• Новинка
20 бр / опаковане. EU-US Wall Plug Socket Осветление Сензор switch LED Night Light

20 бр / опаковане. EU-US Wall Plug Socket Осветление Сензор switch LED Night Light

резултат:
BGN 73.12
BGN 69.00 -6 %

Брой продукти
Налично


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.
Спецификација :
Име : ноќ светилка
диск : 220v/110v
моќност : 0.2 w
осветлување боја : бела
Прекинувач : осветлување на сензорот
Пакет Се Вклучени :
20 x ноќ Светилка

Подробности

Отделят Цвят:
Бял
Тип Елемент:
Нощни Лампи
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Използването на:
Извънредна ситуация
Източник На Светлина:
Led лампи
Мощност:
0-5W
документ:
CCC, CE, RoHS
Тип:
лека нощ
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Напрежение:
90-260V
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
Променлив ток, суха батерия
Производство На Електроенергия:
Ключ
Номер На Модела:
лека нощ
търговска марка:
Экси
Форма:
настолна лампа
Тип На Батерията:
няма батерия

Избор на купувачи

Класически европейския Мед, с монтиран на стената лампа с една двойна глава антре светлина спалня месинг, стъкло, стенни аплици AC E14 LED гарантирано

BGN 220.86

Класичен Европски 100% Бакар Ѕид Светилка Еднокреветни / Двокреветни Главата Ходникот Светлото во Спалната соба Месинг Стакло Ѕид Sconce AC E14 LED ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Z New Arrived LED Show armor LED Костюми Robot Costume LED Luminous Clothing For Night Clubs Party KTV Party Доставки LED Light

318.40 -16 % BGN 267.00

Z RGB LED боја show LED оклоп LED Одговара на Робот Костим LED Прозрачна Облека За Ноќни Клубови Партија КТВ Партија Материјали LED СветлоПроизводот вклучуваат LED ОБЛЕКА.Не се вклучуваат LED РАКАВИЦА И LED ОЧИЛА Контрола : RF далечински управувач; вградена литиум батерија, полнење Кога полнењето е завршено, можете да го користите околу 50 минути, време на Полнење : 4 часа Врска без жици Полнење на мобилен телефон полнење толку лесно како кога батеријата е целосно конектор индикатор за светло се претвори од црвена во зелена Забелешка : цената е за еден ЛЕД светлечки костими , на пример, ако сакате 2бр,ве молиме цел 2...

led подводни светлина водоустойчив черен калъф AC 85-265 в IP68 10 Watt led подводни светлина rgb + 24key дистанционно управление

117.44 -5 % BGN 112.00

предводена подводни светлината водоотпорен црна маска AC 85265v IP68 10 W предводена подводни светлината rgb + 24key далечински контролерФункција : 1...

Неръждаема стомана 3w Ip68 Rgb потопяема светлина Ip68 Водоустойчив подводен басейн сватбен езерото Piscina

297.36 -0 % BGN 297.00

Повеќе Информации Нерѓосувачки Челик 3 W IP68 Смола Исполнет RGB LED Базен Светлина 12 V Подводни piscinas вдлабнати за Спа Езерцето DHL Бесплатен превозотAnswer : ___________________________ Note : 1.Цена вклучувајќи Вградени дел или без вграден дел по желба.2.Default за да ја испратите 30 степен,AC / DC1224 V,Ако сакате другите зрак агол,ве молиме контактирајте со нас.3.Топло бела во 3000 K,Природата белата во 4000 K,Кул бело во 6000 K,Други бои,Црвена,Сина,Зелена Задолжително.4.Слободен испорака страна на курирската служба DHL,Fedex,UPSот,ТНТ,Aramex,EMS..,Ние ќе брод од страна на најдобар начин според твојата адреса.Опис на производот LED Базен Светлината LED Светло Тип ПРЕДВОДЕНА подводни Светлината Влезен Напон AC / DC12 V24 V Моќ 3 W Боја Топло Бела(3000 K),Природата бела(4000 K),Кул Бело(6000 K),Црвена,Сина,Зелена факултативна Извор на Светлина КРИXBD LED CRI >80 Ra Лумен 280 Lm Зрак Степен 30 Куќа боја Сребрена Работна Температура 25 C~+45 C Главен Материјалнерѓосувачки челик покрие 6063 алуминиум светилка тело за Заштита на Класа IP68 Светилка Големина D48 H44mm Сертификат CE / ROHS Гаранција 3 Години Извор на Светлина на животниот Век 50000 часа Апликации базен ѕид светлина,inground базен светлина,подводни,езерце,фонтани,подови,подниКупите кабел кликнете на сликата подолу за Напојување : [xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Мерки на претпазливостПостојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

10w LED underwater светлини IP68 Cool White/Warm White LED underwater swimming pool light 12V Black Body Convex Lens

18.88 -5 % BGN 18.00

Функција : 1 Нов и висок квалитет2 Целосно подводните и совршено се запечатени, водоотпорен центарот на вниманието додава заслепуваат на боја на вашиот езерце или фонтана3...

