• Новинка
Модерни led silver ночники настолна лампа, с монтиран на стената лампа 1 W 3 W led вик маркуч осветление вик капан живопис огледало светлина

Модерни led silver ночники настолна лампа, с монтиран на стената лампа 1 W 3 W led вик маркуч осветление вик капан живопис огледало светлина

резултат:
BGN 11.39
BGN 11.00 -3 %

Брой продукти
Налично


Материјал : Алуминиум
Влезен напон : AC 110-240 V 50/60 Hz
Извор на светлина : 1w/3 W Висока Моќност LED
Температура на бојата : Топло Бела или чиста бела
Планината метод : Монтира на Ѕид
Контрола на владата : Switch
Illumniation Област : 5m^2 до 10m^2
Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3 : За повеќе од еден бесплатен превозот начини од експрес,ние ќе го избере една од couriers за вас во зависност од ситуацијата во нашата страна, Ако имате било каков сомнеж, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји.И 7 до 21 работни дена да Русија,Бразил,Аргентина и Блискиот Исток земји.Ако EMS,тоа ќе биде околу 10 дена.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот.
2 : Замена или рефундирање е достапно во рок од 10 дена од денот на приемот што истата состојба и кога ќе се добие тоа.Пред да се врати,ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет.Ние не прифаќаме никакви враќа без согласувате прво.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Сите од нив се врз основа на увоз политика на својата земја, ако имате посебни Барање, ве молиме контактирајте со нас пред породувањето.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време . Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните. Но, не може да гарантира за да одговорите на време.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Ви благодариме за вашето време

Подробности

Мощност:
1W, 3W
Цветна Температура:
Топло бяло (2700-3500K), белота на природата (3500-5500K)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Приложение:
Баня, Коридор,Кухня,Спалня,Трапезария,Кабинет
Брой източници на светлина:
1
Стил:
Модерен
Техника:
позлатени
документ:
RoHS ce, CCC, CE
Зона Осветление:
5-10 кв. м
търговска марка:
GY
Напрежение:
90-260V,220V,110V
Номер На Модела:
GY-DD-032A
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Гаранция:
1 година
Материал На Корпуса:
Алуминий
Материал:
Алуминий
Тип На Сянка:
Без сенки
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Източник На Светлина:
Led лампи
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Цвета На Купето:
Сребро
Базов Тип:
NA

Избор на купувачи

Главата на коня, с монтиран на стената лампа LED за спалня / трапезария / отвора на вратата Безплатна доставка черен / бял WL47

127.79 -14 % BGN 110.00

led led светилка светло лустерот led лента led светло светилка сјај соларна led e27 led сијалица, led светилка, табела светилка тактички lanterna lustres фенер headlamp светлина luminaria ноќ lightled лентаАко имате било какви проблеми или прашања ,контактирајте не преку еМејл или Trade Manager или ни Остави порака во вашата нарачка, ве молиме...

led подводни светлина водоустойчив черен калъф AC 85-265 в IP68 10 Watt led подводни светлина rgb + 24key дистанционно управление

117.44 -5 % BGN 112.00

предводена подводни светлината водоотпорен црна маска AC 85265v IP68 10 W предводена подводни светлината rgb + 24key далечински контролерФункција : 1...

led e27 Nodic Желязо Fabric Black White LED Lamp. LED Light.Настолна Лампа.Настолна Лампа.Настолна лампа. светодиодна настолна лампа за спалня офис

622.40 -7 % BGN 579.00

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

Най-новият стенен лампа Mini loft vintage adjustable E27 Edison Bulb industrial style wall lighting САМ deco light Fixtures

