• Новинка
100-240Vac 12W IP65 двойна борда на цвят, излъчващ подовото повърхност инсталирали лампа на стената Led за фасади, вили, крылечка, гараж

100-240Vac 12W IP65 двойна борда на цвят, излъчващ подовото повърхност инсталирали лампа на стената Led за фасади, вили, крылечка, гараж

резултат:
BGN 63.84

Брой продукти
Налично


Име и Апликација
LED Двојна Страна емитуваат надворешен Ѕид светилка .
Се користи за fascade на вила, Ретро архитектура,гаража ,тремот .итн
Карактеристики
Моќ 12 W
Влез 100-240 Vac
Домување Црна/Сива
LED Epistar
Светлината Топло Бела(3200 K) Бела(6000 K) ; За други бои ,ве молиме контактирајте со продавачот
Инсталација и гаранција
Ѕидот површина Поставена инсталација
3 Години гаранција

Подробности

Отделят Цвят:
Топло бял, бял
Мощност:
black housing, gray housing
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Стил:
Модерен
документ:
CE, RoHS
Ниво На Защита:
IP65
Материал На Корпуса:
Алуминий
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Извънредна ситуация
Характеристики:
Стенен лампа IP 65
Номер На Модела:
LWL-002-12W
Завърши:
Матиран Никел
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
търговска марка:
Простора отворен само
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
110-240V
Дифузер:
закалено стъкло
силата на:
12 W
ДРИБЛИРА:
Эпистар
Цвят:
бял / топло бял
светоизлучающий:
2 от страна на

Избор на купувачи

Американски Ретро Медни Led Монтиран На Стената Лампа Текстилен Лампа Спалня Led Осветление Стена За Хол Led Монтиран На Стената Лампа, Коридор Стенни Аплици

159.84 -37 % BGN 101.00

Опис на производот : Име : Американски Ретро Сјај Бакар Led Ѕид Светилка Црна Ткаенина Спалната Соба Led Ѕид Светла Дневна Соба Led Ѕид Светлина Тела Ѕид SconcesМодел no : D006;Материјал : железо+ ткаенина;Сијалица база : E14 блескаво / заштеда на енергија / LED сијалица;Уметност : боја, полски, burnish, заварување, сечење;Површина : 35sqm;Место : спална соба, ресторан, кафе куќа;Големина : W28 x H40cm;Тежина : 2kg;

Цветна един силициев Заек светлината на нощна лампа USB зареждане се разклаща, за да пляскат децата сладко нощно Коледа спалня светлина

46.38 -40 % BGN 28.00

Опис : Велат здраво на Зајакот, една симпатична ноќта светилка Стои од ваша страна и носи светлина, топлина и среќа за вас...

Таванско помещение Стил промишлени осветление стена LED регулируем люлка дълги ръце старинни стенни лампи Edison Sconce Лампара апликации в сравнение с други

104.90 -17 % BGN 87.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1.5 кгПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

LED iron art embedded отточна тръба на шарнирна връзка, с монтиран на стената лампа, нощна лампа за четене на хотелската стая.

52.80 -20 % BGN 42.00

LED железо уметност вградени вртливата ѕид светилка ноќни читање хотелска соба светилка Име : LED вградени вртливата ѕид светилка Напон : AC 100240 V Тело Материјал : железо боја : Црна Сијалица Вклучуваат : да Зрачењето Област : 13 квадратни метри Апликации : Хотел, Спална соба, кревет,итн.Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние испорака на вашата адреса за испорака на вашата земја.Политика За НаплатаАко поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информацииНие им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно. Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

IWHD Nordic Glass Wall Lamp Beside Bedroom Bathroom Mirror Light Japan Style LED Wall Sconces Vintage Edison Lighting Luminaire

154.53 -17 % BGN 128.00

Нордиските Месинг Бакар LED Ѕид Светлина Тела Бања Огледало Стакло Топката Ѕид Светла Покрај Светилка Arandelas Luminaire Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Нордиските Модерна Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица, 3 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Бакар Сенка Материјал Стакло Тежина Нето Тежина(kg) 1kgПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

3D LED Night Light чиста халюцинация първата форма с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация

BGN 20.78

Неверојатни 3 D LED Светилка Апстракт Халуцинација Првиот Облик LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

Съвременната мода алуминиев led монтиран на стената лампа 5 W хотелът проект нощна стълбище проход, коридор, тоалетна лека нощ стенни сутиен лампа

34.78 -40 % BGN 21.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

модерен led стенен монтаж аплици LED фоайе всекидневна спалня баня с монтиран на стената лампа, кръгла квадратен led монтиран на стената лампа

40.00 -10 % BGN 36.00

Производот За ТрофеиМатеријал : Железо + СтаклоИзвор на светлина : LED чиповиОдговараат за местото : спална соба, aisle тревникот и ресторан.Моќност : 8 WНапон : 100 до 277 VПроизвод Функција : Упатство за инсталација : За ПакетСветилка е спакуван во пена.Да празнина голем волумен на пакети и намалување на damagement,светилка обично е пратен како додатоци...