CREE Чип 7W COB Underground Light IP67 Outdoor LED лампа топла бяла светлина Inground Uplighting Tree Decoration LED 8 бр./лот

BGN 669.76

КРИ Чип 7 W КОЧАН Подземни Светлина IP67 Отворено LED Светилка топло бела Inground Uplighting Дрво Декорација LED 8 PCS / многуПред да нарачате , pls прочитате подолу љубезно !1.pls марк зрак агол треба ,нормално ние може да се направи 15 / 30 / 45 / 60 , инаку ,ние willl да направи нормален 30degree2.доколку имате посебни барања за материјал , чип или кабел должина , pls контактирајте со нас пред да нарачате!3.за оваа содржина ,кул бело значи 60006500 K ,природата белата значи 40004500 K ,топло бела значи 30003500 K ,2700 K значи 26002800 K4.за превозот ,ние обично се користат DHL или Fedex според вашата земја ,Русија и Блискиот исток се користи специјална превозот начин само за овие земји !Спецификации : GSIF0107 R 1), ПРЕДВОДЕНА inground светлина со пластична кутија 2) 1pcs*7 W КРИ LED 3) Боја : Г.С. / ЗАПАД / светска војна 4) DC24 V,7 W 5) Зрак агол : 30° 6) Светилка Големина : 116(светилка КОЛ)*76(H)mm 7) Материјал : елоксирани алуминиумски 6063 +304#СВ Капак 8) Пакување : 8.5 КИЛОГРАМИ / ЦТН, 8 PCS / ЦТН,25 X24 X46cmКарактеристики : 1...

Led Ground Garden Floor Underground Buried Лампа Spot Landscape Light Ac 85-265v Ip65 Deck Lamp вграждане открит светлина Grondspot

22.37 -2 % BGN 22.00

LED Подземни Светлина 9 W Погребан Вдлабнати Кат Земјата Двор Пат Пејзаж Светилка за Отворен Осветлување 5 PCS1) име на Производ : led подземни светлина 1 W / 3 W / 5 W / 6 W / 7 W / 9 W / 12 W / 15 W / 18 W 2) LED бренд : Висок epistar 3) CRI : 80 Ra 4) Светлосен флукс : 80 LM / W 5) за Инсталација : пред собранието / Погребан 6) Зрак агол : Еден оптички port / dual оптички port / Sanko устата 7) Влезен напон : 85 до 265 V 8) Големина : Како на сликата[xlmodel][фото][0000][xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот мора да се види 1...

LED iron art embedded отточна тръба на шарнирна връзка, с монтиран на стената лампа, нощна лампа за четене на хотелската стая.

52.80 -20 % BGN 42.00

LED железо уметност вградени вртливата ѕид светилка ноќни читање хотелска соба светилка Име : LED вградени вртливата ѕид светилка Напон : AC 100240 V Тело Материјал : железо боја : Црна Сијалица Вклучуваат : да Зрачењето Област : 13 квадратни метри Апликации : Хотел, Спална соба, кревет,итн.Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно. Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

Новият Dragon Ball Son Goku Strength Бомби Luminaria Led Blue Color Night Light Празничен Подарък Стая Декоративно Led Осветление

40.00 -22 % BGN 31.00

Опис : * Материјал : ABS * може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина...

Модерни led silver ночники настолна лампа, с монтиран на стената лампа 1 W 3 W led вик маркуч осветление вик капан живопис огледало светлина

11.39 -3 % BGN 11.00

Материјал : АлуминиумВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : 1w / 3 W Висока Моќност LEDТемпература на бојата : Топло Бела или чиста белаПланината метод : Монтира на ЅидКонтрола на владата : SwitchIllumniation Област : 5m^2 до 10m^2Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.2 : Ние само брод да се потврди цел адреси...

