• Новинка
Гореща разпродажба креативна изход автоматична энергосберегающая светлинна тъчпад LED Wall Night Light Indoor Bedroom Decoration Lamp

Гореща разпродажба креативна изход автоматична энергосберегающая светлинна тъчпад LED Wall Night Light Indoor Bedroom Decoration Lamp

резултат:
BGN 2.75
BGN 2.00 -27 %

Брой продукти
Налично

Креативни Приклучок за Штекер Автоматска Заштеда на Енергија за Светлосен Сензор за Контрола на LED Ѕид Ноќ Светлина Затворен Спална соба Декорација Светилка
Спецификации :
Карактеристики :
- Користете паметни целосна автоматска светлина индукција контрола на технологијата. Тоа е заштеда на енергија. - Во текот на денот, тоа автоматски ќе се затвори. И во вечерните часови, тоа ќе биде светло од себе. Исто така, светлината и светлината ќе бидат променливи според темнината.
- Ако затворен малку темно, светлината и светлината ќе бидат послаби. Ако затворен е длабоко темно, светлината и светлината ќе биде посветла и посилна.
- Тоа е високо заштеда на енергија, висока осветленост, помалку потрошувачка (моќ само 1w). Тоа е добро и зелени висока технологија, енергија-заштеда на осветлување производи.
- Погоден за домашна декорација, спиење asistance, хранење или мокрење употреба.
Облик : Плоштад
Напон : 110-220 V
Извор на светлина : LED
Функција : Светло Контрола
Боја : Бела, Жолта, Сина, Розова
Приклучокот Стандард : САД, ЕУ
Големина : 65x 65x 28mm (28mm исклучи plug нога)
Пакет Тежина : 60(g) / 2.12(оз)
Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 90(mm)*90(mm)*50(mm) / 3.54(во)*3.54(во)*1.97(во)
1x LED Ноќ Светлина

Подробности

Цвят:
Бял, Жълт, Син, Розов
Тип Елемент:
Нощни Лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Производство На Електроенергия:
светлина
Тип:
лека нощ
Използването на:
Извънредна ситуация
търговска марка:
GENNUO
Мощност:
0-5W
Форма:
Площ
Напрежение:
110-220V

Избор на купувачи

3D LED Night Light чиста халюцинация първата форма с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация

BGN 20.78

Неверојатни 3 D LED Светилка Апстракт Халуцинација Првиот Облик LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

LED iron art embedded отточна тръба на шарнирна връзка, с монтиран на стената лампа, нощна лампа за четене на хотелската стая.

52.80 -20 % BGN 42.00

LED железо уметност вградени вртливата ѕид светилка ноќни читање хотелска соба светилка Име : LED вградени вртливата ѕид светилка Напон : AC 100240 V Тело Материјал : железо боја : Црна Сијалица Вклучуваат : да Зрачењето Област : 13 квадратни метри Апликации : Хотел, Спална соба, кревет,итн.Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно. Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

BOCHSBC Nordic Creative Leaf Table Lamp американската нова класическа мода настолни лампи за дневна спалня Tree Leaves Lamp

591.98 -20 % BGN 474.00

BOCHSBC Нордиските Креативни Зеленило Табела Светилка Американски Новата Класична Мода Биро Светла за Дневна Соба и Спалната соба Дрво Остава СветилкаAnswer : ___________________________ Note : Мојот пријател,убав ден,адаптер со четири спецификации,тоа е ЕУ,САД,АУ,велика БРИТАНИЈА СТР се повлечи,ве Молиме оставете порака за посебни барања,или ние ќе ги испратија на адаптер со адреса~Спецификација За ПроизводИме : Нордиските Креативни Зеленило Табела СветилкаМатеријал : Метал,Смола,ТекстилБоја на каросеријата : Како фотографии покажуваатМоќност : 31 W40 WНапон : AC 90260 VИзвор на светлина : LED СијалицатаСијалица База : E27Светла Боја : Топло Бела или Ладно БелаПримена : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Хотели,итнГолемина СМ : Дијаметар 35cm, Висина 66cm Инчен : Дијаметар 13.779 , Висина 25.984Безбедност Пакет

Главата на коня, с монтиран на стената лампа LED за спалня / трапезария / отвора на вратата Безплатна доставка черен / бял WL47

127.79 -14 % BGN 110.00

led led светилка светло лустерот led лента led светло светилка сјај соларна led e27 led сијалица, led светилка, табела светилка тактички lanterna lustres фенер headlamp светлина luminaria ноќ lightled лентаАко имате било какви проблеми или прашања ,контактирајте не преку еМејл или Trade Manager или ни Остави порака во вашата нарачка, ве молиме...