BGN 20.08

Златна Луис Poulsen Scone E27 Позлатен Лофт Американски Прилагодливи Ретро Гроздобер Железо Ѕид светилка Светла Антички Индустриски телаОписЗемјата гроздобер Ѕид Светлина.Сосема нов и висок квалитет.Изработени од железоСовршена декорација за дома мебел.Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, БарИзвор на светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки Забелешка : ве Молиме да се побара професионална техничар за да помогне да се инсталира.Светлината Информации : Светилка тип : ѕид СветилкаМатеријал : ЖелезоСтил : Антички Индустриски Американската ДржаваПредложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн.Предложено е применливо простор големина : 510 метри квадратниЖица Напон : 110240 V,50 / 60 HzБрој на светилки : светилки не се опфатени(ако треба,ве молиме контактирајте со нас да се купат)Предложениот извор на светлина : E27x1Извор на светлина вклучени Да или Не : НеБоја : ЦрнаГолемина : Како се покаже сликаПакетот Вклучува : 1 x ѕид светилка( Цената не вклучува сијалица)1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Съвременната Златна Метална Поставка Настолни Лампи Спалня Нощна Лампа Креативен Дизайнер Хол, Кабинет Офис Бюро Светлина

352.00 -10 % BGN 317.00

Спецификација За ПроизводПредмет Тип : Табела СветилкиМатеријал : МеталАбажур Боја : Црна,БелаСенка Тип : ЖелезоДимензија : Ширина 340mm Висина 420mmИзвор на светлина : LED СијалицатаЕ Светилки Се Вклучени : НикојБаза Тип : E27Тип На Прекинувач : Knob ПрефрлатеТехника : ПозлатенCertifiaiton : CCC,CE,ROHS,CQC,FCCСтил : МодернаМесто : Хотел, Сала, СалонПримена : Dinning Соба, Foyer, Кревет Соба, Студија, ДругиПлаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму...

Съвременната мода алуминиев led монтиран на стената лампа 5 W хотелът проект нощна стълбище проход, коридор, тоалетна лека нощ стенни сутиен лампа

34.78 -40 % BGN 21.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

IWHD Nordic Glass Wall Lamp Beside Bedroom Bathroom Mirror Light Japan Style LED Wall Sconces Vintage Edison Lighting Luminaire

154.53 -17 % BGN 128.00

Нордиските Месинг Бакар LED Ѕид Светлина Тела Бања Огледало Стакло Топката Ѕид Светла Покрај Светилка Arandelas Luminaire Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Нордиските Модерна Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица, 3 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Бакар Сенка Материјал Стакло Тежина Нето Тежина(kg) 1kgПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Vintage E27 edison лампа таванско помещение с монтиран на стената лампа, бар, клуб, кръчма, веранда, стълбище, коридор, пасаж, балкон нощни ресторант кафе светлина сутиен апл

28.10 -43 % BGN 16.00

Добредојдовте & ИзвестувањеГроздобер E27 lumiled светилка на лофт ѕид светлина бар клуб паб тремот скалило коридор aisle балкон ноќни ресторан, кафе светлина градник sconce100% Сосема НовСпецификација1, Напон : AC85265 V2, Извор на Светлина : E27 сијалица (Не сијалица од продавачот)3, Материјал : Железо4, Телото Боја : Црна5.Напон : AC85v,110v,220v,230v,265vПримена : Дневна соба,Спална соба,Скалило,aisle,бар,клуб,тремот,кафе* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиентуслугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;* Може да варира, особено за време на сезона;* Ве молиме контактирајте со нас...

Класически европейския Мед, с монтиран на стената лампа с една двойна глава антре светлина спалня месинг, стъкло, стенни аплици AC E14 LED гарантирано

BGN 220.86

Класичен Европски 100% Бакар Ѕид Светилка Еднокреветни / Двокреветни Главата Ходникот Светлото во Спалната соба Месинг Стакло Ѕид Sconce AC E14 LED ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Гореща разпродажба креативна изход автоматична энергосберегающая светлинна тъчпад LED Wall Night Light Indoor Bedroom Decoration Lamp

2.75 -27 % BGN 2.00

Креативни Приклучок за Штекер Автоматска Заштеда на Енергија за Светлосен Сензор за Контрола на LED Ѕид Ноќ Светлина Затворен Спална соба Декорација СветилкаСпецификации : Карактеристики : Користете паметни целосна автоматска светлина индукција контрола на технологијата...