черен корпус DC12V 10W подводни светлини rgb ip68 Водоустойчив rgb led басейн светлини фонтан светлини +24key дистанционно управление

23.36 -6 % BGN 22.00

црно тело DC12 V 10 W подводни светилки rgb ip68 водоотпорен rgb led базен светла фонтана светла +24key далечински контролерНАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА ЗА СВЕТЛО БЕЛА БОЈА ИЛИ ТОПЛО БЕЛАВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LEDСветлината е во нова состојба...

Модерни минималистични стенни лампи 6W LED Wall Sconce Light Up/Down Дневна Спалня нощна лампа проход, с монтиран на стената лампа

41.58 -25 % BGN 31.00

Модерен Минималистички Ѕид Светилки 6 W LED Ѕид Sconce Светлината Нагоре / Надолу Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ламби Aisle Ѕид СветилкаПредмет Тип : LED ѕид светло Извор на Светлина Тип : LED 3 W Epistar на имитира Lumileds LED Кол : 2 парчиња Poewr : 6 W Напон : 85265 V AC Dimmable : Нема Светлина во Боја : Топло бела (3000 K) и ладно бела (6000 K) / црвена / зелена / блу / жолта Абажур Тип : Двоен кристал леќа Тело Материјал : Алуминиум легура + кристал леќа Тело Боја : Сребро Инсталација Тип : Ѕид монтирани Техника : Жица цртање виси Осветлување Област : 3 ~ 5 квадратни метри Апликација : Дневна соба, трпезарија, студија соба, спална соба, кујна, сала начин, хотел

12v Green White 30W Underwater LED Fishing Светлини Drop Boat Submersible Fish Fishing Lure Baits

119.68 -5 % BGN 114.00

Ние ги испратите производи со Следење на Број.Параметри : Item B4 B06030 WСО Моќност 30 W Напон1224 V DC ЛуменWihte : 3000lmЗелена : 2000lm Зрак Агол 360° Осветлување ефикасност од 90% ИП Стапка IP68 Кабел должина 6 M Големина 38*500mm тежина 1200g Работна температура (во вода) ≤30°C Живот време 30000 HoursФункција : 1...

Просто модерна спалня LED монтиран на стената лампа, преминаване на дневна кафе ТЕЛЕВИЗИЯ фон LED алуминиева вълна украса лампи Безплатна доставка

116.80 -9 % BGN 106.00

За испорака : Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачкиГолемина на : S : 480*65*75 MM МОЌ : 16 WL : 580*65*75 M М МОЌ : 20 WСветлосен Извор : SMD LED диодиТежина : 2 KGКупувачот Треба Да Се Прочита

36 led прожектори водоустойчиви прожектори IP65 гъвкави открит къмпинг работа на светлина лампи петно със зарядно устройство за батерии 18650

78.43 -35 % BGN 51.00

Детали за производот : 36 LED 60 W Поплави Светла Водоотпорен IP65 Рефлектори Подвижен Отворено Кампување Работа Светлина Место Светилка Со Полнач за Батерија 18650 Забелешка : оваа потоп светлината ќе биде транспортирана со продаваат на мало пакување кутија...

10W 12V RGB LED Underwater Fountain Light 1000LM плувен басейн на езерото Аквариум Аквариум LED Light лампата IP68 Водоустойчив

29.12 -4 % BGN 28.00

Конвексни леќа rgb подводни базен светло сребрена тело DC12 V 3 W лер подводни светилки IP68 водоотпорен +24key далечински контролерФункција : 1...

Gzmj стенни аплици led лампи, нощни стенни лампи таванско помещение промишлени ретро led стенни лампи, нощни лампи стълби аплици

303.90 -48 % BGN 158.00

GZMJ Ѕид sconces Led Светилки Ноќни Ѕид Дома Тела на Лофт Индустриски Ретро Led Ѕид Светилки Ноќ Светлата Скалите Sconces Монтирани Светлина Тела на Лофт Индустриски Железо Ретро Ѕид Светилки Име : Ѕид светлина Големина : 493mm*277mm*85mm Боја : црна, бела Материјал : Железо + акрилик е Применливо : Aisle / Дневна Соба / Ходникот Осветлување простор : околу 5㎡ Тежина : 2 KG извор на Светлина : LED

Гореща разпродажба креативна изход автоматична энергосберегающая светлинна тъчпад LED Wall Night Light Indoor Bedroom Decoration Lamp

2.75 -27 % BGN 2.00

Креативни Приклучок за Штекер Автоматска Заштеда на Енергија за Светлосен Сензор за Контрола на LED Ѕид Ноќ Светлина Затворен Спална соба Декорација СветилкаСпецификации : Карактеристики : Користете паметни целосна автоматска светлина индукција контрола на технологијата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.