Най-новият стенен лампа Mini loft vintage adjustable E27 Edison Bulb industrial style wall lighting САМ deco light Fixtures

BGN 20.08

Златна Луис Poulsen Scone E27 Позлатен Лофт Американски Прилагодливи Ретро Гроздобер Железо Ѕид светилка Светла Антички Индустриски телаОписЗемјата гроздобер Ѕид Светлина.Сосема нов и висок квалитет.Изработени од железоСовршена декорација за дома мебел.Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, БарИзвор на светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки Забелешка : ве Молиме да се побара професионална техничар за да помогне да се инсталира.Светлината Информации : Светилка тип : ѕид СветилкаМатеријал : ЖелезоСтил : Антички Индустриски Американската ДржаваПредложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн.Предложено е применливо простор големина : 510 метри квадратниЖица Напон : 110240 V,50 / 60 HzБрој на светилки : светилки не се опфатени(ако треба,ве молиме контактирајте со нас да се купат)Предложениот извор на светлина : E27x1Извор на светлина вклучени Да или Не : НеБоја : ЦрнаГолемина : Како се покаже сликаПакетот Вклучува : 1 x ѕид светилка( Цената не вклучува сијалица)1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Vintage E27 edison лампа таванско помещение с монтиран на стената лампа, бар, клуб, кръчма, веранда, стълбище, коридор, пасаж, балкон нощни ресторант кафе светлина сутиен апл

28.10 -43 % BGN 16.00

Добредојдовте & ИзвестувањеГроздобер E27 lumiled светилка на лофт ѕид светлина бар клуб паб тремот скалило коридор aisle балкон ноќни ресторан, кафе светлина градник sconce100% Сосема НовСпецификација1, Напон : AC85265 V2, Извор на Светлина : E27 сијалица (Не сијалица од продавачот)3, Материјал : Железо4, Телото Боја : Црна5.Напон : AC85v,110v,220v,230v,265vПримена : Дневна соба,Спална соба,Скалило,aisle,бар,клуб,тремот,кафе* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиентуслугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;* Може да варира, особено за време на сезона;* Ве молиме контактирајте со нас...

(4 бр./лот) Гаранция 3 години 12 W RGB LED подземен лампа наводнения погребан светлина стенни миене прожектор

BGN 211.20

LED Подземни Светлина Спецификација : 12 W LED Подземни Светла Чип Бренд : Epistar Моќност : 12 WДимензии : 180*90mm Исечок Дупка : 170mmLED Количина : 12pcs Боја : RGB,Ладно Бела,Црвена,Зелена,Сина,Жолта,Топло Бела Прозрачна Флукс : 1050 LM Влезен Напон : AC85265 V или DC24 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

JIFENGCHENG Европейския пълен с Мед, с монтиран на стената лампа американски малка странична лампа Антични лампа за спални, хол, коридор, пасаж, с монтиран на стената лам?

189.60 -26 % BGN 140.00

Извор на светлина : LED / E14Производ Големина : 17.5 * 38 * 26 CM43 * 38 * 24 CMБоја : Гроздобер златоМатеријал : бакар + стаклоНапон : AC 110 V220 VОсветлување опсег : 510 квадратни метриАпликацијата прилики : главната ѕид / aisle / ноќни ламби / хотел декорација / клубови

подводни светлина IP68 Led водоустойчивый плувен басейн осветява обектив 12V 10w син/червен/зелен алуминиев плосък мивки

91.20 -5 % BGN 87.00

подводни led светла за базен IP68 Водоотпорен подводни базен светла 12 V 10w сино / црвена / зелена алуминиум школка авион леќаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LEDСветлината е во нова состојба...

36 led прожектори водоустойчиви прожектори IP65 гъвкави открит къмпинг работа на светлина лампи петно със зарядно устройство за батерии 18650

78.43 -35 % BGN 51.00

Детали за производот : 36 LED 60 W Поплави Светла Водоотпорен IP65 Рефлектори Подвижен Отворено Кампување Работа Светлина Место Светилка Со Полнач за Батерија 18650 Забелешка : оваа потоп светлината ќе биде транспортирана со продаваат на мало пакување кутија...

Съвременната мода алуминиев led монтиран на стената лампа 5 W хотелът проект нощна стълбище проход, коридор, тоалетна лека нощ стенни сутиен лампа

34.78 -40 % BGN 21.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

IWHD Nordic Modern, LED, с монтиран на стената лампа, месингови, медни лампи домашно осветление със стъклен абажуром стенни лампи хол прикроватное аплици

148.94 -12 % BGN 131.00

IWHD Нордиските Модерната LED Ѕид Светилка Месинг Бакар Тела Дома Осветлување Со Стакло Абажур Ѕид Светла Дневна Соба и Кревет Sconce Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Стил Модерна / Современа Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 28cm (10.85 инчи) вкупна Ширина (15cm тутун (5.81 инчен) Вкупно Длабочина 23cm (8.91 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица МАКС 4 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Бакар Сенка Материјал Стакло Тежина Нето Тежина(kg) 1 KGПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

12v Green White 30W Underwater LED Fishing Светлини Drop Boat Submersible Fish Fishing Lure Baits

119.68 -5 % BGN 114.00

Ние ги испратите производи со Следење на Број.Параметри : Item B4 B06030 WСО Моќност 30 W Напон1224 V DC ЛуменWihte : 3000lmЗелена : 2000lm Зрак Агол 360° Осветлување ефикасност од 90% ИП Стапка IP68 Кабел должина 6 M Големина 38*500mm тежина 1200g Работна температура (во вода) ≤30°C Живот време 30000 HoursФункција : 1...

