стената лампа за баня спалня стенни аплици вътрешно осветление лампа AC 90-260V LED монтиране на осветление Безплатна доставка

285.84 -5 % BGN 272.00

Современата Chrome LED Ѕид Светилка За Бања Спалната соба Ѕид Sconce Затворен Осветлување Светилка AC 90260 V LED Ѕид Осветлување Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Таванско Помещение Стил Творчески Водопровод Лампа Промишлени Старинни Стенни Лампи За Вътрешно Желязо Едисон Стенни Аплици Лампара Pared

BGN 110.40

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 23 cm вкупна Ширина 8.5 cm Целокупната Длабочина 11 см Крошна / Backplate Димензија 8 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Бронза Декорација Боја Црвена Тежина Нето Тежина(kg) 1.6 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Marmenkina Японски стил настолна лампа закрит лампа всекидневна под дървена лампа спалня Den дърво, хартия настолна лампа AC110-240V

76.80 -11 % BGN 68.00

Marmenkina Јапонски стил на табела светилка затворен светилка дневна соба кат дрво светилка спалната соба на ден дрво, хартиена Маса светилка AC110240 V Бренд : Marmenkina Големина : 24 * 24 * 45см Светилки носителот : E27 сијалица тип : блескаво сијалица / LED сијалица / заштеда на енергија сијалица сијалица Материјали : дрво + хартија Напон : AC110240 V Максимална моќност : 40 W Применливи простор : студија, спална соба, чај соба, дневна соба, колиба, ресторан, хотел соба, итн Забелешка : Пакет не е вклучуваат светилки, Според различни земји со конвертор приклучок (Европскиот стандард, Американски стандард, Британски стандард, Австралиските стандарди, итн.)Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно.* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

Бамбук лампа декоративни стенни лампа творчески преминаване кафе старинна фермерска къща, ръчно изработени от бамбук Усъвършенствайте осветление, стенни лампи ZA

BGN 216.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : бамбус[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : упатство за подготовка[За] : дневна соба, ресторан, чај бар, ходник и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : како што е прикажано подолу|_|

Златен и сребърен Кристал 2Л монтиран на стената лампа, за украса на стенен монтаж аплици хотелска стая K9 Crystal монтиран на стената лампа AC гаранция Безплатна дост

270.00 -5 % BGN 256.00

Златна и Сребрена Кристал 2 L Ѕид Светилка Декорација Ѕид Sconce Хотел Опременост на K9 Кристал Ѕид Светилка AC 100% Гарантира Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Led клип make-up mirror small Table lamp usb Power supply 5V 3W Three color change soft light light protect eyes book lamp

41.78 -40 % BGN 25.00

Добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на светилки и фенери, нека се увери на купување, целото срце услуга идеја, да ви даде задоволување на шопинг искуство.Описи : 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена.Елегантна и убава форма соба осветлување.Тоа може да создадете романтична атмосфера и им даде на искра да брилијантен вечери.Погоден за домашни дневна соба,учење и сл.Не само еден издржливи и безбедни табела светилки, но исто така и убав украс за вас дома.Pecifications : Димензии : 11cm*5.8 cm*40cm USB менгеме табела светилка со makeup огледало функцијаСветла боја : три промена на бојата на светлината (ладно бела / топло бела / природна светлина)Телото Боја : Црна Сребро.Напојување : USB интерфејсМатеријал : Алуминиумски+ABS+нерѓосувачки челикНапон : AC 90260 VПримена : трпезарија, Спална соба, Ходникот, дневната соба, Студија соба и така натаму.Ако не може да се купи, бидејќи на географски ограничувања, ве молиме контактирајте ме во времето...

Дръжката на ключа таванско помещение промишлени реколта природа дърво база настолна лампа E27 светлина модерна настолна лампа за четене на книги проучване на всеки

80.10 -29 % BGN 57.00

Информација за производот : Точка Име : Природата дрвна Маса Светилка Материјал : Природата Дрво и железо Светилки носителот : 1 BUC * E27 / E26 Напон : AC 110240 V( ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел ) Моќност : 40 W извор на Светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНА Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.