COB 7W CREE LED Underground Light IP67 Outdoor LED лампа топло бяла Inground Uplighting Day Wihte LED 8 бр./лот

BGN 682.56

КОЧАН 7 W КРИ LED Подземни Светлина IP67 Отворено LED Светилка топло бела Плоштадот Inground Uplighting Ден Wihte LED 8 PCS / многуПред да нарачате , pls прочитате подолу љубезно !1.pls марк зрак агол треба ,нормално ние може да се направи 15 / 30 / 45 / 60 , инаку ,ние willl да направи нормален 30degree2.доколку имате посебни барања за материјал , чип или кабел должина , pls контактирајте со нас пред да нарачате!3.за оваа содржина ,кул бело значи 60006500 K ,природата белата значи 40004500 K ,топло бела значи 30003500 K ,2700 K значи 26002800 K4.за превозот ,ние обично се користат DHL или Fedex според вашата земја ,Русија и Блискиот исток се користи специјална превозот начин само за овие земји !5...

CREE Чип 7W COB Underground Light IP67 Outdoor LED лампа топла бяла светлина Inground Uplighting Tree Decoration LED 8 бр./лот

BGN 669.76

КРИ Чип 7 W КОЧАН Подземни Светлина IP67 Отворено LED Светилка топло бела Inground Uplighting Дрво Декорација LED 8 PCS / многуПред да нарачате , pls прочитате подолу љубезно !1.pls марк зрак агол треба ,нормално ние може да се направи 15 / 30 / 45 / 60 , инаку ,ние willl да направи нормален 30degree2.доколку имате посебни барања за материјал , чип или кабел должина , pls контактирајте со нас пред да нарачате!3.за оваа содржина ,кул бело значи 60006500 K ,природата белата значи 40004500 K ,топло бела значи 30003500 K ,2700 K значи 26002800 K4.за превозот ,ние обично се користат DHL или Fedex според вашата земја ,Русија и Блискиот исток се користи специјална превозот начин само за овие земји !Спецификации : GSIF0107 R 1), ПРЕДВОДЕНА inground светлина со пластична кутија 2) 1pcs*7 W КРИ LED 3) Боја : Г.С. / ЗАПАД / светска војна 4) DC24 V,7 W 5) Зрак агол : 30° 6) Светилка Големина : 116(светилка КОЛ)*76(H)mm 7) Материјал : елоксирани алуминиумски 6063 +304#СВ Капак 8) Пакување : 8.5 КИЛОГРАМИ / ЦТН, 8 PCS / ЦТН,25 X24 X46cmКарактеристики : 1...

Таванско помещение Стил промишлени осветление стена LED регулируем люлка дълги ръце старинни стенни лампи Edison Sconce Лампара апликации в сравнение с други

104.90 -17 % BGN 87.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1.5 кгПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

SOLLED 220-240V Mosquito Killer Лампа Safety UV Electric Photocatalyst Insect Killer Fly Pest Repeller Lamp Control OutdoorIndoor

61.39 -25 % BGN 46.00

SOLLED 220240 V Комарец Убиец Светилка за Безбедност на УВ Електрични Photocatalyst Инсекти Убиец Летаат Штетници Repeller Контрола Светилка Outdoor IndoorОпис : Предмет тип : Комарец Убиец СветилкаПримена : Идеален за внатрешна употреба, особено во креветсоба, сала, канцеларија, итн...

Z New Arrived LED Show armor LED Костюми Robot Costume LED Luminous Clothing For Night Clubs Party KTV Party Доставки LED Light

318.40 -16 % BGN 267.00

Z RGB LED боја show LED оклоп LED Одговара на Робот Костим LED Прозрачна Облека За Ноќни Клубови Партија КТВ Партија Материјали LED СветлоПроизводот вклучуваат LED ОБЛЕКА.Не се вклучуваат LED РАКАВИЦА И LED ОЧИЛА Контрола : RF далечински управувач; вградена литиум батерија, полнење Кога полнењето е завршено, можете да го користите околу 50 минути, време на Полнење : 4 часа Врска без жици Полнење на мобилен телефон полнење толку лесно како кога батеријата е целосно конектор индикатор за светло се претвори од црвена во зелена Забелешка : цената е за еден ЛЕД светлечки костими , на пример, ако сакате 2бр,ве молиме цел 2...

Новият Dragon Ball Son Goku Strength Бомби Luminaria Led Blue Color Night Light Празничен Подарък Стая Декоративно Led Осветление

40.00 -22 % BGN 31.00

Опис : * Материјал : ABS * може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.