Led стенни лампи 8 W стенни вътрешен стенен монтаж лампа модерно домашно осветление повърхностен стенен монтаж лампа

41.60 -18 % BGN 34.00

LED Ѕид Светла 8 W Sconce Затворен Ѕид Светилка Современ Дом Осветлување Површината Монтира на Ѕид СветлинаФУНКЦИЈАWattage : 8 W Текст : AC90~260 V , 50 / 60 Hz Главен материјал : Алуминиум Димензии : 190 * 60 * 30 мм светла Боја : Sliver Емитуваат Боја : Топло Бела (27003000 K) / Ладна Whiet (60006500 K) / W+C животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 Години Сертификација : CCC / CE / Ro HSСЛИКА

led e27 Nodic Желязо Fabric Black White LED Lamp. LED Light.Настолна Лампа.Настолна Лампа.Настолна лампа. светодиодна настолна лампа за спалня офис

622.40 -7 % BGN 579.00

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

Цветна един силициев Заек светлината на нощна лампа USB зареждане се разклаща, за да пляскат децата сладко нощно Коледа спалня светлина

46.38 -40 % BGN 28.00

Опис : Велат здраво на Зајакот, една симпатична ноќта светилка Стои од ваша страна и носи светлина, топлина и среќа за вас...

Класически европейския Мед, с монтиран на стената лампа с една двойна глава антре светлина спалня месинг, стъкло, стенни аплици AC E14 LED гарантирано

BGN 220.86

Класичен Европски 100% Бакар Ѕид Светилка Еднокреветни / Двокреветни Главата Ходникот Светлото во Спалната соба Месинг Стакло Ѕид Sconce AC E14 LED ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Таванско помещение Стил промишлени осветление стена LED регулируем люлка дълги ръце старинни стенни лампи Edison Sconce Лампара апликации в сравнение с други

104.90 -17 % BGN 87.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1.5 кгПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

8W Led light wall 800lm AC85-265V модерна алуминиева лампа стенни аплици повърхностно монтирани осветителни тела нагоре надолу закрит баня 1бр

44.77 -40 % BGN 27.00

Модерната Правоаголник LED 8 W Ѕид Sconces Светлина Тела Алуминиум Висока Моќност 8 ДОВЕДЕ До Долу Ѕид Светилка Место Светло Sconce Осветлување Забелешка : 1...

100-240Vac 12W IP65 двойна борда на цвят, излъчващ подовото повърхност инсталирали лампа на стената Led за фасади, вили, крылечка, гараж

BGN 63.84

Име и АпликацијаLED Двојна Страна емитуваат надворешен Ѕид светилка .Се користи за fascade на вила, Ретро архитектура,гаража ,тремот .итнКарактеристикиМоќ 12 WВлез 100240 VacДомување Црна / СиваLED EpistarСветлината Топло Бела(3200 K) Бела(6000 K) ; За други бои ,ве молиме контактирајте со продавачотИнсталација и гаранцијаЅидот површина Поставена инсталација3 Години гаранција

Черна капачка LED Underwater pool light DC12V 10W RGB pool light IP68 Водоустойчив фонтан LED Lighting +24key дистанционно управление

21.28 -6 % BGN 20.00

Црна Маска ПРЕДВОДЕНА Подводни базен светлина DC12 V 10 W RGB базен светлина IP68 водоотпорен Фонтана LED Светло +24key Далечински КонтролерФункција : 1...

Модерен триъгълник 5 Watt led монтиран на стената лампа, вътрешен коридор под монтиране на светильником алуминиево декоративно осветление ресторант хотел

27.04 -11 % BGN 24.00

Материјал : Алуминиум; Item Боја : Сребро & Црно; Модерна и моден дизајн, идеален за внатрешни работи куќа користете Моќ : 5 W, 400 LM; Текст : AC 85265 V 50 / 60 Hz (Нема Приклучок, Треба hardwire, НЕ се напојува батерија); Големина : 23.5*11.7*3cm / 9.2*4.6*1.2" светла Боја : Топло бела / Жолта (27003200 K); Кул Бело (60006500 K); МултиБоја (виолетова, сина, зелена, црвена, топло бела); Без УВ или IR зрачење од Нерѓосувачки челик куќиште со позлата површина, трајни и сјајна; Ѕидот Површинска Монтажа Исклучително долг живот, >50,000 час Погодна за спалната соба, бања, ходникот, aisle употреба, итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.