• Новинка
ZYY цвете кръгли висящи лампа творчески бар лампа за ресторант начало дневна спалня мода трапезария и осветление

ZYY цвете кръгли висящи лампа творчески бар лампа за ресторант начало дневна спалня мода трапезария и осветление

резултат:
BGN 120.00
BGN 101.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата продавница!!!
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
За драги купувачот
1.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!
2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.
3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.
4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.
5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.
6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
7. Поради временската разлика,јас може да биде во можност да одговори на вашата порака веднаш,Но не грижете се,јас ќе ви одговори што е можно поскоро~
кога ќе го купите производи pls видите детали прво : Категорија Лустерот Стил современ Модел Не 18030702 Материјал железо/легура Сијалица led Сијалица Вклучени или Не се опфатени
Основни Собранието е necessary Instruction прирачник е вклучен
Обезбедување На Квалитет :
(1)Секој produst е рачно изработени од себе.
(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.
(4)имаме предност на повеќето брзо логистика и најдобрите производи.Ако најдете на нашата
цена е премногу висока, ве молам оставете ме порака
Совети :
Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно. За превозот : 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Подробности

Цвят На Абажура:
20х40см, 20х50см, 25х25см, 30х30см
Мощност:
Gold, Silver
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Материал:
акрил
Брой източници на светлина:
1
Стил:
Модерен
Материал На Корпуса:
Crystal
документ:
GS, LVD, CCC, FCC
Техника:
позлатени
Характеристики:
Модерен
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Тип На Сянка:
Желязо
Напрежение:
90-260V
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Използването на:
Празник
Базов Тип:
Е14
Цвета На Купето:
Кафяви
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
търговска марка:
getop
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Номер На Модела:
18030702

Избор на купувачи

20 бр / опаковане. EU-US Wall Plug Socket Осветление Сензор switch LED Night Light

73.12 -6 % BGN 69.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.Спецификација : Име : ноќ светилкадиск : 220v / 110vмоќност : 0.2 wосветлување боја : белаПрекинувач : осветлување на сензоротПакет Се Вклучени : 20 x ноќ Светилка

led подводни светлина водоустойчив черен калъф AC 85-265 в IP68 10 Watt led подводни светлина rgb + 24key дистанционно управление

117.44 -5 % BGN 112.00

предводена подводни светлината водоотпорен црна маска AC 85265v IP68 10 W предводена подводни светлината rgb + 24key далечински контролерФункција : 1...

36 led прожектори водоустойчиви прожектори IP65 гъвкави открит къмпинг работа на светлина лампи петно със зарядно устройство за батерии 18650

78.43 -35 % BGN 51.00

Детали за производот : 36 LED 60 W Поплави Светла Водоотпорен IP65 Рефлектори Подвижен Отворено Кампување Работа Светлина Место Светилка Со Полнач за Батерија 18650 Забелешка : оваа потоп светлината ќе биде транспортирана со продаваат на мало пакување кутија...

Черна капачка LED Underwater pool light DC12V 10W RGB pool light IP68 Водоустойчив фонтан LED Lighting +24key дистанционно управление

21.28 -6 % BGN 20.00

Црна Маска ПРЕДВОДЕНА Подводни базен светлина DC12 V 10 W RGB базен светлина IP68 водоотпорен Фонтана LED Светло +24key Далечински КонтролерФункција : 1...

Модерно осветление дървен стенен лампа, спалня, кухня огледало светлина шкаф Luminaria Lamparas апликация с трапезария и ресторант стенни аплици

30.16 -4 % BGN 29.00

Современите Осветлување Дрвени Ѕидни Ламби Спална соба, кујна Огледало Светлина Кабинет Luminaria Lamparas Applique Јадење во Ресторан Ѕид SconceWattage : E27 СветилкиМатеријал Боја : Бело / ЦрнаЧип Тип : SMD2835Должина : Dia100mm*95mm* 160mmРаботен напон : 100240 V AC 50 / 60 HМатеријал : не ' рѓосувачки челик + алуминиумски + хардвер деловиТемпература на бојата на светлината : Топло бела(2800k3500k) , Кул бело(5600k6500k)Возачот тип : водоотпорен IC возачотПакување начин : 5 слоеви хартија, картонска кутија со целата пена заштитаИнсталација : ѕид површинска монтажаАпликации : внатрешна foyer, дневна соба, спална соба, скалило, бања, бања и сл.​1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Открит слънчева светлина 8 LED водоустойчива интелигентен сензор за светлина автоматично ВКЛЮЧВАНЕ привечер автоматично изключване на разсъмване, за да стълба гра?

BGN 25.58

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

10 бр./лот водоустойчив мини RGB Led Night Light дистанционно управление батерия включва атмосфера led светлина

55.98 -50 % BGN 28.00

10 PCS / МНОГУ Водоотпорен Мини RGB Led Ноќ Светлина далечински контролер Батеријата вклучуваат атмосфера Led Светилка СветлинаСпецификации : Име : Водоотпорен Мини RGB led ноќ светлина Wattage : 0.6 w Led Количина : 3pcs Големина : 3*2.4 cm Материјали : ABS Далечински управувач растојание : Водоотпорен : IP68 водоотпорен Пакет : 10pcs светилки+10pcs далечински контролори(2 ПАРЧИЊА CR2032 Батеријата вклучуваат, за секоја светилка)

IWHD месинг ретро промишлени старинни стенни осветителни тела осветителни Тела Люминер люлка дълги ръце, с монтиран на стената лампа, стенни Едисон Apliques Паред

90.50 -17 % BGN 75.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Max10 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

High End класически китайски модерен син и бял порцелан плат Led E27 настолна лампа за дневна спалня H 50 см 1282

BGN 462.24

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

Таванско помещение Стил промишлени осветление стена LED регулируем люлка дълги ръце старинни стенни лампи Edison Sconce Лампара апликации в сравнение с други

104.90 -17 % BGN 87.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1.5 кгПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10w LED underwater светлини IP68 Cool White/Warm White LED underwater swimming pool light 12V Black Body Convex Lens

18.88 -5 % BGN 18.00

Функција : 1 Нов и висок квалитет2 Целосно подводните и совршено се запечатени, водоотпорен центарот на вниманието додава заслепуваат на боја на вашиот езерце или фонтана3...

Гореща разпродажба креативна изход автоматична энергосберегающая светлинна тъчпад LED Wall Night Light Indoor Bedroom Decoration Lamp

2.75 -27 % BGN 2.00

Креативни Приклучок за Штекер Автоматска Заштеда на Енергија за Светлосен Сензор за Контрола на LED Ѕид Ноќ Светлина Затворен Спална соба Декорација СветилкаСпецификации : Карактеристики : Користете паметни целосна автоматска светлина индукција контрола на технологијата...

Модерни led silver ночники настолна лампа, с монтиран на стената лампа 1 W 3 W led вик маркуч осветление вик капан живопис огледало светлина

11.39 -3 % BGN 11.00

Материјал : АлуминиумВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : 1w / 3 W Висока Моќност LEDТемпература на бојата : Топло Бела или чиста белаПланината метод : Монтира на ЅидКонтрола на владата : SwitchIllumniation Област : 5m^2 до 10m^2Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.2 : Ние само брод да се потврди цел адреси...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.