Модерен триъгълник 5 Watt led монтиран на стената лампа, вътрешен коридор под монтиране на светильником алуминиево декоративно осветление ресторант хотел

27.04 -11 % BGN 24.00

Материјал : Алуминиум; Item Боја : Сребро & Црно; Модерна и моден дизајн, идеален за внатрешни работи куќа користете Моќ : 5 W, 400 LM; Текст : AC 85265 V 50 / 60 Hz (Нема Приклучок, Треба hardwire, НЕ се напојува батерија); Големина : 23.5*11.7*3cm / 9.2*4.6*1.2" светла Боја : Топло бела / Жолта (27003200 K); Кул Бело (60006500 K); МултиБоја (виолетова, сина, зелена, црвена, топло бела); Без УВ или IR зрачење од Нерѓосувачки челик куќиште со позлата површина, трајни и сјајна; Ѕидот Површинска Монтажа Исклучително долг живот, >50,000 час Погодна за спалната соба, бања, ходникот, aisle употреба, итн...

12v Green White 30W Underwater LED Fishing Светлини Drop Boat Submersible Fish Fishing Lure Baits

119.68 -5 % BGN 114.00

Ние ги испратите производи со Следење на Број.Параметри : Item B4 B06030 WСО Моќност 30 W Напон1224 V DC ЛуменWihte : 3000lmЗелена : 2000lm Зрак Агол 360° Осветлување ефикасност од 90% ИП Стапка IP68 Кабел должина 6 M Големина 38*500mm тежина 1200g Работна температура (во вода) ≤30°C Живот време 30000 HoursФункција : 1...

CREE Чип 7W COB Underground Light IP67 Outdoor LED лампа топла бяла светлина Inground Uplighting Tree Decoration LED 8 бр./лот

BGN 669.76

КРИ Чип 7 W КОЧАН Подземни Светлина IP67 Отворено LED Светилка топло бела Inground Uplighting Дрво Декорација LED 8 PCS / многуПред да нарачате , pls прочитате подолу љубезно !1.pls марк зрак агол треба ,нормално ние може да се направи 15 / 30 / 45 / 60 , инаку ,ние willl да направи нормален 30degree2.доколку имате посебни барања за материјал , чип или кабел должина , pls контактирајте со нас пред да нарачате!3.за оваа содржина ,кул бело значи 60006500 K ,природата белата значи 40004500 K ,топло бела значи 30003500 K ,2700 K значи 26002800 K4.за превозот ,ние обично се користат DHL или Fedex според вашата земја ,Русија и Блискиот исток се користи специјална превозот начин само за овие земји !Спецификации : GSIF0107 R 1), ПРЕДВОДЕНА inground светлина со пластична кутија 2) 1pcs*7 W КРИ LED 3) Боја : Г.С. / ЗАПАД / светска војна 4) DC24 V,7 W 5) Зрак агол : 30° 6) Светилка Големина : 116(светилка КОЛ)*76(H)mm 7) Материјал : елоксирани алуминиумски 6063 +304#СВ Капак 8) Пакување : 8.5 КИЛОГРАМИ / ЦТН, 8 PCS / ЦТН,25 X24 X46cmКарактеристики : 1...

Таванско Помещение Плат Изкуство, С Монтиран На Стената Лампа, Магазин И Кафе Бар С Трапезария И Преминаване Спалня Хол Лампа Кафе Бар Клуб Хол С Балкон Кафе-Сладка?

BGN 56.00

Извор на светлина тип : E27 (не се вклучуваат ); Напон : 90 V 260 V Боја : Бело / Black / Злато Материјал : Железо Апликација : Спална соба,Студија соба,Продавница,Дневна соба,Dinning соба,Бар.итн Забелешка : Основни Собранието е потребно;Пакет содржи : 1 x Ѕид Светилка

Led стенни лампи 8 W стенни вътрешен стенен монтаж лампа модерно домашно осветление повърхностен стенен монтаж лампа

41.60 -18 % BGN 34.00

LED Ѕид Светла 8 W Sconce Затворен Ѕид Светилка Современ Дом Осветлување Површината Монтира на Ѕид СветлинаФУНКЦИЈАWattage : 8 W Текст : AC90~260 V , 50 / 60 Hz Главен материјал : Алуминиум Димензии : 190 * 60 * 30 мм светла Боја : Sliver Емитуваат Боја : Топло Бела (27003000 K) / Ладна Whiet (60006500 K) / W+C животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 Години Сертификација : CCC / CE / Ro HSСЛИКА

led e27 Nodic Желязо Fabric Black White LED Lamp. LED Light.Настолна Лампа.Настолна Лампа.Настолна лампа. светодиодна настолна лампа за спалня офис

622.40 -7 % BGN 579.00

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

Led Ground Garden Floor Underground Buried Лампа Spot Landscape Light Ac 85-265v Ip65 Deck Lamp вграждане открит светлина Grondspot

22.37 -2 % BGN 22.00

LED Подземни Светлина 9 W Погребан Вдлабнати Кат Земјата Двор Пат Пејзаж Светилка за Отворен Осветлување 5 PCS1) име на Производ : led подземни светлина 1 W / 3 W / 5 W / 6 W / 7 W / 9 W / 12 W / 15 W / 18 W 2) LED бренд : Висок epistar 3) CRI : 80 Ra 4) Светлосен флукс : 80 LM / W 5) за Инсталација : пред собранието / Погребан 6) Зрак агол : Еден оптички port / dual оптички port / Sanko устата 7) Влезен напон : 85 до 265 V 8) Големина : Како на сликата[xlmodel][фото][0000][xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот мора да се види 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.